Opinie o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Voice Contact Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Voice Contact Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Łódź

Ciekawy

Czy w czasie pandemii istnieje możliwość pracy zdalnej czy niestety tylko można pracować w biurze ?

Voice Contact Center
@Ciekawy

Witam, tak zdecydowana większość naszych projektów jest obecnie realizowana w trybie pracy zdalnej.

Śmiech na sali

Szczerze odradzam firmę. Znalazłam od nich ofertę na „back office”. Rozmowa trwała 5min co już mnie zdziwiło. Obiecano mi pracę 8-16 od pon-pt oraz podwyżkę proponowanej stawki po nowym roku. Niestety to jest jakaś firma krzak. Ten ich „back office” się tylko tak nazywa a praca polegała na kategoryzacji produktów co można przyrównać do produkcji. Zmarnowałam tylko czas. Na stanowiskach kierowniczych w tym konkretnym projekcie postawiono osoby, które chyba nigdy nie miały do czynienia z corpo. Zero wsparcia i odpowiedzi na pytania odnośnie pracy. Zero pomocy osobom, które po miesiącu robią troszkę błędów, wolą straszyć zwolnieniem a na koniec wywalić prawie wszystkich. Tam jest cyrk na kółkach. Dodatkowo dotrudnili tyle osób, że nagle z 8-16 zrobiły się dwie zmiany (w tym popołudniowe) bo nie starcza miejsc przy biurkach. Każda szanująca się firma woli najpierw pomóc, porozmawiać z pracownikiem, poszukać rozwiązania, ale voice cc woli wywalić pół projektu bo po 3 tygodniach pracy mają 5% błędu. Obiecanej podwyżki również nie ma. Jest to firma krzak ze śmieciowymi umowami, śmiesznym, cwanym kierownictwem, które w ogóle nie wie co tam robi. Projekt pewnie upadnie po miesiącu. Strata czasu.

Obama
@Śmiech na sali

Co ty bredzisz? :) praca nie na twoje progi intelektualne, to po prostu znajdź ambitniejszą - to dość proste, naprawdę.

Pfff
@Obama

Tak zrobiłam ale jestem zła bo zmarnowałam czas :) ogłoszenie i rozmowa o pracę na „back office” nijak się miała do rzeczywistości. Żenada

jujuja

Pracowałam w firmie kilka lat i śmieszą mnie opinie ludzi, którzy przyszli do Voice'a "na chwilę" i w większości pewnie mieli duży problem z przyjściem do pracy w zadeklarowanych wcześniej godzinach...Prawda jest taka, że jak jesteś w porządku to tak samo zostaniesz potraktowany przez kierownika, lidera, dyrektora itp. Praca "na słuchawce" jest wymagająca i nie każdy sobie tu poradzi, niezależnie od tego gdzie rozpoczniesz karierę. Cieszę się, że miałam okazję tu pracować i zdobyć doświadczenie, które pomaga mi dziś w innej branży! Pozdrawiam zespoły NC+, burdy, Volvo, Alusię i Arlette! Samą pracę polecam ludziom, którzy są otwarci, lubią zmiany i potrafią się adaptować do otoczenia

@jujuja

Praca wymagająca, szkoda że pensja niewspółmiernie niska. Do tego na większości projektów umowa zlecenie, czyli o urlopie można pomarzyć.

Jujuja
@Depeche

Jak ktoś jest ogarnięty to zrobi więcej godzin w pozostałych tygodniach danego miesiąca, albo przyciśnie wynik i wypracuję większą prowizję. aby móc wybrać się na beztroskie wakacje :) dla ludzi którzy przykładają się do swojej pracy zawsze się znajdzie miejsce nawet u innego Lidera by robić więcej godzin.... ale oczywiście można siedzieć na goWorku i narzekać...

Workaholic
@jujuja

Takiej sciemy dawno nie czytałem a voice pracuję od dłuższego czasu... Opinia jak nic pisana przez liderkę, albo koordynatorkę. Sprzęt albo niesprawny albo ledwo sprawny, żeby doprosić się wymiany albo naprawy czeka się tyle, że chyba łatwiej byłoby samemu. Projekty kończą się w kilka dni po rozpoczęciu a potem ludzie wrzucani są na projekt i glodowej stawce (ochroniarz w markecie zarabia więcej) albo wysyłani do domów. A do tego ostatnio problem jest nawet z wypłatą. Np dziś powinna być, ponieważ 10 listopada to niedziela a dziś została wysłana także ludzie zostają bez zarobionych pieniędzy do wtorku.... No naprawdę same luksusy...

Ivvona
@Workaholic

Każdy ma prawo wyrazić tutaj własną opinię. Obojetne czy Lider, koordynator trener dyrektor konsultant sprzątaczka rekruter czy recepcjonistka! Nie hejtujcie człowieka bo ja też mam pozytywne wspomnienia z dawnych czasów tej firmy!

Czy pracodawca Voice Contact Center Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jm

Tam są ciągle jakieś szkolenia wewnętrzne albo przyjeżdża klient na szkolenie

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
obsługa Back office

Witam, otrzymałem zaproszenie na rozmowę o prace na stanowisko specjalista ds. Obsługi back office. Czy ktoś wie jak wyglada praca na tym stanowisku ? Jak oceniacie te prace ? Czy to jest tylko kolejna ładna nazwa na słuchawkę ?

@obsługa Back office

To jest nowy projekt więc nikt Ci na razie nie powie jak go ocenia. Nie jest to słuchawka ale nie wiadomo jak to długo potrwa może się okazać ze 3 tygodnie i faktycznie albo wylądujesz na słuchawce albo zostaniesz bez pracy...

potencjalny kandydat
@obsługa Back office

Cześć. Byłeś na rozmowie w sprawie back office? Udało Ci się dowiedzieć czegoś konkretnego? Też rozważam opcję zgłoszenia się do nich. Dzięki!

obsługa back office
@potencjalny kandydat

Hej, dostałem się na szkolenie, w zasadzie trudno nie było, więc mam wrażenie, że miałem te pracę juz od momentu zaproszenia na rozmowę.Za dużo nie jestem w stanie powiedzieć. Póki co wygląda to jak normalna praca, nie najlepiej płatna, ale jak na moje wymagania wystarczająco. Pierwszy dzień szkolenia to takie BHP pitu pitu, które muszą zrobić (oglądaliśmy filmini z yt o gaśnicach i pierwszej pomocy). Kolejne dni szkolenia można by zamknąć w jeden dzień. Zamiast tego otrzymujesz 3 dni po ok.8h gadania o niczym, z czego praktyczna wiedza, która serio ci się przyda to własnie ten jeden dzień. Szkolenie płatne ale dodawane do wypłaty po przepracowaniu chyba 170h. Sama praca polega naklikaniu - dosłownie. Przeklikujesz kolejne rzeczy i tak 8h. Biuro podzielone jest na słuchawki i właśnie na projekt (usunięte przez administratora) gdzie ogarniasz te ogłoszenia. Jestem z pierwszej grupy tego projektu, druga właśnie to projekt (usunięte przez administratora) Nic szczególnego. Darmowa kawa i herbata :D

potencjalny kandydat
@obsługa back office

Cześć! Dzięki za odpowiedź. Czy po tym czasie możesz już coś więcej powiedzieć o pracy tam?

voice operator

rekrutuja na lepiej platne projekty ktore pozniej sie nie materializuja (nikt nie potrafi ci odpowiedziec na zadne pozniejsze pytania patrzac ci w oczy) a pozniej sadzaja cie przy kompie i kaza robic za 14zl brutto. kazdego tygodnia przyjmowanych/szkolonych jest nowych 10-15 osob co powinno powiedziec ci wszystko o firmie tak naprawde. z plusow.. atmosfera jest OK i wyplaty sa na czas. nie polecam.

Tacowielepiej
@voice operator

To znajdź człowieku lepszą pracę a nie żale wylewasz. Słyszałam że w biedrzeniec dają 2500 na rękę, śmiało, pomóc ci wysłać CV ?

@Tacowielepiej

Ale to forum jest miedzy innymi po to aby wymieniać uwagi i wylewać żale. Jak tego nie rozumiesz to opuść tą stronę.

Workaholic
@voice operator

W tym miesiącu już nie... Powinna być dziś a dziś dopiero zostały wysłane przelewy...

Joasia

Podpisuję się pod negatywnymi opiniami i ostrzegam ludzi podpisujących umowę, najpierw podpisujcie umowę, nie dajcie się wrobić ... ja straciłam czas. Najpierw naobiecywali później zorganizowali szkolenie i po trzech dniach przynieśli umowę do podpisania niezgodną z tym co mówili i inną stawką ... raz przyjechałam do pracy i okazało się że "dzisiaj pracy nie ma" ... SMS-a wysłać było nie łaska ? Na szczęście teraz pracuję w innym call center i mam średnio razem z premiami 20 zł na godzinę na rękę i pomocnych, uczciwych kierowników :) Pozdrawiam.

mitsubishi

Nowickiemu pozwolono XC 70 zl. zaleeew pozwolono PZW Okreg Warszawski

nick

Może zacznę od plusów tej firmy. Atmosfera na pewno jest na plus. Elastyczne godziny pracy, które na kampaniach wychodzących są naprawdę elastyczne - przychodzisz o której chcesz wychodzisz o której chcesz masz płacone za godzinę. Możesz konkretnego dnia pracować tylko godzinę lub wyjść w trakcie i przyjść. Niestety to chyba to i tylko to z plusów. Już wcześniej ktoś o tym pisał przyjmują na projekty, które nie ruszają lub popracuje się na nich parę godzin i jest się przerzucanym na inny projekt. Pół biedy jak na tak samo płatny niestety zdarza się tak, że przyjmują ludzi na projekt za rzekomo wyższą stawkę, a ląduje się na ankietach za najniższą, bo "baza danych się wyczerpała" lub jakaś inna ściema. Ludzie się wkurzają, bo mają zaplanowane już jakieś wydatki a tu zonk. Poza tym lepsze stawki są dla wybranych. Jednym mówi się, że baza danych się wyczerpała, a tymczasem inni wciąż siedzą na tym samym projekcie i go wydzwaniają. Podsumowując - praca idealna dla studenta, emeryta, rencisty, jako dodatkowa. Dla kogoś kto ma jakąś podstawę finansową i chce dorobić, a nie zarobić. Ewentualnie jako praca przejściowa, w trakcie poszukiwania innej pracy - ciągłe rekrutacje przyjmują wszystkich, którzy tylko zdecydują się przyjść. Projekt się skończy i może dojść do sytuacji, że bez pieniędzy będziesz siedzieć w domu przez pewien okres czasu. Natomiast nie polecam nikomu, kto chce traktować tą pracę jako stałą. Sprzęt niestety w niektórych przypadkach zdewastowany. Nikt o niego nie dba, bo tak naprawdę każdy nie ma stałego miejsca. Jak przychodzisz do pracy siadasz tam gdzie jest miejsce. Monitory śnieżące, klawiatury rozwalone już nie wspominając o niedziałających słuchawkach, które "będą wymienione jak przyjdzie nowa dostawa". Terminu tej nowej dostawy oczywiście brak. Krzesła i czystość (zakurzone biurka) pozostawiają wiele do życzenia. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju - umowa zlecenie bez możliwości przejścia na umowę o pracę. Kadra zarządzająca - liderzy, it, kierownicy na umowach zleceniu lub na działalności gospodarczej. Jeśli chcesz dorobić w elastycznych godzinach jak najbardziej polecam, lub jeśli szukasz innej pracy a tu potrzebujesz czegoś na szybko w okresie przejściowym tak samo. W innych przypadkach lepiej szukać czegoś stabilniejszego.

DieAntword
@nick

A co to za różnica czy jesteś na Zleceniu, Umowie o pracę czy DG? I tak cię mogą (usunięte przez administratora) z dnia na dzień....już nie przesadzajmy.

@DieAntword

Wiem że mogą w dzisiejszych czasach w przypadku każdej umowy, Aśkę powitać bez urlopu przez ileś lat też nie jest zabawnie a przy takiej stawce głodowej nie ma co robić bezpłatnego

@DieAntword

Jest, bo nie masz urlopu

@nick

Niestety w voice jest tylko gorzej. Coraz czesciej sa przestoje. Tydzien sie popracuje 2 tygodnie przerwy, najgorsze jest to ze mimo braku pracy jeden lider nie chce puscic do drugiego lidera, a w tym samym czasie rekrutuje sie nowe osoby. Czyli stare osoby siedza w domu bez pracy a nowe maja chwilowe zatrudnienie. Projekty kończa sie znienacka jeszcze inna sprawa ze szkoli sie kolejne osoby jest tydzien szkolenia za ktory dostaje sie wyplate po okreslonej liczbie przepracowanych godzin, a pozniej tych godzin dla osoby nie ma. Jesli nie lubisz sprzedawania pozyczek to ie traktuj pracy jako zrodlo zarobku nie znasz dnia ani godziny kiedy projekt sie skonczy i zostaniesz bez pracy. Polecam jedynie osobom ktore maja inne zrodlo utrzymania a ta potraktuja jako dodatkowa.

Zbigniew

Szkoda strzępić ryj, naprawdę

Emesa

Teraz jest fajny projekt (usunięte przez administratora). Jestem na nim akurat i w sumie polecam :) Atmosfera też mi się podoba, generalnie wywalone na wszystko, składasz, robisz swoje i wychodzisz :) Co godzinę przerwa na fajeczkę. (usunięte przez administratora)

Tom

Jest jeszcze pzu?

tak
@Tom

tak ale nie rejestracja/status szkody tylko opieka medyczna.

@Tom

PZU to największa porażka, stawka niższa niż na innych projektach. Teraz są tylko ankiety

Gulgulator

Widac , ze w Voice pracuja analfabeci , chory pisza przez h. Widac poziom firmy, siedza po kilka lat na jednym projekcie...albo rzucaja ich z projektu na projekt....

Slu
@Gulgulator

Poziom firmy reprezentuja sami inteligentni ludzie a taki jak ty psaiasty gryby spasiony grzyb poruszający się rowerem jest zwykłym zerem.

Magda

A ktoś wie, na jaki okres jest zawierana umowa?

@Magda

Umowy są teraz zawierane do 30.06.2019r. Później są przedłużane.

Niedoscdobra

Ostatnio byłam na rozmowie w tym CC. Zainteresowała mnie oferta pracy, która była udostępniona na pewnym portalu. Niestety okazało się, że oferują tam tylko umowę zlecenie bez jakiejkolwiek możliwości zmiany. W ogłoszeniu było napisane, że jest okres próbny na zleceniu. No niestety straciłam tylko czas. Nie polecam. Dojazd i w ogóle znalezienie tej placówki szkoda gadać.

qwe

Pracowałem tu kilka lat temu. Ciekawe czy liderzy Ci sami? Emil, Paulina (z tego co wiem nie pracuje - mój leader), Kamil (mój kolejny leader po losowaniach), Tomasz, Fryderyk (zwolniony - niepotrzebnie), Przemek (w sumie nie wiem co się z nim stało, ale w trakcie jakoś przepadł) - fajne czasy miło się wspomina ale do pracy bym osobiście nie wrócił. Pozdrawiam ! :)

byly pracownik

omijac z daleka

Konsultant

Najgorsza firma w Łodzi. Przerzucają ludzi z projektu na projekt. Niby nowe projekty wchodzą , a potem się okazuje ze nagle nie ma pracy, ani godzin bo projekt, który miał być „ na dłuższy okres czasu” znika po miesiącu . Nie wspominając już o tym jakie marne zarobki są w tej pseudo firmie, wszystkie możliwe prowizje ucięte nawet jest brak premii za jakość rozmów. Kierownictwo to totalne dno. Praca dla osób wytrzymałych, którzy z czystego lenistwa nie chcą poszukać czegoś lepszego . Nie będę nikomu polecał.

Była pracownica.

Cześć , też chętnie podzielę się opinią na temat owej firmy :) Biorąc pod uwagę inne firmy CC - wchodząc tu od razu widać na pierwszy rzut oka - nie trzeba się wysilać - , że atmosfera jest świetna. Ludzie , którzy pracują są w porządku. Projekty są różne , tematyka też. Są projekty biura podróży , sprzedażowe , infolinie , sektora bankowego. Sprzęt jak w każdej firmie , raz lepszy raz gorszy. Wiadomo wymiany na bieżąco. Liderzy są różni na różnych projektach. Wiadomo każdy walczy o swój projekt i wymaga - ale jeśli potrzeba pomocy to ona jest. Jeśli miała bym wrócić do CC - to na pewno wybrała bym ponownie Voice Contact Center.

Willy Wonka

Pracowałem parę miesięcy i nie powiem żeby było źle. Płacą w terminie a Aliora nawet spoko się dzwoni. Jednak kampania Skarbca Mennicy Polskiej to dramat. Krótkie szkolenia i wieczne fochy pseudo liderek. Psujące się słuchawki oraz nie wypłacanie premii są na porządku dziennym. Nie odradzam jednak pracy tam, bo można nabrać doświadczenia i dorobić przy okazji. Nie wyobrażam jednak sb zostać tam na dłużej niż półtora roku bo cię szlag trafi

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Contact Center Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Contact Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Contact Center Sp. z o.o.