baltic company

Poznań

Opinie o baltic company

anonim 2010-07-18 13:58:08
Jutro mam rozmowe w sprawie sprzedazy Telewizji N, czy ktos wie co to dokladnie za praca? W punkcie sprzedazy czy akwizycja?
on 2010-09-20 15:40:55
tam nikt na ZADNYM stanowisku nie zarabia dobrze... a ekipa zmienia się co kilka dni... nikt sie tam nie utrzymuję...
ksa 2014-10-24 20:21:37
A ta firma w ogóle jeszcze istnieje.Kto ja teraz prowadzi i gdzie mieści sie siedziba.Mysłałam że to już zamkniety temat będe wdzięczna za odpowiedź.
lester 2015-03-10 10:56:15
Warszawska placówka baltic company na Cybernetyki faktycznie posiada szeroki asortyment chemii dla Pań :) ciekawi mnie jedna rzecz, czy podjęcie u nich pracy jako przedstawiciel handlowy polega na zbudowaniu bazy klientów i przyzwyczajeniu ich do siebie jak to ma miejsce w konkurencyjnej firmie AVON, pozdrowienia
Baltic Company Sp. z o.o. 2016-03-01 14:13:01
Baltic Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie(02-677) przy ulicy Cybernetyki 19A, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000021949 nie jest w żaden sposób powiązana z przedsiębiorstwem Baltic Company z siedzibą w Poznaniu, tym bardziej nie jest oddziałem poznańskiego przedsiębiorstwa. Rozprzestrzenienia nieprawdziwych informacji, może stanowić naruszenie dóbr osobistych danego podmiotu jak również stanowić podstawę odpowiedzialności karnej.
renata 2016-05-19 18:48:01
Nie dziwię się, że firma dba o swoje dobre imię @tenor może ta strona jest źle zrobiona bo ewidentnie sugeruje, że jest to firma z ale Warszawy to już kwestia administratorów
Zostaw swoją opinię o baltic company - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie baltic company