Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Olo LGBT

Lubię moja pracę , no ja rozumiem że popełniam błędy. I że stąd tak niska wypłata. Ale wiecie co takiej pracy nie miałem w Życiu to jest to, tu czuje że żyje. Mam swoją wartość będę dążył do tego by zaprzyjaźnić się z całym personelem i pokazać im że potrafię, że chce być lepszy. Obiecuje.Wogole extra kolega mi powiedział fajnie ze jest to forum i że was mam

Kisiel

Ty nie rozumiesz, nie macie pokazywać że nie można Tobą pomiatać ale co ty pokazywac masz to we krwi.Widze ze twoja logika myślenia jest równa logice, myślenia mojego psa.Choc wydaje mi się jak to czytam że i on mądrzejszy od Ciebie. Mama myślała żeś mądry a Ty sam wiesz Tłuk. I takimi samymi zerami się otaczasz

Nocnik

Typujcie najwiekszego penesa wśród koordynatorkow flcd!

On
@Nocnik

Dropsiepała i wirowski

Pracownik transportu
@Nocnik

Każdy na dole. D - Wazeliniarz i dwulicowiec, (usunięte przez administratora) obstawia się swoimi ludźmi że zaraz będzie miał swoje królestwo (2 koordynatorów, 2 zastępców) O - Protegowany D, nygus i (usunięte przez administratora) jakich mało. J - Kolejna dwulicowa (usunięte przez administratora) służbista, za stanowisko jest gotów sprzedać wszystko i wszystkich. Pk - Kolejna (usunięte przez administratora) która najlepiej to by nic nie robiła a za wszystkie błędy obwiniała ludzi. Pn- Następny protegowany D, który uważa że jego dział to jego cyrk, wozi się i non stop drze tego ryja na ludzi. L - Tu to szkoda atramentu, ksywa sama za siebie mówi a mimo to jest koordynatorem, taki to zakład.

Klopsztanga
@On

Ten dropsiepala co to za pajac łazi tylko z góry na dół w kółko gada przez telefon i męczy dziewczyny na linii

?
@Klopsztanga

No niestety, taki ma system, swoje obowiązki zrzuca na zastępce a sam czas spędza na wiecznej bajerze. Dopiero jak są jakieś problemy to się wścieka że się mu przeszkadza. Taka to praca większości koordynatorów w tej firmie.

Franek

Jestem zadowolony z pracy w Bsh dobre zarobki, ciekawy socjal. Jedynie ludzie na linii to jakieś pato

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Inżynieria extremalna

Polecam albo i nie polecam !

Yurek

Zgadzam Się jak najbardziej, z Panem Damianem. Ja również mam zaszczyt pracować dla BSH i naprawdę Uważam że to świetny pracodawca

Xcc
@Yurek

Coraz więcej tu prowokatorów zamiast pisać o tym co nie mówicie na zebraniach to bzdury piszecie

Damian
@Xcc

Ty i tak nie rozumiesz połowy tego co mówimy, więc to nic nie da. Pamiętaj zawsze możesz zadawać pytania. A BSH to jeden z najlepszych pracodawców w tym województwie

Olo
@Xcc

To nowa metoda dyskredytowania forum,i ukrycia problemów pod warstwą idiotyzmów.Ciekawe skąd nalot wpisów niby zadowolonych klientów?Nagle wycieczka przyjechała?Jakiś praktykant w kadrach dostał zlecenie i zasypuje forum śmieciami.Szkoda,że trochę nieudolnie.

Franek
@Olo

Jak słyszę takiego twardziela jak Ty, to aż mi się ciepło w Serduszku robi. Przy Tobie czuł bym się bezpieczny może podasz nr. Buziaki

Olo
@Franek

Widzę że zakład chwyta się wszystkiego,co tylko potwierdza moją opinię.Miałem dyrektora za inteligentniejszego,ale doborem współpracowników sięga nizin.Pisz dalej,może premię dostaniesz.

Oswiecony
@Olo

Są potwierdzone informacje, że ten portal oferuje za opłatą kasowanie zluch opinii i pisanie pozytywnych.

Kakudablin

Tajemnicą poliszynela jest, że w wielu firmach i korporacjach zespołami zarządzają ludzie, którzy kompletnie się do tego nie nadają. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) brak umiejętności zarządzania ludźmi, ujemne soft skille, kompletny brak empatii... no, ale są wyniki, a gdzie ma iść murzyn się poskarżyć na sprawnie działający zespół? Do dyrektora, CEO? Nawet się nie dostanie, a jak się dostanie, to usłyszy, że za słabo się stara.

BSH PRALKI

Ej znów u nas też słyszę często, w toalecie dwóch baraszkujacych chłopaków.Tak po głosach to wózkowi z naszej linii Powstrzymajcie się trochę to nie jest Smaczne

Jacek
@BSH PRALKI

A ja wiem kto tych takich, dwóch ulizanych przystrzygnietych na rycerzyka jak, tu zresztą wspomniał jakiś koleś. Chłopaki opamiętajcie się ślubu i dzieci z tego nie bedzie

Pola

Ja roboty na Bsh w in lodowa Barco dobre baczka lubuje te prace ludzie barzo ok. Podobaju w Polska

Tede

Wirowski myśli że Narraganset to luxusowa restauracja i co weekend jada tam z rodzina

Jurant

Ukraina uważa że premia, zniżka do sex shopu

Bajerka

Pan Bajerka lubi onanizować patrząc z góry jak pracujecie chłopcy więc uważajcie

Kociaczek

Hej co tu się dzieje czy, ktoś może mi to wyjaśnij. Kordynatorzy są spoko co weekend imprezujemy, dzięki czemu zbliżyliśmy. To normalnie ludzie zapewniam jak każdy czasem się złoszczą, ale oni też mają uczucia marzenia i pragnenia, na pewno nikomu z was źle nie Zycza

Miauuuu
@Kociaczek

Weź nakręć jakieś filmiki z tych zbliżeń...

Prc

Ukraina robi taki ogień na pinie ze lecą jak Testarosta

Disco. Polo Jarek z Piotrkowa
@Prc

Ukraina myśli że iść na detox to awans na kierownika.

Taiwain
@Prc

W rzucają 6 bieg a w kieszeni jeszcze 5 pelen bak Jadzi lubią se tak latac dzwoń po kogoś bo już pala w Linii koła posyp a teraz, posyb duża szersza przed nami duża norma

Staszek

Dziękuję całej, ekipie bsh za to że nadal, jako jedyna firma na rynku utrzymujecie swoją legendarna jakość. Od roku mam suszareczke z Lodzkiej fabryki i jestem zaskoczony, świetna jest

Seweryn

Tak sobie to czytam i myślę sobie ze ładnie trzeba nisko upaść lub być totalnym zerem, żeby współżyć z Kordynatorem lub innym pajace w zamian za pracę w Bsh

Jaszczomp
@Seweryn

Do tego codzienna dawka wezelinki za dobre stanowisko. I mają często wolne podejrzewam, że cierpią na zapalenie migdałków.

Japcok
@Jaszczomp

Ty a skąd wiesz ze wazelina jest potrzebna, coś tam kombinowałeś i ktoś cie odrzucił. No ladnie

Xenia

Ja lubuje rabota w Bsh to świetne miejsce na Ukraina, nie ma raboty. A tutej zyjo normalna

Hania

kordynatorzy gdy siedza przy swoich biurkach, często bawią się ptaszkami obserwując jak pracujemy

Suchy pet
@Hania

Oni mają ludzi od tego. Tych którzy są nie splamieni pracą. I mają taki biały nalot na ustach.

Juras

Po tygodniu pracy w tej firmie, wreszcie kupilem mój wymarzony wóz. PRACA w Bsh to możliwość rozwoju i awansu wszystko zależy od Ciebie. Dołącz do nas już dzis

Market
@Juras

Cinklaczento? Chyba że robiłeś nadgodziny i popolodniowe soboty to seiczento.

Wioski

Wirowski myśli że latte to nowa seria Mazdy

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego