Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

zawiedziony

Jestem pracownikiem suszarek od lat. Raz jest lepiej ,raz gorzej... Odnośnie ostatnich dni napiszę jedno...Do dyrekcji i kierownictwa !!!!!!! Uważajcie , bo nie wiadomo kiedy ktoś kiedyś padnie na linii nosząc te maseczki non -stop... Zastanówcie się co robicie...

@zawiedziony

Oni się nie przejmują nami siedzą przy swolch komputerkach w czystej klimitozowanej salce i mają nas gdzieś grunt żeby norma zeszła a ty..........jak padniesz to na twoje miejsce ukrainiec

Salceson

Zostaje. Chyba tylko tu nikomu jeszcze nie mówiłem.

Koledzy z sm
@Salceson

Szkoda.

Koledzy z T
@Koledzy z sm

Żadna nowość, każdy wiedział że to jeden wielki pic na wodę, nikt poważnie nie traktuje ani jego, ani tego co opowiada, tylko każdy przytakuje i się śmieje w duchu. On jest takim kapiszonem, głośny ale nieszkodliwy.

ice gin
@Salceson

A nauczyłeś się już ukraińskiego? bo za moment z nikim się tam nie dogadasz

Ktoś

A co cię to obchodzi ? Każdy niech się zajmie sobą !!! Polska mentalność, szkoda słów.

Tyle

Takiego dużego skupiska ograniczonych wręcz (usunięte przez administratora) ludzi nigdy nie widziałem

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Adam R

Witam , czy ktoś ma informacje który pośrednik w Łodzi zajmuje się rekrutacja do fabryki na Jędrzejowskiej ???

Miś.
@Adam R

Job Impulse- Lodowa 103.

Kiedy pracownicy biurowi w Łodzi dostają przelew wynagrodzenia? Zaczynam pracę w listopadzie. Kiedy spodziewać się wypłaty?

Biurwa
@Anna

Jak ty umowę podpisałaś jak nie wiesz kiedy masz mieć wypłatę, tragedia. Dziwić się ze co raz tu gorzej

Załamka
@Biurwa

A jaki jest problem odpowiedzieć dziewczynie, czy wypłata będzie pod koniec listopada czy na początku grudnia? Słabo jesteście pomocni :/

Biurwa
@Załamka

Stanowisko wymaga myślenia - widze jego brak wiec stad na głupie pytanie (usunięte przez administratora) odpowiedź.

Ciekawe czemu wszystkie wpisy dotyczą fabryki suszarek?Na pralkach i zmywarkach jakoś ludzie potrafią współpracować.Może komuś to powinno dać do myśenia?Może pora wymienić koordynatorów i zastępców?Wystarczy już chyba tego nieróbstwa i wprowadzania nerwowej atmosfery.Na suszarkach już się nie da normalnie funkcjonować.Pieniądze i lekka praca dla znajomków,a reszta ma tyrać i się nie odzywać.

Market

W punkt! Tylko jak to naprawić?

@Market

Możliwości są,tylko komu na tym zależy.Zależność jest prosta,im gorzej na dole,tym lepiej na górze.

Dwóch asów koordynatorstwa z suszarek chciało sobie znaleźć lepsze miejsce do cwaniakowania, i przenieśli się na zmywarki.Tam okazało się,że trzeba pracować,a ta dziedzina jest im całkowicie obca.Nawet tygodnia nie wytrzymali, i szybciutko wrócili na Wedmanowej,oczywiście na etaty koordynatorów.Czy trzeba lepszego komentarza kim są kooordynatorzy z suszarek?Teraz dwie fabryki pokładają się ze śmiechu,a kierownictwo jak zwykle nic nie wie.Jakich zmian tu oczekiwać?

Fak iyo

Co Ty zazdrościsz, a Ty umiesz pracować, umiesz coś, to czemu nic nie robisz żeby się uwolnić. Gadasz takie głupoty ze nóż w kieszeni się otwiera. Stan przed lustrem przełam się zobacz kogoś więcej niż nieudacznika. Weź się za Siebie chłopie. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze a Ty do tego niby myślisz a nie idzie Ci to Sorry bez obrazy nie jesteś, w tym mocny

Leon

Ty poczytaj dobrze Ty się ciesz ze pupy ci wytrychem nie przetrzepali. I pamiętaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszko zawsze możesz robić w Zabce

@Leon

Tobie chyba starzy tym wytrychem prepanacje czaszki robili. A w żabce twoja starą biorę na zapleczu w promocji 3 w cenie 1(usunięte przez administratora)

Damian

Zostaw te opinie da siebie bo nikogo, to nie interesuje po prostu najlepiej narzekać, nie uczyć się. I wymagać cudów później. Idz do lekarza i opowiedz mu o swoich problemach. Przecież wierzę w to że jesteś doskonałym spechalistom i możesz więcej. Tylko musisz, uwierzyć w Siebie i zmienić podejście do Zycia

Wiśniok
@Damian

Ty to lepiej zacznij używać słownika języka polskiego bo z twojego bełkotu trudno cokolwiek zrozumieć.

Market

Co najlepsze twój stary stał i bił brawo.

@Wiśniok

Jesteś nie do rozwinięty to nie rozumiesz, nic dla tego jesteś w punkcie 0

Kacjusz
@Wiśniok

Gdybyś co kolwiek wiedział, a nie tylko madrawal się za darmo, to byś nie narzeka tak na swój własny los. Pomyśl może przekształca mu słownik T9 ty masz nokie 3210 to nie wiesz co to jest

Cygan
@Market

Dokładnie tak bo zbiłem na nich Fortune

@Kacjusz

Drobna literówka to nie błąd ale twoje, narzekanie brzmi tak jak byś był starsza Pania

@Fak iyo

Uważaj z tym nożem bo się jeszcze skaleczysz.Zmień lustro,bo twoje nieco przekłamuje,miał być szczupak ,a wyszedł leszcz.I spuść nieco powietrza,bo rozdęte ego cię rozsadzi.

Gregory

Ok juz się uspokój idz do pokoju i z mów modlitwe o lepsze jutro

Radzio

Tak spójrz w lustro dobrze i zrób coś z tym pedalskim image

@Gregory

Tak zdesperowany jesteś, że pośrednika potrzebujesz?Mogę przed snem paciorek za ciebie zmówić.

@Radzio

Ja mogę coś zrobić,ale ty z tym brązowym nalotem na języku już nic nie zrobisz.Śmierdzi nawet jak piszesz.

Yurant
@Radzio

Na rycerza żeś się opitolil i myślisz że błyszczysz chyba w Nara

Delta

A co to za asy ? Czyżby A..cik i jego kolega …. No fakt praca to nigdy nie było to co lubi robić .

@Fak iyo

chyba jestes kordynatorkiem kolejnym (usunięte przez administratora) kierownika skoro nie widzisz jak normalni ludzie są traktowani i wyzyskiwani przez takich jak ty

linia 1

Powiem od siebie, Polakom tam się opłaca pracować ale takim, którzy już pracują kilka lat i mają jakieś lekkie posady, odejdzie 10 osób, to przyjeżdża 99,88% ukrainy. Ewentualnie można zostać liderka tpm, który przez 6h nic nie robi, a przez kolejne 2 rusza myszką żeby było, że zajechana robotą. Co do kierownictwa to nie dowierzam ludzie z linii zatrudnieni na stanowiskach, którzy podstaw savoir vivre nie znają i ich ulubieńcy to koordynatorzy, bo nie zostaniesz w tej firmie kimś jak masz swoje zdanie. Reasumując ukrainie polecam, Polakom mega odradzam. #Lodowa Zmiana B kiedyś C :) Nie pozdrawiam

Męski
@linia 1

Co do Liderki(usunięte przez administratora) którą oglądam niemal codziennie, to, to co powiedziała na tym filmiku propagandowym to nijak się ma do rzeczywistości, podobno sama się śmieje z tego jakie bzdury tam wygaduje, ale cóż, stanowisko i kasa zoobowiązuje nad honorem i twarzą.

wolny od tego syfu

Jak tam panowie i panie? Dzisiaj kolejna OBOWIĄZKOWA sobota do odrobienia ? heheh a tylko nie przyjdź to NN! Traktują was tam jak psy jakieś.

hapek

W tej fabryce są promowani obiboki i cwaniaczki ,oczywiście nie wspomnę o palaczach spędzających pół dnia na palarni ciekawe co na to inni pracujący oczywiście prym wiedzie transport .

@hapek

Izapomniałeś powiedzieć że donosiciele z magazynu na górze przestrzegam przed serwisem uważać na blondyne i jej (usunięte przez administratora) ale przyjdzie kryska na matyska karma wraca z podwójną siłą

magazyn
@Pracownik montażu

Ciekawi mnie co te Panie z serwisu widzą wstając z łóżka i przeglądając się w lustrze czy odbicie człowieka czy pewnego różowego zwierzaka

magazyn
@Pracownik montażu

jak przejeżdzam koło tych dwóch pań to sie zastanawiam co one tutaj robią (usunięte przez administratora) i donosiciele nie są mile widziiane w B/S/H/

Wolny_od_BSH

Nie jestem już pracownikiem BSH. Dość!!! Obłuda, hipokryzja, brak poszanowania człowieka wszechpanujące układziki, mądrzy uciekają, durni awansują. Ale udaje się że jest ekstra i głosi hasła z plakatów. I się potem dziwią jeszcze jak ktoś im prawdę w oczy powie przy odejściu. (usunięte przez administratora) Pojawie się tu czasem i sprzedam parę prawdziwych historii o tym co się dzialo i pewnie dzieje nadal.

Czy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego zatrudnia studentów?

wysyszony

Wszystkich jak leci

Halibut

Wirowski tanczy w klatce na dyskotekach. A kordynatorzy opsypuja go zlotem

Halibut
@Halibut

Obsypuja oczywiscie mialo byc, dla zarozumialych pajacow z biura.

Milkrunista

No to teraz się zacznie. Ciekawe od września czy sobie „wózkowi” na dole dadza rade u nas na ml ha ha ha ha. Te zmiany to o kant (usunięte przez administratora) Jak do września mój „kierownik” mnie nie rozrzuci na widlaki to nara i inspekcja pracy bo jest tu tyle głupot ze głowa mała

Pracwnik
@Milkrunista

A ile tam pracujesz że nie przenieśli Cie na wózki?

Milkrunista

No nara, widać ze nic nie wnosisz do rozmowy. Pracuje pewnie dłużej od ciebie bo od czasów kiedy te śmieszne kierowniczki były zwykłymi pracownikami.

mogomat
@Pracwnik

tutaj nie liczy się starz czy umiejętności tylko głębokość gardła.

@mogomat

Czytając te Wasze wypociny, nie dziwię się ze jesteście tam gdzie jesteście. Pozatym '' starz'' Ty tak serio? Czego oczekujesz skoro nawet poprawnie pisać nie potrafisz! Weź się do pracy, na dobre Ci to wyjdzie.

@Milkrunista

A u jakiego kierownika jestes jeśliozesz powiedzieć. Oninie chcą oddawać ludzi na wózki bo boją się ze nie bedzie miał kto im robić ale kogo to obchodzi mieli tyle czasu na naukę kogoś innego przeciez nie wiedzą o tym od wczoraj.

Milkrunista

Jakbym powiedział to zara bym kwita podpisywał ha ha ha tak to wyglada jak ktoś ma swoje zdanie ale spoko zara będzie info ponoć ze nie ma zmian zobaczycie. Już tak się mówi na zmianie u nas

Mariola Sobel

Mam sprzęty gospodarstwa gospodarstwa domowego waszej, firmy i jestem strasznie zadowolona. Nie rozumiem co tu wypisują ci ludzie, rozumiem że ich nie stać. Ale nie muszą psuć reputacjii firmy.

@Mariola Sobel

To nie reputacja to fakt co ma sprzet tej firmy do traktowania ludzi w tej firmie i okradania ich z urlopów wystarczy przypatrzeć się i juz wiadomo kto ma dobrze to (usunięte przez administratora) i ich (usunięte przez administratora) zarówno na liniach i w transporcie tez

Hehe
@Mariola Sobel

Mnie stać dlatego kupuje Miele, bosch jest dla biedoty.

Hmm
@Mariola Sobel

Ja rozumiem ze nie stać pani na lepszy sprzęt, ale kupować produkty firmy, która traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) za grosze i przymusowe wolne itd. Jest pani zła do szpiku kości, bez sumienia.

Henryk
@Hehe

Jeśli chciałbyś wiedzieć to ta ta sama klasa produktów a jak było by Cie stać kupił byś Kenwood lub Libher

Grazka
@Hmm

A co to kogo interesuje masz pewnie samsunga sprzęt w domu to więc że nielegalnie zatrudniane dzieci, go składają za 1/6tego co ty zarabiasz

@Grazka

Na jedno wychodzi niemiec u siebie w B/S/H/ zarabia około 8-9 tysiecy w przeliczeniu na nasze pieniądze a ty tyrasz za trzy tysiące bez możliwości wyrażenia swoiej opini bo brak związków zawodowych a jak cości nie pasuje to wąt na twoje miejsce jest ukrainiec czy to nie wyzysk

Realistka
@Pracownik montażu

Powiem tak, jeśli nie pasuje praca zawsze można ją zmoenic bądź zarejestrować się w UP. W innych firmach związki zawodowe są i tylko biorą kasę od każdego zapisanego pracownika, i nic po za tym. Więc nie rozumiem o co walczysz. BSH to naprawdę w chwili obecnej najbardziej uczciwy i dobry pracodawca. Zawsze też możesz jechać do BSH do Niemiec będziesz miał swoje 8 tys z daleka od rodziny.

@Realistka

Smieszna jest pani prsze sobie isc na palarnie i poslluchac co garstka polakow sadzi o b/s h/ skoro to taki dobry pracodawca to dlaczego 80 procent to zaloga z ukrainy polak nie chce sie tu zatrudniac i powiemy sobie szczerze gdyby nie ukraina to zaklad zszedl by na psy bo nie mial by kto pracowac moze i wyplata jest na czas ale atmosfera jest na bakier ukrainiec ma tam wieksze prawa niz polak bo pieniazki zaklad dostaje za nich

Realistka
@Pracownik montażu

Bywam na palarni, i ciągle słyszę jak narzekają, tylko dlaczego w takim razie nic z tym nie robią? Jest masa pracy dookoła w fabrykach, skoro jest tutaj tak źle to trzeba iść do innej i tyle. A nie tylko jęczeć i narzekać.

Norbert
@Realistka

Patologia zawsze narzeka, między sobą gorzej jak mają coś powiedzieć, to już ciężej się wysłowić a potem najlepiej narzekać

@Realistka

Ma Pani rację jak się ma fach w ręku to i pieniążki są narzekać nie trzeba

Andzej
@Realistka

Mi się wydaje że gdyby mieli normalne, życie po za pracą to by było inaczej a tu kiepsko s tam jeszcze gorzej

badyl
@Andzej

Kolego nie rozśmieszaj mnie. Życie poza pracą albo praca! Wybierz jedno. BO pracując w tej firmie nie da się tego pogodzić! Kim ty jesteś i jak wygląda twoje życie! Cały czas naciskanie przez koordynatorów o nadgodziny, praca w soboty a jak odmawiasz bo chcesz mieć to ŻYCIE to jesteś ten zły! W najlepszym przypadku za kare najgorsze stanowiska i niska ocena.

Kisiel
@badyl

Ty A Ty normalny jesteś stękasz jak stara (usunięte przez administratora) a a nie wystarczy iść gdzie indziej a może, ty lubisz takie gierki

Badyl
@Kisiel

I właśnie przez takie mentalne zera jak ty tak jest w tym kraju. Zero empatii czysty świński egoizm typu "mi pasuje bo można mną pomiatać jak nie pasuje idź gdzie indziej" nie pozdrawiam

Kisiel
@Badyl

Właśnie dokładnie, przez takie 0 jak Ty, wszędzie umiesz się odezwać a nie tam gdzie trzeba. Wyżyasz się na innych bo jesteś nieudacznikiem Życiowym. Człowieku gdzie Ty żyjesz kto będzie się nad Tobą litował, śmieszny jesteś. Nie wiesz o czym Ty mówisz. Nikogo nie interesujesz obudź się i przestań marudzić bo to żałosne a jeszcze bardziej żałosne jest, to że jest więcej takich baranów pustych jak Ty. I to Ty jesteś problemem i w Tobie jest problem. Weź może od reaguj albo odstaw wszystko co bierzesz i zejdź na Ziemię.Rozbawiles mnie o czym Ty gadasz a Ty wiesz wogole co jest empatia, bo ja na pewno Ci jej nie pokazałem. Weź naprawdę człowieku

Ludwis van Kacys
@Kisiel

A co wy tam zatrudniacie.Moj chłopak Rysiek bije falusem mnie po pupce. Jak tak mozna. Rysie doigrałeś się trzeba było tak nie robić mowilem

weri
@Realistka

to sama (usunięte przez administratora) z BSH bo ty jesteś właśnie tą patologia których Polacy nie potrzebują. Na pewno masz dobrze i los innych cię nie obchodzi.

Hehe
@Henryk

Kenwood tez polecam, ale jednak Miele kilka półek wyżej od bosch, znam bo używałam b i nie byłam zadowolona, Miele kilkanaście lat i śmiga bez awarii.

Jest może ktoś z call Center ? Proszę o bezstronna opinie Czy faktycznie weekendy są do odbioru ? I ogólnie czy polecacie ?

obserwator

Wszystko się zgadza ,fabryka schodzi na psy ,transport przeciązony pracą na górnym magazynie porażka pracują tacy ludzie jak Jóżwia..najpierw miedz teraz wynoszenie drewna nikt nie zwraca na to uwagi .Brawo kierownictwo bsh

Damian

Nie wiem skąd tyłu chamow na tym forum. Ja pracuje już 12 lat i jestem bardzo zadowolony z pracy. Nie mogę również nic powiedzieć złego, o produkowanych przez, firmę produktów wszystkie sprzęty agd mam Boscha i nad świetnie się prezentują s do tego cieszę się z ich, niezawodności i funkjonalosci

Stefan
@Damian

W biurze to można I 100lat pracować nie 12 bo tam się nic nie robi poza durnymi spotkaniami na których 80% ludzi nie wie o co chodzi.

@Stefan

Tam też byś narzekał chłopie, bo komputery są, i że nie ten program że klima chodzi za mocno po prostu jesteś trochę chory odpocznij

Stefan
@Marek

Nie jestem chory Marku (Damianie) ale dziękuję za troskę CHŁOPIE. Komputery, programy, klima - łatwizna, te spotkania muszą być dopiero ciężkie ????

Bartek

Pracuje tam od 1 i powiem szczerze jak by się pozbyć tych niedorozwojów, z naszej planety wszystkim żyło by się lepiej. I nikt długo by za nimi nie płakał

Alex
@Bartek

Chyba należę do tych niedorozwojów,bo nie rozumiem o kogo chodzi.O sprzątaczki,pracowników produkcji,dyrekcję?Któż zasłużył sobie na uwagę szlachetnie urodzonego?Pracujesz od 1,czyli od godziny pierwszej,od linii pierwszej,od pierwszego lipca,czy jest jeszcze jakaś inna konfiguracja?Niestety ,nam niedorozwiniętym trzeba wszystko dokładnie tłumaczyć.

Fabian

Miałem zaszczyt odwiedzić, wszystkie fabryki Bsh w Polsce. Pracowałem z wami jako nowy pracownik, w żadnej z fabryk nie trafiłem na żadne nie prawidłowości. BSH to zakłady które mogą pochwalić się, nie zwykłym za gazowaniem na każdym stopniu produkcji naszych sprzętów agd. Co w efekcie daje naszym klientom sprzęt który jest niezawodny, przez długie lata. Bardzo zgrani ludzie fajna atmosfera, więc nie wiem skąd nagle tyle negatywnych wpisów że strony pracowników. Nie narzekaliście tak gdy że mną pracowaliście

Alex
@Fabian

Litości....Niezwykłe zagazowanie to chyba nie ten okres...Byłeś na wycieczce z wermachtem?Ja wiem, że kierownictwo nisko ceni pracowników,ale trzymajcie chociaż jakiś poziom.

Klopsztanga
@Alex

Jak ktoś pisał wcześniej, że kupują dobre opinie z farmy troli i pewnie translator nie tłumaczy jak trzeba.

L
@Fabian

"Nagle" ? Proszę zerknąć na daty.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego