Opinie o mBank S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy mBank S.A., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mBank S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Łódź

Pedro

Cztery razy przemyślcie sprawę zanim postanowicie oddać się "rozkoszy" pracy w łódzkim CC mBanku. Atmosfera jest naprawdę gęsta, bo brakuje rąk do roboty, w związku z czym jako konsultant często będziecie obrywali za byle głupoty. Ogłoszenie na pracuj.pl jest od paru miesięcy nieustannie podbijane. Jak sądzicie, dlaczego? Dzięki wspaniałej atmosferze? Dzięki dobrym zarobkom? Dzięki niekorporacyjnemu systemowi pracy? Nie, rotacja jest duża, ponieważ ludzie stamtąd odchodzą. Nie robią tego, bo są kapryśni i oczekują niewidomo czego. Uciekają z powodu coraz większej skali patologii. Jak bardzo dobrze i pokornie zasuwacie na mlinii realizując cel sprzedażowy to dostaniecie z 1000 zł premii. Brutto. Kwartalnie. No śmiech przez łzy. Kiedyś myślałem, że mBank to spoko pracodawca. Ale bardzo się pomyliłem w tej ocenie.

TomC

Nasz ukochany bank jak zwykle popłynął. Były podwyżki!!! Ludzie którzy najwięcej dostali w skórę czyli wszelkie operacje/karty/reklamacje dostali po kliku latach posuchy podwyżki po 100-300zł. Czują się jak by im ktoś napluł w twarz. Na każdym zebraniu najbardziej poszkodowani są inni pracownicy zarabiający 8.000-12000 zł a ci co zarabiają 2,5-3,5 tyś są pomijani. Tylko pogratulować zarządowi poczucia humoru. Najlepsze jest podejście kadry menadżerskiej na oburzenie pracowników (kadrom przekazują ze ludzie są zadowolenie i w euforii za te 100zl) a pracownikom każą poskarżyć się do prezesa lub rady nadzorczej sami nic nie mogą. Najlepsze jest to ze część ludzi nie dostało nawet tego.

Tomek90

Podejmując pracę w mBank warto pamiętać że firma sporą ilość osób zatrudnia na Teofilowie, w Łodzi. To tzw. operacje. 90 % osób tam pracujących to mamusie które godzą żłobki z pracą w tym miejscu. Owszem... plusem są godziny pracy, bo najczęściej tylko od rana i to jeszcze bez sztywnych godzin. Ale na tym plusów brak, płaca bardzo niska - od 2600 brutto, jeśli ktoś ma 3000 brutto to szał ! oczywiście zdarzało się że ktoś miał 3300 brutto, wówczas szefowa mówi że taki jest budżet "Budżet jest czymś na co kompletnie szanowne menagerki nie mają wpływu, więc jeśli prosisz i starasz się o podwyżkę, bo nowe osoby miały o 500 zł brutto wyższą płacę niż ja, to i tak słyszałem że to taki "budżet" ! Reklamacje: nie ma kasy na nowe etaty, nie ma kasy na wypłatę za nadgodziny, więc pracownicy są oszukiwani, mają mieć wypłacone, ale dyskusje ucichły więc większość osób zostało wysłane na odbiór nadgodzin, wówczas ilość reklamacji klientów rośnie, więc wracasz = nadgodziny i tak w koło. Nie polecam pracy chyba że umiesz się podlizywać. Zwłaszcza słysząłem że jest to widoczne w kredytach niezabezpieczonych - u menagerki Anny Ł, zwalnia osoby które są problematyczne, a zostają te które udają że pracują, podlizują się i oczywiście bliskie przyjaciółki którym wolno wszystko, L4 opieki nad dziećmi itp. Macie podobne spostrzeżenia? Chętnie dowiem się czy też zostaliście źle potraktowani przez firmę i te osoby?

KorpoDżasta

Sposób, w jaki mBank traktuje swoich pracowników w czasie pandemii zasługuje na szacunek. Mamy zapewnioną opiekę psychologa oraz zapomogę dla osób, które przez epidemię znalazły się w trudnej sytuacji. Na home office poszliśmy jako jedni z pierwszych (12.03). Pracownicy, którzy muszą przychodzić do centrali, dostają darmowe obiady. Dla pracowników placówek, którzy nie mają swojego auta zapewnione są taksówki do i z pracy. Patrząc na to, co dzieje się wkoło, mogę się tylko cieszyć, że pracuję w firmie, która naprawdę dba o pracownika - nawet w tak trudnej i wymagającej sytuacji.

Pedro

Filip Nowy wpis
@Pedro

A prcuje tam nadal Piotr Romanowski (usunięte przez administratora)

Wężyk Nowy wpis

Pracowałam na CC pół roku i zrezygnowałam. Na początku jest szkolenie, na którym myślisz, że wszystkiego nauczą, No chociaż części, żeby pewniej czuć się już siadając na linii. I wtedy każdy przeżywa szok. Wiesz, że nic nie wiesz. Nie ma bezpośredniego wsparcia. Wszystko dzieje się na skype. Jeżeli czegoś nie wiesz- a uwierz zazwyczaj tak będzie, bo tutaj niczego nie zapamiętujesz tylko na bieżąco szukasz w bazie wiedzy- to piszesz wiadomość do wsparcia na skype. W zależności na kogoś trafisz albo Pomoże, albo każe ci dalej szukać, i będziesz tak trzymać tego klienta na linii, pół godziny, godzinę i nie wolno przełączyć dalej, do osoby z wyższymi kompetencjami bo są wtedy pretensje dlaczego zawracasz komuś głowę. A czas rozmów jest składową do premii. Nigdy w życiu nie czułam się tam tak głupia. Wstyd mi było do tych klientów mówić: proszę poczekać, sprawdzę. Z tak błahych powodów. Bo nie wolno niczego z pamięci, wszystko słowo w słowo trzeba przeczytać z bazy wiedzy. Między połączeniami jest 10 sekund przerwy. To nawet nie wystarcza na wzięcie łyka wody. Jak jest duża kolejka na mlinii to czasem i 7,8 sekund tylko. Rozmowy też są oceniane. Najważniejsze żeby żadnej linijki nie pominąć z bazy wiedzy czytając klientowi. Ocena może spaść kiedy powiesz do widzenia, zamiast do usłyszenia. Bardzo ciężko uzyskać na początku dobre oceny bo niby jest szkolenie na co zwracać uwagę, ale dopiero to wszystko wychodzi w praniu. Pracując zawsze w handlu nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem klienta jak tutaj. Psychicznie nie dałam rady. Z jednej strony chamstwo, brak wsparcia i czujesz się takim nieukiem. Plusy: Legimi za darmo, karta sportowa, luxmed, ładne biuro, możliwa praca zdalna.

Praca w mkiosku Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Opiszę tu pracę w mkiosku bo dużo osób nie czyta opinii na mFinanse. Dziękujemy ! Twoja opinia została dodana. Bardzo słabe wynagrodzenia. Stawka podstawowa to 8 zł brutto. Za konto jest 30 brutto. Miesięcznie takich kont przychodzi średnio około 10 A w planie około 30. Co oznacza że pozostałe musicie sobie zdobyć. A co za tym idzie musicie zaczepiać ludzi w galerii żeby założyli konto. Największy nacisk na na konta A jest to najcięższa praca bo nikt nie chce tych kont. Nikt o tym nie mówi na początku ani nie napisał na tym forum ale oczekują że dziennie złapiecie 2 konta. Pracujecie dla banku A musicie prosić się obcych ludzi w galerii żeby założyli konto. Czy to nie poniżajace. Zastanówcie się czy naprawdę chcecie tu pracować. Za konto które jest używane przez klienta dostajecie jeszcze 70 zł brutto. Ale nikt tych kont nie używa. Dostają gadżet za założenie A potem zamykają przed upływem 3 miesięcy I wtedy nie dostajecie tych 30 brutto nawet. z 30 kont średnio max 5 jest używanych. Jeśli chodzi o kredyty to ciągle jest promocja, w której klient może dostać kredyt z prowizją 1%. Dając klientowi taki kredyt zarabiacie od 100 tys kredytow 1700 zl brutto. A żeby zrobić 100 tyś kredytów trzeba się mocno narobić. Dając klientowi gorsza ofertę możecie zarobić więcej. Ale klient to zauważa I najczęściej odstępuje od umowy wtedy nic Wam nie płacą. Albo idzie do innego banku. Klienci Nie przychodzą sami po kredyt tutaj trzeba cały czas dzwonić. Podsumowując Za godzinówke 8zl brutto razy 160h macie 1280 Za 30 kont w tym 5 używanych macie 1250 Za 100 tyś kredytów macie 1700 Wszystkie kwoty są brutto. W sumie możecie zarobić 4230 brutto przy dużej ilości pracy I szczęściu. Czy warto? Nie wydaje mi się. Moje obliczenia to bardzo pozytywny scenariusz. Firma nałożyła teraz kary na nowych pracowników 1500 zł jeśli się zwolnią przed upływem pół roku. Swiadczy to tylko o dużej rotacji. Plus kary za zagubienie dokumentu 100 zł , kary niezdane testy 200 zł ktore są co miesiąc. Klienci sami uruchamiają sobie kredyt w aplikacji I nikt nie chce z pracownikami nawet gadać więc tragedia. Bank zarabia pracownicy nie. Dzwonisz do klienta on mówi że nie jest zainteresowany A za 2 dni uruchamia w aplikacji. O to tutaj chodzi żeby bank zarobił pracownik nie. Bardzo przykre... Nie polecam.

Praca w mkiosku Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Opiszę tu pracę w mkiosku bo dużo osób nie czyta opinii na mFinanse. Dziękujemy ! Twoja opinia została dodana. Bardzo słabe wynagrodzenia Nowy wpis31.08.2021 00:57 Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 sekund. Stawka podstawowa to 8 zł brutto. Za konto jest 30 brutto. Miesięcznie takich kont przychodzi średnio około 10 A w planie około 30. Co oznacza że pozostałe musicie sobie zdobyć. A co za tym idzie musicie zaczepiać ludzi w galerii żeby założyli konto. Największy nacisk na na konta A jest to najcięższa praca bo nikt nie chce tych kont. Nikt o tym nie mówi na początku ani nie napisał na tym forum ale oczekują że dziennie złapiecie 2 konta. Pracujecie dla banku A musicie prosić się obcych ludzi w galerii żeby założyli konto. Czy to nie poniżajace. Zastanówcie się czy naprawdę chcecie tu pracować. Za konto które jest używane przez klienta dostajecie jeszcze 70 zł brutto. Ale nikt tych kont nie używa. Dostają gadżet za założenie A potem zamykają przed upływem 3 miesięcy I wtedy nie dostajecie tych 30 brutto nawet. z 30 kont średnio max 5 jest używanych. Jeśli chodzi o kredyty to ciągle jest promocja, w której klient może dostać kredyt z prowizją 1%. Dając klientowi taki kredyt zarabiacie od 100 tys kredytow 1700 zl brutto. A żeby zrobić 100 tyś kredytów trzeba się mocno narobić. Dając klientowi gorsza ofertę możecie zarobić więcej. Ale klient to zauważa I najczęściej odstępuje od umowy wtedy nic Wam nie płacą. Albo idzie do innego banku. Klienci Nie przychodzą sami po kredyt tutaj trzeba cały czas dzwonić. Podsumowując Za godzinówke 8zl brutto razy 160h macie 1280 Za 30 kont w tym 5 używanych macie 1250 Za 100 tyś kredytów macie 1700 Wszystkie kwoty są brutto. W sumie możecie zarobić 4230 brutto przy dużej ilości pracy I szczęściu. Czy warto? Nie wydaje mi się. Moje obliczenia to bardzo pozytywny scenariusz. Firma nałożyła teraz kary na nowych pracowników 1500 zł jeśli się zwolnią przed upływem pół roku. Swiadczy to tylko o dużej rotacji. Plus kary za zagubienie dokumentu 100 zł , kary niezdane testy 200 zł ktore są co miesiąc. Klienci sami uruchamiają sobie kredyt w aplikacji I nikt nie chce z pracownikami nawet gadać więc tragedia. Bank zarabia pracownicy nie. Dzwonisz do klienta on mówi że nie jest zainteresowany A za 2 dni uruchamia w aplikacji. O to tutaj chodzi żeby bank zarobił pracownik nie. Bardzo przykre... Nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Operacje na Traktorowej

Serdecznie nie polecam pracy na operacjach na Traktorowej. Pracowałem tam przez prawie 5 lat zanim jeszcze były na Traktorowej, znam ludzi na każdym dziale, pracowałem tez w wielu różnych i mogę powiedzieć tak: na pewno tam nie zarobisz, oferty od 2.6 do 3.0 brutto na start i na pewno nie podniosą (u mnie koleżanka dostała podwyżkę po 4 latach jak ją najniższa krajowa dogoniła!). Opcji rozwoju nie ma nawet najmniejszej, no chyba ze drogi czytelniku uciekniesz gdzieś indziej w mBanku poza operacje, ale rzadko dają na to zgodę (umowa manadżerska ze nie wypuszczają pracowników bez zgody przełożonego). Zaczynajac prace miałem umowę zlecenie jako student i prace na akord wiec zarabiałem jak na tamte czasy bardzo przyzwoicie, ale ciagle ucinali hajs i przez 2 lata pracy doszedłem do najniższej krajowej na umówię zlecenie ( śmieliśmy się ze mBank w jedyna firma w której wraz z doświadczeniem zarabiasz coraz mniej xD). Generalnie atmosfera i ludzie bardzo w porządku, dobrze mi się pracowało, ale szkoda życia na prace za takie pieniądze, no chyba ze masz małe wymagania odnoście kasy albo dobrze zarabiającego męża (jak większość dziewczyn tam pracujących).

Ruda
@Operacje na Traktorowej

Firma Digital teammates to firma Krzak, praca za najniższa krajową, a wymagania stałe rosną, pretensje przełożonego jeśli nie jest coś zrobione na czas. Trzeba uciekać jak najdalej.

aha
Kandydat

Osoba odpowiedzialna nie stawiła się na spotkanie rekrutacyjne oraz NIE odpisuje na maila z zapytaniami dlaczego się nie stawiła. Skrajnie nieprofesjonalne zachowanie i marnowanie czasu. Radze unikać

Elbert

mBank mydli oczy swoim konsultantom wczesnoprzedszkolnymi grami i zabawami, zamiast godnie im zapłacić oraz zadbać o sensowną atmosferę. Praca na call center jest od pewnego czasu groteskowa. Konsultant został chłopcem do bicia, na którym żeruje (finansowo) cała góra oraz jej przyległości. Nikt w miarę normalny i nie zmuszony sytuacją zyciową nie zostanie tam na dłużej. Ja uciekłem. Wielu innych też już to zrobiło.

Cichy Dżony
@Elbert

Zgadza się. I potem Ci nasi klienci dzwonią niezadowoleni ze na CC nic nie można zalatwić. Firma pikuje. Trzeba uciekać.

TomC

NN
@TomC

Niestety atmosfera fatalna, ludzie są wykończeni psychicznie a tu takie gifty od zarządu.

Z konkurencji
Klient
@NN

Kochani. Przecież nie ma obowiązku pracy. To nie PRL. Czy ktoś Was do tego zmusza? Są dziś kanały komunikacji - skrzyknijcie się, dajcie jednego dnia wszyscy podanie o podwyżkę z konkretną kwotą i tyle. Wszystkich Was nie zwolnią bo firma padnie na pysk w dwa dni. A jak będą skakać do Was pojedynczo to walić donosami do mediów z info jak to pięknie jest w tych szklanych wieżowcach. Media kochają takie tematy. Szybko zmienią Paragony Grozy na Wyzysk w Banku. Dokręcają śrubę bo sobie na to pozwoliliście.

Kamil
Kandydat

Jak wygląda praca sankcjach? Pojawiło się sporo ofert z tej działki. Ile osób pracuje w zespole, jakie są widełki??

@Kamil

Cześć, praca w zespole AML to praca w ramach 1. i 2. linii wsparcia. Zespół ds. sankcji jest odpowiedzialny za zapewnienie zgodności działania jednostek organizacyjnych z przepisami prawa krajowego, UE, USA (OFAC) w zakresie przestrzegania sankcji i embarg. Do kluczowych obowiązków należy m.in. weryfikacja alertów generowanych w systemie monitorowania transakcji pod ww. kątem, jak również czynny udział w procesie legislacyjnym w odniesieniu do przedmiotowej tematyki. Praca jest różnorodna, można brać udział w wielu projektach wdrażania zmian w obszarze przestrzegania sankcji i embarg. Zespół, obecnie kilkuosobowy, włącznie z koordynatorem, ciągle się rozwija, jest otwarty na zmiany i pełen chęci do przekazywania posiadanej wiedzy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej m.in. o wynagrodzeniu, możliwościach rozwoju, awansu, benefitach, etapach rekrutacji pisz proszę do nas na adres -> mBank-Rekrutacja@mbank.pl. Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Tomek90

XDDD

ludzie na infolinii mają 3,5 tys brutto

WOW
@XDDD

Wow, szmacenie się za 2,5 netto jest kozackie :D

Marek
@Tomek90

@Tomek90 Stary to jeszcze nic. Ja miałem okazje pomagać reklamacjom jeszcze przed panademią. To była jazda bez trzymanki. Mieli nową dyrektorke. To jest postać.Drze jape na te swoje biedne asystentki. Ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) Chłopa który nie podlegał pod nią zwyzywała przy wszystkich.Jakaś kobitka która tam kupe lat pracowała, z nia nie dała rady i odeszła. Ogólnie strasznie konfliktowa. Nie zazdroszczę ludziom którzy z nią pracują. Podobno ktoś się poskarżył do kadr ale z wiadomym skutkiem. Dobrze by było gdyby coś aktualnego wrzucił o reklamacjach bo może być ciekawie.

Marek
@Tomek90

@Tomek90 Stary to jeszcze nic. Ja miałem okazje pomagać reklamacjom jeszcze przed panademią. To była jazda bez trzymanki. Mieli nową dyrektorke. To jest postać.Drze jape na te swoje biedne asystentki. Ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) Chłopa który nie podlegał pod nią zwyzywała przy wszystkich. Jakaś kobitka która tam kupe lat pracowała, z nia nie dała rady i odeszła. Ogólnie strasznie konfliktowa. Nie zazdroszczę ludziom którzy z nią pracują. Podobno ktoś się poskarżył do kadr ale z wiadomym skutkiem.

Pokrzywdzony
@Marek

Czy to aby nie opis osoby, która przeszła z Ing i tam też znana była ze złego traktowania ludzi ?

amaro
@Pokrzywdzony

To oczywiste ze chodzi o tę osobę z ing. Ta niby specjalistka z IT. Swoim postępowaniem zmusiła do odejścia doświadczoną menadżerkę z wieloletnim doświadczeniem. Ma jakieś dziwne odchyły. Współczuję jej pracownikom. Fakt ze już zniechęciła do siebie 99% ludzi w banku.

Pokrzywdzony
@amaro

Nawet nie wiesz ile ona osób skrzywdziła w Ing. Ma jednak coś w sobie, że szefowie ją popierają. Mówiliśmy o niej „dziewczyna do mokrej roboty”. Ona nie ma skrupułów. Była wynajmowana wszędzie tam gdzie ktoś chciał zrobić „porządek” ale nie chciał pobrudzić sobie rąk.

Magda89
@Tomek90

Wiem o kim piszes. Ta menagerka nie skończyła nawet dobrych studiów , jest kobieta po 40 która przychodzi do pracy w domowych. Ciuchac i bez makijażu. Totalny brak profesjonalizmu. Lubi kiedy się ja komplementuje i polega na jej zdaniu... najpierw zdegradowali ja na koordynatora ( po przyjściu nowej dyrektorów której oiszecie w 2020) a potem znów przywrócili na menagera. Kazała sobie gratulować. Jest dwulicowa , pracuje w zespole jedynie z koleżankami co się ułożyły od lat, poza tym bierze ludzi po znajomosci , a pozostałe maja zasuwać i robić robotę) Aaaa... no i jeszcze trzeba chwalić jej córeczkę ! Potrafi wysyłać jej zdjęcia w mailu do całego zespołu np po zawodach o innych ???? sytuacja dalej aktualna , nic się nie zmienia , widać mocno się trzyma

Wazowski
Kandydat

Jak wyglada praca w AmL? Jest po co się rekrutować? Sporo ofert teraz mają w Łodzi. Ile brutto można się spodziewać?

@Wazowski

Cześć, praca w zespole AML to praca w ramach 1. i 2. linii wsparcia. Pracownicy m.in. analizują transakcje klientów i ich profile pod kątem sygnałów wskazujących na pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu czy przygotowują nowe scenariusze do zasilenia mBankowego autorskiego systemu monitorującego. Do zespołu szukamy osoby z doświadczeniem w obszarze AML/PPP, otwartej na kolejne wyzwania zawodowe i rozwój kompetencji, chętnie dzielącej się wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy nowoczesne narzędzia i systemy pracy, bogaty pakiet socjalny, ofertę szkoleń oraz aplikacje do nauki i rozwoju (korzystamy np. z LinkedIn Learning). Obecnie pracujemy głównie zdalnie, a nasze biura to Wieża mBank w Warszawie i Przystanek mBank w Łodzi. Na naszej stronie kariery -> https://www.mbank.pl/kariera/wyszukiwarka-ofert/ (zaznacz obszar Prawo i Compliance) znajdziesz ogłoszenia, w których są dokładniejsze informacje. Jeśli chcesz wiedzieć więcej m.in. o możliwościach rozwoju, awansu, benefitach, etapach rekrutacji -> Sylwia Penkala, Sylwia.Penkala@mbank.pl z zespołu rekrutacji zaprasza! Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Dori
@Zespół rekrutacji mBanku

Jaki staż i doświadczenie was interesuje?

@Dori

Cześć, do zespołu AML rekrutujemy na różne role pod względem seniority. Dla roli specjalisty zapraszamy osoby z min. 2-3 letnim doświadczeniem pracy w procesie AML lub obszarze compliance, dla roli eksperta – z około 5-letnim doświadczeniem. Przy każdym ogłoszeniu staraliśmy się o tym pisać, natomiast jeśli na tym, które Cię interesuje zabrakło jakichś informacji, daj nam proszę znać – napisz na naszą skrzynkę rekrutacyjną: mBank-Rekrutacja@mbank.pl. Uzupełnimy informacje, jeśli trzeba, odpowiemy na dodatkowe pytania. Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Potencjalny aplikant
Kandydat

Witam, Chciałbym nieco więcej informacji o pracy jako programista . Net w mBanku. Jak rygorystyczna jest kontrola pracy? (Nie chodzi o jakość kodu, to zawsze musi być na najwyższym poziomie, ale o czas pracy i na co przeznaczasz ten czas). Czy jeśli robię to co do mnie należy to ktoś patrzy mi przez ramię? Czy gdy wszystkie zadania robię na czas, to mogę sobie część czasu zaoszczędzić, aby np. oczy odpoczęły?

Programista
@Potencjalny aplikant

Cześć, Jako że pracuje jako programista .NET pozwolę sobie odpowiedzieć: Jak rygorystyczna jest kontrola pracy? (Nie chodzi o jakość kodu, to zawsze musi być na najwyższym poziomie, ale o czas pracy i na co przeznaczasz ten czas) - nie ma ogólnej zasady, jest dużo zespołów gdzie wykorzystuje się .NET, w tym którym jestem ważne jest to, żeby w zadania którymi się zajmujemy kończyć w terminach, ale poślizgi są dopuszczalne, bo nie mamy wpływu na wszystko, Czy jeśli robię to co do mnie należy to ktoś patrzy mi przez ramię? - nie wiem gdzie teraz pracujesz ale nie spotkałem się z czymś takim, zadania realizujemy zespołowo a patrzenie na rezultaty pracy odbywa się code review/daily Czy gdy wszystkie zadania robię na czas, to mogę sobie część czasu zaoszczędzić, aby np. oczy odpoczęły? - to już chyba z kodeksu pracy wynika, po każdej godzinie pracy przed komputerem masz 5 minut na odpoczynek, to kiedy wykorzystasz ten czas to już Twoja sprawa

kandydatka
Kandydat

Co możecie powiedzieć na temat pracy w dziale AML? Aplikowałam na stanowisko analityka ds. AML. Jestem ciekawa jakich zarobków i warunków pracy można się spodziewać.

@kandydatka

Cześć, dziękujemy za aplikację. :) Praca w zespole AML to praca w ramach 1. i 2. linii wsparcia. Pracownicy m.in. analizują transakcje klientów i ich profile pod kątem sygnałów wskazujących na pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu czy przygotowują nowe scenariusze do zasilenia mBankowego autorskiego systemu monitorującego. Oferujemy nowoczesne narzędzia i systemy pracy, bogaty pakiet socjalny, ofertę szkoleń oraz aplikacje do nauki i rozwoju (korzystamy np. z LinkedIn Learning). Obecnie pracujemy głównie zdalnie, a nasze biura to Wieża mBank w Warszawie i Przystanek mBank w Łodzi. Nie wahaj się zadawać pytania podczas rekrutacji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej m.in. o możliwościach rozwoju, awansu, benefitach, etapach rekrutacji -> Sylwia Penkala, Sylwia.Penkala@mbank.pl z zespołu rekrutacji zaprasza! Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Jaki jest styl zarządzania w mBank S.A.?

Czy mBank S.A. zapewnia kartę multisportu?

PanCytryna
@Pytanie

Tak , ale musisz za nią zapłacić część hajsu chyba około 40-50 zł

Nowy
Kandydat

Hej, czy praca konsultanta jest obecnie zdalna i czy są kamerki?

PanCytryna
@Nowy

Tak zdalna , bez kamerek

Ciekawy

Natknąłem się na ofertę pracy jako obsługa klienta w kanałach zdalnych. Proszę o informację czy praca jest całkowicie zdalna czy na czas pandemii jedynie?

@Ciekawy

Konsultanci zaczynają pracę od trzymiesięcznego szkolenia w naszej siedzibie – Przystanku mBank w Łodzi. Wdrożenie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, które obowiązują podczas pandemii. Obecnie doświadczeni pracownicy oddelegowani są tymczasowo do pracy zdalnej, by zapewnić bezpieczną przestrzeń nowym osobom, które pracują stacjonarnie w siedzibie banku. Docelowo nasze contact center będzie pracowało w trybie hybrydowym (połączenie pracy stacjonarnej ze zdalną).

Eveline Lilly
Kandydat

Cześć, jestem kandydatką do pracy w mBanku na stanowisku wsparcia klienta, czat, e-mail i połączenia przychodzące, informują o 3.600 zł brutto jako podstawa plus jakieś tam premie i dodatki jak to w korpo. Wszystkie rozmowy przeszłam pozytywnie, czuje pozytywne wibracje i czekam tylko na tak lub mnie ze strony firmy. Czy kwota podstawowa brutto jest prawdziwa bo czytam tu o jakiś 3000 tysiącach lub mniej brutto. Jak ze szkoleniami? Maja trwać 3 tygodnie czy są to szkolenia które faktycznie coś dają i człowiek może pewnie pracować na danym stanowisku?

Johny
@Eveline Lilly

Pewnie już jesteś po dokonaniu decyzji, ale to fakt, mBank płaci systematycznie tyle ile mówisz, a po zrobieniu "ścieżki kariery" można dojść prawie do 5k brutto w obsłudze klienta. Pamiętaj tylko, że elastyczny grafik pracy to cecha którą wykorzystuje pracodawca a nie Ty:) Mbank co roku stara się zwiększać pensje, ale nie są to kokosy.

Maria
@Johny

Super, że w mBank S.A. można liczyć na tak wysokie stawki i różnego rodzaju podwyżki oraz ścieżkę kariery. Wspomniałeś, że elastyczny grafik pracy to cecha, którą wykorzystuje pracodawca. Ale czy w momencie kiedy komuś wypadnie coś pilnego to nie ma problemu by się w tym temacie dogadać?

Bale77
@Maria

" Tak wysokie stawki " - Ludzie piszcie normalnie, a nie takie głupoty. Rozumiem, że pewnie to napisała osoba z HR ale jak dla was wyżej wymienione stawki to " tak wysokie stawki " to jestem przerażony.

Odp
@Bale77

to nie ludzie z HR(usunięte przez administratora)

Favorite
@Eveline Lilly

Hej. Ja jestem zatrudniona prawie pół roku. Na początku czułam się świetnie w tej pracy,naprawdę bardzo mi się podobało i czułam,że to może być coś ekstra. Ale niestety,realia sprowadziły mnie na ziemię. Tak,na umowie jak ja mam 3500 to na rękę wychodzi ok 2500-2600 nie więcej. Ja osobiście miałam szkoleń 4 miesiące,po każdym etapie (są 4) idziesz na obsługę,później uczysz się dalej,bo obowiązki są podzielone na "kompetencje". Szkolenia w czasie pandemii są śmieszne.Gdyby nie pomoc straszej koleżanki,po każdym etapie bycia na linii nie poradziłabym sobie bez jej pomocy,bo nie ogarniałam nic. Dużo teorii,mało praktyki. Ludzie są uprzejmi,pomocni ale co z tego. Cele od samego początku są kosmiczne,wymagania i obowiązki naprawdę nie są warte zarabianych tam pieniędzy. Ja już szukam innej pracy.

Nowa

Hej hej kiedy jest wypłata na pasie startowym?

Tadzio
Kandydat

Brak szacunku do człowieka. Po wstępnej rozmowie zero odzewu. Nie dzwonią z feedbackiem.

lol
@Tadzio

Jak to w każdym korpo, człowiek jest tylko mało istotnym trybikiem który zawsze można wymienić :)

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mBank S.A.