Opinie o mBank S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie mBank S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mBank S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Łódź

Elbert

mBank mydli oczy swoim konsultantom wczesnoprzedszkolnymi grami i zabawami, zamiast godnie im zapłacić oraz zadbać o sensowną atmosferę. Praca na call center jest od pewnego czasu groteskowa. Konsultant został chłopcem do bicia, na którym żeruje (finansowo) cała góra oraz jej przyległości. Nikt w miarę normalny i nie zmuszony sytuacją zyciową nie zostanie tam na dłużej. Ja uciekłem. Wielu innych też już to zrobiło.

Cichy Dżony
@Elbert

Zgadza się. I potem Ci nasi klienci dzwonią niezadowoleni ze na CC nic nie można zalatwić. Firma pikuje. Trzeba uciekać.

TomC

Nasz ukochany bank jak zwykle popłynął. Były podwyżki!!! Ludzie którzy najwięcej dostali w skórę czyli wszelkie operacje/karty/reklamacje dostali po kliku latach posuchy podwyżki po 100-300zł. Czują się jak by im ktoś napluł w twarz. Na każdym zebraniu najbardziej poszkodowani są inni pracownicy zarabiający 8.000-12000 zł a ci co zarabiają 2,5-3,5 tyś są pomijani. Tylko pogratulować zarządowi poczucia humoru. Najlepsze jest podejście kadry menadżerskiej na oburzenie pracowników (kadrom przekazują ze ludzie są zadowolenie i w euforii za te 100zl) a pracownikom każą poskarżyć się do prezesa lub rady nadzorczej sami nic nie mogą. Najlepsze jest to ze część ludzi nie dostało nawet tego.

NN
@TomC

Niestety atmosfera fatalna, ludzie są wykończeni psychicznie a tu takie gifty od zarządu.

Z konkurencji
@NN

Kochani. Przecież nie ma obowiązku pracy. To nie PRL. Czy ktoś Was do tego zmusza? Są dziś kanały komunikacji - skrzyknijcie się, dajcie jednego dnia wszyscy podanie o podwyżkę z konkretną kwotą i tyle. Wszystkich Was nie zwolnią bo firma padnie na pysk w dwa dni. A jak będą skakać do Was pojedynczo to walić donosami do mediów z info jak to pięknie jest w tych szklanych wieżowcach. Media kochają takie tematy. Szybko zmienią Paragony Grozy na Wyzysk w Banku. Dokręcają śrubę bo sobie na to pozwoliliście.

Kamil

Jak wygląda praca sankcjach? Pojawiło się sporo ofert z tej działki. Ile osób pracuje w zespole, jakie są widełki??

@Kamil

Cześć, praca w zespole AML to praca w ramach 1. i 2. linii wsparcia. Zespół ds. sankcji jest odpowiedzialny za zapewnienie zgodności działania jednostek organizacyjnych z przepisami prawa krajowego, UE, USA (OFAC) w zakresie przestrzegania sankcji i embarg. Do kluczowych obowiązków należy m.in. weryfikacja alertów generowanych w systemie monitorowania transakcji pod ww. kątem, jak również czynny udział w procesie legislacyjnym w odniesieniu do przedmiotowej tematyki. Praca jest różnorodna, można brać udział w wielu projektach wdrażania zmian w obszarze przestrzegania sankcji i embarg. Zespół, obecnie kilkuosobowy, włącznie z koordynatorem, ciągle się rozwija, jest otwarty na zmiany i pełen chęci do przekazywania posiadanej wiedzy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej m.in. o wynagrodzeniu, możliwościach rozwoju, awansu, benefitach, etapach rekrutacji pisz proszę do nas na adres -> mBank-Rekrutacja@mbank.pl. Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Tomek90

Podejmując pracę w mBank warto pamiętać że firma sporą ilość osób zatrudnia na Teofilowie, w Łodzi. To tzw. operacje. 90 % osób tam pracujących to mamusie które godzą żłobki z pracą w tym miejscu. Owszem... plusem są godziny pracy, bo najczęściej tylko od rana i to jeszcze bez sztywnych godzin. Ale na tym plusów brak, płaca bardzo niska - od 2600 brutto, jeśli ktoś ma 3000 brutto to szał ! oczywiście zdarzało się że ktoś miał 3300 brutto, wówczas szefowa mówi że taki jest budżet "Budżet jest czymś na co kompletnie szanowne menagerki nie mają wpływu, więc jeśli prosisz i starasz się o podwyżkę, bo nowe osoby miały o 500 zł brutto wyższą płacę niż ja, to i tak słyszałem że to taki "budżet" ! Reklamacje: nie ma kasy na nowe etaty, nie ma kasy na wypłatę za nadgodziny, więc pracownicy są oszukiwani, mają mieć wypłacone, ale dyskusje ucichły więc większość osób zostało wysłane na odbiór nadgodzin, wówczas ilość reklamacji klientów rośnie, więc wracasz = nadgodziny i tak w koło. Nie polecam pracy chyba że umiesz się podlizywać. Zwłaszcza słysząłem że jest to widoczne w kredytach niezabezpieczonych - u menagerki Anny Ł, zwalnia osoby które są problematyczne, a zostają te które udają że pracują, podlizują się i oczywiście bliskie przyjaciółki którym wolno wszystko, L4 opieki nad dziećmi itp. Macie podobne spostrzeżenia? Chętnie dowiem się czy też zostaliście źle potraktowani przez firmę i te osoby?

XDDD

ludzie na infolinii mają 3,5 tys brutto

WOW
@XDDD

Wow, szmacenie się za 2,5 netto jest kozackie :D

@Tomek90

@Tomek90 Stary to jeszcze nic. Ja miałem okazje pomagać reklamacjom jeszcze przed panademią. To była jazda bez trzymanki. Mieli nową dyrektorke. To jest postać.Drze jape na te swoje biedne asystentki. Ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) Chłopa który nie podlegał pod nią zwyzywała przy wszystkich.Jakaś kobitka która tam kupe lat pracowała, z nia nie dała rady i odeszła. Ogólnie strasznie konfliktowa. Nie zazdroszczę ludziom którzy z nią pracują. Podobno ktoś się poskarżył do kadr ale z wiadomym skutkiem. Dobrze by było gdyby coś aktualnego wrzucił o reklamacjach bo może być ciekawie.

@Tomek90

@Tomek90 Stary to jeszcze nic. Ja miałem okazje pomagać reklamacjom jeszcze przed panademią. To była jazda bez trzymanki. Mieli nową dyrektorke. To jest postać.Drze jape na te swoje biedne asystentki. Ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) Chłopa który nie podlegał pod nią zwyzywała przy wszystkich. Jakaś kobitka która tam kupe lat pracowała, z nia nie dała rady i odeszła. Ogólnie strasznie konfliktowa. Nie zazdroszczę ludziom którzy z nią pracują. Podobno ktoś się poskarżył do kadr ale z wiadomym skutkiem.

Pokrzywdzony
@Marek

Czy to aby nie opis osoby, która przeszła z Ing i tam też znana była ze złego traktowania ludzi ?

amaro
@Pokrzywdzony

To oczywiste ze chodzi o tę osobę z ing. Ta niby specjalistka z IT. Swoim postępowaniem zmusiła do odejścia doświadczoną menadżerkę z wieloletnim doświadczeniem. Ma jakieś dziwne odchyły. Współczuję jej pracownikom. Fakt ze już zniechęciła do siebie 99% ludzi w banku.

Pokrzywdzony
@amaro

Nawet nie wiesz ile ona osób skrzywdziła w Ing. Ma jednak coś w sobie, że szefowie ją popierają. Mówiliśmy o niej „dziewczyna do mokrej roboty”. Ona nie ma skrupułów. Była wynajmowana wszędzie tam gdzie ktoś chciał zrobić „porządek” ale nie chciał pobrudzić sobie rąk.

Magda89
@Tomek90

Wiem o kim piszes. Ta menagerka nie skończyła nawet dobrych studiów , jest kobieta po 40 która przychodzi do pracy w domowych. Ciuchac i bez makijażu. Totalny brak profesjonalizmu. Lubi kiedy się ja komplementuje i polega na jej zdaniu... najpierw zdegradowali ja na koordynatora ( po przyjściu nowej dyrektorów której oiszecie w 2020) a potem znów przywrócili na menagera. Kazała sobie gratulować. Jest dwulicowa , pracuje w zespole jedynie z koleżankami co się ułożyły od lat, poza tym bierze ludzi po znajomosci , a pozostałe maja zasuwać i robić robotę) Aaaa... no i jeszcze trzeba chwalić jej córeczkę ! Potrafi wysyłać jej zdjęcia w mailu do całego zespołu np po zawodach o innych ???? sytuacja dalej aktualna , nic się nie zmienia , widać mocno się trzyma

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie mBank S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wazowski

Jak wyglada praca w AmL? Jest po co się rekrutować? Sporo ofert teraz mają w Łodzi. Ile brutto można się spodziewać?

@Wazowski

Cześć, praca w zespole AML to praca w ramach 1. i 2. linii wsparcia. Pracownicy m.in. analizują transakcje klientów i ich profile pod kątem sygnałów wskazujących na pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu czy przygotowują nowe scenariusze do zasilenia mBankowego autorskiego systemu monitorującego. Do zespołu szukamy osoby z doświadczeniem w obszarze AML/PPP, otwartej na kolejne wyzwania zawodowe i rozwój kompetencji, chętnie dzielącej się wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy nowoczesne narzędzia i systemy pracy, bogaty pakiet socjalny, ofertę szkoleń oraz aplikacje do nauki i rozwoju (korzystamy np. z LinkedIn Learning). Obecnie pracujemy głównie zdalnie, a nasze biura to Wieża mBank w Warszawie i Przystanek mBank w Łodzi. Na naszej stronie kariery -> https://www.mbank.pl/kariera/wyszukiwarka-ofert/ (zaznacz obszar Prawo i Compliance) znajdziesz ogłoszenia, w których są dokładniejsze informacje. Jeśli chcesz wiedzieć więcej m.in. o możliwościach rozwoju, awansu, benefitach, etapach rekrutacji -> Sylwia Penkala, Sylwia.Penkala@mbank.pl z zespołu rekrutacji zaprasza! Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Dori
@Zespół rekrutacji mBanku

Jaki staż i doświadczenie was interesuje?

@Dori

Cześć, do zespołu AML rekrutujemy na różne role pod względem seniority. Dla roli specjalisty zapraszamy osoby z min. 2-3 letnim doświadczeniem pracy w procesie AML lub obszarze compliance, dla roli eksperta – z około 5-letnim doświadczeniem. Przy każdym ogłoszeniu staraliśmy się o tym pisać, natomiast jeśli na tym, które Cię interesuje zabrakło jakichś informacji, daj nam proszę znać – napisz na naszą skrzynkę rekrutacyjną: mBank-Rekrutacja@mbank.pl. Uzupełnimy informacje, jeśli trzeba, odpowiemy na dodatkowe pytania. Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Potencjalny aplikant

Witam, Chciałbym nieco więcej informacji o pracy jako programista . Net w mBanku. Jak rygorystyczna jest kontrola pracy? (Nie chodzi o jakość kodu, to zawsze musi być na najwyższym poziomie, ale o czas pracy i na co przeznaczasz ten czas). Czy jeśli robię to co do mnie należy to ktoś patrzy mi przez ramię? Czy gdy wszystkie zadania robię na czas, to mogę sobie część czasu zaoszczędzić, aby np. oczy odpoczęły?

Programista
@Potencjalny aplikant

Cześć, Jako że pracuje jako programista .NET pozwolę sobie odpowiedzieć: Jak rygorystyczna jest kontrola pracy? (Nie chodzi o jakość kodu, to zawsze musi być na najwyższym poziomie, ale o czas pracy i na co przeznaczasz ten czas) - nie ma ogólnej zasady, jest dużo zespołów gdzie wykorzystuje się .NET, w tym którym jestem ważne jest to, żeby w zadania którymi się zajmujemy kończyć w terminach, ale poślizgi są dopuszczalne, bo nie mamy wpływu na wszystko, Czy jeśli robię to co do mnie należy to ktoś patrzy mi przez ramię? - nie wiem gdzie teraz pracujesz ale nie spotkałem się z czymś takim, zadania realizujemy zespołowo a patrzenie na rezultaty pracy odbywa się code review/daily Czy gdy wszystkie zadania robię na czas, to mogę sobie część czasu zaoszczędzić, aby np. oczy odpoczęły? - to już chyba z kodeksu pracy wynika, po każdej godzinie pracy przed komputerem masz 5 minut na odpoczynek, to kiedy wykorzystasz ten czas to już Twoja sprawa

kandydatka

Co możecie powiedzieć na temat pracy w dziale AML? Aplikowałam na stanowisko analityka ds. AML. Jestem ciekawa jakich zarobków i warunków pracy można się spodziewać.

@kandydatka

Cześć, dziękujemy za aplikację. :) Praca w zespole AML to praca w ramach 1. i 2. linii wsparcia. Pracownicy m.in. analizują transakcje klientów i ich profile pod kątem sygnałów wskazujących na pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu czy przygotowują nowe scenariusze do zasilenia mBankowego autorskiego systemu monitorującego. Oferujemy nowoczesne narzędzia i systemy pracy, bogaty pakiet socjalny, ofertę szkoleń oraz aplikacje do nauki i rozwoju (korzystamy np. z LinkedIn Learning). Obecnie pracujemy głównie zdalnie, a nasze biura to Wieża mBank w Warszawie i Przystanek mBank w Łodzi. Nie wahaj się zadawać pytania podczas rekrutacji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej m.in. o możliwościach rozwoju, awansu, benefitach, etapach rekrutacji -> Sylwia Penkala, Sylwia.Penkala@mbank.pl z zespołu rekrutacji zaprasza! Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji mBanku

Czy mBank S.A. zapewnia kartę multisportu?

PanCytryna

Tak , ale musisz za nią zapłacić część hajsu chyba około 40-50 zł

Hej, czy praca konsultanta jest obecnie zdalna i czy są kamerki?

PanCytryna
@Nowy

Tak zdalna , bez kamerek

Ciekawy

Natknąłem się na ofertę pracy jako obsługa klienta w kanałach zdalnych. Proszę o informację czy praca jest całkowicie zdalna czy na czas pandemii jedynie?

@Ciekawy

Konsultanci zaczynają pracę od trzymiesięcznego szkolenia w naszej siedzibie – Przystanku mBank w Łodzi. Wdrożenie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, które obowiązują podczas pandemii. Obecnie doświadczeni pracownicy oddelegowani są tymczasowo do pracy zdalnej, by zapewnić bezpieczną przestrzeń nowym osobom, które pracują stacjonarnie w siedzibie banku. Docelowo nasze contact center będzie pracowało w trybie hybrydowym (połączenie pracy stacjonarnej ze zdalną).

Eveline Lilly

Cześć, jestem kandydatką do pracy w mBanku na stanowisku wsparcia klienta, czat, e-mail i połączenia przychodzące, informują o 3.600 zł brutto jako podstawa plus jakieś tam premie i dodatki jak to w korpo. Wszystkie rozmowy przeszłam pozytywnie, czuje pozytywne wibracje i czekam tylko na tak lub mnie ze strony firmy. Czy kwota podstawowa brutto jest prawdziwa bo czytam tu o jakiś 3000 tysiącach lub mniej brutto. Jak ze szkoleniami? Maja trwać 3 tygodnie czy są to szkolenia które faktycznie coś dają i człowiek może pewnie pracować na danym stanowisku?

Johny
@Eveline Lilly

Pewnie już jesteś po dokonaniu decyzji, ale to fakt, mBank płaci systematycznie tyle ile mówisz, a po zrobieniu "ścieżki kariery" można dojść prawie do 5k brutto w obsłudze klienta. Pamiętaj tylko, że elastyczny grafik pracy to cecha którą wykorzystuje pracodawca a nie Ty:) Mbank co roku stara się zwiększać pensje, ale nie są to kokosy.

Maria
@Johny

Super, że w mBank S.A. można liczyć na tak wysokie stawki i różnego rodzaju podwyżki oraz ścieżkę kariery. Wspomniałeś, że elastyczny grafik pracy to cecha, którą wykorzystuje pracodawca. Ale czy w momencie kiedy komuś wypadnie coś pilnego to nie ma problemu by się w tym temacie dogadać?

Bale77
@Maria

" Tak wysokie stawki " - Ludzie piszcie normalnie, a nie takie głupoty. Rozumiem, że pewnie to napisała osoba z HR ale jak dla was wyżej wymienione stawki to " tak wysokie stawki " to jestem przerażony.

Odp
@Bale77

to nie ludzie z HR(usunięte przez administratora)

Favorite
@Eveline Lilly

Hej. Ja jestem zatrudniona prawie pół roku. Na początku czułam się świetnie w tej pracy,naprawdę bardzo mi się podobało i czułam,że to może być coś ekstra. Ale niestety,realia sprowadziły mnie na ziemię. Tak,na umowie jak ja mam 3500 to na rękę wychodzi ok 2500-2600 nie więcej. Ja osobiście miałam szkoleń 4 miesiące,po każdym etapie (są 4) idziesz na obsługę,później uczysz się dalej,bo obowiązki są podzielone na "kompetencje". Szkolenia w czasie pandemii są śmieszne.Gdyby nie pomoc straszej koleżanki,po każdym etapie bycia na linii nie poradziłabym sobie bez jej pomocy,bo nie ogarniałam nic. Dużo teorii,mało praktyki. Ludzie są uprzejmi,pomocni ale co z tego. Cele od samego początku są kosmiczne,wymagania i obowiązki naprawdę nie są warte zarabianych tam pieniędzy. Ja już szukam innej pracy.

Nowa

Hej hej kiedy jest wypłata na pasie startowym?

Tadzio

Brak szacunku do człowieka. Po wstępnej rozmowie zero odzewu. Nie dzwonią z feedbackiem.

lol
@Tadzio

Jak to w każdym korpo, człowiek jest tylko mało istotnym trybikiem który zawsze można wymienić :)

Jalodz

Czy istnieje coś takiego to jest wewnątrz banku. Tylko dla pracowników tak zwany kredyt bonusowy. "Sprawdzenie umów"

Jalodz

Witam mam pytanie. Jak długo schodzi w m banku lokata?

Dzień dobry

Luka

@Ja i @Tadzio Firma już na początku informuje, że będzie się kontaktować z wybraną osobą i nie ma obowiązku podawać przyczyny odrzucenia oferty!!

Abc

Bardzo niezdecydowana rekrutacja. Dziwny ton rekruterki, taki w stylu przedszkola i proba wcisniecia pracy na sluchawce jako zmiennika wlasciwej oferty. Strasznie jaskrawe zastosowania socjotechnik.

Zgadzam się z brakiem informacji. To zle świadczy o wizerunku firmy.

student

cześć, jestem świeżo po licencjacie. czy polecilibyście pracę w MBANKu jako pierwszej pracy dla młodego (22 lat) człowieka bez doświadczenia zawodowego? Ukończyłem robotykę na politechnice. słyszałem, że jest wydział automatyzacji i pasterzy aplikacji.

Agmar
@student

To nie wydział lecz oddzielna firma Digital Teammates. Tam mozesz isc. Czesc kadry uciekla z mB do dtm bo sie robiło niezdrowo.

Dtm
@Agmar

Nie próbuj nawet. Szkoda czasu i nerwów. Będziesz żałował.

Beo
@student

Polecam. IT w mbanku to fajni ludzie i możliwość rozowju.

AnalitykProcesowBiznesowych
@Beo

W mBanku był kiedyś wydział automatyzacji procesów biznesowych. Już go nie ma? A czy pracę w tym Digital Teammates byście polecili? Jak z atmosferą, szkoleniami i wynagrodzeniem? Zajmuję się automatyzacją procesów i szukam firmy gdzie możnaby się zaczepić w takim charakterze. Co byście polecili?

Hdhdh
@student

Nieee idź tam ! Kierownictwo jest na poziomie przedszkola. Nie dogadasz się.

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mBank S.A.