Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Darek

Witam, chcemy założyć tak długo wyczekiwany związek zawodowy na terenach zakładów BSH w Łodzi. Związek już istnieje w Rzeszowie. Pojawiliśmy się i będziemy pojawiać się pod zakładem, rozdając ulotki, zachęcające do wstąpienia z szereg związku. Obecnie potrzebujemy "tylko" 10 osób by związek na danym zakładzie mógł powstać. Znamy narrację kierownictwa, że osoby chcące wstapić/założyć związek, są niemile widziane i będą zwalniane. To jest kłamstwo, osoby zapisujące się do związku pozostają anonimowe dla kierownictwa zakładu, zakład dowiaduje się od nas o założeniu związku na terenie zakładu a każdego związkowca, chroni prawo nie tylko zakładowe ale i związkowe. Więc jeżeli masz dość wykorzystywania ciebie przez zakład, pracę w nieadekwatnym i zakłamanym systemie pracy, gdzie czujesz że zakład niewłaściwie postępuje w stosunku do pracowników narzucając swoją narrację, dołącz do nas i pomóż nam sobie pomóc, zakończmy wspólnie ten wyzysk pracowniczy. Wszystkie informację udzielamy pod numerem telefonu 694-958-506 lub 509-865-273.

X
@Darek

Co mądrzejsze osoby z tej firmy podchodziły, zostali desperaci i tchórze którzy potrafią tylko dużo gadać. To się tu nie uda!!!

Y
@X

Rozumie ze jesteś mądry i odszedłeś ? Czy tchórz, desperat i zostałeś? Czy kłamca i nie pracowałeś ? Jestem przekonania ze jeśli mi praca nie odpowiada to zmieniam. A wy marudzicie w internecie. Załóżmy związki… idźmy tam… tak nie można…. Itd.

X
@Y

Byłem, pracowałem, uważam że za długo, i sobie darowałem. Tobie może pasuje, ale bezustannie słyszałem narzekania na chyba wszystko i że brak związków. I jak było do przewidzenia, zostali lamenciarze z autobusu czy szatni a na kilkaset osób pracujących brak kilku z jajami.

K JbC JcK FrACzKo kU pa
@X

Tam pracują upadlińcy 90%. 5% kredyciarze i alimenciarze 5% reszta co chce sprawdzić jak tu jest. Powszechnie wiadomo, że praca na suszarkach to jest skrajne 'gawno' dla tych co mają głębokie gardło spoko ale brak tam kręgosłupa moralnego. Niech ginie ten odpad przemysłowy.

Stary
@Darek

To wielki błąd że niema związków zawodowych jednostka nic tu nie zdziała tylko w jedność siła mąż zaufania nic nie mogę wszystko podpiszę niema jaj do rozmowy z kierownictwem a im tylko o cięcie kosztów chodzi nawet na lancz pass nie mają pieniędzy ogarnijcie się a nie tylko narzekacie

Maria
@Stary

To prawda, ale napisał, że wychodzą z inicjatywą, żeby go stworzyć, to do teraz nic jeszcze nie ruszyło?

Zmywarka

Pozdrawiamy z fabryki zmywarek ciśniemy wszystkie soboty niedziele bez dnia wolnego !! Nie możemy się podać świat cze ja na sprzęt

Aleksander
@Zmywarka

Jak to bez dnia wolnego? To nie jest zgodne z kodeksem pracy! Próbowaliście rozmawiać z przełożonymi albo zgłosić to do PIPu?

Rekin
@Zmywarka

Zgodnie z art. 133 § 1 kp pracodawca jest zobowiązany w każdym tygodniu udzielić pracownikowi 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku. Istotne jest to, że w okres 35-godzinnego odpoczynku tygodniowego wlicza się 11 godzin odpoczynku dobowego.

Pracownik zmywarek
@Zmywarka

Co ty pieprzysz za głupoty. Wszystkie przerwy zachowane (dobowe, weekendowe). Siejesz zament i tyle. Kolejny wpis z (usunięte przez administratora) wyjęty. Wskaż w którym miejscu zaistniał brak jakieś przerwy.

&&
@Rekin

Przeczytaj całość Przy pracy na zmiany przerwa weekendowa może równać się 24h. „ W szczególnych przypadkach odpoczynek tygodniowy może zostać ograniczony do 24 godzin. Dotyczy to: pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy, przypadków konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii. zmiany pory wykonywania pracy przez pracownika w związku z jego przejściem na inną zmianę, zgodnie z ustalonym rozkładem czasu pracy.” Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-nieprzerwany-odpoczynek-dobowy-i-tygodniow

@Pracownik zmywarek

Daj znać to podejdę i wyjaśnimy to od ręki. w sobotę schodzisz o 14 i w niedzielę na noc każdą sobota pracujemy albo od rana i popludnie plus w niedzielę na noc :) widać że jesteś fanatykiem pracy w każdy weekend. Albo pupilem czarnych. Albo bawisz się sprzętem kierownik a

Pracownik zmywarek
@Zmywarka

Czyli przerwy zachowane. Myśle ze czas zakończyć wymianę zdań. Twój wpis jest na poziomie przedszkolaka, lub niżej. I w prostackie pyskówki się nie włączam. Jesteś nieudacznikiem który tylko obrażać umie. Na dodatek w internecie. Bo w rzeczywistości jesteś …… poczytaj kodeks, jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem …. Bez odbioru.

@Zmywarka

Nie wiecie że firma Bosch to wyzyskiwacz i liczy się tylko ilość wyprodukowanych pralek suszarek zmywarek itp a nie człowiek (usunięte przez administratora) i nic poza tym. Dobrze że z tamtąd odszedłem bo garba bym się nabawił przed 40 rokiem życia pozdro pracocholicy B/S/H.

@Pracownik zmywarek

A ty umiesz czytać co pisze ? Chcesz to pogadamy w realu a nie mówisz mi że umiem tylko w Internecie. Więc chcesz zasuwaj sobie kazda sobotę niedzielę :( twoje życie zamyka się w tym bsh powodzenia chcesz artykuły wyjaśnimy się w realnym życiu. A nie mów mi że umiem obrażać ludzi w internecie jak nie chcesz pogadać w 4 oczy wiem że pewnie Bosch Ci życie uratował

Patrz

Piekna i powabna zamyka się ! Problem ! To Stalowy drut czeka :P

Zmęczony
@Patrz

Może z prawnego punktu wszystko okej ale ile można tak soboty na południe później zmiana rana znowu 6 dni schodzimy w sobotę o 14 a w niedzielę na 18 (pół załogi bo od 18 do 22 AM później normalna produkcja do 6 rano ) ludzie są zmęczeni tym wszystkim .A na przykład platforma wąskiej zmywarki dużo dni wolnych w tygodniu i wystawianie dw5 albo czyszczenie z urlopów i to nie z winy pracownika tylko firmy

Może kiedyś będzie dobrze
@Zmęczony

Kordynatorzy też mają dosyć kierownictwo strasznie naciskają na nich a później my kordynatorzy obrywamy od pracowników

Lodowa
@Zmęczony

Widzę, że na zmywarkach zaczyna się robić taki sam (usunięte przez administratora) jak od kilku lat jest na suszarkach. Współczuje. My się trochę już przyzwyczailiśmy, ale brak wolnego bardzo boli, to to czas który zabieramy swoim rodzinom. Oczywiście biuro ma to w poszanowaniu, bo oni maja wolne. Ciekawe czy też byśmy pracowali w takim trybie, gdyby biuro przychodziło razem z nami.

asdae
@Rekin

Poczytaj dalej: przy pracy zmianowej 24 godziny odpoczynku, a nie 35.

Łucja
@Lodowa

A to to biuro ma jakieś specjalne prawa? Skoro wy nie macie wolnego, a biuro tak, to może oni tam nie wiedzą dokładnie jak wygląda kwestia tych dni wolnych. Czy może wiedzą?

Biurwa
@Łucja

Bo biuro (usunięte przez administratora) zna robotę. Procesy im ładnie wyglądają na laptopikach a w życiu nie maja racji bycia. 5 dni tytłania pracowników magazynowych w kieracie a potem długa i weekend. Niestety na suszarkach osoby od procesów takie są.

DD

Cześć, W dzisiejszym czasie polecam tym, którzy mogą zrobić Big Quit. Bez względu na wszystko i tak sobie poradzicie. Jedynie takie działanie da możliwość oddechu. Pozdrawiam

Ktos

Czy w tej firmie ludzie dostają 13stke?

Nikt
@Ktos

Ludzie tak,(usunięte przez administratora)

@Nikt

Wpis taki jak nick. Kompletny brak znajomosci zakładu . Ciekawe czy w ogóle nikt pracuje w BSH? Czy kolejny maruda pisze żeby popisać….

Pracownik montażu
@Ktos

Tak kadra kierownicza i biurwya nam robolom wezystko powoli zabierają owoce spotkania co roczne integracyjne zasłaniając się pandemią na ręke jest im ta pandemia w innych zakladach są owoce spotkania integracyjne odbywały się ale nie dziwie sie ze robia z nami co chcą jak garstka polakow zostala a reszta to ukraina z roku na rok jest coraz gorzej miesiac odrabiam i spadam z tad

@Pracownik montażu

Nie widziales że na pasku dostałeś pieniądze, za imprezę? Imprezy obszarowe były , widocznie nikt Cię nie lubi skoro nie zostałeś zaproszony. Jak chcesz jabłka to są w biedronce. A jak tak dobrze jest w innych firmach to polecam Hutchinson, ale w tym roku nie załapiesz się już na bombkę i 80 zł premii. Robota fajna pot z (usunięte przez administratora) leci i na pasku 2700.polecam naprawdę, szczególnie latem.

Pracownik montażu

Widzisz na imrezie byłem wódkę piłem ale na swój koszt nie ważne czytaj ze zrozumieniem chodzi o to ze wszystko powoli nam ucinają cóż z tego że masz trochę wiekszą wypłate jak w innym zakładzie ale jakim kosztem życzę ci przyjemnej pracy piątki świątki i niedziele

SCT

Ile? 150 brutto no normalnie bogatcwo

NIKT
@Pracownik montażu

Owoce... Jabłka... Jedni zjedli, inni wynosili a jeszcze inni zobaczyli puste skrzynki albo obite resztki ;)

On
@Pracownik montażu

Podobno chcą urządzać łapanki z alkomatem wiecie że to nie zgodne z prawem. Pracodawca nie może badać alkomatem chyba że wyczuje alko lub pracownik się dziwnie zachowuje. Nagrywajcie takie zachowanie koordynatorów i do UODO wysyłajcie jak nie pomoże to do gazet i youtube itd. Wiem ze koordynatorzy czytają Goworka także żeby nie było pretensji. Pracownik może być zbadany tylko z własnej woli, namawianie jest nie zgodne z prawem. Będę was nagrywał. Nawet nie będziecie wiedzieli kiedy są za parę groszy takie kamerki

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Pracownik suszarek

Mam pytanie odnośnie obecnej "przerwy technicznej" na suszarkach. Czy planuje ktoś zgłosić do PIP fakt, że mamy do wyboru jedynie urlop płatny lub bezpłatny?

Twój koordynator
@Pracownik suszarek

A czemu sam(a) nie zgłosisz?

Dariusz
@Twój koordynator

Może sama nie chce robić problemów. Jakby więcej osób się zebrało to firma musiałaby się do tego ustosunkować, nie? Jednostka niewiele może działać.

pracownik suszarek
@Twój koordynator

Nie napisałem, że ja nie zamierzam. Jestem po prostu ciekaw, czy będzie takich zgłoszeń więcej.

Suchy pet
@Pracownik suszarek

Zgłaszać nie bać się. Zgłoszenia na stronie pip są anonimowe można dodawać też załączniki czyli zdjęcia czy jakieś nagrania a na każde zgłoszenie pip ma obowiązek reagować. Trzeba nękać ten gułag tak jak on nęka pracowników dzień w dzień.

Pri

Czy może kordynaro 3 dni przed sobotą kazać ci pracować w sobotę

PP
@Pri

Czy sobota wynika z harmonogramu.

@PP

Ale wiesz, że sobota jest ustawowo dniem wolnym od pracy, a pracodawca nie może planować nadgodzin? Więc harmonogram w którym są nadgodziny jest jawnym łamaniem prawa. Kiedyś nawet nie wszyscy koordynatorzy mieli dostęp do tego harmonogramu. Dla tego szeregowi pracownicy nie mają do niego dostępu z poziomu komputera.

Pp
@Sira

Rozbawiła mnie ta wypowiedź. Sobota ustawowo wolna. Ciekawe jak to jest ze pracują w różnych instytucjach w soboty. To jest właśnie harmonogram. Pracodawca może zaplanować sobotę udzielając inny dzień wolny w okresie rozliczeniowym. Doczytaj zanim (usunięte przez administratora) będziesz pisał.

@Pp

Na szkoleniach głowę wyprali? Takich jak ty właśnie na koordynatorów potrzebują. Jak już tu pisali: normalni koordynatorzy albo odeszli jakiś czas temu, albo są na wylocie. Ja wiem, że sztab ludzi pracuje nad tym jak naciągnąć przepisy, że wycisnąć pracownika jak cytrynę. Napisz proszę: czemu harmonogram z planowanymi sobotami, przy pracy trzyzmianowej, nie jest udostępniony wszystkim pracownikom publicznie? Napisz proszę, czemu plan produkcji jest w dwóch wersjach, jedna "draft" gdzie są wpisane zaplanowane soboty, a druga nie draft, gdzie wpisane są tylko przepracowane? Nie wiesz o czym piszę? Wstawić ci linki do plików? Mogę również podać rozporządzenie, które mówi o zakacie planowania jakichkolwiek nadgodzin. I to czy ktoś to nazwie godziny awaryjne czy jakkolwiek inaczej to nadal nadgodziny.

@Sira

Już tu nie jeden/ jedna mówiła i co jajco najpierw ogarnij przepisy i co było do inspekcji pracy zgłaszane i z kąd się wziąły dw5 potem się tu mądruj

Edmundo
@Pri

Widać w BSH wszystko można, nam dziś powiedzieli ze w sobotę po południu do pracy. Najwyższa pora udać się do PIP

Prawd
@Sira

Wszystko prawda, więc dlaczego pracownicy pracują w sobotę, a jak nie chcą to mają brać urlop?

@Prawd

To niech pracodawca wypisze urlop na sobotę. Ciekawe jak to przyjmie system...

Edyta
@Pri

Często się tak dzieje? I ogólnie soboty powinny być tu w firmie wolne?

pip
@Sira

Wystawia urlopy , nn , uż itd.. więc o co chodzi ?

Antydebil
@pip

To wpisz to w sobotę. Daj znać jak poszło.

Pip
@Antydebil

Cały czas są wpisywane absencje w pracujące soboty i system jak najbardziej przyjmuje. Zanim zabierzesz głos poczytaj kodeks. Czytając wpisy utwierdzam się w przekonaniu ze pracownicy nie znają kodeksu pracy na który wielokrotnie się powołują. Na tej samej zasadzie funkcjonują firmy, które prowadzą działalność w kalendarzowe soboty. Jak by było jak piszecie to w soboty gospodarka był zamknięta..

gawron

Czy pan kierownik Nowicki zechcial by mowic pracownikom dzien dobry przechodzi obok patrszy w oczy i ma to gdzies ludz starszych od niego ktorzy tu zdrowie zostawili jest to nagminne tylko norma go interesuje nie pracownik

Ala

I tak o to przez głupotę i naiwność. Polaczków Ukraina zdobyła Polskę bez wojny

Wschodni sasiad

Czy ktoś wie czy produkujemy suszarki lub panele na rosje nadal? Mój koordynator nie wie

Walenty
@Wschodni sasiad

Bosch wczoraj oficjalnie ogłosił wycofanie się z rosji. Inna sprawa czy tak zrobią.

Franek

Tak ,a co

Rosja
@Wschodni sasiad

Tak produkujemy takie życie hajsu

Adam Łódź

Dzień dobry, chciałbym zacząć prace w B.S.H. na produkcji. Czy jest możliwość otrzymania umowy o prace bezpośrednio z B.S.H. czy tylko pozostaje biuro pośrednictwa pracy i pracownik tymczasowy? Jeśli tak, podpowiedzcie gdzie złożyć dokumenty Pozdrawiam Adam

@Adam Łódź

Randstad Tam składaj.

Nikt
@Adam Łódź

Co jakiś czas jest bezpośrednia rekrutacja do Bsh przez www.pracuj.pl Jestem tego przykładem.

Walenty
@Nikt

Ale nie każdy ma ciocię w BSH

Dorota

Pracuję w biurze i mam już dość leciwy samochód. Który to właściciel firmy transportowej rozdaje te auta?

Irek

Jak tam zadowoleni z wolontariatu na pralkach ? Albo sobie załatwisz wolontariat na przestoje albo bierz urlop.

SCT
@Irek

Nieoficjalnie zawsze można się zle poczuć :)

Benek

A kto da gwarancję że psy kierowników nie zostaną zastąpieni Ukraina ,żeby nie było że i oni doczekają się wymiany na tańszy model , Kasa jest kasa Germania liczyć potrafi, Urwje się połowę a ta sama robota zrobiona ,

Yxb

Czy w tym roku 2022 jest nagroda roczna ?

@Yxb

Czy ty w ogóle pracujesz w BSH? Nigdy nie było nagrody rocznej.

Ktos

Jak nie jak w tamtym roku byl bon na karte sodedo i 2050 nagrody

Od 1 marca ministerstwo rodziny swoim rozporządzeniem radykalnie zwiększyło limit dopłat pracodawcy do posiłków pracowników - teraz kwota do 300 zł jest zwolniona ze składek ZUS, przedtem nieoskładkowane było tylko 190 zł (no wiadomo). Tak więc dusigrosze polscy na usługach kolegów niemieckich może podniesiecie dofinansowanie do posiłków bo obecne w naszych kantynach to na pół miesiąca raptem wystarcza.

Pri

Czy może kordynaro 3 dni przed sobotą kazać ci pracować w sobotę

Koordynator

Może!

@Pri

hahah daliście się złapać na ich SUPER OFERTA PRACY to teraz się nie dziwcie, że musicie robić 7 dni w tygodniu bo inaczej wypad albo najgorsze stanowiska do oporu aż sam odejdziesz. Taka ich taktyka ale teraz to chyba już 100% obsady będzie ukraińskie a polskie zostaną tylko psy kierowników na ciepłych stanowiskach

KWAS

tchurze ukrainscy uciekają ze swojego kraju,a polscy mężowie ,ojcowie,synowie jada przelewać krew za zdrajców ukraińskich Ukraińcy spokojnie zamelinuja się w Polsce ,a Polacy będą walczyć za tchurzy ukraińskich

Byly pracownik

Pracowalem jako pracownik transportu wewnetrznego na Lodowej i Papierniczej Na papierniczej raczej luz, nie ma duzego pospiechu i mozna isc sobie zajarac jak jest czas Lodowa to niestety nieporozumienie. Pracowalem na milkrunach i dla mnie to jakies nieporozumienie. Co ich obchodzi to czy uzywasz telefonu jak masz chwile czasu dla siebie? Podobnie z papierosami. Zakazy dla samych zakazow. Ja do pracy chodze zeby wykonac obowiazki za ktore mi placa, a oni traktowali mnie jak swoja wlasnosc. Zmęczyła mnie praca tam i sie zwolniłem. Dodatkowo soboty na popołudnie to jakies nieporozumienie

Taurus

Silna Ukraina to odsunięte wojska rosyjskie od naszej granicy chcesz 3 WS baranie

Johann

Hi dla wszystkich niemcy zatrudniają Ukraińców dlaczego bo są mało wymagający nie potrzebują przezerwy w pracy itd. wola byc w Polsce gdzie jest spokojnie nie latają bomby hmm niech pomyślę to nasi przodkowie walczyli o Polskę młodzi ginęli w walce z okupantem a przybysze z Ukrainy dają dyla bo mają to gdzieś maze my Polacy staniemy w ich obronie i będziemy wysyłać naszych żołnierzy? Zamknąć granice zdrowych Ukraicow wysłać do obrony ich Państwa koniec z pieluchami ps chleją wódę mnożą dzieci nie szanują polskiej kultury Polska dla Polaków

taki jaki

Może porozmawiajmy o standartach pracy niby tak przestrzegane w transporcie 13m 30 sek a jeżdzimy co 10min 8 min bo linie gonią cyferke na tablicy ,nikt na to nie zwraca uwagi ,czesci dowożone widlakami na linie bo ciagle brakuje ,tu tkwi problem.

@taki jaki

To dobre Pracownicy SC na palarni w większości czasu. Jak trzeba przywieść to problem. Przyjrzeć się ich pracy…..

Siergiej

Hmm przygadywal kocioł garkowi. A kordynatorzy Lini montażowy Wcale nie są lepsi na palarni co 1h jak już nikt się nie kręci z biura. A takto siedzą i dłubią w nosie przy biurku i są wielce zapracowani jak mają zastąpić kogoś na moment to wielce oburzeni że muszą podnieś 4 litery ze stołka. Najfajniejsza jest ranna zmiana jak się kierownictwo zaczyna kręci jakie wtedy widać w nich wszystkich zaangażowanie jako oni ciężko pracują stoją i myślą jak by tu zagrać rolę swoją żeby dobrze wypadli jacy są wspaniali w swoim fachu co wykonują za ciężka umysłową pracę istna żenada.3/4 tych ludzi w czarny koszulka nie nadaje się na te stanowiska już się zapomniało jak się było zwykłym pracownikiem woda sodowa uderzyła w głowę :( Ale cóż poradzić karta ma dwie strony zawsze się może odwrócić.

oLo
@Siergiej

To jest odwieczna zagadka bsh,jakie zastosowanie ma koordynator?Pracuję tu jakiś czas i jeszcze tego nie rozgryzłem.

Koor vel czarnuch
@Siergiej

Spostrzegawczość na 5 +, zapraszamy do aplikacji na to stanowisko.

Biały
@Koor vel czarnuch

Od kiedy koordynatorem zostaje się przez rekrutację?Jedyny wymóg to wiernie patrzeć na kierownika ,wyprzedając jego zachcianki,i ujadać na byłych kolegów ,którzy pamiętają jakim byłeś ofermą pozorując pracę na linii.A spostrzegawczy ktoś musi być,skoro kierownictwo udaje ,że nic nie widzi.

Hans
@oLo

Pilnuję żeby zeszła norma za wszelką cenę jakość wtedy jest nie ważna donosi kierownikowi zmiany a przed pracownikami udaję ze nic niewie

NIKT
@Biały

Rekrutacje wewnętrzne... Nieraz wiszą ogłoszenia przy HR czy szatniach na koordynatora czy po...

Były koordynator
@oLo

Ja jestem już byłem koordynatorem i pracownikiem. Gwarantuje ci, że sposób postrzegania pracy na danym stanowisku, zmienia się radykalnie, kiedy samemu wchodzisz w buty takiej osoby. Kilka lat temu (nie wiem czy obecnie), na audicie (suszarki) zmieniał się co jakiś czas pracownik na stanowisku p.o. koordynatora. W ten sposób, każdy z ekipy mógł zobaczyć jak to jest być koordynatorem i poznać tą prace z drugiej strony. Nie wiem jakie były efekty tych zmian, ale z pewnością nie posyłali sobie tekstów, że jeden nie wie co robi drugi. Zresztą, już ci tutaj proponowali: są co jakiś czas nabory na koordynatora. Zgłoś się. Jeżeli jest tam tak lekko, to odpoczniesz sobie. Życzę ci tego szczerze.

@Hans

Święta prawda większość czarnych to chłopy bez wykształcenia Pana Boga za nogi złapali z krótką pamięcią jak pracowali przy taśmie jak się wtedy zachowywali i co mówili nie wszyscy oczywiści

LM3

Słaby rolling. Większość koordynatorów pracowała na linii, za to wy nie macie bladego pojęcia o organizacji pracy, o zapewnianiu ciągłości produkcji, o jakości części, o planowaniu urlopów, o prowadzeniu wam godzin pracy, o wypełnianiu arkuszy po błędach audytowych (tych które popełniają takie gamonie jak ty). Wymieniać dalej?

@LM3

Ile to trzeba nawymyślać żeby się dowartościować.Takie bzdety możesz dyrektorowi opowiadać ,żeby uzasadnić swoje istnienie.Jeden koordynator na linię by wystarczył w zupełności,plus telefon w obszarze.To co wymieniłeś może zająć max godzinę,a o z pozostałymi siedmioma?Ile można filmy w internecie oglądać i z koleżkami pogaduszki urządzać?

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 290.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 240, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego