Trenkwalder Benefit odział Kraków

Kraków

Opinie o Trenkwalder Benefit odział Kraków

koordynator 2011-11-30 09:30:24
To nowa firma która zaprasza na rozmowy do krakowa testuje obiecuje póżniej kaze czekac mowi ze wyjazd za trzy dni pozniej jest odkladany i odkladany bo oni dostaja z dnia na dzien zapotrzebowanie na pracownika sa sprzecznosci duze w tym co obiecuja na poczatku na rozmowie a w tym co pozniej mowia miedzy innymi zakwaterowanie itd.uwazajcie niejedzcie z ta firma nigdzie prawdopodobnie niezarobicie nawet na bilet powrotny to niejest nowa agencja tylko starzy [usunięte przez moderatora] tylko pod nowa nazwa oddziałow jak grzyby po deszczu w polsce .
anka 2011-12-01 09:30:06
popieram, byłam na tej rozmowie , wyjazd najpierw miała być przesuniety o 2- 3 dni, teraz przeciagnał sie o tydzien, bo jak sie okazało pracodawca amazon nie zalatwil jeszcze zakwaterowania...
Czy ktos wybiera sie do pracy do Niemiec do magazynu Amazonu w okolice Augsburga przez trenkwalder?piszcie co o tym sądzicie
Zostaw swoją opinię o Trenkwalder Benefit odział Kraków - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder Benefit odział Kraków