Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Wiecie, czy Studio Moderna Polska sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ssss

udostępnia komputer i cały ekwipunek do niego tj. myszkę, klawiaturę, słuchawki, monitor

wk

pracowałam w tej firmie około 3 lata i z czystym sumieniem mogę polecić. Gdy zaczynałam nie miałam żadnego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej, lecz dzięki współpracy z tą firmą nauczyłam się na prawdę dużo, co dało mi dużą pewność siebie i więcej możliwości. Wiadomo, że tak jak w każdej pracy trzeba się przyłożyć aby mieć jak najlepsze zarobki ale jeżeli ktoś jest zmobilizowany i nie robi tego na siłę to wyniki mogą być na prawdę bardzo dobre. Firma jest w 100% wypłacalna, a jeśli masz przy tym dobre wyniki to możesz liczyć również na konkretną premię. Wsparcie i wiedza osoby przełożonej jest też na najwyższym poziomie, a współpracownicy również zawsze pomogą i doradzą. Atmosfera w pracy jest na prawdę świetna każdy jest życzliwy i ludzki, nie ma sztywnej atmosfery. Na prawdę z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie.

Gabriela
@wk

A na początku można liczyć na odpowiednie szkolenia, które pomogą w osiąganiu dobrych wyników sprzedaży? Da się wyrobić normy aby otrzymywać premie co miesiąc czy zdarza się słabszy okres ? I czy jest możliwa praca zdalna?

Zofia
@wk

Serio, bez doświadczenia? To jakie szkolenia oferują właśnie takim świeżakom? Jakieś sprzedażowe? Produktowe? Można oczekiwać takiego przeszkolenia? Czy to tylko wynika ze zdobytego i wypracowanego doświadczenia, te dobre wyniki?

Hanna

Doradca telefoniczny/konsultant z opublikowanego przez nich ogłoszenia jest normalnie zatrudniony na umowę o pracę albo jakąś inną, czy to jakiś MLM, o co chodzi z tą pracą? Będę wdzięczna jak ktoś mi wyjaśni, na jakiej zasadzie to wszystko działa.

@Hanna

Witam, Oferta pracy dotyczy stanowiska : Konsultant sprzedaży telefonicznej dla połączeń wychodzących (zdalnie). Na początek oferujemy współpracę opartą o umowę zlecenie.

Wandzia
@Studio Moderna Polska sp. z o.o

Na początek umowa zlecenie tzn przez jaki okres czasu?

@Wandzia

Witam, Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy.

Klau

Dlaczego niby jest niewypłacalna???

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Kris

Witam, czy są obecnie rekrutację na konsultanta telefonicznego? Czy praca jest zdalna? Dodam że mam doświadczenie sprzedażowe przez telefon :)

@Kris

Witam, Najbliższa rekrutacja odbędzie się w pierwszym miesiącu 2023r. Pracę oferujemy w formie zdalnej.

Hanna

Ta praca przy infolinii sprzedażowej z ogłoszenia to na umowę o pracę czy zlecenie jak zwykła praca czy to naprawdę jakiś MLM? Nie kojarzę tej firmy a po zobaczeniu ogłoszenia nie jestem pewna.

Małgosia

Cześć wszystkim, Miałam przyjemność pracować w Studio Moderna przez 3 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć. Od momentu gdy zostałam zatrudniona wiedziałam że będzie to super miejsce pracy. Atmosfera międzyludzka na wysokim poziomie, wszyscy traktują się na równym poziomie, i zawsze było wesoło :) I tak jest możliwość wyrobienia fajnej premii a także wskoczenia na wyższy poziom, ale żeby do czegość dojść to przede wszystkim potrzebne są własne chęci i zaangażowanie w przydzielone obowiązki. Tak po krótce postanowiłam podzielić się swoim odczuciem i bez zawachania mogę polecić pracę w tej firmie :) Dziękuję wam za te 3 lata :)

Aktualność
25-lecie Studia Moderna Polska ????
Minęło 25 lat odkąd otworzyliśmy drzwi w Studio Moderna Polska. Aby uczcić ten ważny dzień, zespół zebrał się w biurze w Warszawie 6 października 2022r. Wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego świętowania. Była to niesamowita okazja dla wszystkich, aby się spotkać, porozmawiać, zjeść razem smaczny posiłek i spędzić trochę czasu w biurze, ponieważ większość zespołu pracuje teraz zdalnie.
Udekorowaliśmy nasze biuro mnóstwem balonów i cieszyliśmy się miłym lunchem. Oczywiście, ponieważ było to przyjęcie urodzinowe, nie mogło zabraknąć pięknego tortu z logo naszej firmy.
25 lat minęło jak jeden dzień !
Patryk

Pracuje w firmie ponad ponad rok. Trafiłem na rozmowy wychodzące bez żadnego doświadczenia, wszystkiego nauczyłem się na szkoleniach i coachingach i dzięki temu jestem w stanie zrealizować cel miesięczny. Praca zdalna jest dużym Atutem dzięki temu mogę wykonywać prace nie mieszkając w Warszawie. Rzecz która jest dla mnie ważna jest świetna atmosfera wśród pracowników i bezustana pomoc przełożonej, która sama pracowała na tym stanowisku co ja.

@Patryk

@pozytywna

Karolina W.

Cała moja rodzina śpi na materacach Dormeo. Zaczęło się od materaca teściowej, finalnie ja i mąż również mamy, tak samo nasze dzieci i moi rodzice. Jakość tych materacy jest niesamowita, a biuro obsługi klienta świetnie doradza jaki będzie odpowiedni dla kogo. Materace można testować przez 200 nocy, a później za darmo odesłać... Ale wątpię czy ktokolwiek skorzysta z tej możliwości. Serdecznie polecam! Zwłaszcza model iMemory S +

@Karolina W.

Mój kregosłup podziekował mi za poduszkę Dormeo! :)

Tomasz K.

Zaczęło się od 1 patelni... Teraz wszystkie moje "gary" są od Delimano. Serdecznie polecam. Bardzo wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu i przede wszystkim NIEPRZYWIERAJĄ. Super produkty i super jakość.

@Tomasz K.

Ja też mam całą kuchnię Delimano!

Agnieszka

Pracuję w firmie od ponad 4 lat i mogę z czystym sumieniem polecić, Atmosfera w firmie jest bardzo przyjemna. Moderna daje również szansę rozwoju lub awansu na różnych szczeblach.

...
@Agnieszka

Do zoabaczenia w biurze Aga! :)

Basia

Spółka jest częścią grupy kapitałowej Studio Moderna i prowadzi działaność handlową w 21 krajach rejonu Europy Wschodniej i Centralnej. W pracy w Studio Moderna cenię nasza słowiańską wspólnotę kulturową, podobieństwa, które nas łączą i różnice, które nas wzbogacają.

Mort

Po kilku latach stażu moje obserwacje są następujące: 1. To nie jest standardowe korpo - nie ma wyściugu szczurów, bananowych wtorków czy każual frajdej - nie ma tutaj bzdur które zagnieździły się w typowych korpo 2. Młody dynamiczny zespół - również wymysł nie ludzkich korpo - tutaj ludzie to ludzie, nie zawsze młodzi, dynamiczni (jeżeli ktoś taki jest zawsze, to coś zażywa) ale zawsze uprzejmi, zawsze można z nimi pogadać i pożartować - z przyjemnością wpada się do biura 3. Rozwój - jeżeli człowiekowi się chce, jest kreatywny i chętny do pomocy to się tutaj rozwinie i nauczy wiele. 4. Problemy/ściany - oczywiście, że są, niech ktoś poda firmę w której ich nie ma, trzeba ją zamknąć w bezpiecznym miejscu i zbadać dla przyszłych pokoleń 5. Zarobki - zawsze mogą być większe, nie ? - są okej i zależą od tego ile się chce robić i jak bardzo starać - generalnie fair Generalnie fajne miejsce - ciekawe i czasem wymagające, człowiek się tutaj nie nudzi i może rozwijać i wszystko pod kocykiem fajnej atmosfery

@Mort

Ja po swojej stronie moge potwierdzić @Mort

Wioleta

Pracuję w firmie od 2017...stabilne zatrudnienie na porządnej umowie, wypłaty zawsze na czas , dobra atmosfera pracy . Polecam zdecydowanie

@Wioleta

Co sprawia że atmosfera w firmie jest dobra? Pracodawca robi wam jakieś integracje?

@Karolina

Dzień dobry, Choć pracujemy zdalnie, zawsze można polegać na pomocy kierowników i bardziej doświadczonych kolegów/koleżanek. Wspomogą dobrą radą lub dobrym żartem na poprawę dnia . Niestety chwilowo nie ma organizowanych wyjść integracyjnych co wynika z post-covidowej sytuacji i zmianie w systemie pracy. Nie łatwo jest zebrać wszystkich z terenu całej Polski jednak mamy nadzieje iż powrócimy do starych dobrych tradycji imprez integracyjnych w niedalekiej przyszłości.

Zgadzam się.

Potwierdzam!

@Studio Moderna Polska sp. z o.o

Dzięki!

Rafał

Pracuje w tej firmie od 3 lat. Firma gwarantuje świetne szkolenia przygotowawcze, możliwość rozwoju. Przede wszystkim niezła pensja oraz premię w zależności od zaangażowania premia często przekracza podstawową pensję. Jestem studentem i mogę pogodzić studia z pracą , ponieważ firma daje możliwość elastycznego czasu pracy. Atmosfera w przeciwieństwie do poprzedniej mojej pracy w tej branży bardzo przyjazna. Oczywiście zdarzają się dni stresujące i zdarza się odczuć presję na wynik, ale to w końcu taka branża i trzeba być tego świadomym. Pełna pomoc ze strony przełożonej, liczne konkursy motywujące, bonusy. Telemarketing to przyszłość tego kraju, przecież za kilka lat już wszystko będziemy załatwiać tylko telefonicznie. Nie zastanawiaj się, tylko aplikuj !

To prawda!

Zgadzam się!

@Rafał

Ja też z premii mam się świetnie :)

Arno

Międzynarodowe korpo, jak każde inne ze wszystkimi wadami i zaletami. Biuro na Cybernetyki w Warszawie, centrala w Lublanie. Struktura jak w każdym korpo, specjaliści, menadżerowie, dyrektorzy. Zadania w pracy są jasno wytyczone i zaplanowane, tak aby się mieścić w 8 godzinach. Można pracować zdalnie, hybrydowo lub w biurze. Ja przychodzę do biura, bo lubię się spotykać z ludźmi :)

Romi

Polecam

@Romi

Janek

pracuję w Modernie 7 lat.jestem zatrudniony na umowę stałą na czas nieograniczony.bardzo fajna atmosfera,fajni ludzie.szefostwo suuuuuuper !!!!!!!!!! .praca zdalna ,kapitalne rozwiązanie,oszczędność czasu,więcej czasu spędzonego w domu.zarobki bardzo dobre .innaczej nie pracowałbym tutaj 7 lat.

@Janek

Ja również polecam!

Współpracownik
@Janek

Praca zdalna! To jest to!

Sandra

Jest to moja pierwsza praca w tego typu firmie. Jestem tu od 4 miesięcy i jak na razie mogę polecić miejsce. Miła atmosfera, pomocny zespół, wynagrodzenie na czas i fajna kasa na koncie

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.

Studio Moderna Polska sp. z o.o