Opinie o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brose Sitech sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brose Sitech sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Olek

A teraz żart tygodnia podobno planuja dać podwyżke 1.5 procenta pewnie zwiazki podpisza od razu czuje sie lepiej że ktos o pracownikow dba he he he

Ludzie, zacznijcie się grupami wypisywać ze związków, to zaczną coś robić! W tym zakładzie bez mobilizacji związków w ten sposób nic nie będzie.

Zawiedziony

Dla prasy to brose sitech podaje sie za atrakcyjnego i stabilnego pracodawce jak przychodzi o podwyzki to oczywiscie jest kryzys beda zwolnienia i tak dalej ludzie zwalniaja sie sami odchodza pracownicy wieloletni majacy dosc tej patologi liczne benefity to sciema ubezpieczenia karty sportowe medyczne tylko jezeli wykupisz cena w wielu przypadkach wyzsza od rynkowej chyba potracaja prowizje tzw kredkowe dla dzieci to tylko sto piecdziesiat brutto pierwszy lepszy market daje swoim pracownikom wiecej jak widac rocznych zyskow juz nie ma w glogowie przeprowadzono strajk firma szybka siega dna radze omijac szerokim lukiem przyszlych kandydatow do pracy zawiedziecie sie i to bardzo dam przyklad potrafia zwolnic spora grupe ludzi przed sama wigilia a na zebraniu swiateczym powiedziec jaki to byl wspanialy rok to calkowicie oddaje podejscie kierownictwa do pracownikow

Zaba
@Zawiedziony

Cala prawda o tym zakladzie

Przepracowałem w tej fabryce - " (usunięte przez administratora)" parę ładnych lat. Te wszystkie negatywne opinie są głównie zasługą tzw. liderów - konfidentów..., pozdrawiam byłą złogę,

Kamil
@123

Prawda

Jarek

Podobna poszukuja pracownikow jakos nikt tam sie nie pcha liczne benefity jak pisza np pakiet medyczny szkoda ze nie napisali ze trzeba go sobie wykupic bo za darmo nie dostaniesz karty multisport to samo ceny wygorowane jak wszystko w tej firmie tylko na pokaz mozliwosci szkolen i rozwoju jak pisza smiechu warte nie dla szeregowego pracownika zwiazki zawodowe zaklad je oplaca wie nie ma nawet o czym mowic udaja ze dbaja o dobro pracownika jak przyjdzie do rozmow o podwyzkach to znowu grzecznie podkula ogon i podpisza porozumienie oglaszajac sukces niestety nam juz do smiechu nie jest ludzie odchodza bo maja juz dosc z czystym sumieniem nie polecam pracy w tym zakladzie

Kamil

Pensja nieatrakcyjna jak by mogli to by zajechali czlowieka 90% liderow nie nadaje sie w tej firmie zero umiejetnosci i wiedzy oboboki nie warto sie domyslac w jaki sposob dostali te prace zwiazki tylko udaja ze cos robia w kierunku poprawy zycia zalogi kierownictwo zamiast docenic prace zlikwidowac te nismaczna sytuacje na obszarze produkcji patrzy czy wozek na czesci stoi centymetr w lewo czy w prawo kierownictwo na wysokim poziomie dobre sobie dodam ze jeszcze sobie nagrody wreczaja jaki to super pracodawca brose sitech to kpina

Abc

Chodza sluchy ze planuja zabrac takze premie wakacyjna to sie nazywa atrakcyjny pracodawca he he przepraszam wcale nie jest mi do smiechu nie polecam tej firmy jedno wielkie zero

Od 15 lat w sitech

Na pewno mozna ta firme opisac w jeszcze gorszych slowach niz opisali ja koledzy ale nie bedziemy na tym forum przeklinac pozdrawiam tych co maja jeszcze sile w tym czyms pracowac

Łukasz 86

Pracowałem w tej firmie prawie trzy lata i niedawno się zwolniłem . NIE POLECAM !! Z ludzi robi się tanią siłę roboczą, nie dba się o pracownika. Możliwości rozwoju nie ma bo na nic kasy nie mają,na wszystkim oszczędzają. Chyba że jesteś z rodziny która pracuje w biurze wtedy wszystko załatwią. Zwalniają ludzi bo stwierdzili że za dużo ludzi i nie trzeba tyle . Wyrzucają pod firmy z dnia na dzień,nikogo nie interesuje że pracowałeś na maximum ,poprostu dowodzenia.lideròw jest masa powinni zacząć od przesegregowania Tego typu zatrudnienia.

pracownik logistyka

Z dnia na dzień gorzej . Premie zabierane .Pracodawca w większości decyduje urlopem . Płaca stoi w miejscu ,brak możliwości o podwyżkę indywidualną jedynie to co wywalczą związki. Hale zaniedbane sprzęt już zużyty . Pracownik jest nie zastąpiony tylko w tedy gdy chce skorzystać z urlopu ,w innych przypadkach słyszy się że na moje miejsce stoi już 10 nowych. Związki nie na leże i nie zamierzam należeć przez 2lata pokazały że bardziej zależy im na pracodawcy niż na pracowniku. Jak dyrektor ukradł parę ml euro szybkie rozwiązanie umowy i temat zamieciony pod dywan a pracownikowi aby tylko zabrać pieniądze wykorzystać urlop potem dać do odróbki i zadowoleni . NIE POLECAM PRACY W SITECH PRZEPRASZAM BROSE SITECH

Operator

Tak złe opinie o firmie brose sitech to cała prawda szkoda bo firma miała potencjał niestety został zmarnowany praca cięzka mało płatna nie ma nic wspolnego z koncernem vw nie polecam tam pracy przyszlosci w tej firmie niema!

Kolejny zawiedziony pracownik

W tym roku planuje odejsc z firmy po kilkunastu latach pracy w tej firmie nie bedzie lepiej po rzejeciu przez brose jest jeszcze gorzej rzeczywiscie premie sa zabierane zwiazki solidarnosc to farsa niczemu i nikomu nie pomoga a tym bardziej zwyklemu pracownikowi pensje w porownaniu z innymi firmami w regionie to totalna przepasc oczywiscie na niekorzysc traktowanie pracownika doslownie jak odpad zero szacunku niepolecam tej firmy to malo powiedziane

Jacob

'Tym' co są wyżej nad zwykłymi pracownikami wydaje się, że są jakimś bóstwem a ludzie z produkcji to osoby niczym plebs ... I można ich mieć za maszyny do robienia normy (i tylko po to). Trochę więcej pokory i szacunku! Kiedyś naprawdę mogłem polecić firmę teraz już niestety nie... Ale to nie firma, lecz ludzie zarządzający wyrobili opinię o firmie... Ludzie uciekają i będą nadal uciekać a zarządzającym nadal się wydaje, że Sitech to jedyny zakład na dolnym Śląsku? HAHAHA

mm
@Jacob

Taka jest prawda jeszcze bym dodał że związki zawodowe które nic nie robią bo siedzą w kieszeni dyrekcji. Zwłaszcza dozoru technicznego.

Czy w SITECH Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

7TP

Z jakiej dziedziny?

Tak, jak jeszcze pracujesz i np robisz kurs na Kotwiarkę, wóz odstawczy lub Ładowarkę to tak :D

Urlopem w większości rządzi pracodawca, odmawia się urlopów na żądanie, a jak ktoś zachoruje to już jest zły. Płaca stoi w miejscu, związki słabo się starają patrząc na sąsiednie firmy. Praca ciężka monotonna, nie polecam

Najlepszym rozwianiem byłoby zorganizowanie przez związki strajku, w co wątpię że kiedykolwiek nastąpi. Drugie rozwiązanie, to masowe wypisywanie się ze związków, bo płacenie na utrzymanie tej instytucji jest żenującą pomyłka.

J....N

Pracowałem tam 11 lat.. i o 11 lata za długo. Z roku na rok większe normy, a zarobki mniejsze.. chodź zwiększą % wypłatę to i tak zabrali na premi.. Pracownika mają za nic.. ludzie stracili zdrowie przez tą pracę to późnej zwalniają za L4 bo nie zdolny do pracy.

Anonimowy

Opinia oczywiście negatywna, po 8 latach otworzyłem oczy, radzę wam ludzie w miarę możliwości uciekajcie a szukającym pracy mówię unikajcie, ciężko naprawdę ciężko polecić komuś Sitech. Pieniądze to nie wszystko, zdrowie macie jedno, honor też. Nie dajcie sobie wmówić, ze tylko tam jest praca i pieniądze.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SITECH Sp. z o.o.?

Produktionsleiter

Tak oczywiście że mają.

Tak najlepiej po podstawówce i grupą inwalidzką

Kiedyś to była firma. Jak się zwalnialem to już było nie za ciekawie. A teraz co czytam to już praktycznie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Brose Sitech sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Brose Sitech sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brose Sitech sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brose Sitech sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 4 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brose Sitech sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brose Sitech sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brose Sitech sp. z o.o.