sitech

Polkowice

Opinie o sitech

NON 2016-08-19 17:43:57
Ten post: "Podsłuchują rozmowy pracowników i nagrywają mikrofonem kierunkowym i wszystko ląduje u Dyrektor Kadr na biurko i do tego zdjęcia z kamer. " nie jest mojego autorstwa i ktoś wykorzystał mój nick.

Co do zarobków to już wcześniej pisałem:
Jak to było kilka miesięcy temu:
1900 brutto
operator kabin wykwalifikowany 2100-2200 brutto
Tak to wyglądało jak jeszcze robiłem.
non
aki 2016-08-21 08:33:29
NON' a niedawno ktos opisał ile można zarobic na poczatku, wiec czy te kwoty rzedu okolo 2000tysiecy sa relane? tyle dostana na start nowi pracownicy ktorzy chca sie zatrudnc do firmy? czy każde stanwosiko na jakie aplikują ma inne wynagrodzenie? umowa jest od razu?
worker 2016-08-21 10:23:32
Człowieku ile można pisać. Żadnej konkretnej umowy na pocztaku. Zaczynasz od stazu, pożniej śmieciówki o prace tymczasową i moze po kilku latach jak bedzieszprzykładną małpą na produkcji dostaniesz umowe do SITECH.
worker 2016-08-21 10:24:29
Człowieku ile można pisać. Żadnej konkretnej umowy na pocztaku. Zaczynasz od stazu, pożniej śmieciówki o prace tymczasową i moze po kilku latach jak bedziesz przykładną małpą na produkcji dostaniesz umowe do SITECH.
aki 2016-08-21 11:52:16
ok, mowisz o stażu wiec wyjasnij mi też bo staż możesz dostać przeciez z Urzedu Pracy ze skierowaniem wlasne do nich lub u nich bezposrednio podejmujesz staż, jak u nich to napisz ile zarobisz na stażu ,niektore firmy daja okolo 1500zl za staż a u nich?
worker 2016-08-21 12:12:49
900zł
donek 2016-08-21 13:28:51
czy ktoś może tą stawkę potwierdzić? szczerze mówiąc nie chce mi się wierZyć że w takiej poważnej firmie od siedzeń samochodowych by tak mało płacili, chociaż na tym stażu można się dużo nauczyć zawodu?
NON 2016-08-21 14:08:22
Na stażu zapierdzielasz tak samo jak pracownik worka czy Sitechu a zarabiasz jako stażysta 900zł netto.
Owszem można dostać 2000zł netto na początek ale tylko w Sitech Polkowice w Głogowie 1900zł brutto i jest to stawka podstawowa. Po 3 miesiącach przepracowanych na przykład na kabinie możesz dostać 2100zł brutto.
Jakby mnie nie obowiązywała tajemnica o nieuczciwej konkurencji to bym Wam wysłał skan jednej z umowy ale nie mogę.
A staż jak się nie mylę to w każdym zakładzie jest za 900zł i płaci za ciebie urząd pracy a nie zakład.
dunka 2016-08-21 14:37:58
dlatego ja na staż nie chcę iść, obawiam się,. dlatego od razu będe aplikowała na stanowisko pracy frezer-tokarz tutaj przynajmniej w ogłoszeniu obiecana jest umowa o pracę, ciekawe jednak po jakim czasie pracy dają
worker 2016-08-21 17:19:55
no po takim mniej wiecej: 36 miesiecy na umowach o prace tymczasową, następnie jak dobrze bedziesz używać wazeliny swoje podwoje otworzy przed Tobą może sam SITECH. NA UMOWE DO SITECHU NA POCZATKU NIE LICZCIE. ILE RAZY TO MOŻNA POWTARZAC!!!!!!
bio\ 2016-08-21 17:35:57
a nie da się jakoś tego procesu przyspieszyć? na pewno da się coś zrobić, ja sobie nie wyobrażasz ponad dwa lata na zleceniu siedzieć, tym bardziej jako właśnie frezer tokarz. jest tu ktoś kto ma umowę o pracę w firmie?
worker 2016-08-21 19:24:45
żadne umowa zlecenie tylko umowy o prace tymczasową przez agencję pracy WS lub IPS
NON 2016-08-21 22:40:18
Jak znasz dyrektora albo kogoś z HR to pewnie by się dało.
Ile Wam można mówić, że nie ma od razu umowy z sitechem.
Złóżcie podanie, wykażcie się na rozmowie i zobaczcie co zaoferują. Ile Wy macie lat, że nie może do Was dotrzeć to jakie są w dzisiejszych czasach zarobki.
A i oferta na tokarza jest skierowana na Polko.
radko 2016-08-22 15:40:25
Jest praca u nich jako Frezer - tokarz i oferuję umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, wiec troche tego jest.
worker 2016-08-22 17:39:07
idz, idz...w żadnej firmie nie osiągniesz tyle co w Sitechu hahahahaha
NON 2016-08-22 18:33:55
Gościu to jest Twoja pierwsza praca albo inaczej. Pierwszy raz szukasz ofert pracy?
Myślisz, że jakiś pracodawca napisałby w ogłoszeniu, że jego firma oferuje 3lata pracy na agencji pracy a po tym czasie albo przenosiny na Głogów albo nowa praca. A jak masz dużo szczęścia dostajesz roczną umowę na Sitech.
Wszystkie zakłady w tego typu ogłoszeniach chcą przedstawić swój zakład w dobrym świetle...
daniel 2016-08-22 21:39:17
Pracownik - stażysta za 900 zl.
Sebol 2016-08-22 22:40:22
A wiecie coś o wrzesni? Jakie$$$? Jaka praca ? Chodzi mi konkretnie o operatora logistycznego?
weronika 2016-08-23 08:27:04
Nawet jeśli są jakieś różnice językowe to nie jest tak źle, bo nawet jest szansa na odpowiednie benefity socjalne, ale czy wypłata jest terminowa? Dzięki
worker 2016-08-23 12:35:55
Różnice językowe? Różnice językowe to będą jak zaczną Ukraińców zatrudniać. Wypłata na czas to owszem a benefity socjalne? Dopiero po zatrudnieniu w samej spółce SItech. W pod firmach nie licz.
radko 2016-08-23 14:18:30
Na pewno po jakimś okresie można liczyć na te benefity.
NON 2016-08-23 15:16:37
CO ZA KOBIETA Z BIURA WYPISUJE TAKIE KŁAMSTWA !!!
NON 2016-08-23 15:16:58
CO ZA KOBIETA Z BIURA WYPISUJE TAKIE KŁAMSTWA !!!
kmpotr\ 2016-08-23 15:52:28
radko tylko dokładnie po jakim i czy opłaca się to jednak, wciąż tutaj na forum nie można się od nikogo dowiedzieć co w zasadzie wchodzi w skład tego pakietu benefitów, jak na Polkowice to i tak moim zdaniem, bardzo atrakcyjne warunk ten pracidawca oferuje,
worker 2016-08-23 16:19:42
no po 36 miesiacach gdzieś
NON 2016-08-23 17:15:49
Znowu został użyty mój nick o wypowiedzi o jakiejś kobiecie z biura.
Ostatni mój post na forum Sitechu:
Benefity są bardzo dobre ale TYLKO DLA PRACOWNIKÓW Sitech Sp. z.o.o. Polkowice!!!
Po co Ci wiedzieć jakie jak po 3 latach zostaniesz przeniesiony na Głogów albo Ci podziękują.

Co do Wrześni to jest kilka stówek więcej od oddziału w Głogowie ale dużo im brakuje do Polko. Może koło 2400-2600 BRUTTO.

Na zakończenie próbujcie swoich sił w tym niemieckim koncernie.
Dziękuje za uwagę. Nie polecam.
Pawel 2016-08-24 03:49:02
Siemanko mam pytanie co do stanowiska frezer-tokarz jak to wyglada jake stawki na start. Jakie normy? Jako operator tylko wrzucam czy tez mozna ustawiac maszyny? I na jakim systemie sa ? Fanuc Simens ? Czy jest podzial na tokarzy i frezerow czy robi sie na tym i na tym?
Anonimka 2016-08-24 08:31:18
Sto LAT Tomeczku M.
worker 2016-08-24 17:48:12
i znów, jako operator nie masz prawa za bardzo tykać (ustawiać) paneli. Jesteś tam tylko małpą. Oczywiście jeżeli chcesz zostać małpą frajerem (to taki wyższy poziom) to wtedy robisz za kilku a pieniadze dotajesz dalej te same. Nie polecam.
Pawel 2016-08-25 03:44:41
Obecnie pracuje w fajnej firmie nie nazekam mam 3200 na reke jestem operatorem. Ale u nas na 1/3 maszynach sie robi na codzie ostatnio mialem 4 ale to na 1 cykl 40 minut 2 cykl 20 minut i 3 i 4 po 5 minut cykl. Ustawiac ustawiam maszyny za to mam dodatek 500zl. A moze mi ktos na reszte pytan odp jaki system maszyn macie ? Czy firma jest podzielona na tylko tokarzy tylko frezerow ? bo spotkalem sie juz z wszystkich w roznych firmach co mi opowiadali ludzie.
worker 2016-08-25 07:35:20
omijaj z daleka Sitech. 3200 na rękę dostaniesz za 10 lat. pozdro
Nomi 2016-08-25 14:32:41
worker 2016-08-25 15:40:40
dokładnie Moni, masz racje
pracownik o/Głogów 2016-08-25 22:49:15
Jak czytam większość tych opinii to śmiać mi się chce..po pierwsze jakie nagrywanie rozmów? Po drugie na zakładzie jest pełno kamer(jak na taki zakład przystało), więc jak ktoś coś "odwala" to wiadomo że się nie obejdzie to bez"echa" a jak jesteś dobrym pracownikiem to nie masz się czego obawiać. Następnie jeśli chodzi o staż to na rękę dostaje się ok 1000zł( wiem bo sam od niego zaczynałem). Zarobki w sitech Polkowice są znacznie lepsze od Głogowa to nie podlega żadnym dyskusją, ale pamiętajmy że Głogów to nowy zakład i będzie się rozwijał( już teraz sam dział MLB przynosi duże zyski firmie a ma być jeszcze powiększony) i w przyszłości będą otwierane tam inne działy, lecz to wszystko wymaga czasu, nie od razu Polkowice zbudowano). Ktoś napisał że po negocjacjach Głogów dostaje podwyżkę na kebaba a łysy przyjeżdża nowym passatem...ten passat jest autem firmowym i jakbyś miał jego stanowisko też byś takiego miał więc nie pierdziel głupot. Pracę w Sitechu zaczynałem od stażu, potem dostałem uwomę na Work Service i na Umowę Sitechowską przeszedłem po zaledwie 3 miesiącach...i nikomy że tak napisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie lizałem ani nikogo znajomego w firmie nie mam. Jeżeli jesteś dobrym pracownikiem to jest to doceniane wcześniej czy później. Rotacja w Głogowie jest duża w ostatnim czasie, ale ludzie którzy odchodzą dostają prace na Hucie albo w Kopalni więc kto by nie odszedł?! Ja osobiście polecam pracę w Sitechu, nawet w Głogowiskim, ponieważ gdzie w okolice dostaniesz lepszą pracę ( nie licząc Huty i Kopalni)? Wolisz robić na budowie? Warunki pracy są dobre, nie martwisz się o ciuchy robocze ani o nic. Ok zarobki nie są super ale patrząc pryzmatem Polkowic...Co miesąc masz kasę na konto na czas, zyski dostajesz, premie dostajesz, zimą masz ciepło, dach nad głową masz więc nie rozumiem większości tych komentarzy...pewnie je piszą ludzie którzy zostali zwolnienie bo byli "nierobami" albo pracownicy którzy "uciekają" od roboty i dalatego nikt ich nie docenia.
Miron 2016-08-26 14:11:23
Do komentarza powyżej ,, pracownika" ,Z czyjej Sitech-owskiej rodziny jesteś ???
praciwnik o/Glogow 2016-08-26 15:14:20
Z zadnej "sitechowskiej rodziny" nie jestem. Jak tak narzekacie na prace w tym zakladzie to moje krotkie pytanie: na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam pracujecie? Zwolnijcie sie wpi*du!
worker 2016-08-26 15:28:19
heheheh dobre, dobre.... "to nie podlega żadnym dyskusją" umiesz pisac? Nie trzeba isć do huty czy kopalni zeby miec lepiej w Glogowie.
Skad wiesz jakie to auto? Siedzisz na klęczniku pod biurkiem u tego konowała? To już chyba kojarze ktoś TY.
jan 2016-08-26 16:56:44
Chociażby w ASP są lepsze zarobki niż w tym oboziku. A na stażu ponad 1000zł się nie weźmie.
jan 2016-08-26 16:58:37
Hmm jeden dział zawsze był u góry i chyba domyślam się kto tak tam im wchodzi.
haha 2016-08-26 18:14:05
dokładnie, facet lub jakaś facetka bedzie mi tu pitolić jak wygladaja sprawy w tej firmie. W Glogowie są kamery? PRzyjedz do Polkowic na pierwszą halę. Dwa to naprawde nie mów, że jestinaczej bo kariere w sitech zaczynalem jak konczyles/as studia kucharskie. Dzis mam umowe na stale a z waszych podwyzek kulają tu ze śmiechu. Nie macie nadal tyle co WORKI w Polkowicach 3 lata temu. Coś jeszcze? Aha jak tak bardzo włażisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] góze to pamietaj jedno (i to nie moje są słowa) PRODUKCJA TO MAŁPY. JESTEŚCIE MAŁPAMI dla dyrekcji. Nawet za bardzo nie macie prawa głosu.
pracownik o/Głogów 2016-08-26 22:10:07
Po pierwsze to zrobiłem zwykłą literówkę co się zdarza a Ty pewnie siedzisz i każdy komentarz piszesz ze słownikiem w dłoni. Po drugie pisałem że na stażu zarabia się ok 1000zł a nie powyżej...kłania się czytanie ze zrozumieniem czego uczą w podstawówce(najwidoczniej nie dotrwałeś do tego etapu edukacji). Po trzecie to wszyscy wiedzą jaki On ma samochód. Widzę że Wasze komentarze skłaniają się tylko w jedną stronę i nie potraficie napisać czegoś z kulturą ale to nie jest mój problem, to tylko świadczy o Was. Ja mam to osobiście gdzieś. W Polkowicach zarabiacie lepiej(jak już pisałem, wystarczy tylko zapamiętywać więcej z czytanego tekstu) i będziecie zarabiać to jest wiadome. Jesteśmy młodym zakładem i sytuacja u Nas będzie się poprawiać. Z wynagrodzeniami zapewne nie dogonimy Was nigdy, ale czy ja coś pisałem inaczej? Uważam po prostu że patrząc na rynek pracy naszej okolicy to nie zarabia się u nas aż tak źle to jak się pisze. Ok w ASP zarabiają możliwe że też więcej ale skoro tak to idź tam pracować nikt Cię przecież w Sitechu nie trzyma na siłę...Czytając te wasze komentarze Panowie: haha,Jan i Worker, widzę że nie ma co tracić czasu na dyskusję z Wami bo jesteście poziomem intelektualnym raczej daleko od normy więc ostatni raz odpisuję na wasze jakże to denne komentarze.
jan 2016-08-27 01:32:15
Dla Twojej wiadomości nie pracuje już w Sitechu od kilku miesięcy i nawet jakby mi oferowali 3tys to nie wrócę. Cieszę się, że opuściłem ten zakład i znalazłem coś gdzie przejawia się większy szacunek.
Może i jesteście młodym zespołem i 3 lata istnieje a ludzie dalej na tych samych stawkach robią.
We Wrześni od początku dostali więcej ale powiesz tak jak góra, że tam jest inny rynek...
Ruri 2016-08-27 04:56:40
Nie jesteś z SITECH-owskiej RODZINY !! Jak masz jakieś stanowisko to musisz być z rodziny,inaczej biurowa mafia nie dopuści.
Spojrzyj na książkę telefoniczną - TE SAME NAZWISKA a tylko imiona się zmieniają !!!! A jak inne nazwisko - to to jest sąsiad albo szwagier.
worker 2016-08-27 10:04:34
om to nie literówka tylko elementarne złamanie zasad pisowni (nie trzeba siedzieć ze słownikiem do każdego komentarza jak się czyta w życiu książki- to samo przychodzi). No i ten tekst jesteście daleko od NORMY hehehe. Słowo klucz :) Tak naprawdę to nie chodzi o kasę, o nowe auta tylko jak Jan pisało szacunek. A wiesz jak o was dyrekcja mówi? Ja słyszałem. Powtórzyć? Zakup sobie mikrofon kierunkowy to szybko złapiesz gościa, który takie samo urządzenie obsługuje po drugiej stronie. Jeszcze jakieś pytania?
U.R 2016-08-27 10:10:25
Mikrofon kierunkowy jest w kantynie i ustawiony na palarnie .Sam instalowałem na polecenie ............. domysł się kogo ?
hahah 2016-08-27 11:53:40
Kantyna to wiem. Tylko moja aplikacja goniometryczna pokazywała mi drugi kierunek, że szatnie.
pedro 2016-08-29 14:19:28
To ciekawe @ruri bo teraz szukają tokarza i ogłoszenie każdy może zobaczyć więc po co mieliby to robić jakby zatrudniali samą rodzinę?
Tom 2016-08-30 05:59:35
A moja aplikacja wykazała podsłuch na korytarzu przed punktem PCK. A poza tym palarnie są podsłuchiwane.
worker 2016-08-30 07:26:35
Ja mówię o Głogowie.
radko 2016-08-30 09:44:42
Raczej w zarządzie firmy @Tak nie ma żadnych sporów, bo doskonale wiedzą o tym, ze pozytywne stosunki między pracownikami przyczyniają się odpowiednio do sukcesu. Wiadomo czy wypłata jest terminowa? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o sitech - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sitech