Opinie o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brose Sitech sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brose Sitech sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Niezdowolony

Szkoda zdrowia na prace w tej firmie jeżeli ktoś chce sie zatrudnic to stanowczo odradzam firma to już nie ta co kiedyś i zarobki też marne nawet bardzo

Od 18 lat w sitech

Firma mająca za nic pracowników fizycznych respektowanie porozumień ze związkami to jedna wielka kpina po przejeciu przez Brose dali to odczuc szeregowym pracownikom aż za dobrze potrafili zwolnić ludzi przed samą wigilią a to już chyba nie wymaga komentaża więc panie i panowie pracujacy w sitech chyba pora szukac nowego porzadnego pracodawcy

Pracownik jeszcze

Firma dawno przestała soba reprezentowac cokolwiek na obecną chwilę masa odejść z pracy brak perspektyw zabrano nawet premię roczną zarobki mniejsze niż średnia w regionie przyszłym pracownikom odradzam pracę w tej firmie polecam poszukać zakładu pracy dbającego o pracownika sitech niestety taką firmą nie jest

Twr

Ta firma to już (usunięte przez administratora) na wszystkim oszczędzają już. Zero premii itd. Związki tez nic z tym nie robią , nie wiem dlaczego jeszcze ludzie nie zaczęli się wypisywać skoro i tak nic nie robią tylko straszą pracodawcę głupimi papierkami :) pozdro dla kumatych

Benek DPL

Miały być premie- nie ma premi. Miało być lepiej jak przyszło Brose i Niemcy do rządzenia a jest posucha. Nie ma tam czego szukać, zaściankowe myślenie, kolesiostwo i wyzysk… szkoda bo spędziłem tu już wiele lat i sporo serca w firmę włożyłem

@Benek DPL

Wiele lat w niej (z perspektywy czasu) straciłem.... Sitech to pseudo firma, która spada na same (usunięte przez administratora) Mega dużo osób się z niej zwalnia, taką mają renomę na rynku....

Jakie to chodzą pogłoski że sitech zamykają ludzi wyślą na bezpłatne urlopy? Ktoś coś wie na ten temat?

Młody

Hej. Mnie wysłano. Jestem na pod firmie i moja koordynatorka napisała mi, że dostała listę osób które ma wysłać na urlop bezpłatny. Ale zamiast tego zaproponowała, że wyślę osoby z tej listy na ten czas do CCC.

@Młody

Brak komponentów powoduje brak zleceń . Współczuję tym wszystkim którzy w tej trudnej sytuacji tracą .

bb

pytanie jakie zarobki we wrześni ktoś wie? i jaki system przcy

@bb

Zarobki nie najlepsze system 3 zmianowy robota ciężka brak wizji na podwyżki.

Na jakie stanowisko najlepiej aplikować do firmy ?

Wujek dobra rada
@Michał

Dyrektor

Ur

Nie polecam. Oddział w Głogowie ma zarobki dużo niższe od Polkowic. Dyrektor czuje się jak w prywatnej firmie. Liczy się tylko cyfra. Brak podwyżek. Dla mnie wyzysk.

Praca na linii montażowej to najgorsze co może być. Przełożeni i ludzie wokół bardzo w porządku, jednak sama, ciągła praca w sobie z jedną przerwą w ciągu dnia jest czymś tragicznym. Może być ok, zależy gdzie trafisz,(usunięte przez administratora)

Jak szefostwo w SITECH Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

jakiś

(usunięte przez administratora) Może oni zrobią trochę porządku (usunięte przez administratora)

Witam czy w Firmie Sitech znajduja sie stanowiska pracy tj.pracownik prasy krawędziowej CNC lub operator zgrzewarki ?

Tw

Na wysylce same lenie a wozkowi graja na komoreczkach zamiast zajac sie robota, slaba organizacja pracy i brak nadzoru

Do T.W.
@Tw

Co się czepiasz? Ja ładuję się co jakiś czas i jest wszystko ok. Jak nie umiesz się dogadać z ludzmi to twoja sprawa.

Jasiu

Bardzo miła obsługa pomocna w załadunku czas oczekiwania bardzo krótki

Ile można zarobić na początek w sitech.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w SITECH Sp. z o.o.?

valio

na stanowisko produkcji cokolwiek związane z mechaniką, mechatroniką a jak im się pali (usunięte przez administratora) to rekrutują wszystkich. Najważniejsze chęci i zdrowie

Mały

Witam!Mam pytanie od Kiedy macie urlop?Na Wrześni 2 czy 3 tyg.Dzięki!

malgosiaa

Jak można dostać się do go work w Sitechu Polkowice?

Workowiec

Jak wygląda sytuacja w zakładach dużo osób poleciało?

Wiecie czy w SITECH Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

7TP

Jaki dział?

Zostaw merytoryczną opinię o Brose Sitech sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Brose Sitech sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brose Sitech sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brose Sitech sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 4 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brose Sitech sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brose Sitech sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brose Sitech sp. z o.o.