Opinie o Favore.pl w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Favore.pl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Favore.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Favore.pl w Wrocław

Czym w Favore.pl zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wynajmiemy bez rejestru Nowy wpis

Rozwiązania do finansowania Twojego projektu. Potrzebujesz pożyczki krótko- lub długoterminowej na realizację swoich projektów? Możesz uzyskać szybką pożyczkę prywatną. Oferujemy Państwu pożyczki na bardzo prostych warunkach. E-mail: marcbodenn@gmail.com

były pracownik Nowy wpis

na plus ok atmosfera, w wielu sprawach mozna sie dogadac, praca calkiem przyjemna, latwa i lekka. na minus wysokosc wynagrodzenia i umowy zlecenie, brak mozliwosci rozwoju/awansu, sensownych podwyzek, wiekszych perspektyw. praca niezla, ale dla studentow albo osob bez specjalnych oczekiwan

Bronisław Nowy wpis
@były pracownik

Praca lekka i przyjemna? To co tam konkretnie robicie? Szkoda że mało płacą ;/ Ile dawali?

OK

Ja zaczęłam pracować w trakcie studiów, najpierw na płatnym stażu, potem na umowie zlecenie, co akurat bardzo sobie chwalę, bo zależało mi na elastycznych godzinach pracy i możliwości pracy zdalnej. Dzięki umowie zlecenie jako studentka i poniżej 26 lat mam też bardzo sensowne wynagrodzenie, znacznie wyższe niż oferowane w innych miejscach, gdzie starałam się o pracę. To, co szczególnie sobie chwalę to dobra atmosfera, otwartość szefostwa na uwagi i współpracownicy, którzy są zawsze bardzo pomocni.

Małgorzata
@OK

Super, że wspomniałaś o możliwości pracy zdalnej. Jest to w takim razie idealna praca w obecnej sytuacji jaka panuje na świecie. Bardzo miło czyta się takie wpisy gdzie pracownik jest zadowolony z pracy w danej firmie, szczególnie gdy atmosfera w pracy Favore.pl jest tak cudowna jak to opisujesz. Fajnie też, że istnieje opcja stażu, na którym wpierw można nabrać doświadczenia by później bez problemu wspinać się dalej po szczeblach zawodowych.

Pracownik Biurowy

Pytanie do mężczyzny "czy zamierza pani mieć dzieci?". Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo nieprofesjonalny. Pytania z automatu bez patrzenia w CV.

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe? Odpowiedź: Minimum średnia krajowa czyli około 4-tyś. Dziękujemy ale nie jesteśmy zainteresowani.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wojciech

Wystarczy popatrzeć jak mało informacji znajduje się na tym forum pracowniczym żeby dojść do wniosku, że zadowoleni pracownicy nie korzystają zbyt często z forum.

Modlińska

Pracowałam w Favore przez rok i... to w jakimś sensie był stracony czas. Teraz w firmie pracuje zaledwie kilka osób, w tym założyciele. Reszta to darmowi studenci. To niesamowite, że portal, który opiera się na kopiowaniu zleceń z innych serwisów z ogłoszeniami, przetrwał tyle lat, skoro mało kto w ogóle wchodzi na Favore (liczby nie kłamią, co naprawdę łatwo to sprawdzić). Nic dziwnego, że ludzie albo nie znają tego portalu, albo nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Moim zdaniem to nie skandalicznie niskie zarobki są problemem, ale fakt, że portal jest martwy od środka. Favore nie ma przyszłości i nie spełnia swojej roli, jest po prostu bezużyteczny.

Dobra praca dla studentów. Spokojna, godziny pracy elastyczne, możliwość dogadania się jeśli chodzi o rodzaj etatu. Można zdobyć podstawową wiedzę z marketingu jeśli ktoś zamierza się w tej dziedzinie rozwijać. Dobra firma na początek ale na rozwój i wyższe zarobki nie ma co liczyć. Minus za umowę zlecenie . Popracowałabym nad zarządzaniem i przepływem informacji w firmie oraz wypłacaniem wynagrodzenia w konkretnym terminie. Tak to ogólnie polecam.

mała

Ja też poszłam tam najpierw na 2 miesięczny staż z niewielkim kieszonkowym, ale po stażu zatrudnili mnie z całkiem niezłym wynagrodzeniem i elastycznymi godzinami na um. zlecenie, bo jeszcze kończyłam studia. Po obronie normalnie zatrudnili na umowę o pracę

@mała

serio? wszyscy pracują tam na umowie zlecenie :)

miętowy

kradną oferty z oferii:)

Favore.pl wysyła SPAM do osób, które nie mają tam konta. Żałosna firma.

XY

Np. że będzie można dostać pracę na stałe :)

kacper

a czego się spodziewałeś?

xxx

Dobrze wspominam swoją współpracę z firmą favore.pl. Ludzie sympatyczni, szefowa Klara również bardzo w porządku. Jedyny problem to fakt, że głównie przyjmują studentów na bezpłatne bądź płatne staże, ciężko o stałe zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Favore.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Favore.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Favore.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Favore.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Favore.pl?

Kandydaci do pracy w Favore.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Favore.pl