Opinie o E-Projekt Tychy w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie E-Projekt Tychy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-Projekt Tychy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Projekt Tychy w Tychy

Wojciech

(usunięte przez administratora) Nie rozmawiajcie z nimi

wodniakon@wp.pl

Zgłaszam sprawę na policję o wyłudzenie pieniędzy. WSZYSTKO MAM NAGRANE CO PANI OPOWIADAŁA PRZEZ TELEFON

andrzej57

(usunięte przez administratora) Za skrypt i płytę na której są same pliki z WORD'a - za który nie dałbym nawet 1 zł, zapłaciłem 248 zł. To co, mówili przez telefon nie ma nic wspólnego z przesyłką. Dzwonili z numeru zastrzeżonego. Zero kontaktu. Sprawa nadaję sie na policje... Moje sugestie dla E-Projekt Tychy: Sprawa nadająca się do programu UWAGA, dla policji i prokuratury. (usunięte przez administratora)

sylwia

Nareszcie ktoś się za nich wziął!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-Projekt Tychy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dominika

@Zakreconaona, byłaś pracownikiem firmy E-projekt? Czy mogłabyś napisać coś więcej o charakterze pracy? Czym dokładnie się zajmowałaś i jak długo byłaś zatrudniona? Wspominasz, że na stanowisku konsultanta trzeba przestrzegać wytycznych, czy jest jakieś wdrożenie w obowiązki?

zakrecona
@Dominika

Pani Dominiko ja tu czuje wyrazny podstep, poniewaz jako byly pracownik firmy nie mam prawa ujawniac sposobu jej dzialania, poniewaz zatrudniajac sie umownie podpisuje dokumenty w ktorych deklaruje ze nie bede upubliczniala tej wiedzy :)

ania

czy mogę prosić o jakiś numer telefonu do nich

Zosia

Ja mam 300 km. Czy orientujesz się czy w jakiś inny sposób można odzyskać od nich pieniądze?

Dominika

@ania, czy jesteś klientką firmy, czy chcesz się z nią skontaktować w sprawie pracy? Jeśli to drogie, to zachęcam Cię do opisania rekrutacji. Komentarze byłych i obecnych pracowników o e-tychy mogą mieć znaczenia dla osób szukających pracy.

Dominika

@melania, dlaczego w taki sposób wypowiadasz się o firmie? Co się dokładnie stało, że Twój komentarz ma negatywny wydźwięk? Może jednak znajdziesz też jakiś pozytyw? Do tej pory nie podałaś zbyt wielu szczegółów. Rozumiem, że nadal jesteś tam zatrudniona? Czy firma w ostatnim czasie wprowadziła jakieś zmiany?

teżOszukany

Hej, czy oddali Ci kasę za tę fakturę? W jakim czasie po otrzymaniu tych "wspaniałych materiałów" pojechałeś do nich? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź, bo też planuję do nich wycieczkę, jednak ja otrzymałem swoją przesyłkę 12.07 i obawiam się czy nie jest za późno

rynio

Czy możesz mi podać adres tej firmy ponieważ wysłał bym im wymówienie

Dominika

@Stefan, rozumiem Twoje wątpliwości, jednak wiele osób w tym wątku pisze z perspektywy klienta. Pracownicy mogą inaczej postrzegać sytuację, dlatego też sądzę, że nie musisz od razu skreślać tego pracodawcy. Może warto przesłać swoje CV i dowiedzieć się więcej u źródła? Jeśli zdecydujesz się na ten krok, napisz proszę, czy podoba Ci się zatrudnienie w E-projekt Tychy.

Stefan

Myślałem o pracy w firmie ale po lekturze opinii mam mieszane uczucia.

Dominika

Kto pomawia inną osobę, grupę osób lub instytucję o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć je w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega karze. Celowo przytoczyłam paragraf KK dotyczący pomówienia, bo jest zwyczajnie karalne i warto o tym pamiętać wysuwając przeciwko komuś zarzut nieuczciwości. Podobny efekt ostrzeżenia przed konkretną firmą uzyskamy wskazując nieprawidłowości w relacjach z pracownikami, a nie narazimy się na poważne konsekwencje. Dlatego @anonymous, jeżeli firmę o coś oskarżasz to powinieneś to dobrze udowodnić.

To jest firma Uni-Przekręt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ostrzegam wszystkich (usunięte przez administratora)

Dominika

Czy znajdzie się choć jedna osoba, która będzie przedstawiać warunki pracy w e-projekt Tychy w superlatywach? Parokrotnie pojawiający się zarzut nieuczciwości, dotyczy działania na szkodę innych firm lub osób, natomiast na tym forum interesują nas głównie relacje na linii pracodawca-pracownik. Może z tego punktu widzenia da się jakoś firmę obronić?

omiech

Namawiam wszystkich poszkodowanych o zgłaszanie tego oszustwa w Prokuraturze Rejonowej w Tychach, jestem po rozmowie telefonicznej z Prokuratorem i takiej rady mi udzielił. Prokuratura musi powiadomić o wszczęciu bądź umorzeniu dochodzenia. Czym więcej będzie zgłoszeń tym sprawa potoczy się szybciej.

Dominika

@Beata co dokładnie oznaczają dla Ciebie niewartościowe materiały? Możesz wytłumaczyć, co dokładnie zarzucasz firmie e-projekt tychy? Czy ktoś ma podobną opinię?

Dominika

@poszkodowana a czy firma e-projekt tychy nie ma żadnej siedziby, do której mógłbyś się udać? Z tego co widzę w KRSie firma znajduje się na ulicy BUDOWLANYCH 35. Może udaj się tam?

Pawel G.

Nie wierzyłem w cale te dotacje. Zadzwonila do mnie Pani i z przymrozeniem oka podeszlem do sprawy, zaryzygowałem. Nie zaluje. Mam fachowa pomoc. Pan na miejscu okazal się bardzo rzetelny. Wnioski mam już zlozone :) teraz czekam.

proszę o kontakt do tej firmy

dannny

dzisiaj do mnie zadzwonili z propozycją pomocy przy dofinansowaniu - wszystko pięknie, łatwo itd... zapytałem o nazwę firmy i adres - po tym znalazłem w/w opinie. Strasznie mnie namawiali, czy mogą już wysłać materiały ale nie tak łatwo im poszło, jutro jestem umówiony na tel w celu potwierdzenia wysyłki. Teraz już wiem co im powiedzieć!!! cwaniaczki-ślązaczki...

Zostaw merytoryczną opinię o E-Projekt Tychy - Tychy

• Jak się pracuje w E-Projekt Tychy?

Zobacz opinie na temat firmy E-Projekt Tychy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Projekt Tychy?

E-Projekt Tychy