Opinie o E-Projekt Tychy w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie E-Projekt Tychy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-Projekt Tychy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Projekt Tychy w Tychy

ognik

Czy może ktoś podac nr telefonu do nich lub email ?

dom-projekt

Projekty domów z gwarancją najniższej dostępnej ceny, przy zachowaniu kompletności dodatków oferowanych przez Pracownie!

Aneta

Wypoczynek w górach.Pensjonat \\\\\\\"Aneta\\\\\\\"zaprasza do Gór stołowych na wakacje z rodziną.Wolne terminy w sierpniu.Przystępne ceny.

garden.com.pl

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów małych, jak i dużych. Wykonujemy projekty ogrodów i terenów zielonych, zajmujemy się ich całkowitą realizacją, począwszy od prac ziemnych, niwelacji i modelowania terenu, wykonujemy odwodnienia, zakładamy instalacje nawadniające, budujemy zbiorniki wodne i kaskady, projektujemy i montujemy oświetlenie, zajmujemy się elementami małej architektury, sadzimy drzewa, krzewy i inne obsadzenia. Zakładamy trawniki z rolki lub poprzez siew nasion. Kompleksowo zajmujemy się pielęgnacją ogrodów przez nas założonych. W swoim dorobku mamy szereg realizacji ogrodów przydomowych jak i terenów zielonych wokół obiektów handlowych, czy też obiektów użyteczności publicznej. Projektowanie Państwa ogrodu jest wyzwaniem dla Naszej wyobraźni, wiedzy i doświadczenia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-Projekt Tychy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wstyd mi za Tuska

Z skąd tyle negatywów się tutaj wzięło. Ja również skorzystałem i jestem zadowolony.Dzięki tej firmie wiedziałem krok po kroku jak się za to wszystko zabrać,także dziękuje.Reszcie się dziwie,puki kasa z Unii jest czemu nie wnioskujecie. No tak mentalność polaczka-obsmarować firmę ,że (usunięte przez administratora) ,ponarzekać na Unię i zazdrościć innym ,że coś dostali bo pewnie mieli układy.Żal

ogrod.pl

Projektujemy wyjątkowe i unikalne ogrody o wysokim standardzie, dopasowane do konkretnego stylu życia. Polecamy, projekty ogrodów, zdjęcia ogrodów, wizualizacje ogrodów, filmy. Na naszej stronie możecie Państwo to wszystko zobaczyć przykładowe wizualizacje ogrodów i terenów zieleni, projekty ogrodów wodnych, projekty zieleni miejskiej, zieleni we wnętrzach, projekty stawów wodnych i kąpielowych, oczek wodnych, kaskad i elementów wodnych, projekty ogrodów przydomowych, zieleni dla firm i zieleni publicznej, projekty parków i placów zabaw. Sporządzamy projekty prestiżowych, eksponowanych terenów zieleni, jak i całkiem prywatnych, intymnych wnętrz ogrodowych, między innymi, projekty terenów przy firmach i instytucjach publicznych, ogrodów przy rezydencjach i domach jednorodzinnych a także projekty zbiorników wodnych, tarasów, ogrodów zimowych czy zieleni we wnętrzach - wszystko z jednakową starannością. Wykonujemy projekt i oferujemy jego profesjonalną realizację. Uważamy, że rezultatem pracy architekta krajobrazu jest nie tylko sam projekt, ale przede wszystkim ogród, który na podstawie projektu powstaje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i liczymy na owocną współpracę.

e-dom krzysztof

Najlepsze projekty domów w e-dom, łącznie z wizualizacją rysunkiem.

com

Agencja interaktywna oferuje reklamę w Google, w tym linki sponsorowane. Projektujemy witryny internetowe oraz świadczymy usługi hostingu. Eprojekt.com.pl

damian

tomasz

nie wierzę !!! bo otrzymać niestety to można po głowie

iffa

Otrzymałam 70 tys.wsparcia unijnego na remont sklepu Materiały z e-projekt okazały sie przydatne .DZIEKUJE!

Pawel G.
@iffa

Zgadzam się. Nie wierzyłem w cale te dotacje. Zadzwonila do mnie Pani i z przymrozeniem oka podeszlem do sprawy, zaryzygowałem. Nie zaluje. Mam fachowa pomoc. Pan na miejscu okazal się bardzo rzetelny. Wnioski mam już zlozone :) teraz czekam.

ela
@Pawel G.

proszę o kontakt jestem zainteresowana tymi dotacjami

Podziękował

Ja również dziękuje za współpracę. Dostałem 40 tyś na działalność

Dało się

Ludzi nie oczekujcie ,że za dwie stówy ktoś do was przyjedzie i zrobi wszystko a potem macie pretensje!! Macie dokładne instrukcje jak się zabrać do stworzenia wniosku,biznesplanu ,wstępnie to określacie i udajecie się do tego ośrodka,wsparcia czy jakoś tak. Ja podjąłem tą konsultację w Łodzi i jestem zadowolony,bez E projektu nawet bym się nie dowiedział ,że takie coś jest możliwe. A tak złożyłem wniosek i czekam.Jestem pozytywnie zadowolony:D

damian

Projekty w sieci domów jednorodzinnych polecam e-dom Kostrzyn nowe wzornictwo,wizualizacje,propozycje aranżacji.

Nie ma źle

Ja w przeciwieństwie do reszty wypowiem się dobrze,na płycie był biznes plan,wzory jak należy sobie wszystko wykonać i razem z moją księgową dałyśmy radę. Na początku też myślałam ,że to jakaś ściema ale proszę dało radę. Jeszcze tylko jakieś drobne poprawki ale umówiłam się na konsultacje do ośrodka wsparcia czy coś takiego jak mi polecono i czekam . Obym dotacje dostała :))

andrzej zakopane

Wakacje w górach.Pensjonat TaTra zaprasza.

zapisz

Ciekawe projekty domów parterowych znależć można na dom.pl .Mnie akurat interesuje taka parterówka bez piętra.Jak ma ktos cos interesujacego to niech wrzuci strone.

aNDRZEJO

Domy letniskowe na sierpien do wynajecia w Szczecinie.Lipiec zajety.

xxx

Witam! ja również miałem telefon z tej firmy i... lipa. Przesyłają książkę i płytę a póżniej nie można siędo nich dodzwonić!!!!

tomasz

Nowo wybudowane domki letniskowe w Ustce.Zainteresowane osoby pobytem zapraszam.Blisko morza,kameralne otoczenie..

Zostaw merytoryczną opinię o E-Projekt Tychy - Tychy

• Jak się pracuje w E-Projekt Tychy?

Zobacz opinie na temat firmy E-Projekt Tychy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Projekt Tychy?

E-Projekt Tychy