Opinie o E-Projekt Tychy w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie E-Projekt Tychy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-Projekt Tychy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Projekt Tychy w Tychy

ogrod.pl

Projektujemy wyjątkowe i unikalne ogrody o wysokim standardzie, dopasowane do konkretnego stylu życia. Polecamy, projekty ogrodów, zdjęcia ogrodów, wizualizacje ogrodów, filmy. Na naszej stronie możecie Państwo to wszystko zobaczyć przykładowe wizualizacje ogrodów i terenów zieleni, projekty ogrodów wodnych, projekty zieleni miejskiej, zieleni we wnętrzach, projekty stawów wodnych i kąpielowych, oczek wodnych, kaskad i elementów wodnych, projekty ogrodów przydomowych, zieleni dla firm i zieleni publicznej, projekty parków i placów zabaw. Sporządzamy projekty prestiżowych, eksponowanych terenów zieleni, jak i całkiem prywatnych, intymnych wnętrz ogrodowych, między innymi, projekty terenów przy firmach i instytucjach publicznych, ogrodów przy rezydencjach i domach jednorodzinnych a także projekty zbiorników wodnych, tarasów, ogrodów zimowych czy zieleni we wnętrzach - wszystko z jednakową starannością. Wykonujemy projekt i oferujemy jego profesjonalną realizację. Uważamy, że rezultatem pracy architekta krajobrazu jest nie tylko sam projekt, ale przede wszystkim ogród, który na podstawie projektu powstaje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i liczymy na owocną współpracę.

Kmail

Ciekawe projekty domów parterowych znależć można na dom.pl .Mnie akurat interesuje taka parterówka bez piętra.Jak ma ktos cos interesujacego to niech wrzuci strone.

larry

Hej, jak już piszecie takie rzeczy, podejrzewacie własciciela o jakieś oszustwa to piszcie o co dokładnie chodziło. To mocne słowa, a żaden z was nie opis sytuacji, jaka miała miec miejsce. Może to konkurencja oczernia firmę, czy jacyś trudni niezadowoleni klienci się wyżywają? Chyba jakby było źle to komentarzy byłoby tu znacznie więcej.

@larry

Rozsyłają dokumenty z harmonogramem projektów unijnych z roku 2010, wszystko jest jasne jak odbierzesz przesyłkę

E PROJEKT.PL

Polecamy, projekty ogrodów, zdjęcia ogrodów, wizualizacje ogrodów, filmy. Na naszej stronie możecie Państwo to wszystko zobaczyć przykładowe wizualizacje ogrodów i terenów zieleni, projekty ogrodów wodnych, projekty zieleni miejskiej, zieleni we wnętrzach, projekty stawów wodnych i kąpielowych, oczek wodnych, kaskad i elementów wodnych, projekty ogrodów przydomowych, zieleni dla firm i zieleni publicznej, projekty parków i placów zabaw. Wykonujemy projekt i oferujemy jego profesjonalną realizację. Uważamy, że rezultatem pracy architekta krajobrazu jest nie tylko sam projekt, ale przede wszystkim ogród, który na podstawie projektu powstaje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i liczymy na owocną współpracę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-Projekt Tychy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
zalamana

JESTEM ZSZOKOWANA ZE ISTNIEJA NA TYM ŚWIECIE LUDZIE TAK ZACHŁANNI I BEZ SKRUPUŁÓW MÓWIE TU O PRACOWNIKACH FIRMY E-PROJEKT TYCHY MAM NADZIEJE ZE KIEDYŚ SPRAWIEDLIWOŚĆ ICH DOPADNIE I ZAPŁACZĄ NAD SWOIM LOSEM !!

Oszukana
@zalamana

Zgłaszam sprawę na policję o wyłudzenie pieniędzy.

E-PROJEKT NIE POLECAM!!!!!

ewka

Ja również dałam się nabrać na te niby przydatne materiały.wszystko odesłałam i już 4 miesiące czekam na zwrot pieniędzy.Jak im nie wstyd !

Oszukany 2
@ewka

Czy ktoś sprawdził czy pod wskazanym adresem na f-rze jest ta firma??????????????

monika-z23

(usunięte przez administratora) Wysłałam trzy listy ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru-dzisiaj czwarty. Jak nie zwrócą kasy (odesłałam w zeszłym roku fakturę korektę wraz z nr konta), poproszę prawnika o napisanie pisma w mojej sprawie.

pin
@monika-z23

Do mnie też dzwonili, wiem że jakaś firma ze śląska. Pani poinformowała mnie o dotacjach i o kilkudziesięciu punktach konsultacyjnych w których mogę później pozyskać informacje. Poprosiłem aby mi podała adres najbliższego punktu mojego miejsca zamieszkania. Powiedziała że nie ona jest tylko konsultantką. Mówię jej że można sprawdzić w materiałach i mi to odczytać. Mówi że nie ma dostępu do tych materiałów. Mówię jej że pani nie wie co sprzedaje, skoro nie ma dostępu i się rozłączyła.

olak

Chcę dla ułatwienia kontaktu podać swój adres mailowy, będę wdzięczna za każdy trop. magari@magari.pl

zochnaa

Dokładnie tak samo było w moim przypadku!!! (usunięte przez administratora)Odebrałam telefon z propozycją pomocy w celu uzyskania dotacji na rozwój działalności(wyposażenie,sprzęt komputerowy a nawet samochód)w dokumentach miałam tylko parę rzeczy uzupełnić,pani podczas rozmowy była bardzo przekonywująca,twierdziła ,że biznes planu nie muszę pisać,że wszystko dostanę prawie gotowe.Otrzymałam do niczego mi nie potrzebną broszurkę,płytę cd i przykładowy stary biznes plan z zupełnie innej branży.

Agata

nzozkolk - 2013-09-19 10:45:36 Ja również zostałam oszukana przez firmę e-projekt Tychy. Odesłałam przesyłkę i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. tak wiadomo , że pracują w niej ludzie, którzy sprzedają prze telefon materiały bez wartości. I jeszcze wiadomo, że pod tym samym adresem jest zarejestrowana firma o takiej samej nazwie tylko na inną osobę prywatną p. [usunięte przez moderatora] zajmująca się sprzedażą wysyłkową. To wskazuje raczej na pokrętność interesów, a nie na to, iż jest to duża firma.

Jaką dają podstawę?

Czy e-projekt tychy Tychy respektują przepisy urlopowe?

Witam szukam informacji i porady jak wygladaja zarobki w firmie e-projekt tychy obecnie ?czy pensja jest na czas na koncie?

Nabrana

Unikać E-PROJEKT TYCHY!

kuba

Widzę że ja też się dałem nabrać

slonkoo

Witam, czy mogłabyś się jakoś ze mną skontaktować ? Chciałabym porozmawiać na temat twojej dotacji którą otrzzymałaś od e-projekt . Prosze, to pilne (usunięte przez administratora)

E PROJEKT.PL

dociekliwy

znalazłem w internecie tel(usunięte przez administratora)

halszka

Ja rowniez zamówiłam materialy,przeanalizowalam i ...odesłałam. Juz 2 miesiace i cisza. A znalazłam takie maile...moze sprobować (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o E-Projekt Tychy - Tychy

• Jak się pracuje w E-Projekt Tychy?

Zobacz opinie na temat firmy E-Projekt Tychy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Projekt Tychy?

E-Projekt Tychy