Opinie o E-Projekt Tychy w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie E-Projekt Tychy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-Projekt Tychy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Projekt Tychy w Tychy

Mateusz

Żadnego odzewu. Kurier przywiózł przesyłkę a ja głupi zapłaciłem. Jeśli ktoś miał podobną sytuację proszę o kontakt pod nr tel 726115162 bo zgłaszam sprawę na policję

@Mateusz

I jak się sprawa potoczyła? Również zostałem (usunięte przez administratora) Ma ktoś kontakt do nich bo ten numer co podają nieaktywny

Nika

Proszę znaleść tego Pana na fb ma miejsce zamieszkania Warszawa

@Mateusz

dokładnie ten sam model działania jutro to jest 10 05 2021 składam sprawę na policje w Tychach

prosze o info czy kytos zgłosił ta firme do urzedu i jaki był odzwe

MŚCIWA

ZOSTAŁAM OSZUKANA PRZEZ TA FIRME

Karo

Jestem ciekawa czy to młoda firma?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-Projekt Tychy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam. Właśnie się nabrałem na przesyłkę z rzekomą zawartością na dokumenty o dotację. Zapłaciłem i po otwarciu szok. Pierdoły książka i faktura na nią. Zapłaciłem 348 zł. Jednak po kilku minutach skontaktowałem się z kurierem i oddałem całość jako (usunięte przez administratora) Kurier zwrócił mi pieniądze. Otrzymał potwierdzenie zwrotu i tyle. Mi się udało nie wiem jak inni?

Rysiek Klan

Próbowali mnie naciągnąć w tym tygodniu.Nie odebrałem dokumentów Pan dzwonił z pretensjami ze nie odebrałem uważajcie.Generalnie jest teraz zero dotacji a takie baki jak oni opowiadają to dla dzieci.

@Rysiek Klan

Pan Maciej k? Proponuję znalesc go na fb miejscowość warszawa

Pokrzywdzona

(usunięte przez administratora)------ Też zapłaciłam 248 zl .Jutro zgłaszam sprawę na Policje .Posiadam nagranie rozmowy z Miłą Panią

@Pokrzywdzona

Słusznie ! Bardzo prosze o informacje o przebiegu sprawy. Chciałabym wiedzieć jak to sie potoczy i czy policja faktycznie jest w stanie pomoc osobom poszkodowanym. Bedzie to duza pomoc dla osob ktore nadal moga zostać nabrane na niniejsze oszustwo .

@Pokrzywdzona

zgłoście to w sprawach dla UWAGI ! :) (usunięte przez administratora) oni na pewno nagłośnia temat tak że wiecej ludzi sie juz nie nabierze !

Igor
@zakrecona

Policja nie jest w stanie nic zrobić, bo im sie niechce tylko czekają jak im stuknie 35-40 lat i zdrowe byki idę na rynte.

Ada
@Pokrzywdzona

Czy zgłoszenie na policję coś dało?

@Pokrzywdzona

Również dałem się nabrać, otrzymałem przesyłkę za pobraniem na kwotę 348zł w przesyłce otrzymałem książkę Fundusze Unijne (na książce jest podany nr telefonu, oczywiście nie odpowiada) i przykładowy Biznes Plan. Jeśli Pani posiada nagranie rozmowy z ''MIŁĄ PANIĄ'' może uda się coś z tym zrobić, namierzyć nr telefonu. Ze wszystkich przeczytanych opinii w internecie wynika, że to (usunięte przez administratora) Ta sytuacja obudziła moją czujność, sprawdzajmy opinie na temat firm, zanim coś kupimy, ja na pewno to zrobię na przyszłość. Dziwne jest to, że sprawdzając firmę, widzę - Status: podatnika (wg stanu na dzień sprawdzenia) Czynny Jak długo pozwolimy na takie oszustwa, licząc tylko kilka osób oszukanych w miesiącu, jaką to da kwotę w ciągu roku? Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zajmie się tą sprawą.

Lucek

witam tez mnie zrobili na 348zl jeśli by się dało cos zrobic to jestem za mam też fakturę VAT od nich

@Lucek

Proponuję do uwagi to zgłosić,pewnie niska szkodliwość czynu by była ale ma ilości... Poza tym brednie jakie opowiadają wszystko mija się z prawdą jeśli ktos ma nagrane rozmowy to może działać

Oli-dm

Ja też dałem się nabrać na dotacje Mam nagraną całą rozmowę i chyba coś z tym zrobię

Łukasz

Tez sie nabralem i zero odzewu telefon wylaczony

Pokrzywdzony

Mnie też udało się oszukać zapłaciłem 348zł i nikt nie odbiera telefonu.

poszkodowany

Niestety i ja dałem się nabrać tym naciągaczom. Z tego co czytam, działają w ten sam sposób. Dzwonią, oferują dotację, przysyłają jakieś gówniane dokumenty za pobraniem za kwotę 348 zł. i słuch po nich ginie. Nie dajcie się nabrać tym naciągaczom! Planuję zgłosić sprawę na policję, choć widzę, że większości z Was to nic nie dało.

jack50

Witam . Niestety i ja przez brak czujności dałem złapać się na ten oszukańczy proceder. Zapłaciłem także 248 zł. Czy komuś udało się odzyskać te pieniądze ? Jeśli tak to proszę o podpowiedź. Namierzyłem przez biuro numerów nr.telefonu , niestety nikt nie odbiera.

Jerzy

@Jacek Zastanawiam się czy są dowody na takie zarzuty? Mam inne zdanie o firmie i stąd pytanie.

Bogdan
@Jerzy

A może powiesz na czym opierasz swoje zdanie. Zbyt dożo ludzi skrzywdzili. Jak nazwiesz fakt gdy zapłaciłeś za coś czego nie otrzymałeś? czy to nie jest równoznaczne z kradzieżą?

Bogdan

Niestety (usunięte przez administratora) nadal działa. I to działa mimo tylu zgłoszeń o wyłudzeniach. Tym Razem Maciej Krajewski przysłał śmieci mojemu znajomemu i oczywiście żaden konsultant nie zgłosił się. Zawiadomiłem teraz prokuraturę, może może ktoś od Pana Ziobro pochyli się nad (usunięte przez administratora)

Leszek

Czy pracownicy mają świadomość , jaki produkt sprzedają? Są z tego zakresu szkolenia?

noname
@Leszek

nie mają pojęcia co sprzedają w momencie rozmowy kwalifikacyjnej są informowani tak aby nie mieć świadomości, że będą okłamywać ludzi. Następnie po wdrożeniu nabierają świadomości tego jaki jest produkt. Uczciwy poszuka innej pracy, nie uczciwy zostanie i zarobi profkę za oszukiwanie przedsiębiorców

Jacek

Ma ktoś jakiś kontakt telefoniczny do tych naciągaczy???

Dominika

@zakrecona, rozumiem, że jesteś zobowiązana klauzulą poufności, a możesz zatem podać ogólne informacje dotyczące atmosfery, szkoleń? Takie dane są ważne dla osób, które szukają pracy. W Internecie nie ma zbyt wielu danych dotyczących firmy, wiesz może, czy obecnie poszukiwane są nowe osoby? Czy pracodawca wspiera jakieś inicjatywy, na przykład sportowe?

Zakręcona
@Dominika

Droga Pani Dominiko, nikomu nie polecam zatrudnienia dla tej firmy, jeśli w jakikolwiek sposób chce uchronić swoje dobre imię i morale chociażby przed samym sobą patrząc w lustro, konsultantki otrzymują szczegółowe informacje o zakresie obowiązków, jednym z nich jest (usunięte przez administratora), ponieważ ja osobiście nigdy nie zapoznałam się z pakietem, który był wysyłany do odbiorców, mogłam się jedynie domyślać co jest w nim zawarte, tak więc nie byłam w stanie rzetelnie odpowiedzieć na pytania moich rozmówców. Ze strony kierowniczki ogromna presja, wyrabiana jest norma sprzedażowa, ponieważ firma musi na czymś zarabiać, nie ukrywam, że kiedy moi rozmówcy rzucali słuchawką czułam się nie tylko poniżona, ale też smutna, że temat, który poruszam dzwoniąc tak naprawdę nie jest warty niczyjej uwagi. Rozmowa kwalifikacyjna również pozostawia wiele do życzenia, bo każdy szanujący się telemarketer powinien mieć możliwość zapoznania się z usługą, bądź produktem jaki promuje i usiłuje sprzedać. obawiam się, że ta firma będzie prosperowała jeszcze wiele lat, ponieważ już mimo rozgłosu o takich sprawach wielu młodych przedsiębiorców nie jest jeszcze świadomych tego jakie zasadzki czekają na nich za rogiem, a szanujący się przedsiębiorca odbiera telefon ponieważ może oczekiwać po drugiej stronie klienta albo właśnie,, korzystnej oferty współpracy" . Wszystko to brzmi jak sielanka do momentu gdy przez przypadek nie dodzwonisz się do (usunięte przez administratora)firmy, który już znalazł się wcześniej w podobnej sytuacji i rozczarował się tym. Obelgi są tam na porządku dziennym.

@Zakręcona

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Piszesz, że w pracy nałożone były wysokie normy. Czy zdarzało się, że ktoś nie wykonał planu? Co wtedy następowało? Piszesz, że nie zapoznałaś się z materiałami wysyłanymi do klientów, pracownicy nie mieli takiego obowiązku? Nie było żadnego szkolenia produktowego? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

pokrzywdzona
@Zakręcona

@zakręcona właśnie mam u siebie paczkę tego BADZIEWIA, dotacje unijne? ZWYKŁE (usunięte przez administratora)! Próbuje się skontaktować z waszą "FIRMĄ" oczywiście zero odpowiedzi. (usunięte przez administratora) nie chcę tej paczki! Pomożesz?

@pokrzywdzona

(usunięte przez administratora) Najlepszym rozwiązaniem jest udać się bezpośrednio do biura i żądać zwrotu pieniędzy , nie licz na to, że ktokolwiek odbierze telefon, (usunięte przez administratora) Jeśli jednak stawisz się osobiście wyboru nie mają. Najgorsze jest to, że widnieją jako firma handlowa, przez telefon podejmujesz decyzje zakupu oraz płatności przy odbiorze - chcąc nie chcąc godzisz się na to. Pozostaje tylko bronić się faktem , że domniemany pakiet nie zawierał tego co zostało Ci przedstawione podczas rozmowy , nie spełniło twoich oczekiwań - PRAWA KONSUMENTA !

@pokrzywdzona

Prosze o adres email przez ktory moge sie z Pania skontaktowac

zakręcona
@pokrzywdzona

Proszę zlokalizować w internecie dane firmy jako handlowo usługowa musi być zarejstrowana w informacji gospodarczej , podany jest adres . Biorac pod uwage fakt ze jest to forum publiczne a odpowiedzi kontrolowane przez administratora, nie mam mozliwosci podania danych kontaktowych poniewaz zostana one tak czy siak usuniete. Kazda firma handlowo uslugowa jest objeta prawem , ktore musi uwzgledniac prawa konsumenta i kryteria zwiazane z tym faktem spelniac . Kazdy z Państwa ma prawo odeslac przesyłkę w terminie nie dłuższym ( najlepiej) niz 7 dni , w momencie uzyskania kontaktu od jakiegokolwiek przedstawiciela najlepiej jest poprosic o mozliwosc zastanowienia sie i zweryfikować prawdomownosc . zrezygnowac z nadeslania przesyłki , jeśli mimo rezygnacji zostanie ona przesłana nie odbierać , lub zgłosić naruszenie w formie wyłudzenia jeśli została przesłana mimo państwa woli i stanowczego ,,NIE''

składamy

Witam .. własnie dwa dni temu zadzwoniła do mojej firmy pani z ofertą pomocy przy dofinansowaniu,. Pani dzwoniła z nr zastrzezonego grzecznie od razu tej pani podziękowałam mowiąc że nie jestem zainteresowana. Dzisiaj właśnie jakieś 10 minut temu przyjechał kurier z paczką pobraniową na kwote 248zł. na szczęscie nie odebrałam przesyłki. To jest jawne naciąganie nieświadomych ludzi. Wybieramy się z tym do lokalnej gazety oraz zawiadomienie na policji. Lubelszczyzna pozdrawia.

qles

Udało mi się ustalić numer telefonu do właściciela : (usunięte przez administratora)

Endriu
@qles

Witam. Masz ten numer. Chętnie skorzystam, bo akurat odebrałem książkę od nich. Mój numer (usunięte przez administratora)

Dominika

Obecnie w wątku pojawiło się bardzo wiele opinii pochodzących od osób, które skorzystały z produktów oferowanych przez firmę. Wciąż jednak pojawia się tutaj bardzo mało wpisów od pracowników. Czym spowodowana jest ta nikła aktywność pracowników firmy E-Projekt? Przejrzałam Internet w celu znalezienia ofert pracy, jednak żadnych nie zauważyłam. Wiecie coś o aktualnie prowadzonych rekrutacjach? Może firma nie publikuje ich wirtualnie, tylko w inny sposób poszukuje swoich pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o E-Projekt Tychy - Tychy

• Jak się pracuje w E-Projekt Tychy?

Zobacz opinie na temat firmy E-Projekt Tychy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Projekt Tychy?

E-Projekt Tychy