Opinie o TZMO S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TZMO S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TZMO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TZMO S.A. w Toruń

Upierdliwy

Załadunki porażka obsługa biura niemiła, nie potrafią określić kiedy będzie gotowy towar do załadunku. Trwa to od 4 do 15godzin. Odradzam

Kasztaniaki

Czy ktoś byłby uprzejmy i napisał jak ocenia pracę jako Przedstawiciel Farmaceutyczny w TZMO? Zastanawiam się czy aplikować, proszę o opinie.

Duszyczka

Od nowego roku zrobili trzy zmiany a juz chodzą pogłoski że wszystkie soboty będą pracujące a miały być wolne weekendy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zrobić porządek z ludźmi którzy przebywają na symulowanych zwolnieniach lekarskich

Emilia
@Duszyczka

Dla niektórych pracowników takie zmiany mogą okazać się niekorzystne. Ale powiedz - czy za te przepracowane soboty pracodawca ten będzie płacił Wam jakoś ekstra? Chciałabym zapytać też o inną kwestię. Firma TZMO w dniach 18-22 stycznia br. brała udział w największym w Indiach szczycie gospodarczym. Jest to spotkanie liderów biznesowych i politycznych, pod kierunkiem szefa indyjskiego rządu. To bardzo ważne wydarzenie. Czy jacyś pracownicy mieli sposobność uczestniczenia w nim, czy może poleciał na nie sam Zarząd?

Szukam pracy

Witam, przymierzam się do podjęcia pracy w Tzmo czy możecie mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć ?

Damian
@Szukam pracy

Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie https://tzmo-global.com/pl_PL/job_offer/ Czy zapoznałeś się z wszystkimi komentarzami na forum? Niektóre z nich zawierają cenne informacje dla potencjalnych kandydatów. Może zamiast czekać na odpowiedź, lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu zadzwonić z pytaniem do firmy?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TZMO S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. personalnych?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Aneta

@Yt, bardzo długą wypowiedź użytkownika @ja25, potwierdziłeś wyłącznie jednym zdaniem. Twoja opinia może zostać uznana za niewiarygodną, jeżeli nie przytoczysz dodatkowych argumentów. Czy potrafisz wskazać jakieś plusy w firmie TZMO? Nie ma firm idealnych, ale nie ma też firm całkowicie złych!

Aneta

@Niezadowolona, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl i nie prowokowanie kłótni z innymi użytkownikami forum. Negatywne emocje nie są potrzebne nikomu z nas. Rozumiem, że jesteś niezadowolona ze swojej pracy w firmie TZMO. Czy możesz więc napisać, co twoim zdaniem powinno być usprawnione w firmie?

Aneta

@Ryszard, sprawdź stronę http://www.tzmo-global.com/pl_PL/job_offer/ z tego co widzę, dostępnych jest kilkanaście interesujących ofert pracy. Może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, co Cię zainteresuje? Co sprawiło, że właśnie zainteresowałeś się firmą TZMO? Czy ktoś Ci ją zarekomendował?

Ryszard

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie więcej informacji?

BYŁY PRACOWNIK

Hahahaha żenada kierownik Sławek to idiota myślący tylko o sobie, zero szacunku do pracownika. Tylko wymaga a premie ucina NIE POLECAM PRACY ŻENADA, pracownicy wporzo choć większość na dużych wózkach Liza (usunięte przez administratora) kierownikowi. Pracowałem tam kilka mies wymyślił jakieś czerwone kartki na papierosa 2 razy o określonych godzinach a sam ze swoim pezydupasem chodzi co godzinę ZENADA

Aneta

@Jan Tar, czy możesz w sposób bardziej jasny wyrazić swoją opinię na temat atmosfery pracy w firmie TZMO S.A.? Uzasadnij swój wpis tak, aby był zrozumiały i merytoryczny dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy. @pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie TZMO S.A. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych szkoleń oferowanych przez pracodawcę? Czy firma organizuje szkolenia, aby podnieść kwalifikacje swoich pracowników? Jak wygląda ta kwestia?

Do nielicznej grupy osób, których dotyczy praca inna, niż na produkcji - polecam. Jak na taką ilość pracowników atmosfera jest naprawdę przyjazna. Nie jest to typowe korpo, gdzie większość pracowników trzydziestki nie widziała, a myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Hierarchia jest co prawda dość mocno widoczna, ale rzadko odczuwalne jest czyjeś poczucie wyższości. Dodatkowo teraz, w nowym budynku, jeszcze przyjemniej pracować. Jeśli chodzi o zarobki to standard: masz czym się pochwalić w CV - masz odpowiednio wyższe zarobki, nie wyróżniasz się - nie psiocz na pracodawcę, że zarabiasz 1,5k na rękę. Określiłabym taką sytuację jako jak najbardziej fair. Gdy zdobędziesz doświadczenie istnieje możliwość awansów i podwyżek, a w razie potrzeby rekrutacja wewnętrzna również działa. Podsumowując uważam, że firma dba o pracownika i daje możliwości spełniania się zawodowo. Jeśli masz wątpliwości czytając pozostałe opinie pamiętaj: jeszcze nikt taki się nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Zenek

Czy jakieś zmiany w firmie zaszły, poprawiło się?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w TZMO S.A.?

Jan Tar

Kijowo

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Takie różne są opinie.

Tomas

Pracowałem na magazynie Cl Poraszka !!!!! WYZYSK ,jako magazynier wypruwałem żyły , itp bo robilem przez agencje aby po 1,5 roku dostac umowe ,a Oni BEZ 1 SŁOWA I BEZ DOWIDZENIA ZWALNIAJA ,a ja k...... Mam rachunki mieszkanie itp

Aneta

@Nikirozumiem z Twojej wypowiedzi, że rekrutacja jest wieloetapowa. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Rozumiem, że zawiódł Cię brak informacji zwrotnej po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej. Czy do tej pory nie uzyskałaś odpowiedzi? Czasem proces rekrutacyjny może się przedłużyć. Ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia? Czy do Was trafiła odpowiedź od rekrutujących?

@Aneta

Ja też nie otrzymałem odpowiedzi po rozmowie a miała być niezależnie od decyzji. Słabe to :(

gość
@Kandydat

No bo to typowe zachowanie pracodawców w Toruniu i jeszcze te kłamstwa, ze zadzwonia niezależnie od wyniku. Żenada.

Aneta

@Kandydat rzeczywiście taki brak informacji zwrotnej, w przypadku gdy powinno się ją otrzymać niezależnie od wyniku rekrutacji może powodować zawód. Możesz jednak powiedzieć coś więcej o samym procesie rekrutacyjnym? Czy coś podczas niego Cię zaskoczyło? Co doradziłbyś osobom, które ten etap mają jeszcze przed sobą?

Niki

Brałam udział w rekrutacji. Brak odpowiedzi po drugiej rozmowie. Jakiś nonsens. Zero szacunku do kandydata.

@Niki

Taka sama sytuacja. Nie otrzymalem odpowiedzi po rozmowie a miała być w ciągu 2 tygodni niezależnie od wyniku. Totalny brak szacunku do kandydata.

Aneta

@zorba chyba nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Jednak myślę, że możesz znaleźć przydatne informacje na stronie firmy w zakładce kariera. http://www.tzmo-global.com/pl_PL/category/kariera Daj znać, jeśli zdecydujesz się aplikować.

zorba

Powiedzcie, co zrobić, żeby otrzymać stanowisko na produkcji? Ktoś tu pisał, że słabe premie, słaby socjal, słabe dodatki do urlopów czy na święta, a ja kilkanaście lat pracuję w handlu i z takimi cudami nie miałam do czynienia, też chciałabym dostawać parę złotych więcej w grudniu, a nie zawsze najniższą krajową, już nie wspominając o ośrodku wczasowym za grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o TZMO S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w TZMO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TZMO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TZMO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TZMO S.A.