Opinie o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie T.Erre Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie T.Erre Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

rozczarowany

Non raccomando questa compagnia: La totale mancanza di empatia, solo le apparenze contano per loro. In una situazione di vita difficile non si può contare su di loro, specialmente sulla compagnia delle risorse umane.

Olek

Podobno kierownik zmiany z m1 ma zastąpić Batmana?? Czy to prawda?

Batman
@Olek

Prawda.Szukam już innej pracy.

qjsjs

Fajnie się czyta po kilku latach opinie o marpolu . Czy tam nadal pracuje Batman i jeździ lupo ? ????

ola
@qjsjs

tak :)

Anetka

Czy w tej firmie pracują tylko zboczeni faceci normalnie żal czytać takich baranòw

Tomasz
@Anetka

Są wspólne szatnie męsko-damskie ! Jesteś facetem a musisz przebierać się z kobietami....Dramat!!!!

Zszokowany
@Tomasz

Szatnie damsko - męskie?

Kkkk
@Zszokowany

szatnie są przedzielone, spokojnie nie zobaczysz przebierajacych się kobiet

Brałeś udział w rekrutacji do T.Erre Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Dixon

Proszę o info o zarobkach

0.7 zgłoś się

Ciekawe jak tam ta nowa hala , w starym zakładzie to tylko (usunięte przez administratora) i wysiadywanie z papierosami przed wejściem. Ale przynajmniej sporo bab tam pracuje więc może można liczyć na mały romansik

Ewik

Witam. Jak tam operatorzy wózków, dają radę.

@Ewik

Nie

Igor

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy? Czy macie w firmie jakieś benefity?

Wiecie cos czy będzie system 4brygadowy??

q

Lepiej w New Zinc czy Marpolu ?

Marpolowiec

Ukraińcy pracują a my nie mamy co robić...

Taaak

Witam jakie są zarobki netto dla nowych pracowników? W ogłoszeniu jest napisane 2600+premia i dodatki. Ale ile wychodzi +/- na rękę bez nadliczbowych?

JednoStanowisko

"kupiłem lornetkę, by oglądać mych roboli, bo mi się już całkowicie, w mojej głowie pier.... " Słaba podpucha pani P., słaba.

Zadowolony

Ale za to fajne laski pracują i jest na co popatrzeć :)

Zołza

Najgorszy zakład w jakim pracowałam. Na początku myślałam że ludzie tam pracują bo cieżko o prace i nie ma nic lepszego ale teraz widze że pracy jest pełno i to o wiele lepszej niż w tym gównie. Po prostu ludzie którzy tam pracują to debile i tyle. Zakład dla niedorozwojów umysłowych. Bo jak można pracować w zakładzie gdzie tylko myślą jak cie wydymać i wykorzystać a zarobki śmieszne i do tego żadnych perspektyw na rozwój.

Qwerty

Jeżeli przyjmujesz się jako nowa osoba to współczuje, bo jest tylko jedna trenerka mająca za zadanie pokazać co i jak się robi na poszczególnych stanowiskach, a laska jest taka nieogarnięta, ze pożal się Boże. W lecie jest ciepło i generalnie powinna być dodatkowa przerwa żeby można było sobie odpocząć i napić się wody, ale kierownictwo nie widzi takiej potrzeby wiec lipa

MarpolDwa
@Qwerty

Współczuć można było kiedyś bo nie było kogoś takiego jak trenerka i do wszystkiego trzeba było dojść samemu. Co do samej trenerki to nie jest nieogarnięta i robi to co do niej należy czyli pomaga nowym pracownikom w pokazaniu co, gdzie i jak oraz jak wypełniać papiery i ogólnie odnaleźć się w zakładzie na starcie. Od pokazywania co i jak się robi na poszczególnych stanowiskach są brygadzistki i ewentualnie ustawiacze. Dodatkowa przerwa wynikająca z ciepła także istnieje i wynosi 15min i jest normalnie rozpisywana w kartach pracy bez żadnych problemów.

Joanna

@Biała gwiazda czy w związku z ciężkimi warunkami, pracodawca zapewnia Wam dodatkową wodę? @PijeWPracy piszesz, żeby nie przejmować się normą. A czym skutkuje jej niewyrobienie?

Ron
@Joanna

Tak, woda i soki. Ktoś od nas zadzwonił do inspekcji pracy jak było 30c na zakładzie, przyjechał kontroler i podobno powiedział że jest dobrze

PijeWPracy
@Joanna

Skutkuje brakiem premii za wydajność oraz zrzędzeniem typu ,,czemu nie masz normy''

Biała gwiazda

Jak gorąco macie tam na dwójce teraz? 40*c już osiągnięte? Potwierdzam opinie na temat Norm, ktoś je obliczał jak przyrządy były nowe a rurki trzymały tolerancje a wszystko dookoła było przygotowane dla pracownika. Uważajcie na bramki bo nie są uziemione i kopią. Prace tutaj można stracić w pięć minut tak więc lepiej codziennie rozglądać się za następną. Pracownik pracownikowi posyła uszkodzone rurki tylko po to żeby normę wyrobić bo niema czasu na ich oglądanie i przekłada z pudła do maszyny i z powrotem z wprawą Chińczyka. Mobbingu nie widziałem ani nie słyszałem o przypadkach ale dużo ludzi obraża się dość szybko a miejsce zagrzewają ludzie, którzy maja przysłowiowe wyjemane na to. Dojazd jest bardzo kulawy. O 14 godzinie wszyscy chcą wjechać albo wyjechać z konwojowej, cztery fabryki w sumie i można spędzić w korku nawet 40 minut. Stalin nakazał wszystkim fabrykom postroić zmiany tak żeby było widać czy jakiś człowiek nie opiernicza się a nasi przełożeni do dzisiaj respektują te pomysły. Na koniec skwituje to słowami jednego z pracowników: w marpolu nie jest tak źle, przynajmniej nie krzyczą.

Egipcjanin
@Biała gwiazda

A przy ilu się białko w oku ścina?Jest tak gorąco że nie widzę co robię

Analfabeta

Batman i jego bat lupo

Ksieciunio

Widziałem Batmana :) szału nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.Erre Polska

T.Erre Polska