logo Antares

Antares

Bielsko-Biała

Opinie o Antares

* 2015-11-13 23:13
Kobiety czy aby na pewno dorosłyście do swojego wieku?,obrzucacie się błotem, a tak na prawdę wszystkie jedziemy na tym samym wózku. Jeżeli komuś nie odpowiada to nikt go do podłogi nie przybił. Jak rozumiem żadna z was nie ma sobie nic do zarzucenia, no cóż ... ( bez komentarza)
ŻENADA !!!!!!!!!
moka:( 2015-11-13 23:33
a co to znaczy ze jak komus nie odpowiada to nikt go do podłogi nie przybił?
Ja:( 2015-11-14 15:55
zgadzam się z wypowiedzią szczerej tutaj naprawdę nie ma czego szukąć. Biurowi nie traktują ludzi poważnie, a nawet jeśli mają powód żeby nie traktować ludzi poważnie, to ja wiem jaki,ale już nie będę wspominać ,ponieważ już wyżej wymieniałam o tym.uważam że biurowi powinni a nawet muszą dać normalną umowę normalnym pracownikom i ddzielać głupich od normalnych szanujących i uczciwych pracowników.Nie powinnyście siedzięc w tym zakładzie i słuchać popieprzonych rad koleżanek z pracy.Więc nie patrzcie się na nie i nie bierzcie z nich przykładów tylko szukajcie normalnej pracy bo jesteście tego warte, i tak szczerze już za stare na takie głupie umowy.Takie umowy to mogą se mieć małolaty albo osoby kture szukają pracy na krótki okres czasu.
* 2015-11-14 17:33
Jeżeli komuś nie odpowiadają współpracownicy, " bo ta za chuda , a tamta za gruba czy też praca nie taka jaką by chciała" to nikt na siłę nie trzyma w zakładzie.
ela 589 2015-11-14 18:37
do osoby ;szczera ty dziewczyno masz ze soba jakis problem wypisujac takie rzeczy daj sobie na wstrzymanie jak piszesz imiona to pisz pelne imie bo nie jestesmy glupie jak ty to piszesz kazda ma zalozona rodzine i dzieci a z tego co wiem to glupki nie zakladaja rodzin bo nie wiedza co to znaczy to jest forum o pracy a nie o ludziach kto jaki jest szczera to ty nie jestes czemu nie powiesz kim to ty jestes a od eli gabryski i sabiny to ty sie odwal dobrze widze ze masz ze soba nie zly problem czujesz sie niedowartosciowana wspolczuje a skoro o mnie piszesz i o innych dziewczynach to sie ciesze bardzo.Pomodle sie za ciebie aby bog dodal ci rozumu bo na dzien dzisiejszy go nie masz jak widac serdecznie cie szczera pozdrawiam
333 2015-11-14 20:13
z umowami to racja jestesmy za stare na takie umowy czym biuro sie sugeruje biuro jest bezlitosne ciagle wymaganie od nas a wy co daliscie od siebie bona na swieta i mysla ze cud nastapil w antaresie zero pochwal zero slowa dziekuje jak by w szkole tego ich nie uczyli ale my wciaz malo zle itp pracuje tu bo nie musze sie przesiadac na dwa autobusy tylko jeden bo dawno bym poszla i zmiany mi pasuja ale po nowym roku kto wie moze przeprowacka cos da wiec sznowne panstwo biurowe pomyslcie o nas w plusach nie minusach bo potem na forum jest jak jest
Black 2015-11-14 22:22
I z tą opinią się zgodzę, ale na pochwały i dziękuję nie liczcie bo ani biuro , ani boss nas nie traktuje jak ludzi tylko coś co tak naprawdę na nich zarabia, w sumie jak by przyszło o ścisłość to jesteśmy postrzegane jako całe zło tego zakładu.A tak na marginesie umowy? jakie umowy,są zbyt chytrzy jak by mogli to robiły byśmy za miskę ryżu.No ale cóż nowy rok już tuż tuż, a zakład na zadupiu z wątpliwym dojazdem. Już teraz jest rotacja, a co dopiero tam. Ale co oni będą się przejmować, przecież my nie ludzie.
oczywista 2015-11-15 01:41
zgadzam sie rowniesz z 333 i black macie calkowita racje co do tych uwag mysle ze jezeli ktos z biura tu zaglada to moze zrozumieja ze cala ta admoswera nie bierze sie od kazdej z was to wypisywanie i te nieporozumienia miedzy wami to dyrekcja jest temu winna bo macie te same pieniadze ale co z umowami przebieranie wybieranie na antares niech wezma wszystkie na umowy o prace przez zaklad a nie agencje kazda to wkurza i potem jest jak jest wypisujecie na siebie niepotrzebnie admosfere wprowadzono tylko teraz przez dyrekcje i te karteczki przez procenta ludzie biurowi zwolnijcie bo przyjdzie wam samym siasc do stolu i robic na produkcji bo ludzie nie daja juz rady i tak sie dzieje teraz wasza wina kochane szefostwo wy wymagacie ale my tez troszke zrozumienia z waszej strony i waszej zyczliwosci a zobaczycie ze bedzie dobrze tylko wy kochana dyrekcjo mozecie zapobiec temu co tu sie dzieje traktujcie ludzi z szacunkiem to bedzie zaklad istnial jeszcze sto lat tego wam zycze z calego serca obudzcie sie bo przespicie dobrych ludzi ktozy odchodza z tej firmy i ida do innej pokaszcie ze wam na ludziach zalezy . POZDRAWIAM Z CALYM SZACUNKIEM DYREKCJE
ZBULWERSOWANA 2015-11-17 22:13
cały czas mnie to zastanawia dlaczego biurowi nie chcą podarować umowy na stałe dobremu,wydajnemu,oraz sprawdzonemu pracownikowi.Przecież sami wymagają od pracownika wysokorozwiniętych zdolności manualnych a od siebie nic nie chcą dać.Skoro mają wysokie wymagania wobec pracownika, to pracownik też ma prawo na lepsze życie,nie tylko wy biurowi zasługujecie na normalną kilkuletnią umowę o pracę.Trochę wyrozumiałości i szacunku tutaj brakuję dla zwykłych przeciętnych ludzi którzy czasami potrafią być lepszymi ludzmi w noralnym życiu ,niż ludzie z wiekszych szczebli.Kiedyś tutaj się inaczej pracowało ,a teraz obniżyli premię za obecność,podnoszą normę wciskając osobie pracującej że przyczyną jest rozmawianie i oczywiście cała grupa cierpi przez te 3 osoby.Przydało by się tutaj trochę sprawiedliwości ,bo sam kierownik powiedział kiedyś na zebraniu że każda osoba jest oceniania inwidualnie a jednak to się kupy nie trzyma.Skoro tak twierdził, to dlaczego w takim razie normę podnieśli przez te 3 lutujące pracownice? Biurowi powinni każdego z osobno karać a nie cały zakład,np.karą finansową.
Były pracownik 2015-11-19 01:58
ja pierdziu ..... co tam sie dzieje ? co Wy tak wrzucacie na siebie ? Widze klimat macie niezły i 0 zmian ...
Zamiast narzekac szukajcie gdzies indziej zatrudnienia po co siedzicie w syfie ? Kobiety Ogarnijcie sie !
nick 2015-11-19 10:41
CHCĘ TYLKO POGRATULOWAĆ PANIĄ, KTÓRE WYPOWIADAJĄ SIĘ NA TYM FORUM ZNAJOMOŚCI ORTOGRAFII. WIDAĆ TU WYSOKI POZIOM INTELIGENCJI!! DROGIE PANIE ZAŁATWIAJCIE TAKIE SPRAWY MIĘDZY SOBĄ, BO PRZYNAJMNIEJ W MOWIE NIE WIDAĆ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH. MOŻECIE BYĆ PEWNE ŻE OSOBY Z BIURA TO WSZYSTKO CZYTAJĄ I POWIEM SZCZERZE Z PEWNOŚCIĄ UMIERAJĄ ZE ŚMIECHU JAKICH TO MAJĄ PRACOWNIKÓW NA POZIOMIE... Z POWAŻANIEM
anonim 2015-11-19 12:34
PO BIUROWYCH WIDAĆ TAKI SAM POZIOM INTELIGENCJI, ZOBACZCIE JAKIE ONI MAJĄ BŁĘDY W SWOJEJ WYPOWIEDZI.A TAK POZATYM BŁĘDY W WYPŁACIE TEŻ MIAŁAM WIĘC WCALE LEPSI OD NAS NIE SĄ...
nick 2015-11-20 08:56
to w takim razie po co osoby, które tutaj się wypowiadają jeszcze tam pracują skoro tak im źle!!!! jest wiele innych zakładów pracy. jak dla mnie te wszystkie wypowiedzi zawarte w tym forum sa jedna wielka porażką!!!wiec to jest wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie. powodzenia....
ooo 2015-11-21 11:21
I kto tu pisze o błędach ??? Powinno być PANIOM a nie PANIĄ !! ;D
op 2016-02-13 17:55
To nie ten antares.
op 2016-02-23 21:35
Szczerze wątpię, żeby antres o którym tutaj mowa szukał obecnie kogoś na stanowisko "przedstawiciela handlowego".
oky 2016-05-21 10:48
Życzę Powodzenia w dalszym rozwoju firmy i mała prośba do Prezesa o jakieś wyższe dodatki do wynagrodzenia i będzie naprawdę Oky
s 2016-09-07 12:41
A ja aż musiałam dodać, że nie PANIĄ a PANIOM. Pozdrawiam:)
oro 2016-09-07 15:15
Doatki cyzli premie, ma sie rozumiec? Wiem, ze w pracy jako przedstawicielhandlowy to premie są, zależy oczywiscie od tego jak pracujesz, czy jestes skuteczny i czy sobie radzisz, wiem,ze konkurencja jest pewnie duża bo jest wiele firm trudniacych sie w sprzedaży sprzetu rehablilitacyjnego
dość złego 2016-10-25 11:26
dziewczyny nie dajcie się tak szantażować i zastraszać w Cuper w Bielsku robi rekrutację mają NAPRAWDĘ BARDZO DOBRE ŚWIADCZENIA pracuje tam moja bratowa ja już bez namysłu składam papiery ATMOSFERA JEST TAM NORMALNA I NIKT CIĘ NIE GNĘBI WRĘCZ JAK PRZEŁOŻONY WIDZI ŻE CI ZALEŻY NA PRACY TA U KIEROWNIKA STOI ZA TOBĄ MUREM jak chodzisz cały miesiąc do pracy to spokojnie wyjdziesz 2300 nie stresując się w robocie
LJH 2016-11-30 14:08
I TAK TAKICH LUDZI NIKT NIE PRZYJMIE DO LEPSZEJ PRACY NIKT WIESNIAKOW NIE CHCE, NIE LUDZKICH BEZ UCZUC TYLKO WYSMIAC BO DORZE WIESZ ZE JESTES ZWYKLA SZMATĄ KTURA PODLOGE WYTRZEC MOZNA , NAWET LUDZIE Z AFRYKI SA WIECEJ WARCI OD WAS .
hi hi :) 2016-11-30 14:30
Przyzna m rację niektórzy maja okropnie brzydka mordę i dlatego ich nie przyjmą,do leprzej, zazdroszcza ładnym osobą ze, sa piekne to jeszcze lepzse we wszystkim od nich i dlatego narzucają im coś czego nie zrobily.
jkl 2016-12-04 16:04
Co się stało z opinią o zniemczałych m.....h, kto ją usunoł,przecież tam była napisana czysta prawda. Zabolało , niemożliwe przecież niem.... nic nie rusza.
KJUIO 2016-12-21 10:21
NIESTETY ZAWSZE BEDA PASZTETAMI WLASCIWIE DO KONCA ZYCIA MUSZA SIE POGODZIC ZE MAJA BRZYDKA MORDE .
Kolezanka 2016-12-31 13:32
Wszystkim dziewczynom z elektropartsu spokojnej i przyjemniej pracy w Nowym 2017
ala h 2017-01-13 09:52
Polecam duzo silowni I diete. Mozgu juz nie odzyskasz.
wśród obcych 2017-01-14 22:32
Nacjonalizm WYRASTA z tradycyjnych korzeninaszej cywilizacji, korzeni , kultury-,, religi ,narod, wolnosc ,, moralność. Dla nacjonalisty Naród jest,,GRUPĄ'' Jednostek psychofizycznych polączonych świadomością wsólnego pochodzenia i wynikającego z niego węzłami moralnymi.
HI HI HI 2017-02-07 15:49
Wyglądają jak dwa gołąbki w zielonej klatce , Ciekawe czy ciasna???
zainteresowana 2017-02-07 16:13
nic na temat pracy nie piszecie a o tym tamat ... jak praca dla kobiet na tych wiązkach ujdzie czy rece bola piszcie cos wiecej plis
oplkjuh 2017-02-20 19:46
praca jest nieoplacalna , zrobisz norme to podniosą ci normę, przerobisz pare miesiecy nie dostaniesz umowy na stale , jeszcze cie okradną z marnej wyplaty. A ludzie sa tutaj po studiach , są nieudolni ,nie umieją znalesc pracy to zabieraja prace osobą po ogolniaku . tutaj pracują wieśniaki ktorzy są do niczego i zawsze będą do niczego.
K.L 2017-03-17 14:04
Pracuje od 4 miesięcy i nie narzekam praca jak praca jeśli chcesz pracować to pracujesz jeśli szukasz łatwego zarobku to niestety nie ten zakład
jula 2017-03-21 15:06
donos i podlizuj sie dalej k..o pewnie dlatego ci tak dobrze,pewnie wyplate tez masz wieksza i tak wiem ze tak.
jula 2017-03-21 15:08
o kim mowa
my 2017-03-21 15:11
ty donosicielko masz prze.bane u nas , my wiemy jaka jestes liz dalej
k.l 2017-03-23 15:19
Pani wie z kim pani pisze ? lub do kogo bo chyba nie
Nowa 2017-03-24 16:15
Pracuje kilka dni i jest dobrze testy były stresujące ale dałam rade dyrekcja bardzo miła ,,troszkę cieżko normy wyrobic ale ponoć z czasem jest łatwiej
Kasia 2017-03-28 11:04
Jestem umówiona na rozmowę, mogłabyś coś więcej napisać? Na czym polegają testy, jaka jest atmosfera, warunki, zarobki??
Nowa 2017-03-28 11:36
Po porostu pokazują ci na czym polega twoja praca i widzisz czy dasz sobie radę tym co będziesz robić
atmosfera jak dla mnie jest w porządku puki co nie miałam z nikim problemu wiec nie ma co się przejmować złymi komentarzami skoro 90 % z nich nie potrafi poprawnie pisać to co dopiero brać się za prace
Karen 2017-03-30 14:54
Napiszcie jak wyglada tam praca nie plotki i klotnie tylko czy jest bardzo ciezko np tak jak w Valeo czy sie stoi siedzi dzwiga napiszcie cos o co chodzi z ta norma a to ze mala.placa wszedzie tyle.placa a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie na.maksa napiszcie cis prosze was
Nowa 2017-03-31 08:26
Trzeba mieć jak to mówią (umiejętności manualne) troszkę wprawy i da się zrobić normy .
Na 90 % Stanowisk jest na siedząco na początku mogą ręce boleć ale potem już jest ok nie ma tak że musisz nosić jakieś ciężkie rzeczy robi się tutaj rzeczy elektroniczne male elementy a nie jakieś tarcze hamulcowe czy coś ciężkiego
Pozdrawiam
hjklb 2017-04-05 14:49
TUTAJ NIE SZANUJĄ LUDZI NAPRAWDĘ UZDOLNIONYCH MANUALNIE , WCISKAJĄ OSOBIE ŻE NP. ZROBILA TYLE A TYLE BŁDÓW , MUSIALAM ZA INNYCH PRACOWNIKOW PORAWIAĆ BŁĘDY ,TYLKO DLATEGO ŻE NIE JESTEM Z ŚLĄSKA I JESTEM PIEKNA A INNI SĄ BRZYDSZI. ALBO PRZYSZLA TAKA KOBIETA CO ZE MNĄ SIEDZIALA I OKAZALO SIĘ ŻE ONA NIE MIALA BLEDOW A JA MIALAM CHOCIAŻ , DLUZEJ WTEDY OD NIEJ PRACOWALAM. ZAKLADAM ZE MUSIALAM PO TEJ NIEDORAJDZIE POPRAWIAC, A ONI CHCĄC JEJ NIE ROBIĆ ,,PRZYKROŚCI '' WMAWIALI ŻE TO JA ZROBILAM BŁEDY. WIEM ŻE NIE POWINNAM TEGO PISAĆ BO TO ŚLĄSK I NIKOGO TO NIE BĘDZIE OBCHODZIĆ - ALE TO JET ZANIZANIE UMIEJĘTNOŚCI I TALENTU MANUALNEGO PRZEZ TA OSOBĘ , OSÓB.
Weronika 2017-04-06 11:37
@Kasia, byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wrażenia?
Kasia 2017-04-06 14:44
Byłam, już zaczęłam pracę.
nick 2017-04-11 23:08
wszyscy jestescie pierdieci najlepiej wyrzucic was na smietnik ta firma tak skonczy nigdy sie juz nie rozwinie , z tak smieciami po studiach
Lelelelekelelele 2017-04-12 09:33
Szkoda Was tam dziewczyny. Większość jest naprawdę w porządku. Jest jeden wyjątek, ale na głupotę nie ma rady.
ONA 2017-04-12 15:32
Odezwała się śmietanka zakładowa
Narcyz 2017-05-02 08:16
Ma ubaw po pachy ! Najzabawniejsze forum jakie w życiu widziałem .Plotki .plotki plotki,zero konkretów. Od razu widać ,że same baby piszą :)
Weronika 2017-05-05 12:14
@Kasia na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Może przybliżysz przyszłym kandydatom przebieg Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Może miałabyś jakieś rady dla innych. Czekamy również na Twoją relację z pierwszych tygodni pracy.
NIEDOTYKALSKIE 2017-05-29 08:57
DROGI "PANIE OD BHP" PROSIMY WYKONUJ SWOJE OBOWIĄZKI NIE WSPIERAJĄC SIĘ NA NASZYCH PLECACH I RAMIONACH. PRZEKRACZASZ PEWNE GRANICE, A TO JEST NIEDOPUSZCZALNE.
nowa 2017-05-29 15:54
Witam może pani powiedzieć więcej co sie stało ?
Zostaw swoją opinię o Antares - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antares