logo Antares

Antares

Bielsko-Biała

Opinie o Antares

do jestem 2015-07-15 00:47:39
Święta prawda i wiadomo o co chodzi
Dupolizy Górą antares czy agencja jeden ch... i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i swięte krowy szczególnie takie 3 panie
ostrzeżona 2015-07-17 17:25:56
Witam wszystkich bez WYJĄTKU i zwracam się do tych co w ANIOŁY NIE WIERZĄ dobrze że weszłam na to wasze forum Kiedyś tam pracowałam i miałam ponownie aplikować lecz coś czuwa jednak nad co poniektórymi gdyż po przeczytaniu tych wszystkich opinii albo INACZEJ WYPISYWANIA BZDUR NA TEMAT INNYCH OSÓB WSPÓLNIE PRACUJĄCYCH chyba co poniektórym przydała by się terapia psychologiczna pod tytułem SZANUJ PRZYJACIELA SWEGO BO WROGA OBOK SIEBIE MOŻESZ NAGLE MIEĆ WIELKIEGO myślałam że się tam teraz będzie lepiej pracować ALE TO CO CZYTAM TO OBŁUDA ZAZDROŚĆ I KRYTYKOWANIE INNYCH UROSŁO DO KOLOSALNYCH ROZMIARÓW ludzie wy chyba macie jakieś osobiste problemy albo zaniżoną SAMOOCENĘ Dobrze że z wami już nie pracuję i mam nadzieję że się gdzieś nie spotkamy
byłam tam 2015-07-18 09:22:38
Zgadzam się w 100 procentach z opinią ostrzeżonej ja jak pracowałam na zmianie ( usunięte przez administratora ) .i na ELEKTROPARTSIE to zawsze były jakieś INTRYGANTKI w szczególności z prasek bo same norm nie chciały robić A INNYM ZAZDROŚCIŁY podburzając załogę. Nie wiem o który dział chodzi ale myślę że o elektro na zmianie E.y bo tam były osoby którym się nie chciało pracować narzekały na wysokie normy a pracę tak naprawdę kończą godzinę przed czasem i do końca ściemniają .SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYCH KTÓRYCH ZNAŁAM myślę że kto tam został ze starej załogi to wie o kogo chodzi .KOŃCZĘ WĄTKIEM IŻ ZAWIŚĆ ZAZDROŚĆ I BRAK MIŁOŚCI NIGDY NIE PRZEKŁADA SIĘ NA NASZE DOBRO
nowosc 2015-07-21 23:49:12
DO szlalfa który pisze z nicu bylam tam większej szlalfiary jak ty to nie bylo dziewczyny z praski nikogo idiotko nie podburzaly kto chcial robić normę to robily ale u Ewy na zmianie praski niedopisują ilości żeby wpisać normę tylko jak się zrobilo mniej to tyle bylo wpisane a nie tak jak co po niektóre a ty miedzy nimi chyba lecialas w kulki wiec się nie wypowiadaj dobrze ze nie pracujesz juz bo u nas w pracy takiego elementu nie potrzeba nikt nie potrzebuje żadnego psychiatry tylko ty skoro nie pracujesz juz w antaresie to po co wchodzixsz na to forum myślę żebyś poszla na galerie zerknac może tam cos dla siebie znajdziesz:-)
1234 2015-07-22 00:05:06
Ja tak tylko krótko do osoby BYLAM TAM jak nie wiesz o jaki dzial chodzi to na pewno nie z zabawkami pewno chodzi o dzial z kondonami a z ta miloscia to ty wyglaszaj na placu pigal
inteligencja 2015-10-15 09:45:09
do wszystkich próbujących tam podjąć pracę Opisujecie różne tam działy ja na jednym z nich pracowałam i NIC NEGATYWNEGO NA TEMAT FIRMY KIEROWNIKÓW LIDEREK powiedzieć nie mogę TO WY PRACOWNICY zamiast jedna drugiej pomóc czy doradzić to WSZYSCY MOŻE Z WYJĄTKIEM PARU DZIEWCZYN POLICZYĆ NA PALCACH JEDNEJ RĘKI ROBICIE MIĘDZY SOBĄ TAKĄ WREDNĄ ATMOSFERĘ PATRZĄC CO KTO ROBI DLACZEGO LEPIEJ WYGLĄDA ALBO NIE DAJ BOŻE MA DOBRE RELACJE Z INNYMI to jest na STARCIE DYSKFALIFIKOWANY LUDZIE CZY W WAS JEST AŻ TAKA CHORA ZAZDROŚĆ I NIENAWIŚĆ JAK CHCECIE BYĆ POSTRZEGANYMI LEPIEJ SKORO SAME ŻYCZLIWOŚCIĄ I BYCIA MIŁYM POMOCNYM NIE GRZESZYCIE podsumowując zaobserwowaną u was atmosferę pracy to jesteście takimi PREDATORAMI i dzielicie się na tych DOBRYCH I ZŁYCH.Nawiązując jeszcze do osób zaczynających pracę przed czasem i kończących po ustalonej godzinie czasu pracy TO DZIEWCZYNY TE OWSZEM MOŻE I NORMY ZROBIĄ ALE NIE W TYCH 7,5h lecz tak naprawdę należy im liczy inny czas więc niech się tak nie obnoszą tą swoją pracowitością bo NIE WYRABIAJĄ SIĘ W USTALONYCH GODZINACH
można lepiej 2015-10-17 12:49:09
Fakt iż niektóre pracujące tam dziewczyny zachowują się jak zaprogramowane ROBOTY sama pracując tam parę dni zaobserwowałam że jak mają np.1 zmianę a są za 15 szósta to już tyrają PRZERWĘ ŚNIADANIOWA SKRACAJĄ DO MINIMUM A SCHODZĄ ZE STANOWISK PRACY NAWET PO 14 są jak NAWIEDZONE ZJAWY ROBIĄ TYLKO ŻEBY UDOWODNIĆ JAKIE Z NICH IDI...I a jeżeli myślą że zostaną ZA TĄ W ICH MNIEMANIU SUPER PŁACE SOWICIE WYNAGRODZONE TO CHYBA ICH POZIOM INTELIGENCJI I AMBICJI JEST ZEROWY A TAK W NAWIASIE TO WYWIESZANIE OSÓB POD NAZWĄ PRACOWNICY MIESIĄCA WCALE NIE JEST NAGRODĄ TYLKO UDOWODNIENIEM INNYM ŻE NIE IŻ JESTEŚMY NAJLEPSI TYLKO JESZCZE GŁUPSI TYRAJĄC ZA MINIMUM. Na moje szczęście ja już tam nie muszę tyrać bo teraz pracuję gdzie ludzi się szanuje i dba o to żeby nie odeszli dopingując ich SUPER PREMIAMI. I NIE JESTEM Z TYCH OSÓB CO CIĄGLE SZUKAŁY PRACY TYLKO JAK MI NIE PASUJE TO SZUKAM INNEJ A NIE TYLKO WYGLĄDAM PRZEZ OKNO NARZEKAM JAK TU BEZNADZIEJNIE I MYŚLĘ ŻE COŚ LEPSZEGO ZNAJDĘ ZA OWYM OKNEM RUSZCIE SWE TYŁKI A NIE LICZCIE CAŁE ŻYCIE ŻE KTOŚ ZA WAS PODEJMIE DECYZJE SIEROTY POZDROWIENIA DLA LUDZI POZYTYWNIE MYŚLĄCYCH
nowa 2015-11-05 16:09:07
Piszę do kierownictwa lub liderek .Czy zawsze musimy być informowani w lekceważący nas pracowników sposób o zmianach zachodzących w firmie konkretnie chodzi o przeniesienie zakładu w inne miejsce OBOWIĄZKIEM pracodawcy jest poinformowanie w sposób kulturalny poprzez ZEBRANIE kiedy i w jaki sposób to nastąpi bo ludzie mają prawo o tym wiedzieć A ROBI SIĘ Z TEGO WIELKĄ TAJEMNICĘ
ONA 2015-11-06 14:43:41
ludzie tam są zjebani,liderka na jednej z zmian zachowuje sie jak dziecko , pajacuje na nockach, oraz poniża pracownika.Na dodatek wygania pracownika mówiąc: jak ci się dziewczyno nie podoba to jest mnostwo ofert pracy. Musialam tez udawać ze kogoś tam lubie ,zeby ktoś sie do mnie wogule odezwal ,ponieważ pracują tam dziewczyny o zaniżonej inteligencji i głupoty w zachowaniu.
zrozumienia 2015-11-06 15:01:23
FAKT ŻĄDAMY OD KIEROWNICTWA WYJAŚNIEŃ CO DO PRZENIESIENIA ZAKŁADU BO DZIEWCZYNY MAJĄ PRAWO BYĆ O TYM POINFORMOWANI Z UWAGI NA FAKT IŻ NIEKTÓRYM MOŻE TOTALNIE NIE PASOWAĆ DOJAZD DO PRACY WIĘC DLACZEGO TA INFORMACJA NIE JEST NAM PRZEKAZANA Z WYPRZEDZENIEM .PROSZĘ ZACZĄĆ TRAKTOWAĆ POWAŻNIE LUDZI BO Z WASZEJ STRONY JEST TO KARYGODNE ZACHOWANIE
śmiechu warte 2015-11-07 13:19:24
zgadzam się z wpisem ona i dodam iż po mojej obserwacji przez krótki co prawda okres mojej tam pracy stwierdzam że ludzie normalni tam nie pracują [jest duża grupa dziewczyn którym absolutnie nie można nic zarzucić ]ale np. na lutowaniu 3 osoby jedna taka czarna co też się śmieje jak głupia z byle czego ta co siedzi obok niej chyba K...A jest tak ZROZUMIAŁA WYDAJE SIĘ JEJ ŻE POZJADAŁA WSZYSTKIE ROZUMY i taka przy sobie laska WULGARNA I TAK GŁOŚNA ŻE SIĘ NIE MOŻNA BYŁO SKUPIĆ NA PRACY a tak nawiasem pisząc podobno jest tam zakaz nadmiernego gadania a te 3 ciągle gadały nie wiem jak można pracować w takiej atmosferze ja nie wytrzymałam ich głupoty i myślę że im już na dobre te opary z cyny zaszkodziły
OnA 2015-11-07 15:15:50
tak naprawde przyjmują tam osoby z taką inteligencją bo wiedzą ze takie osoby nigdzie się nie dostaną za lepsze pieniądze , dobrze wiedzą ze takie osoby z wrodzoną głupotą w mózgu są tak naprawdę do niczego.Sama jak się przyjmowałam to byly testy zrecznosciowe i niby ze zdały dziewczyny ale widzialam ze tylko dlatego zdaly bo zlitości że są ladne jedna blondi a druga bo jej siostra tutaj pracowala tak po znajomości.Zdały z pomocą dyrektorki.Ja sama wszystko zrobilam. Więc niech się teraz biurowi nie dziwią jakich ludzi do pracy przyjęli.
poradnik 2015-11-09 11:38:41
fakt te 3 laski co są na lutowaniu zaraz przy kontrolerce ta z długimi włosami czarna boże się zlituj zalecam niezły fitnes obok niej właśnie taka mała wiedząca wszystko najlepiej a na lutowaniu to się tak wymądrza że JEJ AŻ Z TEJ JEJ GŁUPOTY ŻAL laski spuście trochę z tego zarozumialstwa bo naprawdę jesteście POŻAŁOWANIA[obserwowałam je krótko ale wyrobiłam sobie o nich zdanie i myślę że nie tylko ja [JAK PUSTE SĄ TO OSOBY]
Nielalkowata 2015-11-09 13:12:14
uważam że powinno się sprawiedliwie wybierać kandydatów do pracy a nie po tym jak ktoś wygląda np. jak lalka cala wymalowana, tlenione wlosy, mocno pomalwane oczy ,nic nie dają.LALKOWATOŚĆ i atrakcyjność fizyczna nie zawsze idzie w parze z rozumem i inteligencją.Dlatego dziwie się dlaczego dyrektorka wybrala takie osoby nie związane z umięjętnościami w montażu.Zrozumiałabym jakby testy przeprowadzał wówczas Pan Jacek, bo wtedy wiadomo ,ze jak dziewczyna wie ,że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jej idzie to za piękny uśmiech przejdzie te testy.
ela 589 2015-11-09 13:26:26
do osoby smiechu warte zwarzaj co piszesz ja moze jestem przy sobie ale ty to jestes daremna ze akurat na to forum i piszesz.Taki szmatlawiec wogule nie powinien pracowac w antaresie a jak ja chce sie skupic na pracy to patrze na to co robie to ty sie skup a nie rozgladaj sie po hali i odpier.....l sie od stolu przy lutowaniu a zwlaszcza od tej przy sobie jak ci sie nie podoba to wyp...la...j z tad ok daremna dupo nie wiadomo z kad wzieta zal mi ciebie urzad pracy jest dla wszystkich a zwlaszcza dla ciebie tam napewno sie skupisz w kolejce.Prrzyjmuja do pracy taka zbieranine teraz ze masakra pozdrawiam niemogaca sie skupic na pracy wiesniaro zal mi ciebie wogule was wszystkich.pozdrawiam ta pania zycze milej i niedlugoletniej pracy a nawet niedlugo miesiecznej pracy oby ci sie noga powinela dziewczyno z kosmosu...:)
589 2015-11-09 15:41:50
jeszcze do poetki pozalowania daruj sobie tekst ze zaobserwowalas ty przyszlas obserwowac czy pracowac pusta to ty jestes my pracujemy a widocznie jestesmy cos warte skoro nami sie zainteresowalas a nie panny na montarzu jak ci zal to popros o przeniesienie albo zmien prace debilko tu jak zadnej nie powiesz wulgarnie to sie nie odpierdziela to jest forum o pracy a nie o tobie jaka jestes ty pusta tepa strzalo i tak wiem kim jestes popatrz w lustro i zaopserwuj sie i swoj wyglad kazdy jest taki jaki jest i charakter ma kazdy swoj nie musi ci sie podobac tobie tez zycze niedlugo terminowej pracy w antaresie
kto kolwiek 2015-11-09 15:47:51
przesiadlas sie bo nie moglas wytrzymac my wiemy kim jestes debilko patrz na siebie larwo trujaca
trochę kultury 2015-11-09 19:47:09
takie osoby jak wyżej wymienialam mają tak nasrane w glowach że co kolwiek bym napisała ,żeby doszło do nich jakie tak naprawdę są, nic nie da.Nawet jak skończą studia podyplomowe to nigdy się nie zmienią i będą zawsze takie głupie jak pień. myślą że przeklinaniem się obronią ,jak ktoś im zwróci uwagę, jakie są parszywe i puste.Więc nie dziwcie się pózniej ze mając tak wyparzoną mordę dostaniecie lepszą place bo takich osób nigdzie nie chcą.
ja 2015-11-10 01:28:11
ty parszywa nieogarnieta (usunięte przez administratora) ja bym na twoim miejscu nie wypisywala tak o dziewczynach jak ich nie znasz ty masz ze soba problem idz do lekarza puki nie jest zapuzno pusta to ty jestes morde to ty masz jak bys byla odwarzna to bys im to powiedziala miej tyle odwagi posrana zdiro i dobrze ze tak przeklinaja bo tak mozna z wami tylko gadac tylko w klasztorach u zakonnic nie kurwuja wiec tam sie zrywaj i nie zabieraj innym powietrza bo sie dusimy w twoim towarzystwie chodzaca zarazo antaresu powiedz im to zobaczysz jak ci odpowiedza a nie wypisuj na nie ze sa wulgarne czy jakies tam zawsze mozesz sie poskarzyc dyrekcji a nie tu zale wylewac pedalko
antares 2015-11-10 08:24:10
A Panie z tego co wiem maja opisywać jak sie pracuje,a nie wasze prywatne porachunki,mysle ze w najbliższym czasie wiele rzeczy się wyjaśnij bo z rozmowy ktora tutaj sie odbywa wygląda ze Panie dalej pracują w firmie i można wiele ciekawych rzeczy sie dowiedziec ze zamiar pracować to sie obserwuje innych a wtedy pracować się efektywnie nie da,śmiechy i głośne rozmowy tez zostaną w firmie zapewne rozwiązane.Z poważaniem.
ONA 2015-11-10 10:22:52
Odpowiedz na ktokolwiek jesteście śmieszne,parszywe i tak naprawdę gówno macie do mówienia bo w ogóle was w tym antaresie nie powinno być, cieszcie się że dyrektorka się zlitowała i dała wam tam zatrudnienie.A ty druga(po znajomości)w szczególności ,studiujesz wiem co, a zachowujesz się jak rozwydrzona małolata.Masz książki to naucz się jak się zachowywać wśród ludzi bo sama za niedługo będziesz musiała dawać przykład. A Tak na dodatek to ja w antaresie stale się na siebie patrzyłam ,to wy stale patrzylyście się na mnie i na na moje normy z tego co pamiętam , latałyście za mną jak nawiedzone.
.... 2015-11-10 10:51:38
i juz widac ''Kasiu ''i ''Basiu'' wasz poziom poprzez wypowiedź .....
szok 2015-11-10 10:55:35
Miodowemu blondowi troche usmiechu na ''twarzy ''rzycze i zachowania jakiejkolwiek klasy w stosunku do innych pracownic, to ze masz umowe to nie znaczy ze jestes nie wiadomo kim... a czarna,,,na fitness... pozdrawiam ,chwała ,że juz nie musze na nie patrzeć !
szokk 2015-11-10 10:58:36
*Życzę :)
tak 2015-11-11 14:47:27
z biura obiecano nam ze beda uczyc wloskiego zaczna zbierac zapisy kto by chcial i co cisza jak by makiem zasial a przydaloby sie tutaj rozwoju nie ma zadnego
12345 2015-11-12 18:13:43
uważam że,jedynym sposobem na rozwiązanie problemów głośnych rozmów i notorycznych śmiechów będzie kara pieniężna albo odebranie premii.Sama kiedys w takim zakładzie pracowałam,gdzie szefostwo nie dawalo sobie z tym rady i takie coś wprowadzili żeby mieć święty spokój z ludzmi niedostosowanych do zasad panujących w firmie.Więc myśle że Pan Jacek powinien takie zmiany wprowadzić,dla dobra pracowników.Pozdrawiam :)
. 2015-11-13 23:00:41
nie sądzę, aby karać w ten sposób w pierwszej kolejności pracownik powinien być zatrudniony przez firmę, ponadto to jest łamanie prawa.
* 2015-11-13 23:13:05
Kobiety czy aby na pewno dorosłyście do swojego wieku?,obrzucacie się błotem, a tak na prawdę wszystkie jedziemy na tym samym wózku. Jeżeli komuś nie odpowiada to nikt go do podłogi nie przybił. Jak rozumiem żadna z was nie ma sobie nic do zarzucenia, no cóż ... ( bez komentarza)
ŻENADA !!!!!!!!!
moka:( 2015-11-13 23:33:53
a co to znaczy ze jak komus nie odpowiada to nikt go do podłogi nie przybił?
Ja:( 2015-11-14 15:55:10
zgadzam się z wypowiedzią szczerej tutaj naprawdę nie ma czego szukąć. Biurowi nie traktują ludzi poważnie, a nawet jeśli mają powód żeby nie traktować ludzi poważnie, to ja wiem jaki,ale już nie będę wspominać ,ponieważ już wyżej wymieniałam o tym.uważam że biurowi powinni a nawet muszą dać normalną umowę normalnym pracownikom i ddzielać głupich od normalnych szanujących i uczciwych pracowników.Nie powinnyście siedzięc w tym zakładzie i słuchać popieprzonych rad koleżanek z pracy.Więc nie patrzcie się na nie i nie bierzcie z nich przykładów tylko szukajcie normalnej pracy bo jesteście tego warte, i tak szczerze już za stare na takie głupie umowy.Takie umowy to mogą se mieć małolaty albo osoby kture szukają pracy na krótki okres czasu.
* 2015-11-14 17:33:44
Jeżeli komuś nie odpowiadają współpracownicy, " bo ta za chuda , a tamta za gruba czy też praca nie taka jaką by chciała" to nikt na siłę nie trzyma w zakładzie.
ela 589 2015-11-14 18:37:03
do osoby ;szczera ty dziewczyno masz ze soba jakis problem wypisujac takie rzeczy daj sobie na wstrzymanie jak piszesz imiona to pisz pelne imie bo nie jestesmy glupie jak ty to piszesz kazda ma zalozona rodzine i dzieci a z tego co wiem to glupki nie zakladaja rodzin bo nie wiedza co to znaczy to jest forum o pracy a nie o ludziach kto jaki jest szczera to ty nie jestes czemu nie powiesz kim to ty jestes a od eli gabryski i sabiny to ty sie odwal dobrze widze ze masz ze soba nie zly problem czujesz sie niedowartosciowana wspolczuje a skoro o mnie piszesz i o innych dziewczynach to sie ciesze bardzo.Pomodle sie za ciebie aby bog dodal ci rozumu bo na dzien dzisiejszy go nie masz jak widac serdecznie cie szczera pozdrawiam
333 2015-11-14 20:13:18
z umowami to racja jestesmy za stare na takie umowy czym biuro sie sugeruje biuro jest bezlitosne ciagle wymaganie od nas a wy co daliscie od siebie bona na swieta i mysla ze cud nastapil w antaresie zero pochwal zero slowa dziekuje jak by w szkole tego ich nie uczyli ale my wciaz malo zle itp pracuje tu bo nie musze sie przesiadac na dwa autobusy tylko jeden bo dawno bym poszla i zmiany mi pasuja ale po nowym roku kto wie moze przeprowacka cos da wiec sznowne panstwo biurowe pomyslcie o nas w plusach nie minusach bo potem na forum jest jak jest
Black 2015-11-14 22:22:14
I z tą opinią się zgodzę, ale na pochwały i dziękuję nie liczcie bo ani biuro , ani boss nas nie traktuje jak ludzi tylko coś co tak naprawdę na nich zarabia, w sumie jak by przyszło o ścisłość to jesteśmy postrzegane jako całe zło tego zakładu.A tak na marginesie umowy? jakie umowy,są zbyt chytrzy jak by mogli to robiły byśmy za miskę ryżu.No ale cóż nowy rok już tuż tuż, a zakład na zadupiu z wątpliwym dojazdem. Już teraz jest rotacja, a co dopiero tam. Ale co oni będą się przejmować, przecież my nie ludzie.
oczywista 2015-11-15 01:41:30
zgadzam sie rowniesz z 333 i black macie calkowita racje co do tych uwag mysle ze jezeli ktos z biura tu zaglada to moze zrozumieja ze cala ta admoswera nie bierze sie od kazdej z was to wypisywanie i te nieporozumienia miedzy wami to dyrekcja jest temu winna bo macie te same pieniadze ale co z umowami przebieranie wybieranie na antares niech wezma wszystkie na umowy o prace przez zaklad a nie agencje kazda to wkurza i potem jest jak jest wypisujecie na siebie niepotrzebnie admosfere wprowadzono tylko teraz przez dyrekcje i te karteczki przez procenta ludzie biurowi zwolnijcie bo przyjdzie wam samym siasc do stolu i robic na produkcji bo ludzie nie daja juz rady i tak sie dzieje teraz wasza wina kochane szefostwo wy wymagacie ale my tez troszke zrozumienia z waszej strony i waszej zyczliwosci a zobaczycie ze bedzie dobrze tylko wy kochana dyrekcjo mozecie zapobiec temu co tu sie dzieje traktujcie ludzi z szacunkiem to bedzie zaklad istnial jeszcze sto lat tego wam zycze z calego serca obudzcie sie bo przespicie dobrych ludzi ktozy odchodza z tej firmy i ida do innej pokaszcie ze wam na ludziach zalezy . POZDRAWIAM Z CALYM SZACUNKIEM DYREKCJE
ZBULWERSOWANA 2015-11-17 22:13:45
cały czas mnie to zastanawia dlaczego biurowi nie chcą podarować umowy na stałe dobremu,wydajnemu,oraz sprawdzonemu pracownikowi.Przecież sami wymagają od pracownika wysokorozwiniętych zdolności manualnych a od siebie nic nie chcą dać.Skoro mają wysokie wymagania wobec pracownika, to pracownik też ma prawo na lepsze życie,nie tylko wy biurowi zasługujecie na normalną kilkuletnią umowę o pracę.Trochę wyrozumiałości i szacunku tutaj brakuję dla zwykłych przeciętnych ludzi którzy czasami potrafią być lepszymi ludzmi w noralnym życiu ,niż ludzie z wiekszych szczebli.Kiedyś tutaj się inaczej pracowało ,a teraz obniżyli premię za obecność,podnoszą normę wciskając osobie pracującej że przyczyną jest rozmawianie i oczywiście cała grupa cierpi przez te 3 osoby.Przydało by się tutaj trochę sprawiedliwości ,bo sam kierownik powiedział kiedyś na zebraniu że każda osoba jest oceniania inwidualnie a jednak to się kupy nie trzyma.Skoro tak twierdził, to dlaczego w takim razie normę podnieśli przez te 3 lutujące pracownice? Biurowi powinni każdego z osobno karać a nie cały zakład,np.karą finansową.
Były pracownik 2015-11-19 01:58:55
ja pierdziu ..... co tam sie dzieje ? co Wy tak wrzucacie na siebie ? Widze klimat macie niezły i 0 zmian ...
Zamiast narzekac szukajcie gdzies indziej zatrudnienia po co siedzicie w syfie ? Kobiety Ogarnijcie sie !
nick 2015-11-19 10:41:48
CHCĘ TYLKO POGRATULOWAĆ PANIĄ, KTÓRE WYPOWIADAJĄ SIĘ NA TYM FORUM ZNAJOMOŚCI ORTOGRAFII. WIDAĆ TU WYSOKI POZIOM INTELIGENCJI!! DROGIE PANIE ZAŁATWIAJCIE TAKIE SPRAWY MIĘDZY SOBĄ, BO PRZYNAJMNIEJ W MOWIE NIE WIDAĆ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH. MOŻECIE BYĆ PEWNE ŻE OSOBY Z BIURA TO WSZYSTKO CZYTAJĄ I POWIEM SZCZERZE Z PEWNOŚCIĄ UMIERAJĄ ZE ŚMIECHU JAKICH TO MAJĄ PRACOWNIKÓW NA POZIOMIE... Z POWAŻANIEM
anonim 2015-11-19 12:34:05
PO BIUROWYCH WIDAĆ TAKI SAM POZIOM INTELIGENCJI, ZOBACZCIE JAKIE ONI MAJĄ BŁĘDY W SWOJEJ WYPOWIEDZI.A TAK POZATYM BŁĘDY W WYPŁACIE TEŻ MIAŁAM WIĘC WCALE LEPSI OD NAS NIE SĄ...
nick 2015-11-20 08:56:35
to w takim razie po co osoby, które tutaj się wypowiadają jeszcze tam pracują skoro tak im źle!!!! jest wiele innych zakładów pracy. jak dla mnie te wszystkie wypowiedzi zawarte w tym forum sa jedna wielka porażką!!!wiec to jest wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie. powodzenia....
ooo 2015-11-21 11:21:55
I kto tu pisze o błędach ??? Powinno być PANIOM a nie PANIĄ !! ;D
op 2016-02-13 17:55:14
To nie ten antares.
op 2016-02-23 21:35:56
Szczerze wątpię, żeby antres o którym tutaj mowa szukał obecnie kogoś na stanowisko "przedstawiciela handlowego".
oky 2016-05-21 10:48:42
Życzę Powodzenia w dalszym rozwoju firmy i mała prośba do Prezesa o jakieś wyższe dodatki do wynagrodzenia i będzie naprawdę Oky
s 2016-09-07 12:41:33
A ja aż musiałam dodać, że nie PANIĄ a PANIOM. Pozdrawiam:)
oro 2016-09-07 15:15:38
Doatki cyzli premie, ma sie rozumiec? Wiem, ze w pracy jako przedstawicielhandlowy to premie są, zależy oczywiscie od tego jak pracujesz, czy jestes skuteczny i czy sobie radzisz, wiem,ze konkurencja jest pewnie duża bo jest wiele firm trudniacych sie w sprzedaży sprzetu rehablilitacyjnego
dość złego 2016-10-25 11:26:52
dziewczyny nie dajcie się tak szantażować i zastraszać w Cuper w Bielsku robi rekrutację mają NAPRAWDĘ BARDZO DOBRE ŚWIADCZENIA pracuje tam moja bratowa ja już bez namysłu składam papiery ATMOSFERA JEST TAM NORMALNA I NIKT CIĘ NIE GNĘBI WRĘCZ JAK PRZEŁOŻONY WIDZI ŻE CI ZALEŻY NA PRACY TA U KIEROWNIKA STOI ZA TOBĄ MUREM jak chodzisz cały miesiąc do pracy to spokojnie wyjdziesz 2300 nie stresując się w robocie
LJH 2016-11-30 14:08:58
I TAK TAKICH LUDZI NIKT NIE PRZYJMIE DO LEPSZEJ PRACY NIKT WIESNIAKOW NIE CHCE, NIE LUDZKICH BEZ UCZUC TYLKO WYSMIAC BO DORZE WIESZ ZE JESTES ZWYKLA SZMATĄ KTURA PODLOGE WYTRZEC MOZNA , NAWET LUDZIE Z AFRYKI SA WIECEJ WARCI OD WAS .
hi hi :) 2016-11-30 14:30:09
Przyzna m rację niektórzy maja okropnie brzydka mordę i dlatego ich nie przyjmą,do leprzej, zazdroszcza ładnym osobą ze, sa piekne to jeszcze lepzse we wszystkim od nich i dlatego narzucają im coś czego nie zrobily.
jkl 2016-12-04 16:04:01
Co się stało z opinią o zniemczałych m.....h, kto ją usunoł,przecież tam była napisana czysta prawda. Zabolało , niemożliwe przecież niem.... nic nie rusza.
Zostaw swoją opinię o Antares - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antares