logo Antares

Antares

Bielsko-Biała

Opinie o Antares

Były pracownik 2015-11-19 01:58
ja pierdziu ..... co tam sie dzieje ? co Wy tak wrzucacie na siebie ? Widze klimat macie niezły i 0 zmian ...
Zamiast narzekac szukajcie gdzies indziej zatrudnienia po co siedzicie w syfie ? Kobiety Ogarnijcie sie !
nick 2015-11-19 10:41
CHCĘ TYLKO POGRATULOWAĆ PANIĄ, KTÓRE WYPOWIADAJĄ SIĘ NA TYM FORUM ZNAJOMOŚCI ORTOGRAFII. WIDAĆ TU WYSOKI POZIOM INTELIGENCJI!! DROGIE PANIE ZAŁATWIAJCIE TAKIE SPRAWY MIĘDZY SOBĄ, BO PRZYNAJMNIEJ W MOWIE NIE WIDAĆ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH. MOŻECIE BYĆ PEWNE ŻE OSOBY Z BIURA TO WSZYSTKO CZYTAJĄ I POWIEM SZCZERZE Z PEWNOŚCIĄ UMIERAJĄ ZE ŚMIECHU JAKICH TO MAJĄ PRACOWNIKÓW NA POZIOMIE... Z POWAŻANIEM
anonim 2015-11-19 12:34
PO BIUROWYCH WIDAĆ TAKI SAM POZIOM INTELIGENCJI, ZOBACZCIE JAKIE ONI MAJĄ BŁĘDY W SWOJEJ WYPOWIEDZI.A TAK POZATYM BŁĘDY W WYPŁACIE TEŻ MIAŁAM WIĘC WCALE LEPSI OD NAS NIE SĄ...
nick 2015-11-20 08:56
to w takim razie po co osoby, które tutaj się wypowiadają jeszcze tam pracują skoro tak im źle!!!! jest wiele innych zakładów pracy. jak dla mnie te wszystkie wypowiedzi zawarte w tym forum sa jedna wielka porażką!!!wiec to jest wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie. powodzenia....
ooo 2015-11-21 11:21
I kto tu pisze o błędach ??? Powinno być PANIOM a nie PANIĄ !! ;D
op 2016-02-13 17:55
To nie ten antares.
op 2016-02-23 21:35
Szczerze wątpię, żeby antres o którym tutaj mowa szukał obecnie kogoś na stanowisko "przedstawiciela handlowego".
oky 2016-05-21 10:48
Życzę Powodzenia w dalszym rozwoju firmy i mała prośba do Prezesa o jakieś wyższe dodatki do wynagrodzenia i będzie naprawdę Oky
s 2016-09-07 12:41
A ja aż musiałam dodać, że nie PANIĄ a PANIOM. Pozdrawiam:)
oro 2016-09-07 15:15
Doatki cyzli premie, ma sie rozumiec? Wiem, ze w pracy jako przedstawicielhandlowy to premie są, zależy oczywiscie od tego jak pracujesz, czy jestes skuteczny i czy sobie radzisz, wiem,ze konkurencja jest pewnie duża bo jest wiele firm trudniacych sie w sprzedaży sprzetu rehablilitacyjnego
dość złego 2016-10-25 11:26
dziewczyny nie dajcie się tak szantażować i zastraszać w Cuper w Bielsku robi rekrutację mają NAPRAWDĘ BARDZO DOBRE ŚWIADCZENIA pracuje tam moja bratowa ja już bez namysłu składam papiery ATMOSFERA JEST TAM NORMALNA I NIKT CIĘ NIE GNĘBI WRĘCZ JAK PRZEŁOŻONY WIDZI ŻE CI ZALEŻY NA PRACY TA U KIEROWNIKA STOI ZA TOBĄ MUREM jak chodzisz cały miesiąc do pracy to spokojnie wyjdziesz 2300 nie stresując się w robocie
LJH 2016-11-30 14:08
I TAK TAKICH LUDZI NIKT NIE PRZYJMIE DO LEPSZEJ PRACY NIKT WIESNIAKOW NIE CHCE, NIE LUDZKICH BEZ UCZUC TYLKO WYSMIAC BO DORZE WIESZ ZE JESTES ZWYKLA SZMATĄ KTURA PODLOGE WYTRZEC MOZNA , NAWET LUDZIE Z AFRYKI SA WIECEJ WARCI OD WAS .
hi hi :) 2016-11-30 14:30
Przyzna m rację niektórzy maja okropnie brzydka mordę i dlatego ich nie przyjmą,do leprzej, zazdroszcza ładnym osobą ze, sa piekne to jeszcze lepzse we wszystkim od nich i dlatego narzucają im coś czego nie zrobily.
jkl 2016-12-04 16:04
Co się stało z opinią o zniemczałych m.....h, kto ją usunoł,przecież tam była napisana czysta prawda. Zabolało , niemożliwe przecież niem.... nic nie rusza.
KJUIO 2016-12-21 10:21
NIESTETY ZAWSZE BEDA PASZTETAMI WLASCIWIE DO KONCA ZYCIA MUSZA SIE POGODZIC ZE MAJA BRZYDKA MORDE .
Kolezanka 2016-12-31 13:32
Wszystkim dziewczynom z elektropartsu spokojnej i przyjemniej pracy w Nowym 2017
ala h 2017-01-13 09:52
Polecam duzo silowni I diete. Mozgu juz nie odzyskasz.
wśród obcych 2017-01-14 22:32
Nacjonalizm WYRASTA z tradycyjnych korzeninaszej cywilizacji, korzeni , kultury-,, religi ,narod, wolnosc ,, moralność. Dla nacjonalisty Naród jest,,GRUPĄ'' Jednostek psychofizycznych polączonych świadomością wsólnego pochodzenia i wynikającego z niego węzłami moralnymi.
HI HI HI 2017-02-07 15:49
Wyglądają jak dwa gołąbki w zielonej klatce , Ciekawe czy ciasna???
zainteresowana 2017-02-07 16:13
nic na temat pracy nie piszecie a o tym tamat ... jak praca dla kobiet na tych wiązkach ujdzie czy rece bola piszcie cos wiecej plis
oplkjuh 2017-02-20 19:46
praca jest nieoplacalna , zrobisz norme to podniosą ci normę, przerobisz pare miesiecy nie dostaniesz umowy na stale , jeszcze cie okradną z marnej wyplaty. A ludzie sa tutaj po studiach , są nieudolni ,nie umieją znalesc pracy to zabieraja prace osobą po ogolniaku . tutaj pracują wieśniaki ktorzy są do niczego i zawsze będą do niczego.
K.L 2017-03-17 14:04
Pracuje od 4 miesięcy i nie narzekam praca jak praca jeśli chcesz pracować to pracujesz jeśli szukasz łatwego zarobku to niestety nie ten zakład
jula 2017-03-21 15:06
donos i podlizuj sie dalej k..o pewnie dlatego ci tak dobrze,pewnie wyplate tez masz wieksza i tak wiem ze tak.
jula 2017-03-21 15:08
o kim mowa
my 2017-03-21 15:11
ty donosicielko masz prze.bane u nas , my wiemy jaka jestes liz dalej
k.l 2017-03-23 15:19
Pani wie z kim pani pisze ? lub do kogo bo chyba nie
Nowa 2017-03-24 16:15
Pracuje kilka dni i jest dobrze testy były stresujące ale dałam rade dyrekcja bardzo miła ,,troszkę cieżko normy wyrobic ale ponoć z czasem jest łatwiej
Kasia 2017-03-28 11:04
Jestem umówiona na rozmowę, mogłabyś coś więcej napisać? Na czym polegają testy, jaka jest atmosfera, warunki, zarobki??
Nowa 2017-03-28 11:36
Po porostu pokazują ci na czym polega twoja praca i widzisz czy dasz sobie radę tym co będziesz robić
atmosfera jak dla mnie jest w porządku puki co nie miałam z nikim problemu wiec nie ma co się przejmować złymi komentarzami skoro 90 % z nich nie potrafi poprawnie pisać to co dopiero brać się za prace
Karen 2017-03-30 14:54
Napiszcie jak wyglada tam praca nie plotki i klotnie tylko czy jest bardzo ciezko np tak jak w Valeo czy sie stoi siedzi dzwiga napiszcie cos o co chodzi z ta norma a to ze mala.placa wszedzie tyle.placa a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie na.maksa napiszcie cis prosze was
Nowa 2017-03-31 08:26
Trzeba mieć jak to mówią (umiejętności manualne) troszkę wprawy i da się zrobić normy .
Na 90 % Stanowisk jest na siedząco na początku mogą ręce boleć ale potem już jest ok nie ma tak że musisz nosić jakieś ciężkie rzeczy robi się tutaj rzeczy elektroniczne male elementy a nie jakieś tarcze hamulcowe czy coś ciężkiego
Pozdrawiam
hjklb 2017-04-05 14:49
TUTAJ NIE SZANUJĄ LUDZI NAPRAWDĘ UZDOLNIONYCH MANUALNIE , WCISKAJĄ OSOBIE ŻE NP. ZROBILA TYLE A TYLE BŁDÓW , MUSIALAM ZA INNYCH PRACOWNIKOW PORAWIAĆ BŁĘDY ,TYLKO DLATEGO ŻE NIE JESTEM Z ŚLĄSKA I JESTEM PIEKNA A INNI SĄ BRZYDSZI. ALBO PRZYSZLA TAKA KOBIETA CO ZE MNĄ SIEDZIALA I OKAZALO SIĘ ŻE ONA NIE MIALA BLEDOW A JA MIALAM CHOCIAŻ , DLUZEJ WTEDY OD NIEJ PRACOWALAM. ZAKLADAM ZE MUSIALAM PO TEJ NIEDORAJDZIE POPRAWIAC, A ONI CHCĄC JEJ NIE ROBIĆ ,,PRZYKROŚCI '' WMAWIALI ŻE TO JA ZROBILAM BŁEDY. WIEM ŻE NIE POWINNAM TEGO PISAĆ BO TO ŚLĄSK I NIKOGO TO NIE BĘDZIE OBCHODZIĆ - ALE TO JET ZANIZANIE UMIEJĘTNOŚCI I TALENTU MANUALNEGO PRZEZ TA OSOBĘ , OSÓB.
Weronika 2017-04-06 11:37
@Kasia, byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wrażenia?
Kasia 2017-04-06 14:44
Byłam, już zaczęłam pracę.
nick 2017-04-11 23:08
wszyscy jestescie pierdieci najlepiej wyrzucic was na smietnik ta firma tak skonczy nigdy sie juz nie rozwinie , z tak smieciami po studiach
Lelelelekelelele 2017-04-12 09:33
Szkoda Was tam dziewczyny. Większość jest naprawdę w porządku. Jest jeden wyjątek, ale na głupotę nie ma rady.
ONA 2017-04-12 15:32
Odezwała się śmietanka zakładowa
Narcyz 2017-05-02 08:16
Ma ubaw po pachy ! Najzabawniejsze forum jakie w życiu widziałem .Plotki .plotki plotki,zero konkretów. Od razu widać ,że same baby piszą :)
Weronika 2017-05-05 12:14
@Kasia na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Może przybliżysz przyszłym kandydatom przebieg Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Może miałabyś jakieś rady dla innych. Czekamy również na Twoją relację z pierwszych tygodni pracy.
NIEDOTYKALSKIE 2017-05-29 08:57
DROGI "PANIE OD BHP" PROSIMY WYKONUJ SWOJE OBOWIĄZKI NIE WSPIERAJĄC SIĘ NA NASZYCH PLECACH I RAMIONACH. PRZEKRACZASZ PEWNE GRANICE, A TO JEST NIEDOPUSZCZALNE.
nowa 2017-05-29 15:54
Witam może pani powiedzieć więcej co sie stało ?
GACek 2017-08-17 12:33
Witam jak wygląda praca na stanowisku Operator Maszyn ?
Asia 2017-08-17 12:56
Witam chciałam sie zapytac jakie są zarobki na początek? podstawa premia i itp
iga 2017-08-24 20:21
ale dno.. n i g d y w ż y c i u..
Weronika 2017-08-31 12:59
@iga co to ma znaczyć? Dlaczego tak myślisz o firmie Antares? Powiedz o swoich doświadczeniach innym użytkownikom zainteresowanym firmą. Wyjaśnij swoja opinię.
Co to ma być 2017-09-16 10:05
Podzielcie się opinią na temat DYSCYPLINY w owej firmie [rozmawiania i zbyt lużnego zachowania ] w czasie wykonywania pracy BO JA DO CHO...Y nie pojmuję o co im chodzi .W końcu ludzie wykonują swoją pracę myślę że nie najgorzej a usłyszeć jakieś słowo MIŁE ze strony kierownictwa to TO JAK SZUKAĆ WIATRU W POLU .Dajcie sobie trochę na LUZ bo zostaniecie bez ludzi do pracy ,i stanie się faktem że pracownicy was wystawią do WIATRU .
Weronika 2017-09-18 10:11
@Co to ma być chcesz powiedzieć, że atmosfera jest ciężka w firmie Antares? Może warto osobiście porozmawiać z szefostwem o tym, że atmosfera jest stresująca i nie sprzyja w pracy. Gdybyście poszli grupką to byłoby raźniej i bezpieczniej. Spróbujecie?
Kasia 2017-09-19 22:42
Droga Weroniko, w tej firmie niestety nie ma czegoś takiego jak rozmowa z szefostwem lub chociaż z liderem/kierownikiem zmiany. Pracownicy są traktowani niepoważnie. Cieszę się, że zrezygnowałam z pracy. Proszę wyobrazić sobie sytuację: przychodzi się do zakładu jako nowy pracownik, specyfika pracy jest jaka jest - produkcja - więc liczy się dokładność, ale też szybkość. Osiem godzin składania tych samych elementów, więc człowiek wpada w jakiś rytm i robi na tyle szybko, na ile się da, mając na uwadze poprawność. W moim drugim dnia pracy jedna z pracownic zaczęła na głos komentować, że tak szybko pracuję to pewnie nie wiadomo ile narobiłam, że normę ze dwa razy wyrobię. Od tego się w sumie zaczęło komentowanie wszystkiego co zrobiłam. Szukałam krzesła do swojego stanowiska i zaraz hasło, że "księżniczka tronu szuka". Kierowniczka wspominała o nadgodzinach i od razu słychać, że "nowa na pewno pójdzie normę wyrobić". Co gorsza, to była tylko jedna osoba, a jej docinki nasilały się w momencie, gdy zaczęłam łapać kontakt z innymi pracownicami. Wprawdzie nie zwolniłam się z tego powodu, bo z tym po prostu się godziłam, że jest jedna taka osoba. Pod koniec pracy starałam się nawet nawiązać z nią jakąś nić porozumienia. Zwolniłam się w momencie, gdy przeniesiono mnie na o stanowisko w o wiele gorszych warunkach, a za taką samą kasę. Pensja 2000 brutto. Soboty chyba 160 zł płatne, ale z tym to też różnie bywa. Tam potrzeba duuuużych zmian, bo nigdy nie będzie pracowników na stałe. Cieszę się naprawdę, że się zwolniłam, w lecie nie można było już wytrzymać i z tym też nikt nic nie robi, żeby ludziom było lżej.
dajcie spokojnie pracować 2017-09-20 17:13
zgadzam się z tobą Kasiu w 100 procentach a ta Weronika to chyba nie rozróżnia stwierdzenia dyscyplina którą tam stosują można by się pokusić o słowo jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ty WERONICZKO MYLISZ POJĘCIA bo stres a dyscyplina jednak się różnią i to ZNACZNIE
ja 2017-09-20 19:20
w którym miejscu ta firma się znajduję?
Zostaw swoją opinię o Antares - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antares