Opinie o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie T.Erre Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie T.Erre Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Joanna

@Arrow, masz zupełnie inne zdanie o firmie niż Pepo. Dlaczego uważasz, że żeby awansować trzeba mieć znajomości? Czy odpowiednia wiedza, wykształcenie i staż pracy nie są podstawą awansu? Piszesz, że możesz liczyć na premie za dobrą frekwencję. Czy inne dodatki też obowiązują w firmie? Mam na myśli pakiet socjalny lub szkolenia dla pracownika? Czekam na Twoją opinie.

@Joanna

Wszyscy co sa w biurach to rodzina żony koleżanki i koledzy sami znajomi. Pakiet socjalny? Pytasz o jaki? Wczasy pod gruszą w tym roku Tak przygrali że pół zakładu jeszcze nie ma i opozniaja już pracownikom z hali w kadrach mówili że pieniędzy nie mają ja też dostałem w pod koniec urlopu. A miało być przed. Niektórzy jeszcze nie dostali

spawacz 2015
@Joanna

Joanna glowny obrońca marpola ... Batman gdzies cie bral? Moze w lupo? Przyjzyj sie faktom, rzeczywistosc w tej firmie wyglada calkiem inaczej niz opisujesz. Pracowalam z chlopakiem rok , a ona 2... Poazl sie Boze o swoje wlasne siano trzeba sie kłocic , przez agencje zarabialismy wiecej jak pod firma... To juz chyba wszystko tlumaczy. (usunięte przez administratora)! Unikac tej firmy! Nie polecam :D Pozdrawiam P.Joanno siedzaca w biurze i popijajaca kawke - posze pozdowic byla kadowa, ktora zostala wyrzucona(usunięte przez administratora) Jaka firma taka opinia

Carisma

Masz racje nalezy byc milym i nie przeklinac ale i tak mi sie tam nie bardzo podoba serdecznie cie pozdrawiam

Carisma

Nie polecam średniowiecze jak (usunięte przez administratora) Porazka kompletna

@Carisma

Używanie słów ogólnie uznanych za obraźliwe jest zabronione na forum. Zakazuje tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli jesteś niezadowolony ze współpracy z firmą, podaj swoje merytoryczne argumenty, do których będzie się można odnieść. Zachęcam do merytorycznego wyrażania swojego zdania.

Joanna

@Zenek, na jakim stanowisku będziesz pracował? Mógłbyś napisać na forum jak przebiegła rozmowa o pracę, jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwano i co zaoferował Ci pracodawca? To ważne informacje dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko kierownik zmiany produkcyjnej. Firma oferuje stabilną pracę w międzynarodowej firmie oraz wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków.

Brałeś udział w rekrutacji do T.Erre Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zenek

Hej.zaczymam prace w marpolu c Cz.Dz.jak tam jest i jaka atmosfera???

Joanna

@Julia, czy są obecnie prowadzone rekrutacje w firmie? Jesteś zainteresowana aplikowaniem na stanowiska o których piszesz? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać czy zostałaś przyjęta i jakie warunki pracy zaproponował Ci pracodawca? @Anita mogłabyś napisać więcej informacji o pracy i pracodawcy? Osoby poszukujące pracy będą wdzięczne za każdą wskazówkę.

Pepo
@Joanna

Od niedawna pracuje w marpolu i powiem szczerze mi sie podoba,nikt nie stoi nad pracownikiem mówiąc ..szybciej,wiecej.Atmosfera w porządku,brygadzisci spoko,kierownicy również.A praca?jak to na produkcji,wszędzie są jakieś normy ustalone,ale nie ma tak źle,naprawdę.

Japrdl
@Pepo

Jaka stawka na poczatek?

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Joanna

@Arrow, piszesz o opóźnieniach w wypłacie funduszu socjalnego za wypoczynek wakacyjny. Może firma ma chwilowe trudności z płynnością finansową, a za chwilę sytuacja wróci do normy i reszta zobowiązań zostanie uregulowana. Napisz jakiego rodzaju umowy gwarantuje pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Jesteś zadowolony z relacji ze współpracownikami?

Joasia

Podobno jedna dziewczyna z formowań dostała naganę za wpisy na Gowork-, ktoś cos wie?

Pracek
@Joasia

Hahaha to pewnego kierownika już by dawno nie było. Wy strachliwe tchurze właśnie przez takich zesranych D...li jest w tej firmie jak jest i robią z wami Ci chcą.

Anita

Czy tak dobrze się wam pracuje, że zupełnie zapomnieliście o tym forum?

Julia

Witam wszystkich czy są przyjęcia do tego zakładu jako kontroler jakości albo do biura? Praca jako operator mnie nie interesuje

Joanna

@tymon t. chciałbyś złożyć aplikacje do MARPOL? Nie znalazłam obecnie informacji odnośnie wolnych etatów, ale polecam złożyć aplikację otwartą za pomocą formularza: http://www.marpol.bielsko.pl/kontakt.html Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę - podziel się swoimi opiniami o procesie rekrutacji na forum, to będzie dużą wskazówką dla kolejnych aplikujących. Czy inny użytkownicy zainteresowani wątkiem, mogą się wypowiedzieć w temacie działów: logistyka i kontrola jakości - jak się pracuje, jaka jest atmosfera w MARPOL?

Joanna

@Eve czy jesteś zainteresowany pracą w firmie Marpol? Szukasz stanowiska podstawowego, czy może masz już jakieś doświadczenia i rozglądasz się za stanowiskami wyższego szczebla. Określ czego szukasz, jakim obszarem byłbyś zainteresowany, a z pewnością osobą przeglądającym forum będzie łatwiej przekazać ci informacje, których szukasz.

tymon t.
@Joanna

Interesuje mnie logistyka albo kontrola jakości. Ewentualnie praca na magazynie. Ktoś coś doradzi?

Eve

Jak się teraz pracuje ktoś coś wie

Jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować?

pracujący u Ł.B
@Piotr

uciekaj gdzie pieprz rosnie

pablo
@Piotr

Jak chcesz pracować na zmianie p K. to współczuję[młody karierowicz] ,czysty ignorant produkcyjny + liderki oszołomki.

Fifka
@pracujący u Ł.B

Kiero z M2 mówił że jest na wylocie także luz

Admin
@pablo

Dziękujemy Panie Łukaszu za dodanie komentarza

Joanna

@iron, uzasadnij swój wpis. Dlaczego tak uważasz? Merytoryczne oraz w pełni uzasadnione komentarze są bardzo przydatne. @%ttttt, co masz na myśli? Twoja wypowiedź nie jest zrozumiała. @Eryk. każdy ma prawo wypowiedzieć się zarówno negatywnie, jak i pozytywnie odnośnie firmy zgodnie, stosując się do regulaminu forum. Napisz swoją wypowiedź odnośnie pracy w MARPOL. Wszystkie komentarze są ważne dla kandydatów do pracy w firmie. @Aa,napisz coś na temat przebiegu rekrutacji. Z ilu etapów się składa oraz w jaki sposób są weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej rzeczywiste umiejętności kandydata? Jeśli ktoś coś wie na temat aktualnych ofert pracy oraz warunków pracy, benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego w firmie to niech się dzieli z innymi użytkownikami forum.

Aa

Mam zacząć prace po swietach. Dajcie znac jak warunki, praca? Da sie wytrzymać?

Eryk

Jak komuś zabrakło umiejętności żeby utrzymać się w firmie to teraz musi sie odegrać?

iron

Negatywy piszą ludzie bez ambicji.Może napijcie się kawy z CUUUKREEM.

%ttttt
@iron

Na kolana i pod biorko !

iron

SUPER FIRMA K.

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.Erre Polska

T.Erre Polska