Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Wrocław

Alex

Witam wszystkich zainteresowanych Opis na zastepce kierownika Pracowalem krotko owszem przeczyna odejscia jest kilka powodow - (usunięte przez administratora) i balagan totalny - Organizacja pracy pozostawia wiele do zyczenia bo mialem wrazenie ze niczym 20 lat temu tak wygladala - Zamale obsady brakuje ludzi kazdy jest od wszystkiego od kas po sprzataczke magazyniera - Jaki kierownik czy zastepca pracuje sie w chaosie gdzie wszyscy wpadaja do biura gdzie robisz rozliczenia i jestes tez ksiegowym wsxystko w biegu z jezykiem - Magazyn to (usunięte przez administratora) i patalogia szczury i myszy tak jak na obiekcie - Pomieszczenia socjalne do odpocznku i spozycia posilku to prowizorki - Grafik zmienia sie co chwile zyjesz biedronka dla biedronki zmiana od 5 do 23 -Jestes dyspozycyiny zawsze - Duzo jest malolatow na Stanowiskach odpowiedzialnych jakis nie porozumienie - Smrod na zapleczach szatnie masakra malo powiedziane ciesne dla wszystkich ludzi zaniedbane - pseudo kierownicy uwazaja sie wybitnych zarzadzajacych co jest jakas kpina patrzac chlodno na Organizacje pracy to nawet 1 % nie potrafia zorganizowac kasjerzy upoceni nie pachnacy po towarze obsluguja klienta wykladanie nascie palet w czas ruchu porazka Dostawy sa swietne zorganizowane ale ich otrzymuje na sklep i narazie balagan totalny Stanowisko oferuje - 3800 brutto - Premie uznaniowa w tym sa 3 skladniki ( dowiedzialem sie ze sa nie realne i Dostaja ewentualnie gorszy) Sa dodatki jak idziesz na innym sklep.na zastepstwo sa to gorsze firma mowili np.300 zl to miej na mysli xawsze brutto pieniadze sie nigdy nie zgadzaja leca w kulki obcinaja na kazdym kroku - Umowa o prace na rok potem kolejny rok i na czas nie okreslny - Ludzie sa bardzo specyficzni - Sa szkolenia ale to prowizorka jak wszystkie firmy masz ksiazke czytac i egzaminy wewnetrzene i biegasz za kierownikiem pytajac o wsxystko bajzel totalny a wymagania chore w zyciu nie widzialem takiego syfu balaganu i prowizorki w miejscu pracy socjal jest duzy ale co do czegos przychodzi to znikaja Ci pieniadze i wiele odpadnie bo nie lapiesz sie... Wiec masz na papierze a zyciu co innego. w 2017 1/3 ludzi z firmy bay bay powiedzialo. Moze komus bedzie sie podobalo o rozwuju zapomnijcie.

Gutek

Wiadomo, że praca w tej sieci jest ciężka ale myślę, że firma stara się aby pensje były w miarę godziwe!!

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o Jeronimo Martins Biedronka jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

pracownik jmp

Chętnie odpowiem na pytania. Np. wynagrodzenie 3000 czy 3250 brutto jak to firma oferuje to kłamstwo od tej kwoty trzeba odjąć 500 zł bo to jest premia przyznawana za brak absencji, jeżeli pracownik pójdzie na l4 lub weżnie Uż to nie ma tej premii. obecnie przyjmowany nowy pracownik może liczyć na od 2200 - 2500 brutto to zależy do sklepu, rejonu i braku pracowników na danym terenie. Chętnie odpowiem na pytania.

Zenek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Warto starać się o pracę w firmie?

Nie wiem

Jestem zainteresowana pracą

jacek jacek

Dzień dobry jeżli czyta to przynajmniej kierownik biedronki we wrocławiu przy ul bystrzyckiej proszę o pomoc czy można porozmawiać z pracownikiem ŁUKASZEM kasjer sprzedawca o kulturze ze dzień dobry proszę te słowa nie są trudne do wypowiedzenia do wszystkich a nie do osób wybranych i nie smarka się nosa przy klientach to jest już brak kultury totalny ale są jeszcze odpowiednie organy które zwrucą na to uwagę pozdrawiam.

yeti
@jacek jacek

Jasne, smarki się wciąga do nosa, nigdy na odwrót przy kliencie. Ewentualnie niech wiszą, szkody nie robią.

Julita

W takim razie dobrze byłoby gdyby ktoś z pracowników mógł odpowiedzieć na zadane przez Ciebie wcześniej pytania dotyczące warunków pracy @emek. Forum powinno być miejscem gdzie inni pracownicy pomagają tym potencjalnym w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Czy w takim razie ktoś może się do tego odnieść?

Julita

@emek czy w tej chwili masz wiadomości o trwającej rekrutacji w firmie? W sieci nie ma żadnych ogłoszeń o prace, więc każde informacje o ofertach pracy będą dla forumowiczów bardzo pomocne.

emek
@Julita

W Sieradzu na magazyn cały czas potrzebują pracowników. Ogłoszenie jest wystawione na OLX.

emek

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki

Julita

@Zuza zdecydowałaś się na udział w rekrutacji? Jak ona wyglądała? W tej chwili nie widać ofert pracy na stanowiska kierownicze, natomiast na forum można znaleźć oferty pracy dla kasjerów. Jakie aktualnie warunki są zapewniane nowym kasjerom? Te informacje pomogą w podjęciu zawodowych decyzji wielu forumowiczom.

Zuza

Powiedzcie prosze ile na początek dostaje zastepca kierownika sklepu? No i na jaki czas jest pierwsza umowa? Z gory dziekuje

Wzburzona

A ja się zastanawiam dlaczego Biedronka zatrudnia człowieka, który wcześniej pracował w innym markecie, nakradl bonów na prawie 10 tys i płacił nimi kilka dni później w innej lokalizacji tego marketu! Jest to kobieta, ma za to wyrok! A Biedronka sobie ją tak po prostu zatrudnia! Ludzie, ogarnijcie się! A Wy, pracownicy, uważajcie na swoje portfele. Nie polecam Biedronki na Krzykach ze względu na tę osobę!

klara

a ja moze troche z innej beczki, robie zakupy w biedronce dosc regularnie, w poblizu miajsca zamieszkania mam 2 biedronki i bywam w nich niemal kazdego dnia. chcę zapytac: dlaczego w moich biedronkach nigdy nie ma na regałach aktualnych cenowek?, dlaczego regularnie nie działają czytniki?, nie mozna sie dowiedziec ile kosztuje dany towar?, pootwierane opakowania, porozrzucana ich zawartość i to nie teraz bo z dnia na dzien, te same walają się zawartości opakowań? ja sama pracuje w duzym markecie i gdyby u mnie był taki bałagan to dawno bym wyleciała na zbity pysk, tak to wygląda, tylko w biedronce to uchodzi, wazne ze na kasie siedzi cały personel a hala sprzedaży żyje własnym życiem, oszczedności w zatrudnieniu jak wszędzie tu w biedronce aż biją po oczach, nie dotowarowane półki, ogólny bałagan w ekspozycji w koszach, brudne i zanieczyszczone koszyki dla klientow, zwiędłe warzywa......tak jest kazdego dnia, wiem, powiecie, ze nie musze tam robic zakupow i pewnie ze nie musze ale nie chce mi sie wozic zakupow z własnego sklepu, po pracy marnowac czasu na zakupy, owszem, to co lepsze kupie u siebie ale podstawowe produkty najblizej domu

MałaMi

Przez chwilę miałam wątpliwy zaszczyt (wytrzymałam tam cały miesiąc) pracować na stanowisku Zastępcy Kierownika sklepu Biedronka i to co tam się działo przechodzi ludzkie wyobrażenia... Wyzysk pracowników na każdym kroku, opie... pracownika przy innych przez kierownictwo, jedna kierowniczka nadawała na drugą, a szanowna Pani Bogusia (pozdrawiam cieplutko) kierowniczka regionalna chełpiła się tym, że chodzi po innych sklepach i robi zdjęcia pustym półkom. Pracy w bród, chwile odpoczywasz to już się drą na Ciebie, że nic nie robisz, zero szacunku do pracowników. I co jest najlepsze... Nie wiesz jak będziesz pracować w miesiącu, bo mimo że jest z góry ustalony grafik to w każdej chwili mogą Ci go zmienić. Ja wiem, wiem. Według prawa pracy można zmienić grafik na 24 godziny przed planowaną zmianą. Jednak w sklepach biedronka jest to notoryczne! Niczego nie można zaplanować, paranoja!! Miesiąc czasu i nabawiłam się takiego bólu kręgosłupa, że szczerze nie polecam. Biedronka szczyci się, że ładnie płaci, ale to, że 80% załogi ma problemy z plecami to już nikomu się nie chwali. Gorąco nie polecam!!!!

hat

no tak, ale to mnie nie dziwi, bo jednak pracownika kasy jest łatwiej znaleźć "na ulicy"

korniszony

na szczęście mnie już w biedrze nie ma, ale miałem tę nieprzyjemność współpracy z kiero gejem Rafałem Zet na Solskiego. Ogólnie ludzie i zarobki spoko, ale Pedzio wiecznie miał problem. nie szanował kobiet z racji swojej orientacji a z kolesi równo traktował tylko swojego przydupasa. szkoda gadać, nie polecam współpracy z nim@@@@ Widlak mu w zwieracze!!!

Jolka

witam serdecznie Nie ma szans na awans już na starcie, mi powiedziano, że przesiąkłam poprzednim marketem, że moja wiedza jest mało użyteczna i że mam zaczynać od początku. Ogólnie na rozmowie i w pracy już też miałam wrażenie, że jestem nikim że doświadczenie które posiadam jest zerowe a market, w którym pracowałam jest do (usunięte przez administratora) Ogromna arogancja ludzi pracujących na wyższych stanowiskach.

jjjjjjjjjjj

DOKLADNIE,LUDZI SIĘ TAK TRAKTUJE JAK W(usunięte przez administratora),NASZ REJONOWY NAZATRUDNIAŁ LUDZI PRZED ŚWIĘTAMI A TERAZ CHCE PARE OSÓB WYKOPAĆ JAK BYDŁO,UWAŻA ŻE NASZ SKLEP JEST DO ODPOCZYWANIA,WIĘC IDDZCIE TAM BO SIĘ WYŚPICIE.NIE POLECAM-A TO JEST REJON OKOLICE DWORCA PKP(NIE SUCHA).

Wroclove

Miałam (nie)przyjemność pracować w tej firmie. Praca tam to porażka. Robisz wszystko-począwszy od pracy magazyniera po sprzątaczkę sprzątająca WC. Nie ma określonych zadań masz robić wszystko, jak siedzisz na 2 to oprócz kasy masz jeszcze rozładowanie towaru a jak przyjdzie więcej klientów to z językiem na brodzie lecisz na kasę. A ten socjal to fikcja za wszystko potrącają od pensji. Dostałam paczkę dla dzieci na Dzień Dziecka jakieś bibeloty worek na kapcie, jabłko, kolorowanka 5 karteczek, woda niegazowana może 100 ml, piłka i potracili mi z pensji 22 zł, za co? A koleżanki dostały do szkoły wyprawki dla I klas i potracili im jeszcze więcej. Ludzie tego nie widzą bo nie dostają tzw "pasków" gdzie piszę na co są utracenia. Kompletna porażka. A ludzi tratuje się jak w obozie pracy.

to czy nacisniesz czerwona buzke czy zielona nie ma znaczenia

cukalo31

Cześć, poszukuję osób pracujących w tym sklepie chce zasięgnąć opini, mój mail: cukalo31@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wrocław

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka