Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Wrocław

Klient

Wrocław ul Sw. Jerzego 2 : Notoryczny brak wyłożonych produktów na półkach. Gdy zapytałem o dany produkt dostałem odpowiedź, że jest na magazynie, ale nie ma kto wykładać. Długie kolejki do kas, po dzwonku długi czas na przyjście pracownika i otwarcie kolejnej kasy. Palety z niewyłożonym towarem na hali sprzedażowej utrudniają poruszanie się po sklepie. Brak wystarczającej liczby koszyków, ludzie muszą zabierać puste kartony po towarach aby donieść do kas.

Czarna

Hej mam pytanie czy działa wam strona open benefit kart przedplacowych? Z biedronki chciałabym wiedzieć ile zostało mi na karcie ale nie mogę się zalogować

Monia

Praca jako tako dobra ale lepszy lidl. Biedronka ma takie zasady by pracownik jak najmniej zarobił. Premia frekwencyjna fajna myśl ale robi się ciężko gdy z zapaleniem płuc lub jelitówką ktoś przychodzi do pracy i zaraża wszystkich. Więc pogotowie w pracy to nic nowego. Bez premii za obecność wyplata kiepska, często jak pracownik już straci te parę set złotych za frekwencje to specjalnie ciągnie L4 do końca miesiąca (dotyczy z reguły kobiet których facet fajnie zarabia). Druga sprawa premia za utarg narzucony odgórnie wraz z oceną tajemniczego klienta. No i tutaj raczej mamy do czynienia z marzeniem ściętej głowy. Dlaczego? Nawet jak trafisz do sklepu gdzie pracowników jest sporo to kierownik regionu podbiera ich na sklepy gdzie nikt nie utrzymuje się dłużej tylko ludzie się zwalniają. Efekt? Sklep wygląda jak standardowa biedronka gdzie walą się kartony, pełno pozostawianych towarów gdzie popadnie i ogólnie (usunięte przez administratora) Więc tajemniczy klient wypada poniżej normy co według noworocznych standardów firmy oznacza że przez 3 miesiące sklep nie otrzymuje premii nawet jak wyrobi obrót. Do tego ze względu na deficyt pracowników sklepowi łatwo o mandat np. z sanepidu który płaci osoba która prowadziła zmianę (kierownik nie firma!). Można by powiedzieć że biedronka po aferach z 2006 roku stała się suptelniejsza i tak ma wszystko zorganizowane by niski szczebel miał przerąbane a ci z góry wymienią tylko na nowego pracownika. Przy takiej presji czasu i braku ludzi na sklepie z czasem zamieniasz się albo w lenia co nic nie robi bo nie warto albo w (usunięte przez administratora) wobec klientów który zasuwa jak wół by nie było źle. Plusy: Multisport, wypłata na czas, paczki świąteczne i nagroda roczna. Jak masz dzieci do 18 roku życia to socjal jeszcze lepszy. Tak więc jak się szuka pracy by coś mieć ale bez spiny to okey.

Choracy

Są osoby które zawsze znajdą powód żeby narzekać. Dobra firma jako pracodawca,więc przestańcie marudzić.

Nie wiem

Jestem zainteresowana pracą

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Alex

Ponawiam pytanie o zarobki w Biedronce. Ile zarabia we Wrocławiu na sklepie w Biedronce i za ile godzin?

Nynka

alwx
@Nynka

netto czy brutto? to naprawdę różnica.

@Nynka

Po co siejesz taką propagandę? Niby skąd miało by się wziasc te 2450? podstawa to jest 2750 + 500 jeśli się nie rozchorujesz po tyraniu do 2,3 w nocy bo dostawa przyjechała i trzeba wszystko rozłożyć co daje 2100-2200 za rękę!!! No ale jak jesteś kierownikiem sklepu to piszesz takie bajki.

nieznany
@Alex

W woj maz. na nockach dasz radę zarobić 29xx zł do łapy. Jak lubisz dużo tyrać:D wychodzi ponad 4k brutto przy prostej pracy fizycznej.

poznany
@Alex

W biedronkach nie ma nadgodzin dostajesz wolne po wypracowaniu w danym miesiącu ponad 160 godzin. I tylko od kierownictwa biedronki zależy, które dni będą ci dawali(usunięte przez administratora).

@alex

Szkoda że zdjecia nie moge wysłać

Serio
@alex

We Wrocławiu kasjer dostaje 2450zl na rękę jeśli ma 100% frekwencji - bez NŻ i L4. Zarobki są uzależnione od miasta (śmieszne bo w każdym punkcie ten sam zasów). Warto wziąć pod uwagę czy da się radę fizycznie i psychicznie. I złota zasada biedronki - kiepski kierownik i deficyt ludzi - wiać. Najlepiej na BHP pierwszego dnia obczaić temat

Agulinda

Beznadziejny sklep mało miejsca nie można przejść,a dio tego cały czas brakuje towaru.Kiedy idę do biedronki na Dubois we Wrocławiu to jest jakaś masakra.Mało osób tam pracuje.Ostatnio kolejka sięgała lodówek z pierogami A czynne 2 kasy to jakiś żart.Zrobili kasy samoobsługowe 3 A już ponad tydzień działają 2.Jedna cały czas nieczynna.Bardzo często kasuje Ryłko jedna kasjerka i kolejki kilometrów.Beznadziejny ten sklep.Zero organizacji.Rzadko dokładają towar.Panie chowają się na zapleczu.Sklep masakra nie polecam nikomu.Tylko dlatego jeszcze otwarty bo wszystkie sklepiki w koło się pozamykały i nie ma gdzie robić zakupów.Sklep brudny i zaniedbany.. Może by też zainteresował się tym sanepid.Pracują tam ludzie chorzy z wiszącymii gilami z nosa to jest jakiś żart.Przy jedzeniu i wypiekaniu pieczywa.Smacznego dla wszystkich !!!

Piwnaoka

Hej czy ktoś wie kiedy będą zasilane karty przedpłacone?

Slayer

Katastofa katastrofa katastrofa zlikfidowac ten pgr caly czas puste kartony tygodniami to trwa

Maja????????????????????????????
@Slayer

Puste kartony jest powodem braku ludzi do pracy. Jest zbyt mało ludzi przyjmowanych!!! A przecież jedna osoba nie wyłożył 10 czy 15 palet.

Bezro.......

Czytając to forum to widzę ze wszyscy są tak niezadowoleni z tej pracy a nie którzy chętnie by tam pracowali ale z braku wolnych miejsc i dużej liczby chętnych do pracy w Biedronce nie jest łatwo dostać się tam do pracy. już próbowałem w 2 sklepach Biedronki i jak narazie wielu jest chętnych na jedno stanowisko. Tak wiec nie wiem skąd się biorą te teksty ze nie ma chętnych do pracy w Biedronce.

alex

Ile można zarobić na rękę we Wrocławiu na sklepie i po ile godzin się pracuje i czy nadgodziny są wypłacalne?

Nowa

Pracuje w biedronce od trzech miesięcy praca jest ciężka, szczególnie nocki, ale powiem Wam, że bardzo mi się podoba, gdyby nie częste zmiany grafiku i klienci, którzy mają pretensje o wszystko. Ja rozumiem, że coś się mogło stać, coś nie wchodzi na promocji, coś miało złą cenę, ale ludzie, ja tu pracuje, nie musicie krzyczeć na mnie, bo to nie zmieni zaistniałej sytuacji, a może ja tylko pogorszyć jak mi w końcu nerwy puszczą i nie będę w stanie zaciskać zębów. Jesteśmy tylko ludźmi, a mamy na prawdę zapierdziel w pracy, noe siedzimy tylko na kasach jak się wam wydaje.

@Nowa

To we Wrocławiu się w nocy pracuje.

No i nic nie wyniosłem

Była

Pracowałam w sklepie na ulicy Sarniej we Wrocławiu, pan kierownik i pan zastępca to jakieś nieporozumienie, zero współpracy z ludźmi, potrafią odpowiadać tylko jednym zdaniem - JAK SIĘ NIE PODOBA PRACA TO SIE ZWOLNIJ, nie polecam nikomu tego miejsca pracy.

megawonsz9

pracuje miesiąc w biedronce i tak tego wieczoru postanowiłem, ze poczytam tu sobie opinie ludzi... śmiech na sali, co życie ludzi pokopalo w biedronce hahah proszę was zacznijcie używać mózgu i będzie git, ja pracuje chwile.. pracy jest dosyć ale jakoś mnie mi to koło chuyca lata, spokojnie do przodu i leci z fartem barany

Tyle kasy... ja cię sunę. Tylko się nie udławcie

Zołza

Nie polecam sklepu biedronki na ul.Trauguta we Wrocławiu na stronie macie że matki z dzieckiem i kobiety w ciąży mają pierwszeństwo a pan wolał obsługiwać i wpuszczać banderowcow niż matek z wózkami...

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

Klientka

Nie polecam sklepu Biedronka w Witnicy (lubuskie). Sklep zastawiony paletami, ceny nie zgadzają się z tym co na sklepie a z tym co przy kasie, warzywa i owoce pognite, kierowniczka z dużą (usunięte przez administratora) tylko siedzi w biurze i pierdzi w stołek ciężko jej co kolwiek zrobić jak po nią kasjerka zadzwoni, arogancka i wylgarna kobieta, jedynie kasjerki mile plus dla nich, (usunięte przez administratora) na sklepie, zawsze brak drobnych, kolejki mega, dużo brakujących towarów nie polecam widać że kierownik nie potrafi zarządzać kto ją awansował tempaka!!!!

Wera

Czy pracuje w firmie kiero rejonu Lukasz k,?

Na sklepach jest zbyt mała załoga, a wymagania mega ze strony kierownictwa rejonu. Pozdrawiam Były pracownik Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zero szacunku dla pracownika, ze strony kierownictwa ...

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wrocław

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka