logo Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.

Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.

Poznań

Wywiadu udzieliła:
Agnieszka Urbańska
Menedżer ds. rekrutacji Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.
Absolwentka UAM w Poznaniu z dyplomem psychologa o specjalizacji psychologia pracy i organizacji. Od początku swojej kariery związana z obszarem HR, a w szczególności z obszarem rekrutacji i selekcji. Od ponad 10 lat współpracująca z firmą Grant Thornton, w której odpowiada za cały proces rekrutacji, praktyk oraz współpracy z uczelniami i organizacjami studenckimi na terenie całej Polski. Prywatnie realizuje się jako mama i mistrz kulinarno-cukierniczy. Uwielbia odkrywać nowe smaki i relaksować się spędzając czas z rodziną w swym ogrodzie.
Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.
Liczba pracowników: 300
Rok założenia: 1993
Adres:
ul . abpa Antoniego Baraniaka 88E
61-131 Poznań
O firmie:
Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 2 600 partnerów oraz 40 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w ponad 130 krajach.

Grant Thornton jest organizacją audytorsko-doradczą. Wejdźmy w szczegóły, na czym dokładnie polega wasza działalność?

Oferuje szeroki zakres usług, które mają pomóc klientom wyzwolić w nich większy potencjał do biznesowego rozwoju. Głównymi obszarami działalności, w których się specjalizujemy to: usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, europejskie oraz prawne, konsulting, a także outsourcing rachunkowości kadr i płac. W każdej z tych dziedzin w najlepszy możliwy sposób staramy się zidentyfikować potrzeby przedsiębiorstw i zaoferować optymalne rozwiązania.

Jesteście więc trochę jak lekarz - profilaktyka, dobra diagnoza, a gdy trzeba skuteczne leczenie?

Pod wieloma względami jest to bardzo trafne porównanie. Dobry lekarz na pierwszym miejscu stawia swoich pacjentów i autentycznie chce im pomóc. Można powiedzieć, że jest jak przyjaciel, który zawsze wysłucha i próbuje w odpowiedni sposób wesprzeć. Jako Grant Thornton zawsze staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i odpowiednio dopasować nasze działanie. Dobrego lekarza cechuje też bardzo szeroka wiedza i bogate doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie dbać o zdrowie swoich pacjentów. Grant Thornton posiada wysokiej klasy specjalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę, aby jak najlepiej zadbać o interesy naszych klientów. Będąc pod opieką dobrego lekarza, czujemy się bezpiecznie. Podobnie jest z naszymi klientami, którzy czują się bezpiecznie, współpracując z Grant Thornton.

Jesteście firmą globalną. Świadczycie swoje usługi w ponad 130 krajach na świecie. Czy polscy klienci różnią się od zagranicznych?

Obecnie trudno dostrzec jakieś istotne różnice między polskimi, a zagranicznymi klientami, gdyż rodzime firmy już od dawna prezentują najwyższe globalne standardy funkcjonowania. Dlatego też jako Grant Thornton podchodzimy do każdego naszego klienta w taki sam sposób, bez względu na kraj jego pochodzenia.

W Polsce jesteście obecni od ponad 23 lat. Jak oceniacie swoją aktualną pozycję na rynku?

Działamy na bardzo wymagającym rynku, a naszymi konkurentami są globalni potentaci. Mimo wszystko z roku na rok zwiększamy swoje obroty i pozyskujemy nowych, bardzo renomowanych klientów. Jesteśmy obecnie znaną i cenioną marką. Od lat zajmujemy miejsca w czołówce prestiżowych polskich rankingów – Rankingu Firm i Doradców Podatkowych „Dziennika Gazety Prawnej” oraz rankingu firm audytorskich „Rzeczpospolitej” i „Gazety Giełdy Parkiet”. Z małej firmy staliśmy się organizacją działającą w 6 miastach w Polsce i zatrudniającą prawie 400 osób. Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam osiągnąć. Jednak, co ważniejsze – ciągle się rozwijamy, bo nadal drzemie w nas potencjał do dalszego wzrostu.

Być może wśród naszych czytelników są osoby, które chciałyby dołączyć do zespołu Grant Thornton. Gdzie należy szukać waszych ofert pracy i na jakie stanowiska rekrutujecie najczęściej?

Aktualna oferta pracy i praktyk znajduje się na naszej stronie internetowej, w zakładce kariera. Jest to najłatwiejszy i najlepszy sposób, aby zapoznać się z pełną ofertą, a także zaaplikować na interesujące kandydata ogłoszenia. Osoby studiujące oraz absolwentów zachęcamy aby zaglądali do biur karier swoich uczelni, z którymi prężnie współpracujemy i za których pośrednictwem docieramy z naszą ofertą do społeczności studenckiej.

Domyślam się, że przygodę z Grant Thornton można rozpocząć już na etapie studiów.

Zgadza się. Wystarczy wziąć udział w naszym programie „praktyka – staż – praca”. Pierwszym etapem programu są trzymiesięczne praktyki. Najlepszym praktykantom, po zakończeniu praktyk, proponowany jest płatny staż na okres od pół roku do roku. Stażyści mają szansę na stałe zatrudnienie. Praktykantów i stażystów wspierają dedykowani opiekunowie, którzy służą radą i wsparciem oraz dzielą się specjalistyczną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Praktyki i staże organizowane są w każdym z departamentów, a wiec można rozpocząć zdobywanie doświadczeń zawodowych w: księgowości, kadrach i płacach, szeroko rozumianym doradztwie biznesowym, audycie finansowym, podatkach czy doradztwie prawnym.

Osoby o jakich kwalifikacjach i wykształceniu mogą znaleźć u was zatrudnienie?

Przede wszystkim zależy nam na ludziach błyskotliwych, którzy mają dobrze rozwinięte kompetencje analityczno-syntetyczne. Interesują nas kandydaci, którzy mają szerokie spojrzenie, czyli nie koncentrują się na danym problemie, ale potrafią odnaleźć bardziej szeroką perspektywę oraz widzą związki przyczynowo-skutkowe, które zachodzą pomiędzy poszczególnymi elementami. Wykształcenie – najlepiej ekonomiczne lub prawne. Chciałabym jednak podkreślić, że wiedza twarda nie jest najważniejsza na starcie. Z dziedziny rachunkowości, podatków itp. stosunkowo łatwo się „douczyć”. O wiele trudniej zmienić cechy czy postawy życiowe. W kandydatach cenimy odpowiedzialność, inicjatywę oraz adaptacyjność w rozumieniu otwartości na dynamiczne zmiany. W naszym środowisku pracy „zmiana” i „różnorodność’ wpisane są w życie. Trzeba to lubić i nie bać się ich. Z pewnością ważna jest też motywacja do nauki i dalszego rozwoju oraz nastawienie na współpracę i współdziałanie z zespołem.

Jestem ciekaw jak wygląda proces rekrutacyjny w Państwa firmie.

Proces rekrutacyjny jest nie tylko po to, abyśmy wyselekcjonowali najlepszych Kandydatów. To także okazja dla zainteresowanych pracą w Grant Thornton na zapoznanie się z naszą firmą, możliwościami, które oferujemy. W pierwszym etapie oczekujemy przesłania (poprzez formularz dostępny na stronie internetowej lub pod ogłoszeniami) swojego CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim. Jeśli zaciekawi nas któryś z kandydatów zapraszamy go na spotkanie rekrutacyjne z osobą z działu HR. Podczas rozmowy staramy się poznać dotychczasowe doświadczenia kandydata. Rozmawiamy też o jego oczekiwaniach, aspiracjach, celach zawodowych. Odpowiadamy na wszelkie pytania chcąc jak najrzetelniej przybliżyć charakter pracy oraz zaprezentować firmę. Na pierwszym spotkaniu weryfikujemy tez znajomość języka angielskiego. Kolejny etap to spotkanie z przedstawicielami zespołu, do którego kandydat aplikuje. Jest to etap, w trakcie którego sprawdzamy umiejętności i wiedzę merytoryczną kandydatów oraz omawiamy warunki zatrudnienia. Do każdego kandydata powracamy z informacją zwrotną.

Wiemy już czego oczekujecie od pracowników. Odwróćmy rolę, co oferujecie w zamian? Krótko mówiąc, dlaczego warto dla was pracować?

Praca w Grant Thornton to nie tylko obowiązki, projekty i przemyślana ścieżka zawodowa kształtująca rozwój. To także, a może przede wszystkim, unikalna atmosfera i wyjątkowi ludzie, na których możesz liczyć w każdej sytuacji. Szacunek, współpraca, wzajemna pomoc to cechy charakteryzujące nasze środowisko pracy - na wszystkich szczeblach organizacyjnych, od Asystenta po Partnera. Wspólnie celebrujemy ważne dla pracowników momenty, takie jak urodziny, zdanie egzaminów, ślub czy narodziny dziecka. Organizujemy firmowe i departamentowe wyjazdy integracyjne, spotkania świąteczne, Mikołajki itp., aby móc bliżej się poznać i spędzić ze sobą więcej czasu.

A czy oferujecie swoim pracownikom jakieś świadczenia pozapłacowe?

Tak, każdemu z naszych pracowników oferujemy tzw. system kafeteryjny pozwalający realizować jego indywidualne potrzeby. System obejmuje szeroki wybór benefitów związanych ze zdrowiem, sportem, kulturą, podróżami i życiem rodzinnym. Są w nim dostępne między innymi: karty opieki zdrowotnej, karty multisport, karty podarunkowe z Empiku czy Smyka, bilety do kina i teatrów.

Jednym z powodów dla którego pracownicy decydują się aplikować do danej firmy jest chęć rozwoju. W jaki sposób Grant Thornton dba o rozwój swoich pracowników?

Kapitał ludzki to największy zasób naszej firmy, dlatego nieustanny rozwój kompetencji, zarówno twardych, jak i miękkich, naszych pracowników jest strategicznym priorytetem naszej organizacji. W Grant Thornton mamy bogatą ofertę szkoleń-wewnętrznych, zewnętrznych i e-learningowych, zapewniamy również dostęp do szkoleń oferowanych przez Grant Thornton International. Dołączając do naszej firmy pracownicy mają szansę udziału w różnorodnych projektach, obsługując firmy z wielu branż, o zróżnicowanej strukturze i wielkości, w tym podmioty międzynarodowe. Daje to możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania unikalnych doświadczeń.

Praca z globalnymi klientami wymaga doskonałych umiejętności językowych.

Wspieramy rozwój kompetencji w tym zakresie, oferując zajęcia z języka angielskiego, w pełni finansowane przez pracodawcę. Są one prowadzone w biurze, w godzinach pracy, przez profesjonalnych lektorów.

W jaki jeszcze sposób wspieracie pracowników?

W Grant Thornton doceniamy znaczenie formalnych tytułów zawodowych, potwierdzających wysokie kompetencje posiadających je specjalistów. Nasze wsparcie w tym zakresie obejmuje nie tylko finansowanie wybranych przez pracowników uprawnień zawodowych, ale również stworzenie warunków umożliwiających rzetelne przygotowanie się do egzaminów, np. poprzez urlopy szkoleniowe. Zarządzanie zespołem to ogromne wyzwanie. Dlatego w Grant Thornton oferujemy autorski program rozwoju kompetencji menedżerskich „Leadership Institute”, obejmujący warsztaty z zakresu „Zarządzania zespołem”, „Budowania relacji z klientem”, „Sprzedaży”. Senior Menedżerowie mają możliwość uczestnictwa w prestiżowym międzynarodowym przedsięwzięciu - Advanced Manager Programme (najlepszy program rozwoju przywództwa nagrodzony przez międzynarodową organizację The Managing Partner’s Forum).

Jesteście firmą globalną, czy wasi pracownicy w ramach Grant Thornton mają okazję spróbować swoich sił za granicą?

W firmie funkcjonuje program tzw Global Talent Mobility, który otwiera możliwości pracy w różnych krajach świata. W ramach sieci Grant Thornton International każdy z pracowników ma dostęp do wszystkich ofert pracy. Może aplikować na wybrane z nich i wziąć udział w wewnętrznej rekrutacji.

Jakie cechy charakteru i umiejętności musi posiadać pracownik, aby odnieść sukces w Państwa firmie?

Sukces osiągają Ci którzy są zdolni do dostarczenia wyjątkowej oferty wartości naszym Klientom. Są to pracownicy posiadający dwie grupy kompetencji, pierwsza to tzw. kompetencje miękkie, związane z budowaniem relacji z Klientem, inteligencją emocjonalną, empatią, aktywnym i cierpliwym słuchaniem oraz komunikacją. Druga grupa to kwestia rozumienia biznesu jako całości, a nie tylko przez pryzmat wąskiego obszaru, którym zajmuje się dany pracownik.

Na koniec - jakie wyzwania kadrowe stoją przed państwa firmą w najbliższych latach?

W najbliższych latach będziemy obserwować na rynku pracy dalsze nasilenie wojny o talenty. Dodatkowo pokolenie Milenialsów oczekuje istotnie innej, trudniejszej do dostarczenia, oferty wartości (wyższa autonomia, większa elastyczność). Wyzwaniem jest zapewnienie skali która pozwoli na poprawę zarówno oferty finansowej (w większych firmach zarabia się lepiej) jak i rozwojowej (większe, ciekawsze, w tym międzynarodowe projekty) jak i organizacyjnej (im większa organizacja tym łatwiej zapewnić elastyczność ze względu na możliwości zastępowania).

Dziękuję za rozmowę.