Opinie o Danhoss Sp. z o.o. sp.k. w Chełmno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Danhoss Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Danhoss Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danhoss Sp. z o.o. sp.k. w Chełmno

Tadeusz

Dzień dobry, czy jest możliwość podjęcia pracy tylko na jednym stanowisku pracy, chodzi o produkcję. Jestem wykwalifikowany w pracy na grawerze laserowym, a słyszałem, że każdy pracownik produkcyjny u was musi poznać wszystkie maszyny i na nich pracować? Pozdrawiam

@Tadeusz

Dzień dobry, faktycznie w strukturach naszej firmy znajduje się stanowisko pracownika produkcyjno-magazynowego. Ze względu na dużą sezonowość pracy nie możemy zatrudniać pracowników na pojedyncze stanowiska produkcyjne. Pracownik produkcyjno-magazynowy uczy się więc pracy w różnych gniazdach produkcyjnych, aby móc realizować zamówienia w zależności od potrzeb. W niskim sezonie pracownicy produkcyjno-magazynowi również zajmują się pakowaniem i wysyłaniem zamówień. Praca odbywa się w cyklu 2 lub 3 zmianowym (w zależności od sezonu). Głównym celem działu produkcyjno-magazynowego jest dostarczenie do klienta przesyłki zawierającej pięknie wykonany i bezpiecznie zapakowany prezent w 24h. Jeśli chciałby Pan dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu na stronie www.danhoss.com - zakładka "kariera". Pozdrawiamy, Zespół Danhossu

Jak ma być dobrze i nie mają się ludzie zwalniać? Jak brygadzistami zostają osoby bez wykształcenia po podstawówce i traktują ludzi jak bydło. Prostactwo, a taka niby firma z dobrymi emocjami dla klientów, a wewnątrz aż huczy od zgrozy i agresji. Za tą brygadzistkę jak się spóźniła do pracy i nie było komu otworzyć firmy cała jej zmiana została ukarana żeby zostać po pracy dłużej - za darmooo. Ludzie, jak ktoś bez szkół ma wiedzieć, co to kodeks pracy? Kierownicy też nie lepsi - ciągłe oskarżenia o kradzież. Bezpodstawne.

@Adam

(usunięte przez administratora) Jak można wypisywać takie bzdury czy wy ludzie macie wogole pojęcie co piszecie oczerniajac drugiego człowieka. Co to kogo obchodzi czy ktoś zaspal do pracy czy nie, czy wam nigdy się nie zdarzyło zaspac. A po drugie co ma szkoła wspólnego czy ktoś jest po podstawówce czy po szkole średniej człowiek jest normalnym człowiekiem który chodzi do pracy żeby jakoś się utrzymać i żyć!! A to że ktoś został kierownikiem czy brygadzista to świadczy tylko że jest to osoba godna tej posady. Nie mamy prawa nikogo posadzac czy oceniać jakim jest czy jest wykształcony czy nie. A ten wpis to ewidentnie napisała osoba która zazdrości że komuś się może coś w życiu udać a sama ma pod górkę. Nie pozdrawiam właściciela wpisu wyżej.

@Gość

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Już same błędy ortograficzne i stylistyczne w tekście świadczą o braku wykształcenia. A usunięty fragment wpisu przez administratora daje do myślenia, że komentarz był niestosowny. I brak zrozumienia tekstu ewidentny, ponieważ z opisanej sytuacji wynika, że kierownictwo ukarało niezgodnie z kodeksem Pracy całą grupę za spóźnienie się brygadzisty. Jeżeli kierownictwo tak zarządza jak pisze, to nie ma co się dziwić, że ludzie z tej firmy uciekają.

@Adam

O tak to prawda żeby jeszcze ta brygadzistka miała szacunek do pracowników a nie panoszy się i drze na pracowników a kim ona niby jest żeby tak postępować nie dziwię się ze ludzie nie chcą tam pracować!!

Maja
@Gość

To prawda. Ma chody u kierowników i wolno jej wszystko. Myśli tylko o sobie. Nie dość, że nie ogarnia roboty. Wielu rzeczy nie robi, bo nie umie i liczy na to że zrobi to kto inny to nic tylko krzyczeć na ludzi. Ale na prostotę nic nie poradzisz. Jaki Pan taki kram. Ale powszechnie wiadomo, że do zaganiania ludzi najlepsi prostacy. Nie myślą o człowieku tylko o tym, że szef poklepał ich po plecach i są wyżej. A ten cieszy się, że robota zrobiona i naród tanim kosztem robi. Nic. Podrzuć nie myślącego, a sam spadnie.

gość
@Maja

Z twojej wypowiedzi wynika ,że zazdrościsz i chciałbyś (chciałabyś) wskoczyć na to stanowisko

@Maja

"Maju" jak Ci tak bardzo źle dodajesz same negatywne komentarze to może czas zmienić pracę??

@Gość

A może firma coś z tym zrobi? Zmieni się na lepsze dla pracowników? A nie pracownicy uciekają, bo nic tylko wyzysk, (usunięte przez administratora) i negatywne emocje. Nie zastanawia firmy Danhoss, że rotacja ludzi tak ogromna? Bez powodu ludzie nie odchodzą.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Danhoss?

Niestety kierownik jest typowym mobbingowcem, ma ksywę (usunięte przez administratora) więc nie bez powodu. Nie patrzy w ogóle na potrzeby pracowników. Ludzie maja robic i robic. Stoi nad tobą i goni szybciej szybciej. Masakra. Nie polecam. Typowy (usunięte przez administratora).

&

Nie polecam (usunięte przez administratora) wykorzystują pracowników jak tylko mogą

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera jest bardzo kiepska odkad zatrudniono osobę ,która robi co chce i bardzo szybko awansowała wygryzając tym wszystkim dyrektora, który zawsze szedł za pracownikiem , aktualnie ta osoba panoszy się jakby do niej należała firma. Razem z drugą, która witając się rzekła stanowczym tonem "jestem szefem wszystkich szefów" to powodzenia i bawcie się dobrze, bo z takimi osobami daleko sie nie zajdsie.Szkoda tylko, ze szefostwo nie widzi co sie dzieję, jak większość pracowników ma dość i chciałaby aby dawne czasy powróciły, gdzie przychodziliśmy do pracy z uśmiechem, a nie ze stresem, ze zaraz wyleci sie za nic. Co do płacy, to pozostawia to wiele do życzenia, ponieważ wymagania są kosmiczne a kasa nijak ma się do tego. Brak doceniania dobrych pracowników, ba nawet ich zwalnianie bo są nie wygodni mówiąc głośno co dzieję sie w firmie. Nie wspomnę o wykorzystywaniu i zrobienia obozu na magazynach, ktorym rządzi osoba niekompetentna, nosząca głowę wysoko jakby był nie wiadomo kim, no ale wiadomo jak to jest jak sie liże.. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia.

????
@Odpowiedz

Prawda prawda wszystko się zgadza ludzie zastanówcie się kilka razy zanim tam będziecie chcieli pracować no chyba że ktoś lubi być wykorzystywany to proszę.

Danhoss

W dużym skrócie, mobbing to działania polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika prowadzące do jego poniżenia, ośmieszenia i izolacji. Przytoczony przykład nie świadczy o stosowaniu mobbingu. Proszę o ponowne przeanalizowanie swoich doświadczeń w naszej firmie, jeśli faktycznie wpiszą się w tą definicję, proszę przyjść i opowiedzieć o faktach, które miały miejsce. Z pewnością podejmiemy stosowne działania. Jeżeli jednak okaże się, że nie wpisują się w tą definicję, proszę o sprostowanie tej wypowiedzi. (usunięte przez administratora)Wówczas będziemy zmuszeni podjąć działania prawne mające na celu ochronę imienia firmy i jej pracowników.

xxx
@Danhoss

(usunięte przez administratora) ma o wiele szersze znaczenie. Radzę doczytać.

Jak u was wyglądają dni próbne, ile trwają ?

@Marek

Dzień dobry, nie mamy dni próbnych. Niezależnie od stanowiska, wybranych kandydatów zatrudniamy na 3-miesięczny okres próbny. Rekrutacja przebiega różnie na różne stanowiska. Najczęściej są dwie rozmowy, pierwsza z rekruterem, druga z przyszłym przełożonym i rekruterem. Druga jest bardziej praktyczna, mogą pojawić się jakieś próbne zadania, czasem do zrobienia w domu. Pozdrawiam i zachęcam do spróbowania :)

Jan
@Marek

Jakie 3 miesiące? Mi też obiecano jak i wielu innym przyjętym w tym samym czasie. Kłamstwo. Po miesiącu nam wszystkim podziękowali żeby przyjąć innych. Wiadomo pierwsze miesiące umowa zlecenie i jak miały być zwykłe umowy to zwalniali. A za chwile nowych przyjmowali. gdyby tylko mnie to może bym zrozumiał, bo nie pasowałem i to ok. Ale wszystkie osoby? Dziwne, bo tzw stali pracownicy byli z nas zadowoleni i po informacji o zwolnieniu nas rozgoryczeni, bo znowu muszą kogoś szkolić, a nie wiadomo kto przychodzi. stać firmę na marnowanie czasu na szkolenia nowych. Jakaś nie zrozumiała polityka. Proszę się zastanowić, bo nam też obiecywano dłuższą współpracę, a tu nic. Nie polecam. No chyba, że na chwilę to proszę.

@Danhoss

Mogłabym poznać jakiś przykład takiego próbnego zadania rekrutacyjnego w Danhossie? Jeszcze chciałabym dopytać o ogólne wdrożenie nowego pracownika w pracę na okresie próbnym. Ile trwają wstępne szkolenia i po jakim czasie pracownik jest już 'samodzielny'? :)

@Ewa

@Ewa, to zależy od stanowiska o jakie się ubiegasz. Na każdym stanowisku pracy potrzebne są inne kompetencje. Np. na stanowiskach magazynowo-produkcyjnych potrzebne są predyspozycje manualne, skupienie na detalach. Na rozmowie możesz dostać jakieś zadanie, które umożliwi Ci pokazanie jak sobie radzisz w tych obszarach. Gdy poszukujemy programisty, najczęściej chcemy obejrzeć kod który napisał. Może pokazać coś swojego lub poprosić o instrukcję do zadania próbnego, aby mógł pokazać jak koduje. Okres wdrażania nowego pracownika również jest różny dla różnych stanowisk. Zwykle trwa od 2 tygodni do 6 miesięcy. Wyjątek stanowią stanowiska pracy sezonowej. Tam szkolenie trwa jeden dzień z założeniem, że pracownicy sezonowi otoczeni są wsparciem stałych pracowników.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Danhoss Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w Danhoss Sp. z o.o. sp.k.?

R

Wartości? Pieniądz!!! To jedyna wartość. Na każdym kroku tylko o tym mowa. Kiedyś dobre emocje, pozytywne. Od dawna już nie, jak dostarczać dobro, skoro od środka aż gnije?

Pati3321

To prawda. Prezenty od firmy tez miały symbol bogacza z kasa w reku. Wszytskie firmy sa po to zeby zarabiac, ale pracownikow trzeba szanowac i placic im godna pensje. W tej firmie zapomniano, ze to co ma prezes zawdziecza tym ludziom, ktorzy u niego pracuja. Sam by nie zrobil tej roboty.

Nela

Oprócz pieniądza kolejną wartością jaką ceni sobie firma Danhoss Sp. z o.o. sp.k. to sprzedaż. Jak najwięcej i jak najszybciej. Nieważne jakim i czyim kosztem. Co za tym idzie pieniądz. Ludzie mają pracować i pracować. Bez zrozumienia i szacunku do człowieka. Nie dziwię się, że kto w miarę myślący ucieka z tej firmy. Pozostaje im zatrudniać tylko osoby mało wykształcone i ambitne. Nie polecam.

Konan

Zła atmosfera, ciągły stres wynikający nie tylko z pracy - wysyłka na czas, to jest normalne, ale naciski ze strony kierowników, którzy sami lepszego przykładu nie dają siedząc przy monitorach obserwując pracowników i ganiąc za wszystko. Jeszcze żeby normalnie zwrócili uwagę, to drwią i krzyczą. Brak jakichkolwiek informacji, kierownicy nie przekazują brygadzistom, brygadzistka jedna faktycznie prosta osoba, nie znam jej kwalifikacji, ale jej zachowanie dowodzi na ich brak. Jeszcze chwila i spadam z tej firmy. Nie polecam.

gość
@Konan

Konan jak jest tak zle w tej firmie to dlaczego nie odejdziesz od razy tylko czekasz nie wiadomo na co

R

Obecny kierownik tak jak obiecal robi wszystko żeby kadra z wieloletnim stażem sama odeszla. I tak się dzieje. Kolejna osoba się zwalnia. Taki mobbing. Ludzie wolą odejśc niż walczyć.

Wróżka
@R

A miała być taka fajna firma wszystko miało być takie super a tu cyk i pracownicy odchodzą to jest nie prążka dla odchodzącego tylko proszę sobie zadać pytanie co z tą firmą jest nie tak.

Maja
@Wróżka

Tak. Miała być fajna, miła, rodzinna atmosfera. Dazenie do celów i co? Przyszla jedna pani HR i kierownikowi mówi jedno, pracownikowi drugie i konflikty rosną. A potem wybiela się przy szefie, że naprawi. Pracownicy mają dość i odchodzą. Jak daje umowy obiecuje pracę na długo, a po miesiącu zegna. Kłamią a potem okazuje się, że to tylko sezon. Porażka dla nich, a nie pracownika.

Miła

Widzę, że lata mijają a w tej firmie nic się nie zmienia . No chyba że na gorsze...

Moim zdaniem te wszystkie opinie nie są prawda nigdy nie spotkałam się z tym żeby w tej firmie panowała zawiść obłuda czy chociażby zazdrość. Nie przypominam sobie też żeby ktokolwiek ze starych pracowników chcial jakkolwiek zniechęcić do pracy w tej firmie każde nowe osoby które przyszły na sezon czy na dłuższy czas. Nieprawda też że nie są wypłacane pieniądze za nadgodziny jak ktoś nie chciał albo poprostu nie mógł zostać to jego sprawa ze nie, zarobił nic więcej niż czysta wypłatę. Na temat kierownika czy kierowników też nie mogę powiedzieć złego słowa wiadomo że jak jest ogrom pracy to każdy kierownik wymaga 100%od każdego pracownika bo od nich też wymagają 100% a byciem kierownikiem nie jest łatwe więc szacunek dla nich że musza to wszystko ogarnąć!!! Taka jest moja opinia pozdrawiam całą ekipę Firmy DANHOSS????????

@Gość

Jak nie jest łatwe bycie kierownikiem to z zrezygnuj, a nie wybielasz sytuacje i siebie. Jak widać firma nie radzi sobie ze złą opinią, wszytskie ponizsze to prawda. tyle miesiecy i nikt nic nie robi w kierunku poprawy. niestety ;)

@Xxx

Nikt się z niczego nie wybiela widocznie to ty nie radzisz sobie z tym że już w tej firmie nie pracujesz bo jak pracowałas (eś) to jakoś złego słowa nie po trafiłaś (eś) powiedziec czy napisać a teraz taki kozak wpisując tu takie bzdury. Widać strasznie musisz się nudzić na bezrobociu!!

@Xxx

Po drugie firma radzi sobie bardzo dobrze z negatywnymi opiniami odkąd w tej firmie nie pracuja toksyczne osoby które potrafiły tylko obgadywac i śmiać się z innych jest wkoncu święty spokój i nie ma zazdrości zawiści i obłudy jak ktoś stwierdził pisząc negatywna opinie!!

@Gość

Osobiście zgłaszałem i są zgłaszane problemy do tej pory i jakoś, nie są rozwiązywane a tylko zamiatane pod dywan. Jeżeli uważasz że wszystkie osoby które psuły pracę oraz atmosferę zostały już zwolnione, to tak jak szefostwo nie widzisz karygodnych błędów pewnych osób lub Ci są one na rękę. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, z którą nie koniecznie musisz zgadzać się. A patrząc po tym ile osób potwierdza wyrażone opinie poprzez kliknięcie "Tak" to jednak Twoja opinia jest niczym jak emocjonalnym nieradzeniem sobie z krytyką, która jak widząc dotknęła Cię.

@Xxx

Widać masz dobrych informatorów jeżeli wiesz na dzien dzisiejszy co się dzieje w firmie. Skad możesz to wiedzieć jak jest jak już tam nie pracujesz.

Truck

Nie polecam. Brak organizacji pracy, harmonogram niezgodny z prawem, szuka się winnych a nie rozwiązań. Atmosfera przygnębiająca.

Nie polecam. nie płacą za nadgodziny, za nocki, wolne nie, bo nie ma ludzi do pracy, grafik to jakaś porażka, udostępniany dzień przed początkiem miesiąca a kodeks pracy wyraźnie mówi cytuję "dokładnie w artykule 129., paragrafie 3., rozkład czasu pracy – zwany potocznie grafikiem – musi zostać wręczony pracownikowi najpóźniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem okresu, którego ów rozkład dotyczy". W świetle przepisów niedopuszczalna jest więc sytuacja, w której pracownik poznaje swój grafik pracy na kolejny tydzień, czy miesiąc dopiero w piątek popołudniu. Nie wiesz kiedy zmienia czas pracy i kiedy po ciebie zadzwonia. Poza tym kierownik zapowiedział, że wymieni wszystkich starych pracowników na nowych, bo sobie ich wychowa.

Xxx

Praca w Danhossie jest jedną wielką porażką. Nie znam innej firmy, w której panowałaby taka nienawiść wśród pracowników. Nie są zgraną brygadą a kierownik, będąc wcześniej zwykłym pracownikiem na magazynie, obecnie wywyższa się. Nic dziwnego, że tak często zmieniają się tam osoby, każdy stały pracownik próbuje upokorzyć i zniechęcić do pracy nową osobę. Osobiście nie polecam.

Nie polecam pracy gdyż traktują pracowników jak tanią siłę roboczą, wykorzystują jak tylko mogą ludzie boją się odezwać bo Pan "kierownik" cytuje: Jak ci się nie podoba to zawsze możesz tu nie pracować to przepraszam jest kompetentna osoba nie jest obiektywny nie wspomnę o atmosferze jest bardzo nie zdrowa, zawiść , zazdrość i obłuda więc jeśli ktoś chętny do pracy w tej firmie to niech się dobrze zastanowi czy jest warto tam pracować.

Halinka6776

Nie polecam pracy w tej firmie. Panuje tam niezdrowa atmosfera, rywalizacja, lizusostwo, (usunięte przez administratora) i kierownik jest beznadziejny.

Czy w Danhoss jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Niestety nie, mimo zgłoszeń i ciągłych próśb pracowników o zmianę zarówno warunków jak i sposobu traktowania nic się nie dzieje. Kierownicy i dział hr do których pracownicy się kierują po prostu ich lekceważą.

Ilekroć prośby były zgłaszane tak odbijalo sie to bez echa. Pracownicy z kiluletnim stażem zwalniali się ze względu na sama atmosferę, która zniszczyła zgraną ekipę. Inni zostali zwolnieni, bo mieli swoje zdanie, no ale nie mozna podważyć zdania pewnej osoby, bo za chwilę można zostać bez pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Danhoss Sp. z o.o. sp.k. - Chełmno

• Jak się pracuje w Danhoss Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Danhoss Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danhoss Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Danhoss Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Łunawska 34
    86-200 Chełmno