Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Wozek

Jakie zarobki są na wózku widłowym ? Mam ponad 10 letnie doświadczenie na wózku widłowym.

Rety
@Wozek

A jeździć nie umiesz

Witam. Jestem umówiony na rozmowę o pracę w centrum dystrybucji w Modlnicy. Chciałem się dowiedzieć w jakich godzinach pracuje się tam na magazynie oraz czy jest możliwość dogodnego dojazdu do pracy z Krakowa komunikacją miejską. Pytam, ponieważ mieszkam obecnie poza Krakowem.

Olo

W Wojniczu jadem przypadek covid19...w dc17 w modlniczce podobno też...czy ktoś wie na ten temat...bo chyba chcą to ukryc

Klient2020

Dzisiaj specjalnie jestem w Biedronce, ale promocje nie wchodzą na kasy i z zakupów kicha. Tak wielka firma i nie szanuje klientów, a promocja np ryb to skandal wszystkie ryby wymieszane, jakby nie można osobno różną gramaturę i typ dorsza osobno położyć, siano niesamowite! Promocja nie wchodzi na kasę a mamy już po godzinie 14-stej i tak od samego rana. Skandal.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
CHWDB

Biedra to sekta. Z daleka od tej firmy jeśli chcesz być zdrowy psychicznie i fizycznie. Techniki manipulacji ludźmi są na takim poziomie, że nawet przyjaciele zmieniają się wraz z awansem w oprawców. Nadgodziny są nadal nie wypłacane. Ludzie traktowani jak zwierzęta pociągowe. Kasjerka - cóż chyba magazynierka, piekarz, sprzątaczka, bo pracy na kasie zaledwie 20 % w miesiacu. Nawet jeśli ktoś ktoś nie ma wyboru, bo rodzina wielodzietna, chory mąż albo inne smutki to lepiej do Lidla, Rossmana lub gdziekolwiek indziej. Biedronka to piekło.

Mario

Nie polecam nikomu pracy w biedronce w Modlnica na magazynie brak poszanowania pracownika ... Zastępca kierownika myśli że jest Bogiem

Pytanie do pracowników
@Mario

Czy firma zapewnia Wam maseczki lub przyłbice? Czy musicie samI sobie to ogarniać?

Renata

Witam wczoraj weszlam do biedronki w krakowie na Majera o godz 11 zrobilam szybkie zakupy tylko na obiad a przy kasie podchodzi ochroniarz i.mowi ze zaplace manadat ze jestem najmadrzejsza ze mam szybko zaplacic.Dowiefzialam sie ze to.sklep ponosi odpowiedzialnosc ze zostalam wogole wpuszczona a kultura tego pana jest pod ??????

Omg
@Renata

Ze co ? Ciezko to zrozumiec

Dominika

W Biedronce przy Dobrego Pasterza jest całkiem o.k. Zaopatrzenie jest dobre i w rozsądnej cenie. Jednakże na kasie to chyba same królewny siedzą, może z rodziny królewskiej , z Windsoru.

Olo

Aktualnie na tapecie korona wirus... codziennie kilku Ukraińców wychodzi z gorączką.....co się dzieje dalej...wracają następnego dnia ale na jakiej podstawie nie wiadomo.Kierownictwo zadowolone bo roboty ogrom...a polskich pracowników brak.... bardzo ciekawe jak się coś (usunięte przez administratora) kto za to beknie

olo

Biedronka kraków Jerzmanowskiego p,przestaliśmy z rodziną rozrobić zakupy. Jedna czynna kasa i proponują obsługiwać się samemu bez zapłaty. Wykonywać pracę kasjerki , parodia inni się cieszą że sami się obsługują. Orwell by tego nie wymyślił

@Złoty jak to? Wasze szafki są przeszukiwane nawet przy waszej nieobecności?

Złoty

Przeszukiwanie szafek bez obecności pracowników przez kierownika to jest już (usunięte przez administratora) tej firmy.

Unda

Leci mi 3 miesiąc w Biedronce na Wrocławskiej. Kierownictwo jest świetne, współpracownicy bardzo sympatyczni. Dwie wypłaty wyglądały lepiej, niż się spodziewałam. Jak zaczynałam, myślałam, że będę tam tylko przeszkolona i potem odeślą mnie na inny sklep. Zostałam na stałe. Mogłabym się przenieść bliżej mojego miejsca zamieszkania, ale tak sobie cenię dobrą atmosferę w pracy, że póki co wolę tracić sporo czasu na dojazdy, niż ryzykować zmianę na gorsze. Nie ma problemu, żeby załatwić sobie wolne. Nawet gdy wprost mówię, że nie jest to jakaś bardzo pilna sprawa i mogę przyjść do pracy, jeśli w danym terminie brakuje ludzi, często idą mi na rękę. Za każdym razem, gdy chcą zmieniać mi grafik, pytają o zgodę. No i jak powiedziałam, że wolę zmiany popołudniowe niż poranne i chętnie bym je brała, jeśli inni pracownicy nie poczują się z popołudniowych zmian "okradani", to takie starają się mi w grafiku planować :) Sklep mały, prawie nie ma u nas nocek. Przemili stali klienci, może z 0,01% jest takich, których wolałabym nie widywać w naszym sklepie. No i lubię nowych pracowników, którzy przychodzą się do nas szkolić. Do zobaczenia ;)

aga
@Unda

to mam nadzieję że do was trafię :)

Łukasz

Praca jak każda inna ale jeśli chodzi o kierownictwo to jest kompletna tragedia...Ciągle zmiany grafiku nawet bez twojej wiedzy...Tempo pracy niestety narzucone zbyt duże...Kaprys kierownika i cały tydzień masz na inne godziny...Po za tym w miarę ok

Kjanusz762@gmail.com

Jestem klientem biedronki na ul. Kościuszki 71 krakow. Kierownicy wiecznie wkurzenie, a pracowicy nieuprzejmi

@Kjanusz762@gmail.com

to jak ci coś nie pasuje to zmień sklep

iIii
@hhhhh

A ty zmien pracę jak nie potrafisz inaczej

Hej, czy w firmie Jeronimo Martins Biedronka płacą za nadgodziny?

Iza

Nie

@Iza

To chyba na sklepach bo na dc trudno żeby wydali jak niekiedy pod koniec kwartału ma się koło 40 lub więcej a co poniektórzy nawet po 60

ONA

MASAKRA. DZISIAJ W BIEDRONCE W KRAKOWIE KUPIŁAM CZEKOLADĘ DUŻĄ MILKĘ Z DATĄ DO SIERPNIA.... A MAMY GRUDZIEŃ.. NIE WIEC CO PRACOWNICY TAM ROBIĄ ALE NA PEWNO NIE ZAJMUJĄ SIĘ TYM CZYM POWINNI. W S T Y (usunięte przez administratora)

@ONA

Ciekawe może do sierpnia 2020?

Daria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

mmmm

zawsze potrzebuje

@mmmm

...zawsze potrzebuje...., ogłoszeń pełno ale jak już chce pracować to pracy nie dostaje. Mimo ze mam doświadczenie w handlu, na kasie, przez miesiąc się starałem o pracę w Biedronce, aplikowałem na 3 sklepy i nadal jestem bez pracy. Właściwie nie wiem o co chodzi z tymi ogłoszeniami.

@Daria

W jakim mieście interesuje Cię praca? Tutaj masz informacje o aktualnej rekrutacji https://karierawjm.pl/ Daj znać jeżeli wyślesz Cv.

@mmmm

i po co piszesz takie bzdury.?

@Daria

Raczej nie potrzebuje. sam składałem oferty na trzy sklepy we wrzeniu i Biedronka się dzisiaj nie odezwała.

@Daria

Poszukują tylko w ogłoszeniu a nie realnie.

@alex

Skąd masz pewność że firma w taki sposób prowadzi rekrutację? Na stronie pracodawcy jest informacja że bez względu na wyniki rekrutacji kontaktują się z kandydatem.

Edi
@alex

Złóż aplikacje i idź jednocześnie pogadać z kierownikiem sklepu, zawsze lepiej jak cie zobaczy, objasni co i jak, czasem nie sprawdzają na bieżąco aplikacji

@Andrzej

To chociaż by zaprosili na rozmowę. Co miesiąc pojawiają się te same ogłoszenia i generalnie nie wiem po co.Ile lat trzeba mieć doświadczenia skoro 5 lat jako sprzedawca w Biedronce to za mało.

@Edi

Składać mogę nawet 50 razy dziennie i tak tego nikt nie czyta.

biedronek

Czy 5 tysięcy brutto jest możliwe jako kasjer sprzedawca w pełnym wymiarze godzin?

Julita
@biedronek

Nikt z użytkowników forum nie udzielił Ci odpowiedzi, czy uzyskałeś ją z jakiegoś innego miejsca? Minęło trochę czasu od Twojej aktywności, czy w tym czasie zdecydowałeś się aplikować do firmy Biedronka na stanowisko kasjera? Jeśli tak, zachęcam Cię do opisania, jak wygląda praca. Czy firma oferuje zniżki na produkty, bądź paczki świąteczne?

Galeon
@Julita

Wszystko jest zawarte na forum nasza-biedronka, wpisz w google. Praca jest wykanczajaca i bedziemy strajkowac

ktoś
@biedronek

.chyba za 2,5 miesiąca, ha ha

niezadowolona

Po raz kolejny Biedronka nabija klienta w butelke. Kusi promocjami, które nota bene nie sa zgodne z wystawionymi na polce produktami. Ostatnia promocja "Wszystkie produkty do higieny jamy ustnej kup 3 w cenie 2" Super, kupuje 2 pasty i plyn do jamy ustnej Listerine i tutaj przy kasie niespodzianka. Promocja nie dotyczy wszystkich plynow do jamy ustnej,-musze zaplacic za 3 wybrane produkty po cenie normalnie obowiazujacej, bez promocji. Kasier pospiesznie wydrukowal paragon, wydal naklejki i nic sie juz nie da zrobic aby odkrecic ta sytuacje. Kolejki do kas to oczywiscie standard, brak dokladnej informacji nt towarow objetych promocjami rowniez.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kraków

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Jeronimo Martins Biedronka