Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Julita

@qlq czy jesteś zainteresowany pracą na stanowisku sprzedawcy, czy może poszukujesz zatrudnienia w innym obszarze w Jeronimo Martins Biedronka? Napisz co skłoniło Cię do aplikowania do tej firmy? Opinia pracodawcy w mediach czy pakiet benefitów, które zapewnia Jeronimo Martins Biedronka?

Midi
@Julita

Hej mam pytanie czy w sklepie Biedronka jest możliwość dopasowania zmian w sensie jak moja córeczka ma do przedszkola na 6 30 do 18 , a maz na 6 do 14-16 to moge miec ta druga zmiane ?

Julita

@anonymous, forum nie jest miejscem, gdzie dyskutuje się na temat innych pracowników, lecz przestrzenią, gdzie pracownicy wypowiadają się o pracodawcy. Z Twojego wpisu wnioskuję, że jesteś zatrudniony w firmie. Czy zdradzisz, jakie stanowisko zajmujesz? Co sądzisz o warunkach zatrudnienia? Postaraj się, by Twoja opinia była pomocna dla innych.

Gdzie się podziała Kinga z Łużyckiej? Jest śliczna!

Julita

@Leszek, jakie stanowisko Cię interesuje? https://karierawjm.pl/ Pod tym linkiem możesz znaleźć różne działy i oferty pracy. Może już złożyłeś aplikację? Napiszcie, jak Wam się pracuje w firmie, czy w ostatnim czasie coś się zmieniło? Może pracodawca wprowadził jeszcze jakieś dodatki? Jakie stanowisko moglibyście polecić? Wasze uwagi pomogą potencjalnym kandydatom.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Zocha

(usunięte przez administratora) i pytanie gdzie jest sanepid male osiedlowe sklepiki zamykają za byle co a tu nikt ich nie sprawdza.

Leszek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Juwa 111

Ja się wypowiem na temat rejonowych To co oni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie. Zwalniaja ludzi ktorzy zapieprzaja a zostawiaja dwie lewe rece. Przychodza do sklepu gdzie jest czysto schludnie ceny poukładane klienktow duzo obrot zawsze ale i tak zle. Oni zarabiaja kokosy a pracownikow traktuja jak smieci. Nawet do Wc wyjsc jest problem. A juz nie mowie o kierownikach gdzie urlop pracownikowi daja kiedy chca bez jego wiedzy i zgody.

prac.bie.krk

Pracuje w Biedronce ponad rok , przeczytałem różne opinie na tej stronie co do płac na pewno są wyższe niż w innych sieciach handlowych , lepszy social , premia roczna , można nazwać ja taką 13. Co do traktowania ludzi , nie jest prawdą ze ktoś robi problem z wyjściem do Wc , nie traktowałem ludzi źle na sklepie , prawda praca jest ciężka , zapewne tak samo jak w innych sieciach. w dzisiejszych czasach żaden pracodawca nie chce u siebie ludzi pokroju przychodzę do pracy poszwendam się 8h i do domu. jak każą mi coś zrobić to już mobbing, co do ilości godzin w pracy, 8:15 , 8:30 standard, rzadkość 11:45 wyjątek ktoś zachoruje lub tak zwany gorący okres (święta )

Anula
@prac.bie.krk

W gdyni robia problem z wyjsciem do wc Kierowniczka wysyla na przerwe po6godz pracy,bo palete najpierw trzeba rozladowac a nie isc do wc,masakra

@prac.bie.krk

Zgadzam się z kolegą, ja w biedronce pracuje już 8 miesięcy. Praca ciężka jak w każdym sklepie, jak ktoś pracował w spożywczym to wie o co chodzi. Pensja dla kasjera mogła by być lepsza ale za to nadrabiają dodatkami. Atmosfera w zależności jakiego pokroju ludzi masz na sklepie, niestety na każdym trafiają się nieroby, którym zwróci się uwagę a potem piszą na forum ze mobbing. Jeżeli ktoś jest kumaty to szybko awansuje. Z grafikiem też raczej nie ma problemu kwestia dogadania się tylko trzeba być fer w stosunku do kierownika. Ja nie narzekam ale wiem ze mam łatwiej bo przeszłam z innego sklepu wiec uczenie się kodów lub wewnętrznych standardów nie jest mi obce. Osoby które mają pierwszy raz styczność z tego typu praca mogą mieć problemu na początku a potem już będą robić wszystko automatycznie, wystarczy chcieć a jak komuś się nie chce i przez 8h chce się poszwendać i iść do domu tak jak napisane wyżej to nie jest to praca dla niego.

qIq

Ile teraz płacą na początek w Krakowie?

Julita

@Remfielda, Jeronimo Martins Biedronka z początkiem roku poinformowała o podwyżkach. Wieloletni pracownicy według informacji prasowych mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie. Czy nie jest tak? @Pracownik Biedronki, przypuszczam, że zanim podjąłeś pracę w tym miejscu były Ci znane warunki pracy i wymagania na danym stanowisku? Czy na Twoją decyzję wpłynęły również zmiany związane z ustawą o zakazie handlu w niedzielę? @no name .. taka knajpa w kra, jestem moderatorem Gowork.pl i w żaden sposób nie jestem związana z tą firmą. Moja wypowiedź jest w pełni obiektywna. Zależy mi aby na forum było jak najwięcej rzetelnych opinii i zachęcam do zamieszczania takich właśnie.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Jeronimo Martins Biedronka mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Pracownik Biedronki

Ja pracuję obecnie. Ale się zwalniam. Za dużo wymagań a za mało szacunku do ludzi + kontrolę wózków itd. Jeśli będziesz biegał i w pół godziny rozłożysz sam paletę większą od Ciebie to wtedy będziesz tym lepszym. I może przez pierwszy rok nie będziesz siedział tylko na kasie. Dla osób +35 bez perspektyw tak jak napisano wyżej :)

Julita

@rycho, jak rozumiem Twoja opinia jest z perspektywy klienta? @Luiza, jeżeli jesteś zainteresowana pracą w Jeronimo Martins Biedronka w Krakowie z pewnością powinnaś spróbować wysłać swoje cv. Daj nam koniecznie znać po rozmowie. @Niezadowolona, masz prawo mieć negatywne wrażenia po pracy w danym miejscu, ale pamiętaj żeby na forum wyrażać się w sposób kulturalny i merytoryczny, jak również zachować poszanowanie cudzej prywatności (Zamieszczasz treści na forum publicznym i podawanie tutaj danych osobowych innych osób jest zabronione bez ich zgody).

Luiza

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę? Czy potrzebujecie pracownika?

Jarecki

Dzień dobry zapewne zostanie olana moja opinia ale pisze bo chce przedstawić moja była pracę w biedronce.byłem zatrudniony od 06.09.2017r. Dostałem wypowiedzenie 22.02.2018 od zatrudnienia siedziałem tylko na kasie wyobraźcie sobie ze miałem 3 rozmowy ze przekreca się kody na pieczywo gdzie wogole nie wyszkolili na odpoeku pieczywa i jakie są nazwy różnych pieczyw kierownictwo rejonowe wg.Nie paczylo na kamery jak pracownicy pracują panie kture nie lubiący obsługiwać klientów nie miał kto pracować to jedna kasa tylko bo Panie kolerzanki z kierowniczka sklepu wolaly rozkładać towar a co smieszniejsze na kasie najważniejsza jest prędkość skanowania towarów a tam gdzie byłem to ze ten licznik był opóźniony i czeba znać pul zeszytu kodów szczególnie od pieczywa odpiekanego kturego nie wiesz jak wygląda i nie wiesz jak się nazywa kierowniczki co po nie kture nie szanujace pracownikow. Szczęście się ul.Heleny biedronka Kraków jeszcze będę to opisywał na wszystkich stronach dziękuję dowidzenia

JonaszKoftaPotocka
@Jarecki

Litości... skasuje ten post z taką ilością błędów ortograficznych to musi być fake... DLATEGO NIE UFAM TEMU PORTALOWI

Niezadowolona

Nie polecam biedronki na Glogera 22 w Krakowie.Kierownik sklepu jest dziwna,a jej zastępstwo to porażka w ogóle nie potrafią nic ogarnąć sa chamscy przy rozliczaniu kasjerów.Najlepiej żebyś sam się liczył,a jak jest na minusie to już,że tępy i liczyć nie potrafi.Starsi pracownicy w większości są chamscy dla nowych pracowników i obrażają ich przy ludziach i innych pracownikach,a potem obgadują z kierownikiem.Ja już kilka razy wychodząc do domu usłyszałam kilka przykrych słów o sobie.Bajeczka o fajnych pracownikach i atmosferze to bajka.Kompletny (usunięte przez administratora) ktoś powinien się za to wziąć.Praca niby po 8 a jest po 12 z jedną przerwą 15 minutową wyzysk.Pani Monika która ma ambicje na zostanie zastępcą kierownika sklepu jest chamska i gburowata,nie potrafi tłumaczyć i wykorzystuje nowych pracowników do swoich obowiązków.Obraża i wyżywa się psychicznie druga Pani Hanna również sprzedawca kasjer.Słoma z butów wystaje,a kultury osobistej brak.Nie potrafi sobie nawet stanowiska przygotować do pracy tylko chce przychodzić na gotowe.Umowa na rok? Polecam zmiane na 3 miesiące,bo przy takim personelu nie dziwię się,że pracują tam tylko +35 bez perspektyw.

bardzo nie podoba mi się liczenie moich zakupów dlatego ze nie mogę się spokojnie spakować jest to bardzo denerwujące jak już odejdę od kasy jestem blokowany przez osobę przy następnej kasie bo niema miejsca żeby go ominąć bo za kasami stoją palety z towarem

nicoś

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki

nick

Czy Biedronka jest wypłacalna i można od razu dostać całą wypłatę na konto, czy też odbywa się to w ratach?

Julita

@Olo wydaje mi się, że informacje przez Ciebie podawane mijają się z prawdą. Jak widzę w licznych ofertach pracy, Jeronimo Martins zatrudnia w pracowników w Biedronce na podstawie umowy o pracę. Wysokość minimalnego wynagrodzenia jest w takim przypadku ustalona ustawowo i nawet, gdyby ją właśnie przyjąć za punkt odniesienia, to znacznie różni się ono od kwoty jaką Ty podajesz. Warto pamiętać, że dużo osób tu właśnie szuka informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy. Ważne, by mogły one znaleźć informacje rzetelne i pomocne, a nie takie które wprowadzają w błąd.

no name .. taka knajpa w kra
@Julita

Widzę że Władza się odezwała , hmm pomyślmy czemu tu tyle złych opinii , pewnie przychodzą z musu , albo wstały lewą nogą , może zmęczone życiem a prawda jest taka że mobbing zastraszanie ciągle szybciej i ... znieczulenie ech szkoda pisać bo i tak nie chce ci się czytać prawdy WSTYDŹ się kobieto

Olo

Tak. Za 2 miesiące.....

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kraków

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Jeronimo Martins Biedronka