Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Marlena.

Po pierwsze. Zarząd JESZCZE się nie odniósł do pisma i ma to zrobić w najbliższy piątek. Po drugie - zamiast narzekać na forum może sam zrób coś dzięki czemu lepiej będzie Ci się pracować. Prezes przyjmuje ludzi, tak samo dyrektor, więc zawsze możesz umówić się na rozmowę i wylać przed nim swe żale i rozwiać wątpliwości. Po trzecie - proponuję, żebyś nie wypowiadał się na forum i rzeczach o których nie masz pojęcia i nie potrafisz składnie i po polsku tego ująć. A poza tym - pismo o którym mówisz zostało napisane i zaniesione do prezesa przez kilka zaledwie osób, które mają na tyle jaj, żeby próbować cokolwiek zrobić. Natomiast część osób nie wcale nie zgodziła się nawet złożyć podpisu, więc widocznie są zadowoleni z pracy i zarobków. Oby więcej takich osób.

:-)?!

Bardzo długo z 15 lat tak gdzieś będzie .A co?

twoja stara

Mam pytanko. Tych dwóch brygadzistów od Rafała ze zmiany to długo są już parą?

hihi...
@twoja stara

Ciepłe chłopaki w sexownych okularkach:)

Odp:TW BOLEK

Ale odwaga !!!szok dobrze jesteś wtajemniczony

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
tvg

Coraz głosniej mówi się o zwolnieniach masowych na jesień.Ma to związek z Chinami.Pewnie nie zrobią masowej redukcji tylko będą zwalniać po pare osób żeby odpraw nie płacić.

mqb

Proponowałbym napisać konkretny list i złożyc się na tłumacza a następnie wysłać list do Niemiec. Czas najwyższy żeby się dowiedzieli co dzieje się w tym burdelu.

Tv

Frycu jest za głupi na debila.

@

BARDZO DOBRZE NAPISANE.DZIADOSTWO NIE UMIE PLANOWAĆ ALE PÓZNIEJ Z GU.......BATA CHCĘ UKRĘCIĆ NA JUŻ BO NIE DAJ BOŻE TRANSPOTRT SPECJALY NA JUŻ I Z TEGO POSPIECH ZARAZ REKLAMACJA DUŻY ODPAD NO I NA KOGO SPADA :PRACOWNIK PRODUKCYJNY . RĘKĘ UMYWA PLANISTA ,BRYGADZISTA, KIEROWNIK ZMIANOWY A PO PREMII KTO ?

Adolf

Powiem tak trzeba wytępić to dziadostwo co nie umie zaplanować produkcji. A kierasów wbić na pal jak Azję Duhaybeya. I przed zakład na pokaz przyszłym audytorom.... Niech wiedzą co tu się dzieje.

Frycu

Nikt nikogo w voss na siłe nie trzyma.Jak sie praca nie podoba to zawsze można odejść.

m

TO CO SIE DZIEJE W VOSS TO JEST CHORE NIECHCE SIE TAM DO PRACY CHODZIC MI SIE UMOWA KONCZY I NIE CHCE MI JA PRZEDLUZALI ODLICZAM TYGODNIE BY SIE OD TEJ FIRMY UWOLNIC .ZWOLNIE MIEJSCE DLA BIALEJ KOSZULKI BO NIEKTORE OSOBY TO BLAGAJA BY IM UMOWE PRZEDLUZYLI NIGDY PEWNIE NIEGDZIE NIE PRACOWALY I UWAZAJA ZE ZLAPALI PANA BOGA ZA NOGI LUBIA JAK IM SIE CIEZKO ZAPRACOWANE PIENIADZE ZABIERA .ZYCZE POWODZENIA POZOSTALYM W VOSS.

Głośno

Zwalnają tych co mają najkrótszy staż pracy - czyli pracowników w białych koszulkach. Tak to jest jak sie przyjmuje ludzi na zapas, a potem nagle wydajność spada. Po co to ludziom robić nadzieje? I to jeszcze takie młode osoby przyjęli.

O.

Nie polecam pracy w Vossie. Między pracownikami jest niezbyt miła atmosfera. Te baby to gadałyby jedna na drugą, mordy im się nie zamykają. Kierownictwo powinna sobie założyć księgę wałów, które wciskają ludziom i raz na jakiś czas sobie tam zerknąć, może im się przypomni dlaczeo to pracownicy nie osiągają norm, celów. Jeśli chodzi o pensję... 1850zł brutto to nie majątek, do tego kierownictwo ciągle zabiera premię, a zyski wypłacali dwa miesiące. VOSS... Wymagają dużo, choć sami mało od siebie dają. Cały zarząd Vossu można porównać do tych dwóch gołębi, co latają nad pracownikami i srają im na głowy. Możnaby dużo jeszcze napisać, ale Voss sam się pogrąża. Ciekawe czy Niemcy mają świadomość co tu się tak naprawdę dzieje... (?)

Cicho

Szeptaja że znowu szykują się zwolnienia ciekawe kto ?

voss

powiem krotko w firmie jest zla atmosfera a ludzie jeszcze gorsi ,widac tu po opiniach zazdrosc obluda i zaklamanie wsrod samych pracownikow gorzej jak dzieci obudzcie sie pracownicy i nie smarujcie glupot jeden na drugiego to moze cos sie poprawi.

:-)

W DUP........się przewraca jak dostaje się koszulkę innego koloru ,kolegów koleżanki się traci tylko rządza pieniądza .Wszyscy wiem jak tu jest porobiły się kliki na PKW,SCR,MØB,HALA1 nieroby na których produkcja zapie..........już nie długo i wam się też urwie ktoś to w końcu zauważy

Haydi

Słuchajcie tak bardzo gwiazdożycie że zjedzcie batona. Tak bardzo was to boli to zacznijcie pracować a nie pierdoletami się w pracy tylko zajmujecie, bo za karę wam wszyją klina w spodnie i wy będziecie głupio wyglądać. Wtedy z was będą łacha cisnąć. IWA.. Jesteś jedyna kobietą która ma jaja na miejscu. Nie to co te nieroby z wypłoszem na czele.

Iwona

Ludzie, jakież wy bzdury tu wypisujecie, jakim obrzydliwym TCHÓRZEM trzeba być żeby obrażać innych na anonimowym forum. Jeśli masz coś do kolegi czy koleżanki, podejdź, powiedz im to prosto w twarz, miej odwagę na bezpośrednią konfrontację, dopiero wtedy będziesz wiarygodny. Jeśli natomiast nie stać cię na to, nie rób z siebie pośmiewiska i nie zaśmiecaj swoimi wypocinami miejsca, w którym inni chcieliby znaleźć opinię o pracodawcy, a nie żale niedowartościowanych wymoczków chowających się za ekranem komputera. Dziękuję za uwagę.

OB

tak to prawda wiecej brygadzistow a juz o pani brygadzisce olce nie wspomne ta to bije wszystkich 8 godzin siedzi przy biurku patrzy w monitor I JAKI JEST SENS JEJ PRACY SEKRETARKA KIEROWNIKA JARKA CZY SZCZEPANA .NIC NIE ROBI A WYPLATE DOSTAJE ZA NIC NIE ROBIENIE TAK JEST W VOSS .TEN CO ZAP....TO DOSTAJE PREMI 210ZLOTYCH A TEN CO SPI NA BIURKU MA KASE KTORA NAM KIEROWNIK ZABIERA TO JEST POLITYKA VOSSU.

Q

A o to chodzi że tu awans szybko przez znajomość lub dupowlaztwo i nikt tego nie kontroluje a papierosek to produkcja musi się dostosować do przerw a darmozjady bez kontroli .W tej firmie nie wiadomo o co chodzi ? aby 8 godzin i do domu takiej rozpie................dawno nie było więcej rządzących niż pracujących masakra :(

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska