Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Haha

Kierownik Zmiany Działu Produkcji.. takie ogloszenie widnieje,widze ze zmiany,miedziany (usunięte przez administratora) juz sie wykruszyl,czy wspolnika szuka?

zwykły

Impreza i po imprezie każdy bawił się jak mógł ale jak nisko trzeba upaść by poniżyć niepełnosprawnego i dostać czy zaliczyć glebę kilka razy na parkiecie będąc kobietą lub tańczyć z jednym z prezesów jak pewna zdesperowana żółta ,która wcześniej obgadała i rzucała epitetami w jego stronę by na końcu sama się skompromitować jak także i inne szukające przygody a jak trafiły na porządnych to niby faceci są bez jaj.Macie pewnie mężów,dzieci i co?Teraz siara.No cóż.Przecież do niczego nie doszło i nic się nie stało.To tylko impreza,kto by pamiętał kto komu co powiedział. :)

ROMERO
@zwykły

Niepełnosprawny skoro umie się napić i czekać na pożal się boże obrończynie śmiechu wartą która uprzejmością nie grzeszy i kielichem powinien takich żenujących imprez unikać i schować się w skorupie w celu użalania się co do upadłej żółtej to dla niej żaden wstyd raczej normalka jak i dla paru innych "pań" żółtych chociaż ta przekroczył granice wszelkiej kultury o godności nie wspominam można oglądnąć niezły filmik nawet tych co myśleli że są niewidoczni ta pseudo imprezka służy chyba po to żeby nie robiono pewnych rzeczy w zakładzie żenująca sprawa i na to idą nasze pieniądze większość uczestników nie ma szacunku dla swoich rodzin a organizatorzy pozwalają na takie a nie inne zachowanie a powinny być wyciągnięte konsekwencje od niektórych nawet od wielkiej obrączyni inwalidów i jej zapitego obrońcy ta pani akurat nie popisała się bo nie reprezentowała sobą nic w dalszym ciągu zakładowejj imprezki raczej to co większość w stanie alkoholu serwowanego przez zakład który zapewnił również exscesy he he ciekawe co zobaczymy w przyszłym roku szkoda mi wszystkich mężów i żon oczywiście tych nieświadomych he he to do siego roku

@ROMERO

Przeczytałam i myślę,że jesteś ograniczoną osobą ,która sama siedzi w swojej skorupie a jedyne co potrafisz to obserwacja .Każdy ma prawo żyć ,bawić się a nawet upić .Każdy popełnia błędy a osoba niepełnosprawna nie jest inna od nas i nie pisz mi o szacunku do rodzin ,bo ty sam nie masz szacunku.Odnoszę wrażenie ,że pisze to osoba co dostała w pysk zresztą myślę,że zasłużenie należało się od kilku lat za wyśmiewanie się z innych bo święty Rafałku nie jesteś .Szkoda tylko ,że to wszystko działo się na naszej imprezie :( ale w ocenie tego co się działo jednak UDANEJ :) Pozdrawiam wszystkich co si dobrze bawili i mam nadziej ,że ten incydent nie zaważy na następnych imprezach :/

ROMERO
@xxxy

Strzelasz w ciemno nie jestem Rafałkiem he he a ten biedaczek który się zasłaniał wypitą "panią" nie jest facetem i jak potrzebuje ochrony to nie powinien chodzić na alkoholowe imprezki gdzie większość do siebie nie ma szacunku to tobie po głębszych podobały się panie nawet o zapachu cebuli wszystkie były piękne dla was takie spotkania to miód he he ja tylko oglądałem fajny filmik nigdy bym nie stanął w obronie wypitego inwalidy czy wulgarnej baby nie brudził bym sobie rąk takimi osobami ale ktoś pewnie czuje się z tego powodu bohaterem od pijackich burd dla mnie mam kogo bronić jest kobietą z klasą którą szanuje a nie coś co udaje kobiety i w takich spotkaniach nie ma poczucia że nią jest to tyczy się tez panów chociaż nie wszystkich bo są tacy którzy wypić i się fajnie bawić ty do nich nie należysz he he Pomyśl kim jestem he he

@ROMERO

Wiesz jakoś panie zwłaszcza nie domyte mnie nie obchodzą :/ ja się myję ,świetnie się bawię i jestem KOBIETĄ :) POZDRAWIAM :)

MKK
@ROMERO

Czytam i własnym oczom nie wierzę!!! Mam nadzieję że Bóg Cię pokarze za te słowa. Idioto jakby Twoje dziecko było niepełnosprawne zamknął byś je w domu i nie pozwolił wyjść do ludzi i napić się drinka. Albo jakby Ci teraz w pracy rękę urwalo to rozumiem, że na imprezę już nigdy nie wyjdziesz??? Zastanów się co piszesz bo nie wiadomo jaki los Ciebie czeka!! A dla tego Pana "NIEPELNOSPRAWNEGO" wielkie brawa za chęć do życia :) pozdrawiam wszystkich oprócz ROMERO

Mordo

Wydajność jakość dyscyplina + za nie chodzenie na l4

nine level

Kto uczciwie i ciężko pracował przez miesiąc cały, ten całą premię otrzymał , leser z niskimi ambicjami na wydajność , który przychodzi tylko na pogaduszki , kawkę i papieroska premii nie ma .

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kivano

Drogi kierowniku kiedy Pan przestaniesz zastraszać swoich pracowników! Uwarzasz się Pan za Bóg wie co, za experta z dziedzin prawa k.k oraz kpp nawet uważasz się Pan za eksperta medycznego. Moim zdaniem marnuje się Pan u nas w pracy. Może czas pomyśleć o zmianie pracy? Np. Ambergold na pewno tam pana przyjmą... bo masz pan zawodowy dryg do takich rzeczy.

biały

żółci nie dali rady w czasie urlopów tak zarządzac ludźmi aby likwidowac " wąskie gardła" i osiągnąc cele, że teraz ludzie za ich brak kwalifikacji zapłacą premiami. Może dyrekcja powinna zorganizowac wykłady z podstaw zarządzania produkcją. Może po kliku takich miesiącach na takie stanowiska nie będą przyjmowali na zasadach " Bolka żony brat rodzony" tylko ludzi z wiedzą

Patataj

Jakby ktoś chciał nagrania z rozmów na zebraniach to mogę udostępnić i nie tylko to....

R.

Tak, po rozmowie, zwykłe stanowisko na produkcjii. No powiedzieli,że się odezwą, a z racjii,że zależy mi na pracy tam czekam dość niecierpliwie na telefon więc pytam czy ktoś może wie w jakim zakresie czasowym się odzywają x)

R.

Orientuje sie ktoś po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej można spodziewać się telefonu od nich z informacją o przyjęciu do firmy?

xxxy

1940 stawka zasadnicza,premia 620 jeśli masz cel(104 %) nie chorowałeś,nie złapali cię na jedzeniu na stanowisku ,paleniu w czasie pracy,nie miałeś reklamacji (jeśli na całej hali nie ma celu to też zabierają premię) plus 80 zł premii frekwencyjnej.

Dorota

Mam szanse pracować w tej v firmie. .. zastanawiam się. . Proszę o rady. ... pozdrawiam. .DDorota

Dorota

niewazne

Pracowalem w tej firmie po krotce moge powiedziec tyle warunki pracy dobre praca lekka i prosta kaleka by sobie poradzil dosyc czysto zarobki niestety mizerne przerwy co 2h co do ludzi jest paru spoko ale wiekszosc niestety obrabia (usunięte przez administratora) za plecami lub lata donosic polecam osoba mtore nie chca odkladac pieniedzy i lubia wegetowac odeszlem i jestem dumny znalazlem prace o normalnych zarobkach i nie tkwie w srodku czerwono czarnego przedszkola jakim niestety jest dla mnie voss ps. Jezeli masz rodzine na utrzymaniu lub jakies ambitne plany lu cele unikaj tej firmy szerokim lukiem .

xxxy

No właśnie to nie taka prosta sprawa dla osób które robią 103-105 % i zabiera się im premię smutne ale niestety prawdziwe :/

xxxy

zarobki to ok 2000 na rękę z całą premią ,ale są działy gdzie mimo,że mają cel to jest im zabierana premia ot tak dla zasady :/

Q

Ty minister, jak pracownik działu montażu ma całkiem dobre zarobki to jakie ty masz. My powinniśmy zarabiać wiele więcej to na was nieroby obiboki my zasuwamy

vovi

Mówią, że jak chcesz schudnąć, to powinieneś dużo żałować, bo podobno żal doope ściska. Otóż nie. Chcesz schudnać to idź na Termoformowanie. Ci ludzie stamtąd niedługo znikną, albo staną się przezroczysci. Zamiast dawac im wode do picia powinni ich podpiąć pod kroplówkę z jedzeniem. Latają całe 8h przy tych stołach i zasuwają tak szybko tymi łapkami, że aż mi ich szkoda jak na nich patrze, że zarabiają tyle samo co ktoś kto 8h chodzi i nic nie robi albo związuje przewody tylko. Ktoś bardzo mądrze im skrócił czas cykli w ogóle nie biorąc pod uwage tego że jeśli cykl był dłuższy, to w tym czasie zdążali założyć przewody na drugim stole. A teraz cykle są krótsze, więc zakładasz na jednym a drugi i tak stoi i czeka. Nikt o tym nie pomyślał, a cel od razu podnieśli. Bawią mnie te wasze wyliczenia celi. Zapraszam tam na 8h porobić.

Mała
@vovi

Wielki szacunek dla ciebie że ktoś z boku widzi ze na termoformowaniu się zasuwa

Uprzejma

doświadczenie mile widziane,umiejetnosc czytania rysunku technicznego to podstawa

Alien

Jest OK ! Możesz śmiało składać papiery w kadrach firmy . Ja tu pracuję 10 lat na montażu i mam co miesiąc 2000 zł na rękę i nie pękam .

-\

Jak je swędzą to trzeba zdradzić nazwiska i miejsca pracy się zwolnią i same zostaną lub sami jak tak można przecież macie kamery ale ubaw!!!!

Przywłaszczanie w tym zakładzie jest na porządku dziennym przez żółtych oczywiście,zwłaszcza cudzych żon lub kobiet swoich "kolegów"...

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska