Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

TW Bolek znowu nadaje

Yhmm dziś z newsów Georgdach (Narzędz., UR, AV), Profimat (AV), Eltech (Narzędz.), GT Eylert (UR), połapane po całości....

TW Bolek znowu nadaje

Polecam przyjrzeć się zamowieniom do firmy MarGaz. Ostatnio przez przypadek podslyszalem jak jeden z pracowników z ur koło magazynu dogadywał się z nimi na kase za robotę ( niedługo dalsze szczegóły)....

Może być...

Praca sama w sobie nie jest zła,też dużo zależy od stanowiska na którym obecnie pracownik się znajduje(bywają takie na których normy się nie wyrobi,pomimo ciągłej pracy) .Zarobki...hmmm...2 z przodu jest jak dostaniesz premie,na którą musisz zapracować wyrabiając cel i nie chodząc na zwolnienia(mogliby podnieść podstawę,szczególnie osobom pracującym długo w tej firmie).Trzeba przyznac,że jest czysto w zakładzie,atmosfera między pracownikami produkcji jest bardzo dobra,schody zaczynają się z kierownictwem...Ciągle fochy przelozonych tak naprawdę za nic...Zasada nie mam humoru to sie doczepie do kogoś i bede go gnebic cały dzień albo i dłużej,a później...No cóż kierowniczka przemysli swoje postępowanie i zaczyna wchodzić w dupę bez mydła,że niby taka dobra... Macie ochotę to się strajacie o etat w firmie,każdy ma inne podejście do pewnych rzeczy,może Wam akurat się spodoba.Ja jednak podziękuję pracy w tej firmie. Powodzenia nowym pracownikom,i wytrwałości "starym" ;-)

Weronika

Zauważyłam, że zdania na temat pracy w VOSS Automotive Polska są podzielone. Z pewnością każda firma ma plusy i minusy. Co byście zmienili w pracy w VOSS Automotive Polska? Jakie zmiany byście wprowadzili?

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Salceson

Anonimie..... czytam i słyszę! Licząc nas ile jest w firmie osób i mnożąc tylko pakiet podstawowy daje nam 21000tyś zł a rocznie daje nam to 250000tyś! Nam wypłaty się obcina i kombinuje za co tu jeszcze zabrać pieniądze, a firma lekką rączką wywala cwierć miliona zł rocznie na bzdety, z których 99 procent nikt nie będzie kożystać TOŻ TO CZYSTE MARNOTRASTWO!!! No ale pamiętam jak jeden człowiek wybudował sobie domek za firmowe pieniądze i cisza tylko co zwolnili z firmy. Logistyka odłogiem leży marnuje się wszystko nikt już racjonalnie nie myśli! Zamiast dołożyć i zmotywować pracownika to się wymyśla niezliczone rzeczy i papierologię, produkujemy rureczki plastikowe upraszczając! A nie produkujemy samolotów albo aut wyścigowych. Szczeże coraz bardziej mam dość i sam chyba zrezygnuje z pracy tutaj a pracuję od początku firmy..... ODRADZAM PRZYJMOWAĆ SIĘ DO TEJ FIRMY , POWITA WAS , WYSZKOLI, PRZEMIELI, WYRZUJE DO OSTATNIEJ KROPLI WASZEJ ŚIŁY, A JAK BĘDZIECIE ZBĘDNI TO WAS WYPLUJE. Taki morał pozdrawiam pracujących.

5S

Mogliby w końcu wziąć się za ten drugi parking , powiększyć go , wyrównać dziury , zrobić wyjazd i postawić toi toi pod latarnią , czasem człowieka potrzeba przyciśnie i co ? musi biegiem lecieć do firmy, albo w pole i trawą się podcierać . A jak nie zdąży ?! Skandal , że jeszcze go tam nie ma .

Kaziuk

Ja mam taką sugestię , skoro nie było chętnych do prywatnej opieki medycznej, to po jaki uj nam nasz zakład wciska bez prawa do odmowy ten pakiet medyczny? Może ja go nie chcę!!!!! A tak nie mam wyboru!!!!! I muszę za to płacić, a nigdy z niego nie skorzystam!!!!! Priva wymuszenia na pracownikach!!!! Czyżby jakiś koleś prezesa był właścicielem tej firmy medycznej? I dlaczego związki zawodowe nie reagują na taki jawny szwindel!!!!!! Obudź się Pani przewodniczącą związków zawodowych!!!!!!! ŻENADA O DNO.

@Kaziuk

Przecież cały koszt podstawowego pakietu medycznego (21zł) pokrywa zakład. Ludzie trochę słuchania ze zrouzumieniem..

Weronika

@Justa, to cenna opinia dla przyszłych kandydatów. Dziękuję!

xxxh
@Weronika

Bo pochlebna? Weroniko, zobacz na te negatywne i się ustosunkuj.

Weronika

@Justa, a co najbardziej podoba Ci się w pracy na produkcji?

@Weronika

1. Praca 8 h ( niekiedy soboty , ale nie święta jak w niektórych firmach ) 2. Jest czysto i nie słychać np tłuczących się blach jak w niektórych zakładach 3. Nie ma smrodu np. gumy 4. Robisz swoje i idziesz do domu 5. Można się dogadać z kierownictwem jeśli chodzi o urlop ( np. w nagłych życiowych sytuacjach ) 6. Należy pracować szybko , ale praca fizycznie nie jest bardzo ciężka a pracuje na wielu stanowiskach (kwiestia wprawy i chęci) 7. Wynagrodzenie nie jest najgorsze. Najważniejsze , że 2 z przodu. 8. Są organozowane wycieczki, szkolenia. Również dla dzieci coś się dostaje, karty Multisport i będą do specjalistów, kredyt mieszkaniowy z niskim oprocentowaniem, dodatek do węgla, dodatek na wczasy itd 9. Wielki ukłon w stronę firmy za premię zyskową! 10. Możliwość rozwoju jak komuś bardzo zależy Nie wiem o co Wam chodzi. Pracuję tu od kilku lat na produkcji i jest spoko. Dlaczego? Bo chcę !

@Justa

Sprostuję kredyt na remont :)

Ada

..........
@Ada

Mógłby działać lepiej.

Radek

Zapraszam w takim razie do pracy w innych firmach na strefie, gdzie smród jest nie do wytrzymania. w Voss praca na produkcji należy do jednej z lepszych, oczywiście zarobki mogą stanowić pewien mały minus, ale większe zarobki w śmierdzących firmach wydacie na leczenie, także wasz wybór, jesteście przecież wolnymi ludżmi, nie macie tutaj wyroku, nikt nie trzyma was tutaj na siłę. Więc proszę przestańcie szczekać..., po prostu idźcie sobie stąd

//\\
@Radek

Jak najbardziej popieram twój wpis. Ludzie jęczą a nic w tym kierunku nie robią, poz tym, że swoim stękaniem obrzydzają pracę innym, bo ile można słuchać w kółko jednego i tego samego. Przecież nikt niezadowolonych na siłę nie trzyma. Oni się sami trzymają.

@Radek

No i odezwał się następny, który siedzi na mamusi garnuszku ,załóż chłopcze rodzinę i wyżyj za naszą kasę ! Nikt nie narzeka na warunki bo są super ,staramy się aby standardy pracy były na najwyższym poziomie,robimy cele które są już prawie nie do osiągnięcia ale chcemy również godnie żyć i otrzymywać pensję adekwatną do wykonywanej pracy .NIC WIĘCEJ NIE CHCEMY !!!

Justa

Najlepsza firma na LSSE jeśli chodzi o pracę na produkcji. Są minusy związane z presją czasu czy zabieraniem premii za jakość bądź chorobowe, ale to chyba normalne, że taka sytuacja ma miejsce. Baaardzo polecam!

Szczęśliwy pracownik

Witam Po długich tygodniach spekulacji i wyczekiwania została podpisana decyzja o dodatku stażowym, a Prima aprilis to dobry czas na takie informacje, w swojej wspaniałomyślności Zarząd Voss wraz ze Związkami ogłosili co następuje: 1) za pierwszy rok 20pln brutto dodatku, czyli ok 15 PLN na spokojnie"rękę" ( w tym momencie ogarnia mnie przyjemny stan radości połączony ze szczękościskiem), 2) za każdy kolejny rok 10pln brutto, czyli 7pln na rękę ( stan radości przechodzi w niekontrolowaną euforię oraz różne komplementy w ich stronę ...#&5$#@$&+$#!!!!!....itp.mimo szczękościsku), Gdyby ktoś sądził , że to wszystko, to jest w błędzie, otóż aby zatrzymać pracowników przed zmianą pracy oraz zachęcić nowych do większej wydajności i braku absencji chorobowej: 3) DODATEK STAZOWY NIE ZOSTANIE WYPŁACONY GDY PRACOWNIK BĘDZIE W DANYM MIESIACU CHODŹ 1 DZIEŃ NA CHOROBOWYM LUB OTRZYMA REKLAMACJĘ....( obecnie euforia jest na granicy mojego stanu obłędu i właśnie uktuszył mi się ząb...Dalej mam szczękościsk, a jeszcze nie jadłem śniadania...). Jak widać z powyższego można zrobić " coś" dla pracowników aby polepszyć ich satysfakcję z pracy. Jednocześnie widoczna jest tu rola opiekuńcza zarządu, bo przecież w takiej Biedronce pracownik ma 2400pln podstawy , 700 PLN premii i 100pln dodatku za każdy rok. Zapyta ktoś pewnie, gdzie ta rola opiekuncza? Otóż co my, robotnicy zrobilibyśmy z taką górą pieniędzy??? Odpowiem : zwariowali ze szczęścia i tu objawia się rola opiekuncza zarządu. Nie chcą mieć obłąkanej załogi. I jeszcze mała dygresja . Przecież my jesteśmy szczęśliwi z naszymi zarobkami i marzeniami. Ilu z Was ma marzenie aby zmienić auto na nowe z salonu np. Skoda- miałem, nie Skoda super Be - miałem, albo super axtra wypas Be- miałem, willa z basenem- mam , wczasy Malediwy-były, Seszele - były Floryda - była... już nie ma gdzie jedzic? Nikt z was!!! Bo to są marzenia ludzi z kasą, oni wszystko mają i nic już nie cieszy, brak marzeń tylko zachcianki, więc aby nas ochronić dostosowuje się pensje do naszych marzeń. np: kupić dziecku nowy tornister w sierpniu, spłacić kredyt na pralkę i wiele innych, które cieszą jeśli się spełnią. Czyż to pięknie, więc podziękujmy Naszym Wspaniałym Prezesom za ich troskę. Z pozdrowieniami dla Zarządu oraz dzielnie walczącym o dobro każdego pracownika Związkom Zawodowym. PS. Każdy zna słowa : BÓG , HONOR, OJCZYZNA, ale czy dla wszystkich znaczą to samo? Niektórym wystarczy jedno - PIENIĄDZE, zastępuje ono pozostałe:-) Z pola bitwy pozdrawiają Sardynki...

@Szczęśliwy pracownik

Napisałeś wszystko co chciałam powiedzieć .DROGI ZARZĄDZIE DZIĘKUJMY!!!!!!!! ,ŻE ZA LATA PRACY W VOSS AUTOMOTIVE POLSKA DZIĘKUJESZ MI ZA PRACĘ DZIESIĘCIOMA ZŁ DODATKU STAŻOWEGO I 50 ZŁ PODWYŻKI .DOBRY PRACOWNIK TO ZADOWOLONY PRACOWNIK -POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYCH CO ODESZLI I TYCH CO ODEJDĄ .

xxy
@Szczęśliwy pracownik

BetkaSkarpetka
@xxxy

Poczatki pracy tam byly swietne . Bardzo lubialam moja prace i ludzi , z ktorymi spedzalam kilka godzin dziennie. Niestety z kazdym rokiem robilo sie coraz gorzej - bie chcialo sie przychodzic do pracy glownie za sprawa " (usunięte przez administratora)Cieszę się ze uciekła w porę bo robi się coraz gorzej ! ( o dziwo! Bo myślałam ze gorzej być już nie może !) . jeszcze jak by(usunięte przez administratora) - byla fajna atmosfera i czlowiek naprawde chcial tam przyjsc . pracowalo sie spokojniej i wypracowywalo sie swoje cele . A teraz ..... szkoda gadac . Kiedys jeszcze polecalam znajonym prace tam ale od jakiegos czasu tylko odradzam . Pozdrawiam wszystkich ,którzy jeszcze tam walcza aby było lepiej ....

On w Voss
@xxxy

Wam zawsze będzie mało. Byście pewnie chcieli zarabiać jak inżynierzy ;D :D Masz papier i wiedzę idź! to parę klocków dostaniesz ;D a nie ochłapy z produkcji

Zmęczona życiem
@BetkaSkarpetka

Ania paszka hahahaha

Pracująca na produkcji
@On w Voss

Tylko niektórzy inżynierzy nic nie potrafią. Zmieniają coś niby na lepsze a okazuje się że jest to niewypałem. Najpierw powinni popracować na produkcji żeby mieć pojęcie a potem wprowadzać innowacje.

Weronika

A jakie benefity oferuje VOSS Automotive Polska swoim pracownikom?

Ostatnia Szansa

Jestem bardzo ciekawa,co takiego zarząd naszej firmy VOSS uczyni,aby zachęcić ludzi wykwalifikowanych do dalszej współpracy? Firmy sąsiadujące proponują większe wynagrodzenie na start, niż my tutaj mamy po kilku latach pracy-jeszcze potrafią premię ukrócić i ciągle mało! mało! Z mobilizujcie nas do pracy tak abyśmy w końcu byli wszyscy zadowoleni. Coraz głośniej o Mercedesie a ludzie już uciekają... Ocknijcie się,oby nie było za późno i zostanie firma VOSS z dziesiątkowana. W kwietniu podwyżki? Jeżeli tak, to wykażcie się i w końcu zacznijcie nas szanować.

@Ostatnia Szansa

Nie licz na dużą :/

MQB
@xxxy

Wiem,wiem już nas uświadamiają,że nie ma co liczyć na kokosy. Trudno :-( Jesteśmy zmuszani iść tam gdzie lepiej płacą...

scr

Jak to jest , że co noc na jaguarze land rowerze głośno gra muzyka przez 8 godzin , i nikt z przełożonych od grupowej wzwyż nie ma odwagi zwrócić pracownikowi uwagi . Jeśli żółci są głusi to może trzeba ich wysłać do laryngologa . Potem się dziwią że reklamacje mają .

Ojjj

Jakie to wszystko popaprane....... W naszym zakładzie musi bardzo źle się dziać skoro kierownik produkcji , słyszycie kierownik produkcji chodzi z jakimiś dydkami i zachęca do zakupu usług medycznych. Notabene po przeczytaniu tej oferty stwierdzam że to tylko próba wyłudzenia pieniędzy. No ale wróćmy do tematu może kierownik za mało zarabia? I dlatego dorabdorabia na boku w voss-e? Ciekawe ile dostał za to kasy? Zapewne nie długo będzie można u niego w biurze zakupić kordłę, garnki czy ręczniki. I na bank trzeba będzie coś kupić od niego bo bedzie nie zadowolony i premie będzie ucinać. Och Polska wspaniały kraj..... ciekawe co będzie następne? Aż drżę w oczekiwaniu na kolejny dzień w pracy i nie mogę doczekać się kolejnych nowych sytuacji..... pozdrawiam serdecznie dorabiających na boku.... buźka panie kierowniku.

tuśka
@Ojjj

To nie jest popaprane to już w wielu firmach w Polsce jest standard. Jeżeli nie chcesz nie musisz z tego korzystać nikt nikogo do niczego nie zmusza. Korzystałam z takiej opieki medycznej u poprzedniego pracodawcy i jest to super sprawa. Wizyty u specjalisty i badania bez proszenia się o skierowanie i długiego oczekiwania na wizytę. Rezonans w ciągu kilku dni. Osobiście uważam, że warto.

N.K.W.D.S.S.
@Ojjj

Tak się zastanawiam się czy pamiętacie taki serial w tv Polskie drogi czy jakoś tak. I taka scena mi utkwiła że ktoś tam biegał po wiosce (zapewnie wioskowy przygłup) z patelnią w jednej ręce i drewnianą łyzką w drugiej i nap..... W tą patelnię tą łyżką krzycząc GARKI LUTUJE GARKI LUTUJE! Tak z ciekawości ciekawe kiedy u nas będą tak biegać po hali. To już nie jest nawet śmieszne to już żenada.

Weronika

@Ula może w takim razie najlepszy dojazd będzie autobusem, jak podpowiada @xxxy :)

Weronika

A co z rozmową kwalifikacyjną do VOSS Automotive Polska? Jak przebiega cały proces?

Ula

Szukam dojazdu z Chojnowa do tej firmy czy jest ktoś kto ma wolne miejsce?

@Ula

Z Chojnowa dojeżdża autobus ,raczej samochodami już nikt nie dojeżdża .

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska