Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Andrzej Nowy wpis

Widzę że i tu Karolina wieczorek mąci Mój obecny szef założyć jej sprawę o kradzież ,domyślam się że od was też zwolnili ja za to samo ,broni się tym że jest oraz psychicznie ,nie wiem ile w tym prawdy ale coś musi w tym być bo z oczu płynie jej obłęd Ona ciagle też kablowala

Stooor

Firma trąci komunizmem, kadra to głównie wychowankowie komunistycznego systemu pracy i podejścia do zarządzania. Niestety mimo deklaracji zmiany, chęci bycia innowacyjną organizacją, beton blokuje wszystko co się da. Kadra zarządzająca jest sklecona z ludzi którzy wychowali się w Groclinie, więc skąd mogą wiedzieć jak zarządzać inaczej, lepiej skoro nie mają pojęcia co to znaczy. Przydałaby się prawdziwa restrukturyzacja, zmiany osób które siedzą na dyrektorskim fotelach a nie wdrażają żadnych zmian. Dajcie szanse ludziom z zewnątrz, młodym, ambitnym z pomysłami.

byly pracownik groclin

racja

Obserwator
@byly pracownik groclin

Masz rację, dalej to kiepsko widzę, Ci ludzie nie już wstanie osiągnąć ,zmiany na wszystkich działach by się przydały.

Wkurzona
@Stooor

To co tutaj sie teraz dzieje! Na wyskokim szczeblu kazdy kryje kazdego by zachować stołek. Ludzi na produkcjach ma sie za robali.

ok.pl. Nowy wpis
@Stooor

Proszę te wszystkie negatywne uwagi zgłosić do O.I.P.Poznań -oni natychmiast zadziałają.Wyższa ranga chce Was wszystkich pracowników wykończyć psychicznie i fizycznie.Oto tej Wyższej randze chodzi.Pozniej napiszcie czy już działają.Niech zamkną tą firmę Groclin!Proszę nie bać się i nie dać zastraszyć "kimś"- Prezesowi tej Waszej firmy Groclin a wtedy będzie lepiej w Gr.Wlkp.-tzn.może powstaną Nowe zakłady pracy--a przez ten "stary komunistyczny zakład pracy Groclin"nie ma NIC!!

Edyta Nowy wpis
@ok.pl.

Piszecie dużo o zarządzaniu tą firmą. A jakie warunki zatrudnienia oferują? Są one dla Was zadowalające? Kasa ok?

Hirek Nowy wpis
@Stooor

Był kiedyś taki jeden młody kierownik / dyrektor. Nazywał się Szram. Przejął rozwój poszyć od Niemców, zawinął im budę. dał pracę i podwyżki ludziom z rozwoju, zwiększył wydajność produkcji podobno o 20% i Kaizeny działały dzięki jego pracownicom.. To były czasy. Wszystko szło jak ta lala, ale Gerstner uparł się, żeby wyprowadzić wszystko na Ukrainę... i co teraz z tego zostało? NIC.

gwiazdeczka1974

No niestety kabelki tylko do kwietnia...

mecenas z wlkp.
@gwiazdeczka1974

Bardzo proszę Was Wszystkich Pracowników abyście powiadomili o Wszystkim co złego dzieje się w Waszej firmie Groclin -- O.I.P.Poznań --oni natychmiast zadziałają.Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Adamo1006

W zakładzie w najlepsze trwają zwolnienia grupowe, a na stronie firmy nadal widnieje zakładka "Kariera". Brawo dla moderatora strony oraz ogólny ład i porządek.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Tim

Firma masakra.

Stan

Nie polecam nikomu tej firmy na każdym kroku kłamstwa.Produkcje przenoszą na Ukrainę.Wynagrodzenie to jest żenada.

Gozbi

Lubię atmosferę w Inter Groclin Auto za: Między pracownikami była atmosfera w porządku, tak jak zwykle w zakładach raz lepiej raz gorzej. Niestety relacje pomiędzy kierownictwem a pracownikami już nie do końca. Ciągle mało i mało, jak się nie podoba to możecie się zwolnić do śledzi itp

Jurek1956

Moja żoneczka tam pracuje

moli
@Jurek1956

jestes juz po 60 tce to i Twoja żona pewnie w wieku emerytalnym

Jesteś zwycięzcą

Zarząd spółki w dniu 10 sierpnia 2018 r. zwrócił się do rady pracowników spółki o przystąpienie do konsultacji oraz powiadomi właściwe urzędy pracy o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych w spółce. Zarząd Groclinu rozpoczął procedurę konsultacji w sprawie zwolnień grupowych i planuje w okresie sierpień–grudzień 2018 r. zwolnić 321 pracowników zatrudnionych w zakładach w Grodzisku Wielkopolskim i Karpicku, co stanowi 45 proc. wszystkich zatrudnionych w Groclin SA - podała spółka w komunikacie.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę?

Edyta

Witam, szukam informacji na temat systemu wynagrodzenia w Inter Groclin Auto, czy jest to praca godzinowa czy na akord? Jaką stawkę przewidują na początek? Czy można liczyć na jakiś system premiowy? Każda informacja, która będzie merytoryczna przyda się na wątku.

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Inter Groclin Auto? Podzielcie się tymi informacjami.

Gozbi

Szwaczka najniższa krajowa...sorry 100 zł więcej, 150 zł premii absencyjnej (jak nie choruje, opieka) i premia od akord (marchewka na końcu kija)

Amazon
@Gozbi

To już ludzie w Amazon na chorobowym mają więcej pieniędzy niż wy wypłaty

Edyta

@Gozbi, a wiesz może, jak to wygląda na innych stanowiskach? Czy można też liczyć na dodatki świąteczne i benefity pozapłacowe? Czy firma organizuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje? Czy trudno o awans wewnętrzny?

Edyta

http://pl.groclin.com/front_news/display_list/current_vacancies Pod tym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy w firmie Inter Groclin Auto. Czy ktoś z was pracował na powyższych stanowiskach? Jakich zarobków można oczekiwać? @Wkurzona, napisz proszę coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie.

Edyta

@incognitadalej jesteś pracownikiem Inter Groclin Auto? Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jak wygląda praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda ona obecnie? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w niej jakieś zmiany?

incognita

Od niedawna mamy w firmie nowego kierownika i zespół do mierzenia czasów. Co o tym sądzicie ?

Na pewno musisz pochwalić się znajomością języka obcego np. angielskiego albo francuskiego @ona a poza tym to patrzą na to czy potrafisz analitycznie myśleć

ona

Witam. Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną,jako kontroler jakosci. Jakieś rady? Czy ktoś jest obecny na tym forum na tym stanowisku?

pracująca

Myślę,że wiek nie ma znaczenia-liczy się chęć do pracy.

pracująca

Szukają szwaczek,nawet takich do przyuczenia.Praca dwuzmianowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto