Inter Groclin Auto
counter
2 185 552 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Inter Groclin Auto?

Natalia Nowy wpis

A są problemy z kradzieżą w firmie?

Andrzej Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 206 dni.

Widzę że i tu Karolina wieczorek mąci Mój obecny szef założyć jej sprawę o kradzież ,domyślam się że od was też zwolnili ja za to samo ,broni się tym że jest oraz psychicznie ,nie wiem ile w tym prawdy ale coś musi w tym być bo z oczu płynie jej obłęd Ona ciagle też kablowala

Tak1Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 291 dni.

Czy Inter Groclin Auto organizuje staże dla studentów?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Stooor

Firma trąci komunizmem, kadra to głównie wychowankowie komunistycznego systemu pracy i podejścia do zarządzania. Niestety mimo deklaracji zmiany, chęci bycia innowacyjną organizacją, beton blokuje wszystko co się da. Kadra zarządzająca jest sklecona z ludzi którzy wychowali się w Groclinie, więc skąd mogą wiedzieć jak zarządzać inaczej, lepiej skoro nie mają pojęcia co to znaczy. Przydałaby się prawdziwa restrukturyzacja, zmiany osób które siedzą na dyrektorskim fotelach a nie wdrażają żadnych zmian. Dajcie szanse ludziom z zewnątrz, młodym, ambitnym z pomysłami.

Tak27Nie
byly pracownik groclin

racja

Tak1Nie
Obserwator
@byly pracownik groclin

Masz rację, dalej to kiepsko widzę, Ci ludzie nie już wstanie osiągnąć ,zmiany na wszystkich działach by się przydały.

Tak10Nie

Wkurzona
@Stooor

To co tutaj sie teraz dzieje! Na wyskokim szczeblu kazdy kryje kazdego by zachować stołek. Ludzi na produkcjach ma sie za robali.

Tak12Nie
ok.pl.
@Stooor

Proszę te wszystkie negatywne uwagi zgłosić do O.I.P.Poznań -oni natychmiast zadziałają.Wyższa ranga chce Was wszystkich pracowników wykończyć psychicznie i fizycznie.Oto tej Wyższej randze chodzi.Pozniej napiszcie czy już działają.Niech zamkną tą firmę Groclin!Proszę nie bać się i nie dać zastraszyć "kimś"- Prezesowi tej Waszej firmy Groclin a wtedy będzie lepiej w Gr.Wlkp.-tzn.może powstaną Nowe zakłady pracy--a przez ten "stary komunistyczny zakład pracy Groclin"nie ma NIC!!

Tak2Nie
@ok.pl.

Piszecie dużo o zarządzaniu tą firmą. A jakie warunki zatrudnienia oferują? Są one dla Was zadowalające? Kasa ok?

Hirek
@Stooor

Był kiedyś taki jeden młody kierownik / dyrektor. Nazywał się Szram. Przejął rozwój poszyć od Niemców, zawinął im budę. dał pracę i podwyżki ludziom z rozwoju, zwiększył wydajność produkcji podobno o 20% i Kaizeny działały dzięki jego pracownicom.. To były czasy. Wszystko szło jak ta lala, ale Gerstner uparł się, żeby wyprowadzić wszystko na Ukrainę... i co teraz z tego zostało? NIC.

gwiazdeczka1974

No niestety kabelki tylko do kwietnia...

Tak2Nie

mecenas z wlkp.
@gwiazdeczka1974

Bardzo proszę Was Wszystkich Pracowników abyście powiadomili o Wszystkim co złego dzieje się w Waszej firmie Groclin -- O.I.P.Poznań --oni natychmiast zadziałają.Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Tak4Nie2
Adamo1006

W zakładzie w najlepsze trwają zwolnienia grupowe, a na stronie firmy nadal widnieje zakładka "Kariera". Brawo dla moderatora strony oraz ogólny ład i porządek.

Tak5Nie

Tim

Firma masakra.

Tak11Nie

Stan

Nie polecam nikomu tej firmy na każdym kroku kłamstwa.Produkcje przenoszą na Ukrainę.Wynagrodzenie to jest żenada.

Tak8Nie

Gozbi

Lubię atmosferę w Inter Groclin Auto za: Między pracownikami była atmosfera w porządku, tak jak zwykle w zakładach raz lepiej raz gorzej. Niestety relacje pomiędzy kierownictwem a pracownikami już nie do końca. Ciągle mało i mało, jak się nie podoba to możecie się zwolnić do śledzi itp

Tak4Nie1

@Jurek1956

jestes juz po 60 tce to i Twoja żona pewnie w wieku emerytalnym

Tak13Nie1
Jesteś zwycięzcą

Zarząd spółki w dniu 10 sierpnia 2018 r. zwrócił się do rady pracowników spółki o przystąpienie do konsultacji oraz powiadomi właściwe urzędy pracy o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych w spółce. Zarząd Groclinu rozpoczął procedurę konsultacji w sprawie zwolnień grupowych i planuje w okresie sierpień–grudzień 2018 r. zwolnić 321 pracowników zatrudnionych w zakładach w Grodzisku Wielkopolskim i Karpicku, co stanowi 45 proc. wszystkich zatrudnionych w Groclin SA - podała spółka w komunikacie.

Tak29Nie

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę?

TakNie1

Edyta

Witam, szukam informacji na temat systemu wynagrodzenia w Inter Groclin Auto, czy jest to praca godzinowa czy na akord? Jaką stawkę przewidują na początek? Czy można liczyć na jakiś system premiowy? Każda informacja, która będzie merytoryczna przyda się na wątku.

Tak21Nie

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Inter Groclin Auto? Podzielcie się tymi informacjami.

Gozbi
@Administrator

Szwaczka najniższa krajowa...sorry 100 zł więcej, 150 zł premii absencyjnej (jak nie choruje, opieka) i premia od akord (marchewka na końcu kija)

Tak4Nie
Amazon
@Gozbi

To już ludzie w Amazon na chorobowym mają więcej pieniędzy niż wy wypłaty

Tak3Nie

Edyta

@Gozbi, a wiesz może, jak to wygląda na innych stanowiskach? Czy można też liczyć na dodatki świąteczne i benefity pozapłacowe? Czy firma organizuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje? Czy trudno o awans wewnętrzny?

Edyta

http://pl.groclin.com/front_news/display_list/current_vacancies Pod tym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy w firmie Inter Groclin Auto. Czy ktoś z was pracował na powyższych stanowiskach? Jakich zarobków można oczekiwać? @Wkurzona, napisz proszę coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie.

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Inter Groclin Auto? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Edyta

@incognitadalej jesteś pracownikiem Inter Groclin Auto? Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jak wygląda praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda ona obecnie? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w niej jakieś zmiany?

Tak10Nie

incognita

Od niedawna mamy w firmie nowego kierownika i zespół do mierzenia czasów. Co o tym sądzicie ?

Tak26Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Inter Groclin Auto