Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

gosc

hejka, z tego co widzę to kabelki maja przenieść z grodziska?ale dokąd?i jak ogólnie sytuacja tam wygląda?

ola

ktos mi powie jak nazywa sie pan ktory jezdzi autem srebrnym na tablicach CB? I CZY TAM PRACUJE BO GO NIE WIDUJE

Tyle ludzi co pracowało wszystko doprowadzili do upadłośći .Szkoda że P.Drzymała tego nie prowadził,bo jak on był to było o wiele lepiej teraz to porażka

Nie rozumiem ze az tak mozna wykorzystywac ludzi szantazowac ze jak nie przyjda na 12 godzin to ich zwolnia i pózniej jest jak jest,a pozniej sie dziwia ze ludzie na chorobowe idą,

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Nie wiadomo o co chodzi jak długo te wiązki beda w grodzisku ponoc maja wszystko przenies syf i gimela.Tak to jest jak dadza kierownikow którzy na tych stanowiskach sa pierwszy raz to oni doprowadzili groclin do upadłośći.Szary zwykły pracownik wie wiecej niż oni.Oni tylko siedza 5 tysiecy biora a zwykłe osoby ktore maja 1300szł wszystko załatwiaja za nich.Wykorzystuja ciagle ludzi

.....
@ja

Najszczersza prawda w 100% - kierownictwo, brygadzistki i mistrzynie pod wszelka krytyką, a ich poziom IQ nie przekracza 7%!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróbelek ma większe IQ niż Ci dyrektorzy, kierownicy, pożal się Boże mistrzynie, brygadzistki i niektóre liderki - naprawdę, to się nazywa fachowo: POSPOLITE RUSZENIE JEŁOPÓW!!!!!!!!!!!!! - aż żal za (usunięte przez administratora) ciska i tyle na temat

ppp

Funkcjonują-i tak to nazwijmy :-D

Misiek

wiązki jeszcze funkcjonują ?

kobiety
@Misiek

mamy naqgrania z zebran z czecha zbroja stosuje mobung zmusza do nadgodzin nawet osoby z druga grupa chodzi pijprawnychana do pracy ludzie sie na nia szykuja wyjedzie stad z obitym ryyyjem wyrwala znaki na parkingu dla osob niepelnos

ppp

Coraz mniej pieniędzy ,coraz mniej pracowników ,coraz mniej ochoty do pracy :) Sytuacja w której pieniądze za nadgodziny nie są wypłacane na czas nikogo nie dziwi. Ja na zapłatę 8 godzin sobotnich czekam drugi miesiąc ;)

ased

co tam w świecie Groclinwiring :P

gośc

I o to właśnie mu chodziło żeby przejąć i z zyskiem to opylic, szkoda tylko , że p.Drzymała miał tak kiepskich doradców, którym płacił dużą kasę, każdy go skubal jak mógł a ten się nie da co niektórym oczka się otworzą szeroko, skończyło się ich eldorado!

Gość 2
@gośc

Najszczersza prawda. Doradcy Pana (usunięte przez administratora) już polecieli, płacił dużą kasę bo im ufał. A skończyło się jak zawsze, nowy prezes nie chciał mieć fałszywych ludzi , poznał ich jak zaczęli kręcić miedzy jednym a drugim. Pozdrawiam i życzę powodzenia wytrwałym.

Gozbi

Czyli osoby z Karpicka będą jeździć do Grodziska, oczywiście komu pasuje dojazd a reszta będzie musiała zwolnić się sama. Jak do pracy dojedzie ktoś z odległych miejscowości? Niemiec w półtora roku rozpie..... To co Drzymała budował latami.

czyli ?

Gozbi

Z tego co wieść gminna niesie to duże.Podobno Karpicko ma zostać wchłoniete przez Grodzisk.

psi

jakies zmiany ? ?? co tam się dzieje ?

taki ktos

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a na wiazkach nie jest zle wszystko zalezy od ludzi z ktorymi pracujemy unormuje sie to tylko pootrzeba czasu.

SZWACZKA

Współczuję osobom pracującym na wiązkach.Wolę pracować ciężej ale w normalnej atmosferze.

mloda

Witam wiecie co sie dzieje w groclinie i czemu zwalniaja ?

TAKI KTOS

Witam.Jak wygląda sytuacja w Groclinie?Słyszałem że SZANOWNY pan (usunięte przez administratora) z Administracji jest na zwolnieniu?Czy jest to prawda?W sumie dobrze by było jak by tą osobę zwolnili,same kłopoty są tylko przez niego!

psi

Kto zarządza teraz Volvo ? Pan E.C jeszcze funkcjonuje ?

Ela

Słychać i to dość dużo robią porządki na wreczaja ludziom wypowiedzenia umowy, narazie zwykli a nadzór ma się dobrze,

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto