Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

gosc

Witam:) Jak wyglada sytuacja w Groclinie??Interesuje mnie dzial VOLVO :)

Gość@

Nie upadlają, tylko potrzebują pracy!!! Nikt z własnej nieprzymuszonej woli by tam nie wrócił!

Witam podobno znowu przyjmuja tych co pozwalniali,tzn ludzie sami sie zgłaszaja tam.Haha w zyciu!! "drugi raz do tej samej rzeki sie nie wchodzi" pytanie na ile miesiac dwa?bo pottrzebuja ludzi,widac jak ludzie sami sie upadlają!! to tyle na temat

k240201

Witam.Wiosennie i światecznie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Re

Hejka co tam słychać w groclinie

kieras

witam jak tam sytuacja w groclinie?

egdrfgfr
@kieras

Na zachodzie bez zmian :D

bolik

Czesława jest oki.Ona musi być szefem produkcji.

Mozil
@bolik

chyba chlewu ;)

Mozil

Można mieć rację i poziom. Racja z wiekiem przychodzi. A kultura osobista już widać niekoniecznie.

mała Megii

Pani Czesia wyzywa i psioczy ale ma racje i szluz

denek

witam Jak sytuacja w Groclinie ?

IZA

Nie ma powodu żeby ktoś się cieszył z Tego powodu ze kogoś zwolnili pracy ,

Była pracownica

Pani Czesia to była i nadal jest kobitka z jajami - jedyna osoba na odpowiednim miejscu, która tak samo (usunięte przez administratora) jak zwykły pracownik!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

taki ktos
@Była pracownica

Masz złe info p.Czesia jest zmień informatora pracuję tam więc widzę ją

lila
@taki ktos

też ja widzę codziennie ale wiem że dostała miesięczne wypowiedzenie,ludzie niektórzy mają powody żeby się cieszyć z niektórych zwolnień!!

psi ogon

hehe kogo jeszcze ?? :) ...widzę że w końcu zmiany

mała
@psi ogon

szanowną pania dyrektor Czesławę,ha,ha chociaz mi jej akurat szkoda bo to była konkretna kobitka

mała

HA,HA,HA wielki czas lepiej póżno niż wcale!!!!!

gość

IGA pożegnała Szanownego Pana Emila !!!!!!!!!!!

krzysz

ale co? wiazki sprzedane ale ludzie pracuja tak? co dalej? slyszalem ze beda nowe miejsca pracy i beda dzownic do tych co ich pozwalniali w czasie kryzysu firrmy? wie ktos cos?

@krzysz

ZA ŻADNE SKARBY ŚWIATA BYM TAM NIE WRÓCIŁA - TO JUŻ WOLĘ SUCHĄ PYRE Z SOLĄ ZJEŚĆ NIŻ ZNOWU DAWAĆ SIE TAM PONIŻAĆ I MOBINGOWAĆ ZA NĘDZNE 1300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracująca

Wiązki sprzedane,szwalnia zostaje.Ciekawe co nas jeszcze tutaj czeka.

@pracująca

Przecież to już z góry było wiadome, ze tak będzie, przy takim zarządzaniu i organizacji, jak kierownikami, brygadzistkami i liderkami zostają ludzie na tych czaplinowskich drutach się nie znający i nie wiedzący co to prawdziwa rzetelna praca, a nie opierdalanie się, łażenie co po chwila na papieroska, zajmowanie się wymyślonymi klejdrami o tych rzetelnie pracujących i drapanieniem się po jajach cały Boży dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale z dwojga złego to dobrze, że chociaż szwalnia została i przetrwała - no ale tam są odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach - więc co się dziwić!!!!!!!!!!!!!

max

pracuje i powiem tylko jedno brak slów

masz racje gosciu pisza tak jak pracuja czyli byle co pisza i byle jak pracuja

masz racje gosciu pisza tak jak pracuja czyli byle co pisza i byle jak pracuja