Opinie o Mas Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mas Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mas Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mas Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Dominika Nowy wpis

Call Centre Advisor w ogłoszeniu ma wpisana umowę o pracę , nie wiem tylko od jakiej podstawy można zacząć. Może tu by Ktoś wiedział? Dodatkowo z opisu wynikają premie. Na jakiej zasadzie przyznawane?

Zly link

Jest tez utworzona druga strona dla tego pracodawcy z jakiegos powdu: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21452718 . Ktos moglby potwierdzic czy to ci sami?

Emilia
@Zly link

pod tym linkiem chyba jest inna firma jednak : Medserv MAS Polska Sp. z o.o. w Wrocław , wiec nie jest to duplikat

zly link Nowy wpis
@Emilia

wg krs to ci sami wiec raczej to samo. Czyli jednak nie wyglada wesolo

Michał Nowy wpis
@zly link

Czy ja wiem czy niewesoło? Jakiś powód musi być. Najlepiej dowiedzieć się u źródła czyli w firmie. Interesowałeś się tym?

em Nowy wpis
@Michał

Przecież w firmie ci nie odpowiedzą.

Rekrutacja

Rekruterów wyciągali chyba w laysach. Zaczynają profes rekrutacji, przechodzą do ustalania kalendarza i milkną, szkoda tracić czasu nawet na wysyłanie cv-ki

ABC

Nie mam zastrzeżeń co do pracodawcy: oferuje dobre benefity : premie od zdobycia targetu, dodatki: MyBenefit i prywatna opieka medyczna Luxmed, paczki na Święta dla dzieci, dodatek do wypłaty za przychodzenie do pracy, drobne okolicznościowe upominki wysyłane pocztą, ubezpieczenie na życie. Dla osób pracujących w biurze są dostępne przekąski, świeże owoce, soki, pyszna kawa, różne rodzaje herbat itp. Panie z HR raz na jakiś czas organizują np. dzień naleśnikowy, gdzie pod dostatkiem jest różnych dżemów i owoców do dekorowania. Zespoły też się organizują i robią dzień charytatywny gdzie zbierają pieniądze na szlachetny cel, każdy coś przynosi: ciasta, sałatki itp. Lokalizacja biura jest świetna, tylko 5 minut do Rynku, przystanek tramwajowy zaraz na przeciwko, jakby ktoś zgłodniał to na około pełno knajpek z jedzeniem, najważniejsze że jest Biedronka i Rossman za rogiem. Jedyny minus tego biura to kiepska wentylacja, klima działa ale brak świeżego powietrza, tylko niektóre lufciki okien się uchylały, zawsze duszno było. Jeśli chodzi o godziny pracy-to już zależy od zespołu do jakiego się trafi. Ludzie w zespołach też bardzo młodzi. Ogólnie byłam zadowolona z pracy dla Medserv Mas Polska.

Firma Mas Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz - Operator maszyn i urządzeń. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Delegacje

Czy jest dużo delegacji zagranicznych?

Jaszczur
@Delegacje

przez pandemię wyjazdy szkoleniowe zamrożone, wcześniej były sporadyczne wyjazdy do IE/UK na szkolenia po tydzień/dwa, raczej jak ktoś nie chciał jechać to nie było halo - ściągali kogoś z Irlandii.

zainteresowany

czy firma ma dział IT? czy są prowadzone zewnętrzne rekrutacje do IT?

Strrr

Czy pracował ktoś na stanowisku Junior billing administrator? Jak wygląda praca i atmosfera pracy? Jakie zarobki?

Oliwka
@Strrr

Praca pod presją, stres. Pilnowanie nawet drobnych spóźnień za 5 minut spóźnienia trzeba odrobić 30 min, za 15 minut godzinę. Płaca słabo 2100 netto. Nie polecam

Aleksandra

Cześć, chciałam was zapytać o praktyki zawodowe w firmie Mas Polska. Czy studenci mogą w niej zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Powiedzcie, czy pracodawca oferuje taką możliwość. Jeśli tak, to jeszcze chciałabym się dowiedzieć, czy takie praktyki, jeżeli są, to czy są bezpłatne.

pytanie

Jaka jest pensja netto dla Medical Billing Officer?

Garmażer

Na początku było fajnie, potem słabo, następnie strasznie, teraz już na szczęście tam nie pracuję, ale ponoć niewiele się zmieniło. Nierówności płacowe, wymuszanie nadgodzin (oczywiście za darmo), kapo na straży każdej minuty spóźnienia, niekompetentni przełożeni. Ale za to można było dostać termos z logo firmy raz do roku.

pytanie
@Garmażer

jak to nadgodziny za darmo? A kodeks pracy? Luzie nie pytali o plate za nadgodziny? Czy jest jakis system, gdzie wprowadza sie godziny pracy i nadgoziny?

Kuba
@pytanie

Nadgodziny za darmo? Gdzie? W ktorym dziale?

Młody
@Kuba

Zwróć uwagę że odpisujesz na wpis że stycznia. W moim teamie wymuszania nadgodzin nie było ale jak kończyłem pracę o 5tej jeszcze w czasach stałych godzin widziałem jak wiele osób zostawało po godzinach wraz ze swoimi leaderami nieraz nawet ponad godzinę- czy było to wymuszane? Podejrzewam że w sposób miękki- leader i najstarsi stażem zostają więc nie wypada żebyś Ty wychodził- tak to chyba miało działać. W moich czasach wprowadzili oficjalne płatne nadgodziny ale w praktyce ciężko się było na nie załapać bo tylko od czasu do czasu "góra" na to pozwalała.

@Młody

Jak oceniasz pracę w Mas Polska i co możesz powiedzieć na temat wynagrodzenia w tej firmie? Liczę na jakieś wieści w tej sprawie, ciekawi mnie to. Z tego co widzę dobrze znasz Mas Polska od środka, więc na pewno będziesz w stanie udzielić mi odpowiedzi.

Beczka

Zwolnili kilka osób (nie wiem jak dużo) z powodu koronawirusa, czytaj pozbyli się ich jak śmieci, bo zwalniali praktycznie ludzi z dnia na dzień. Był telefon, że no elo, ale no nie jesteś potrzebny po czym przyjeżdżał Pan na rowerze i wręczał Ci wypowiedzenie (jak pracowałeś zdalnie). Teraz znowu szukają ludzi. Jak się sytuacja powtórzy to znowu się pozbędą ludzi jak śmieci? :) Ktoś może powiedzieć, że pewnie słabo pracowałeś/łaś... Człowiek dawał z siebie 100%, zostawał często po pracy bo coś było nieskończone i stawiał na teamwork... W tej pracy było tylko dobre wynagrodzenie i czasem jakieś fajne jedzenie lub inicjatywa ze strony pracodawcy, no i kilka osób, to wszystko. Nie polecam.

Kuba
@Beczka

Ludzie dostali miesieczna odprawe (nawet ci, ktorzy dopiero sie przyjeli), a potem jak sytuacja sie ustabilizowala (2 miesiące później) to dzwonili i chcieli ich brac spowrotem.

Co to znaczy wymuszanie nadgodzin?

To firma zapewniała posiłki podczas pragc

Daria

@Garmażer a jak z awansem ?

Piotr B.

Typowy korpo-kołchoz ze wszystkimi jego wadami - kiepskie warunki i atmosfera, marne pensje, niesympatyczny HR, nikłe szanse na jakikolwiek rozwój. Jedyny pozytyw - lokalizacja.

Henry

Jakieś podpowiedzi przed rekrutacją by się przydały. O co z reguły pytają?

Hłasko

Opinii nie ma, bo całkiem prawdopodobne, że nikt nie pracuje tam na dłuższą metę. Jeżeli jest u nich tak samo jak kilka lat temu, to stanowczo odradzam. Najlepiej od razu pójść w finanse lub IT, zamiast rozszyfrowywać co irlandzki lekarz miał na myśli za nieco ponad 2000 na rękę. Moje sugestie dla Mas Polska Sp. z o.o.: ~30% większe wynagrodzenie dla każdego na start, uelastycznienie godzin pracy i przerw, uniezależnienie teamów w Polsce od teamów i przełożonych w Irlandii (usunięte przez administratora)

Narzekaliście na wysokość wynagrodzenia. Czy zmieniło się coś w tej kwestii, warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Mas Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Mas Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mas Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mas Polska Sp. z o.o.?

Mas Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 3
    50-077 Wrocław