Adres: Kazimierza Wielkiego 3, 50-077 Warszawa

3 16 24 5 1

Opinie o Medserv MAS Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Alex
Nazwa działu: Handlowy

Wszystko w porządku. Jestem zadowolony.

Tak14Nie5
anonymous

Opinie o firmie Medserv MAS Wrocław nie pojawią się na forum, ponieważ przyszły pracownik jest zobowiązany przed podjęciem pracy do podpisania klauzuli, że nie będzie wystawiać żadnych opinii o pracodawcy.

Tak8Nie5
@anonymous

Dlaczego wypisujesz takie bajki? Skąd to wziąłeś? Dlaczego wypowiadasz się w kwestiach o których nie masz zielonego pojęcia? Każdemu wolno wyrażać opinię na temat swojego byłego lub obecnego pracodawcy, trzeba tylko przestrzegać kilku ogólnych zasad- nie zdradzać tajemnicy handlowej, nie stosować zwrotów obraźliwych w stosunku do firmy i pracowników, nie pisać nieprawdy. Każda inna czynność jest chroniona prawem do wolności wypowiedzi, której nikt nie może ci odebrać, a już zwłaszcza czymś tak nieznaczącym (w systemie aktów prawnych) jak umowa o pracę. Proszę się ogarnąć i nie wypisywać bzdur!

Tak9Nie1

Anonymous
@Grimnebulin

Hejter internetowy buhaha. To sucha informacja, dlaczego opinia może się nie pojawić, a ponieważ masz wąskie horyzonty, to w ogóle nie zrozumiałeś co zostało napisane. Pewnie rocznik 90+ i nie wiesz, że ludzie różnie podchodzą do takich rzeczy i nie muszą mieć wiedzy, myśląc że coś jest niezgodne z prawem. Umowa o pracę jest znacząca, ale żeby ten papier o niewyrażaniu opinii miał moc prawną musi być sporządzony osobno, ponieważ umowa o pracę może zawierać ściśle określone informacje, nie mówiąc już o wolności słowa. Co do twojego wywodu, to prawa nie skończyłeś, ponieważ kilku znajomych prawników miało wątpliwości jak do tego podejść a pytanie padło tylko z ciekawości, bo takie coś jest jednak nieco dziwne. Dlatego kwestia osobnego sporządzania dokumentu już mogłaby sprawić właśnie trudności w interpretacji.

Tak4Nie5
@Anonymous

Jeżeli dajesz się nastraszyć takim śmiesznym zapisom w umowach, to tylko świadczy o twojej inteligencji i pewności siebie.

Tak4Nie
tomato
@anonymous

Szkoda,ze wpisy tutaj nie sa w zaden sposob weryfikowane. Nie istnieje zadna klauzula, ktora przyszly pracownik musi podpisywac a ten komentarz jest bardziej niz zalosny, bo jesli juz wystawia sie opinie to powinna byc ona konstruktywna i zgodna z prawda.

Tak15Nie
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Super praca , dobre zarobki, miła atmosfera ????

Tak6Nie4
Monia

Miła atmosfera dobre zarobki co więcej oczekiwać

Tak4Nie5
Monia

Super praca, świetne zarobki coz więcej trzeba .

Tak6Nie5
Monia

Super atmosfera. Świetne zarobki, coz więcej trzeba.

Tak8Nie4
Bąbel
Nazwa działu: Finanse

Ja aplikowalem z polecenia. Rekrutacja przebiegała bardzo sprawnie. Odpowiedź po rozmowie w przeciągu kilku dni. Cała rozmowa kwalifikacyjna odbyla sie po angielsku i na koniec krótkivtest z pisania, excela oraz uzupełnienie formularza . Rozmowa raczej bez stresu. Pracuję, trochę obawiałem się czytając poprzednie opinie ale faktycznie to chyba już historia.

Tak19Nie6
kropka
Nazwa działu: Produkcja

korporacją to ja bym tego nie nazwała - 200 luda :) z twojego komentarza wynika że dość dawno tu pracowałaś i pewnie razem pracowałyśmy :) bo mi stuknie 3 lata :). niektóre info już nieaktualne ale LUDZIE NADAL SUPER! od kilku miesięcy firma przeprowadza regularne anonimowe akinety wśród luda i na razie traktuje je serio. Mój team miał raczej problem z managerem i dzięki ankietom sprawa jest rozwiązywana :) No i firma wprowadza także flexitime co chyba nawet nie było do pomyślenia kilka lat temu! dzieje się pozytywnie i fajnie Wspomniane wcześniej różne eventy - chyba jest ich teraz trochę mniej niż wcześniej, szkoda ogólnie spoko

Tak15Nie8
Ogórek

Naprawdę ciężko jest napisać o tej firmie coś dobrego, co widać po wcześniejszych opiniach wypowiadających się tutaj osób. Sztywne godziny pracy – 9-17 lub 9.30-17.30, w zależności od szczęścia. Tak jak zostało to już wcześniej napisane – za chociażby minutowe spóźnienie pracownik musi bezpłatnie zostać pół godziny dłużej. Jeżeli chce się coś załatwić/pójść do lekarza w trakcie godzin pracy lub wyjść chwilę wcześniej, trzeba wypełnić wniosek po polsku i po angielsku z podaniem przyczyny oraz dokładnych godzin nieobecności i w jakim dniu i godzinach zostaną one odrobione. Czyli całkowity brak zaufania do pracownika i założenie, że poza pracą nie ma się życia prywatnego. Ilość pracy znacznie przewyższa możliwości przerobowe zespołu, niestety nikogo to nie obchodzi, ponieważ kierownictwo oczekuje, że ludzie będą wykonywać coraz więcej normy przy zerowej ilości pomyłek. Dodatkowo oczekuje się, że pracownicy będą zostawać na darmowe (!) nadgodziny w ramach wolontariatu. Dużo firm nie płaci za nadgodziny, jednak można je wówczas odebrać w innym terminie. Tutaj nie ma ani jednego ani drugiego. Przez 8 godzin pracuje się w stałym napięciu, walcząc z czasem, żeby zrobić jak najwięcej. Jest jedna półgodzinna przerwa o ustalonej porze, w czasie której wszyscy na raz biegną do kuchni. Poza tą przerwą lepiej nie odchodzić od biurka zbyt często. Rozmowy w trakcie pracy też nie są zbyt mile widziane, przez co panuje ciężka atmosfera i zespoły są słabo zintegrowane. Ogólnie panuje chaos informacyjny, nie ma jasno ustalonych i spisanych zasad postępowania w konkretnych przypadkach, każdy mówi coś innego. Nowe osoby nie przechodzą normalnego szkolenia, tylko od razu zaczynają pracować i uczą się na własnych błędach, często jednak za późno. Upokarzające jest to, że błędy są nierzadko wytkane publicznie. Dodatkowo zdarzały się tam kuriozalne sytuacje, w których trzeba było przepraszać, że nie zostało się na bezpłatne nadgodziny czy też tłumaczyć się z zachorowania i pójścia na L4 (!). Firma nie ma do zaoferowania żadnych możliwości rozwoju lub zdobycia nowych umiejętności. Praca wykonywana jest na przestarzałym systemie rodem z lat 90., który stale nie działa, co jest szczególnie frustrujące, biorąc pod uwagę ilość zadań do wykonania. Podwyżki i ewentualne „awanse” w hierarchii przyznawane są na podstawie osobistych sympatii, a nie umiejętności, zaangażowania czy stażu pracy. Benefity są słabe – Multisport i Luxmed, za oba trzeba dopłacić. Istnieje również bonus do pensji za obecność w pracy, jednak nie rekompensuje on pozostałych minusów. Jedyną pozytywną stroną tej firmy są ludzie, którzy wewnątrz zespołów są bardzo w porządku. Niestety kierownictwo tego nie docenia i nikomu nie daje do myślenia duża rotacja pracowników. Naprawdę nie rozumiem jaką logiką i strategią kieruje się ta firma traktując ludzi w ten sposób. Pracodawca traktuje pracowników tak, jakby na każdym kroku chcieli go oszukać i dlatego trzeba ich kontrolować. Nie polecam absolutnie nikomu – ludzie posiadający już jakieś doświadczenie zawodowe tylko zmarnują tam czas i cofną się w rozwoju, a osoby po studiach mogą nabawić się mylnego wrażenia, że tak wygląda praca w każdej firmie.

Tak17Nie1
zyczliwy

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. To co wcześniej zostało napisane przez inne osoby jest niestety prawdą: nawał powtarzalnej, nudnej i monotonnej pracy, której ilość jest tak duża, że już na samym początku dnia wie się, że nie ma szans by się z nią wyrobić. Niezgodne z prawem zasady: spóźnienie 30 sekundowe do pracy obliguje Cię do pozostania 30 MINUT! dodatkowo w pracy oraz bezpłatne nadgodziny. Uwłaczające jakimkolwiek zasadom zdrowego rozsądku zachowanie: krzywe patrzenie przez „górę” na pójście do toalety czy też zrobienie sobie herbaty poza przerwą. Brak jakichkolwiek szans rozwoju przy dłuższym stażu pracy: podwyżka zależna od humoru szefowej i sympatii do danego pracownika. Ubogie, podstawowe benefity. Jedyny malutki plusik to niektórzy ludzie, którzy nawzajem się wspierają we wspólnym dramacie. Polecam OMIJAĆ szerokim łukiem.

Tak16Nie1
Obecny pracownik

Czysty hejt internetowy. Żałosne.

Tak5Nie10
były pracownik
@Obecny pracownik

Żałosny to jest sposób traktowania pracowników przez tę firmę. Niestety nigdzie indziej niż w internecie nie można wyrazić swojej opinii, ponieważ pracodawca w ogóle nie liczy się ze zdaniem pracowników i traktuje ich jak niewolników. Ludzie, którzy ośmielają się wyrazić swoje niezadowolenie z warunków pracy, mają później mocno pod górkę.

Tak11Nie
Byla pracownica

Jest dokładnie tak, jak napisał Grimnebulin, tylko w moim wypadku pensja była dużo wyższa (ale wciąż kiepska jak na Wrocław). Naprawdę nie przypuszczałam, ze w 2018 roku we Wrocławiu, w zagranicznej firmie spotkam się z takim januszostwem biznesu. Jeszcze bardziej zdziwiona jestem, ze pracownicy się na to godzili. Kultura pracy trochę przypomina Japonię: przychodzisz kilka minut przed rozpoczęciem pracy - wszyscy już pracują, wybija 17 - tylko kilka osób wychodzi, reszta siedzi jeszcze co najmniej pół godziny. Widziałam nawet, jak ktoś przepraszał za wyjscie "tylko" 15 minut po czasie. - Nie ma czegoś takiego jak "nadgodziny", nawet nie ma systemu do ich logowania, natomiast praktycznie zawsze zostaje się dłuże(usunięte przez administratora) - Ogólnie dość sztywna atmosfera i ludzie ślepo zapatrzeni w firmę, która traktuje ich w ten sposób, nic im nie dając w zamian - słabiutkie benefity Plusem były jedynie premie "za chodzenie do pracy" - jakiś tam mały procent dodatku za brak l4 i nż. W porównaniu do niektórych korporacji, ok była też nieskomplikowana struktura organizacyjna firmy - nie było typowego dla korpo namnożenia "menedżerów". Naprawdę nie wiem, dlaczego w dzisiejszych czasach ludzie się decydują na taką pracę. Firma nie wymaga żadnego wykształcenia (pierwszym punktem w ich kwestionariuszu osobowym jest "czy masz maturę" :D ), więc pracowało tam trochę osób z małymi szansami na rynku pracy, i tacy dla tej firmy są super. Znajomi nie mogli uwierzyć w historie, które im stamtąd opowiadałam. Bardzo żałuję, ze nie chciało mi się szukać normalnej pracy, tylko wzięłam pierwszą lepszą, czyli właśnie tę. Jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem, nie masz wykształcenia wyższego, a nie chcesz pracować w sklepie, albo jestes mega desperatem, to możesz zaczepić się tam na początek, żeby zacząć w jakimkolwiek korpo. Jeśli masz doswiadczenie, zdecydowanie odradzam, bo możesz tylko zepsuć sobie cv.

Tak11Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Można napisać w dużym skrócie: ludzie całkiem w porządku (chociaż dużo zależy od tego do jakiego teamu się trafi - mój był fajny), ale praca i jej organizacja - beznadziejne. Praca polega na wprowadzaniu zapisków irlandzkich lekarzy do formularza aplikacji webowej. Przerwy w pracy reglamentowane, oprócz pół godziny dziennie (13:00-13:30) źle widziane było ruszanie się z miejsca (poza wyjściami do toalety). Team leaderzy właściwie niewiele mieli do powiedzenia poza doraźną organizacją pracy, o prozaiczne rzeczy w rodzaju " czy mogę wyjść 10 minut wcześniej z pracy" trzeba było pisać do mało rozgarniętych Irlandczyków, którzy najprawdopodobniej nawet nie orientowali się kto pod nich podlega. Dodajmy do tego obowiązek pozostania w pracy dodatkowe pół godziny za choćby minutowe (!) spóźnienie do pracy i mamy obraz podobny to typowego, polskiego Januszexu. Warto napisać, że kierownictwo koniecznie chciało zrobić z firmy korpo. Jedyną rozrywką w biurze był stół do ping ponga (ale grać można było tylko w przerwie lub po pracy), poza tym raz w tygodniu owoce które kończyły się po 2 dniach, coroczne Christmas Party (to akurat fajna inicjatywa) i jakieś eventy z różnego rodzaju okazji (Halloween, jakiś tydzień świadomości czegośtam). Ogólnie - duża pokazówka, mało treści i benefitów. Płaca śmieszna (około 2300 na rękę - w Lidlu dają kilkaset złotych więcej na start) a praca może nie ciężka, ale bardzo żmudna i kompletnie nie dająca nadziei na jakikolwiek awans. Jeżeli ktoś posiada angielski na przyzwoitym poziomie, to polecam firmy DXC, Catlin XL, lub po prostu jakąkolwiek firmę z obszaru IT/finansów. Pieniądze nieporównywalnie większe, o wiele lepsza atmosfera i na ogół jasne zasady podległości w pracy. Ogólnie - nie polecam nikomu, ewentualnie ludziom którzy muszą zacząć zarabiać na życie, a nie mieli czasu rozejrzeć się za niczym innym - można powiedzieć miesiąc czy dwa i uciekać gdzie indziej.

Tak20Nie2

Justyna

@anonymous, czy już jesteś po rozmowie kwalifikacyjnej? Jak Ci ona poszła? Czego nowego dowiedziałaś się o pracy w Medserv MAS Polska? Mogłabyś podzielić się tu swoimi spostrzeżeniami?

Tak1Nie

Filip

Może dowiem się jak praca w firmie? Warto aplikować? Tak rzadko piszecie i trudno dowiedzieć się coś

Tak2Nie
gość

ta firma jest we Wrocławiu, nie w Warszawie

Tak4Nie
Justyna

@anonymous, w takim razie, proszę Cię o napisanie kilku słów na tym forum, jeżeli zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną przez Medserv MAS Polska. Wszystkie Twoje spostrzeżenia z jej przebiegu pomogą potencjalnie przyszłym pracownikom tej firmy.

Tak1Nie

Justyna

Wchodząc na podany przeze mnie link https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-d-s-rozliczen-z-j.-angielskim,73ojXGyNbLsiDDMULoGrY5,wroclaw zapoznacie się z aktualną rekrutacją prowadzoną w Medserv MAS Polska. Czy warunki zatrudnienia dotyczące tego stanowiska odpowiadają Waszym wymaganiom?

TakNie1

anonymous
@Justyna

zapoznałam się i zaaplikuję :)

TakNie1

Zostaw opinię o Medserv MAS Polska Sp. z o.o. - Warszawa