Polski Koncern Budowlany Polkonbud S.A.

Wrocław

Opinie o Polski Koncern Budowlany Polkonbud S.A.

marjo

Odradzam współprace z tą firmą. Kiedy jesteś w trakcie wykonywania zleceń wszystko jest ok, ale kończysz współprace zaczynają schody , nie wypłacają wszystkiego do końca, zabierają ci kaucje gwarancyjne że niby coś zepsułeś ale to wszystko wymysły po to by nie zapłacić. Zostaje tylko sąd. ale na szczęście jest trochę sprawiedliwości na świecie i można wygrać przed sądem. Ale nie polecam nikomu. Tak samo postępują z każdą firmą

[usunięte przez admina]..Ostrzegam wszystkich przed tą firmą-!!!-to sa [usunięte przez admina]e nie płacą albo obcinają kase czasem do 70procent.Nie zapłacili mi i kilku firmom co tam robiły w tym czasie.To jest spółka komandytowa -ciężko odzyskać kase-uważajcie na nich cwaniaki w białych kołnierzykach.

Zostaw opinię o Polski Koncern Budowlany Polkonbud S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Budowlany Polkonbud S.A.