Opinie o Dakpol Sp. z o.o. w Wolsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dakpol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dakpol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakpol Sp. z o.o. w Wolsztyn

Ok, w ogłoszeniu dla specjalisty ds. gospodarki magazynowej piszą o w mile widzianych o komunikatywnej znajomości języka angielskiego i niemieckiego, więc fakt, że nie rozumiem do końca wszystkich wpisów tutaj chyba mnie jeszcze nie dyskwalifikuje... Oferta uciekła mi dosłownie miesiąc temu, więc czy często szukają na to stanowisko?

Paulina

Jakoś cicho tutaj ze strony kierowców, a firma zajmuje się przecież transportami! Jest tu jakiś kierowca i opowiedziałby coś więcej o pracy na ty stanowisku u nich? Jak długie trasy, dają długie przerwy pomiędzy nimi?

Vodili Nowy wpis
@Paulina

Работа сложная вначале всё было ок но спустя время начали ездить по полям как можно коротко если не выполнять приказы будешь уволен и любят стукачей их хватает никто нескем не обьщяеться нет коликтива

Cześć, magazyn na jakie zmiany pracuje? są oferty teraz wystawione i piszą, że trzeba być gotowym na dwie, chce się dowiedzieć jak się zaczyna i jak przerwy maja tu porozkładane. Jest tu też może ktoś kto teraz robi i mógłby ocenić czy warto pracować?

Водитель Nowy wpis

Что я могу сказать о фирме как водитель! Механик одыкватный но много не просите всё равно долго будет выполнять! Есть Юля она там как помощник и переводчик! И всё! Работа сложная тяжёлая для тех кто любит постоять ищите другую фирму! Ехать надо последнего так они хотят 90-56 будут все израсходованы! Всегда 22-24тонны! Есть плюсы отель на 45-ки обязательно! Машины новые даже мыть розрешают раз в месяц! Выдают рабочую одежду! Об оплате 370зл в сутки премия за экономию топлива и за пробег 11000 в месяц!

Firma Dakpol Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent Spedytora. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Radiolog
Wolsztyn
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Matech s.c. Jarosław Łataś Bartłomiej Łataś
Justyna

Czym dokladnie różni się spedytor od asystenta spedytora? Obowiązki są niemalże identyczne, naleza do nich- znajomość języka angielskiego, presja czasu oraz dyspozycyjność. Chciałabym aplikować na asystenta ale ciekawa jestem jaka jest ta różnica w obowiązkach

On

Gdzie we Wrocławiu znajduje się ich oddział?

Ivo

Warto aplikować do tej firmy? Widzę ogłoszenie lidera zmiany. Jaka atmosfera, jak finansowo?

@Ivo

Nie

@Odpowiedz

To tak właściwe jakie ten lider zmiany ma warunki, że odradzasz to stanowisko? chodzi o to co oferują czy w trakcie pracy coś się dzieje. Atmosfera lub jest po prostu ciężko? na czym konkretnie jego praca tu polega?

Tragedia

Praca w tej firmie to porażka. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy!

Marzena

Na stronie firmy znalazłam informację na temat oferty pracy na stanowisko kierowcy międzynarodowego C+E. Firma oferuje umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia. Zastanawia mnie w takim razie, po jakim czasie można faktycznie być spokojnym i otrzymać UoP na czas nieokreślony? To według mnie są stabilne warunki :) I w ogóle to kobieta ma szansę dostać taką posadę? :)

Xd

Tragedia, nie polecam pracy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dakpol Sp. z o.o.?

Martillo

Nie polecam. (usunięte przez administratora). Leją wode atmosfera sztuczna.

@Martillo

Co według Ciebie oznacza dokładnie to, że "leją wodę"? Długo u nich pracowałeś, że mogłeś takie coś spokojnie zaobserwować?

Chętnie się dowiem?

admin

Czy w firmie Dakpol Sp. z o.o. szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Dakpol Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Dakpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dakpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakpol Sp. z o.o.?

Dakpol Sp. z o.o.
  • Dworcowa 5A
    64-200 Wolsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042