Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Przecież kierownictwo to same jełopy, kasę biorą a na niczym się nie znają, siedzą ciągle w tych laptopach. A Czesława się doigra swoim zachowaniem, przecież to zwykła łajza.

Ha ha ha
@25244

Zapomniałaś/eś dodać, że oprócz siedzenia w laptopach przez cały Boży dzień nic nie robią tylko po jajach się drapią jak szanowny Pan kierownik z KONZA - ŁYSY HADZIAJ

kobiety

czecha taq stara swiiiinia wykonczyla kierownikow dzialow brygadzistki jak rowniez mistrzow czas jej wziasc sie do9starego doooopska pijaczka i cpunka nie potrafi z ludzmi po ludzku wyrwala znaki z parkingu dlaa osob niepelnospr.stosujue mobing wobec osob z druga grupa czas wziasc jej sie do dooopyyy

Pracowniczka

sądy pracy jest nie daleko mieści się w Grodzisku WLKP

xm.pm

Witam.Czy pracuje w waszej firmie taki Adrian Serwa(prac.administracji) Wyśmiewa się z osób uczciwych,mówi o nich,bardzo złe słowa co nie są prawdą. Te osoby nie mogą znalezc pracy w swoim zawodzie.Te osoby nic o nim złego nie mówiły. Jestem ciekaw jaki on jest teraz,dawniejszy ministrant parafii N.S.P.J w Grodzisku Wlkp. Proszę odpiszcie.

czoper
@xm.pm

kierownictwo chyba nie chce wiedzieć tego co wyrabia czecha,a najbardziej nieudolnym kierownikiem ktory jest pupilkiem czechy to jest pozal sie boze kierwnik magazynu, szpicel czechy idonosiciel ktory nie ma pojecia o pracy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kobiety

czecha wali w kociol w pracy potem zneca sie nad ludzmi jak jest pijana nikt jej tu nie chce stosuje mobing z czaplinka wyleciala na zbity ryyyj stad bte3z poleci ludzie juz zlozyli skarge w sadzie pracy

Ha ha ha!!!!!!!!!!!!!

Ty pracownik na wagę złota - jaja se robisz czy co czy jakiś jesteś niespełna rozumu, inaczej tego nie idzie wytłumaczyć co tutaj napisałeś, weź się chłopie ogarnij i poszukaj se pracy gdzie indziej jak najdalej od Inter Groclin Auto bo to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) na skalę ogólnopolską, a Ty tam chcesz iść - wariat jakiś jesteś i tyle, najlepiej by dla Ciebie było jak byś pojechał do Nowego Tomyśla do Phenix Contact Wielkopolska albo do Opalenicy do Pass Polska - tam jest porządna praca z mega dobrymi zarobkami i jeszcze pracownika umieją uszanować i jeśli faktycznie jesteś na "wagę złota" jak tu się przechwalasz, to tam powinni od razu Cie przyjąć i nigdy nie wypuszczać z firmy!!!! Serdecznie Cię Czartyn pozdrawiam i życzę powodzenia, pa pa :)

Szwaczka

Pani Gosiu jak pani nie wstyd wypisywać takie bzdury o p.Kotlarskiej u nas są na hali kamery, portier stoi przed wyjściem i kontroluje chyba jest pani wstretna, i ma jakiś problem natury osobistej fe fe!!!!! '

Pan (usunięte przez administratora) chodził prawdopodobnie z nowym mistrzem cięcia.

gosia

Do szefostwa i kierownictwa Inter Groclin w Karpicku prosze przyjrzec sie zachowaniu pani Kotlarskiej z Kębłowa która u państwa pracuje ponieważ caly czas narzeka że praca do d... ,wyzysk i za grosze robi dlatego musi dorabiać wynoszeniem czego popadnie z pracy zeby jakoś dodatkowo zarobić.

klara

Z kim dzisiaj łaził Masłowski po hali? Czyżby jego następca?

psi

jak tam sie pracuje?

co racja to racja

Groclin schodzi na psy

..........
@ja

INTER GROCLIN AUTO/INTER GROCLIN TRADIND/GROCLIN WIRING - czy jak to tam się teraz zwie już dawno zeszło na psy z chwilą wkroczenia ludzi i dyrektorów z Czaplinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

psi

jak sytuacja?? kadra sie zmienia??

pxnax

odpowiedz do ustawiacza.--dzięki.a mnie ten jełop masłowski wypisał przepustkę w czasie pracy i 4 godz.chciał sobie wziąść do siebie tj 40 zł,tylko w ostatniej chwili pan dyrektor(były) Marcin Matysiak zareagował i nie wziął. Powodzenia i wytrwałości życzę w tej firmie.

ustawiacz

jelop maslowski pracuje hehe dobre tylko baki zbija na niczym sie nie zna chami do ludzi po za tym stosuje mobing skad to dziwadlo sie wzielo pytam

pxnax

Czy kierownik działu cięcia kabli Krzysztof Masłowski jeszcze pracuje w tej firmie?Proszę odpiszcie.

xm.xwp.

Dobrze by było aby te wiązki się skończyły.Niech mądre głowy,czyli kierownictwo z panem dyrektorem na czele zainwestują coś nowego,coś co przyniesie zyski i będzie funkcjonować dłużej.Przynajmniej ludzie będą mieli pracę!

Misiek

Jak to koniec wiązek ?? co tam się dzieje?? kto zarządza?????

xxx222xxx

U was pracował pan Damian Podłuski ? możecie coś o nim powiedzieć .

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto