Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

Witalis

Szykują się jakieś targi w tym roku, na których będziecie?

Duny
@Witalis

Jedne w tym roku już przegapiłeś.

@Duny

Kiedy?

zygzak
@Duny

ale mówicie o targach pracy czy jakiś innych?

@zygzak

@Thor

No i dziękuję! :)

eh
@Witalis

nie będzie ich.. na razie nie ma nowej daty

dedal
@eh

no no odwołali wszystkie takie imprezy i pewnie trochę to potrwa

@eh

Wiem, wiem, ale dziękuję za uaktualnienie :)

eh
@Witalis

spoko luz, w sumie teraz to już każdy o tym wie

keks

naprawdę żałosne i poniżej wszelkiego poziomu. Z takich sytuacji nie ma co żartować ;)

Witalis

Nie rozumiem co w tym śmiesznego?

Czester
@keks

Niektórzy mają ubogie poczucie humoru, co zrobisz

bik

No i tak starali nadal pracuja A biuro no coz widac jak nas szarakow doceniają...tylko co zrobia jak ktos sie zarazi...

aaa

Apelują żeby zostać w domu...ciekawe jak na to firma...przewija się tu tyle osób....wg.mnie powinni zamknąć firmę

Witam. Czy firma przyjmuje osoby do pracy na produkcji?

monka
@Kasia

raczej tak

render
@monka

ale są jakieś ogłoszenia, czy zapotrzebowanie jest jakby cały czas i chętnie przyjmują nowe osoby?

danko
@render

ciężko stwierdzić, wiem że to już było kilka dni temu, ale teraz ogarniałem i nadal nic się nie pojawiło, na ich stronie to wgl chyba nie ma ofert pracy? tylko wystawiają na pracuj, no przynajmniej tam mają profil.. ale pewnie trzeba by tam się udać i dopytać na miejscu, może jest tak że mają już jakiś plik cv i z tego sobie wybierają jak kogoś potrzebują, więc nie mają potrzeby wystawiać oferty nawet, ale to tak tylko mówię dla zainteresowanych ;p

Holly
@render

Zazwyczaj są ogłoszenia, na stronie wrzucają.

danko
@Holly

no to jest to poniekąd zgodne z moją teorią :D

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

witek

to powie ktoś coś w końcu konkretnego o tej pracy? jak jest naprawdę? jakieś szkolenia, dodatki?

magnalia
@witek

Opinie są zawsze podzielone, nie da się powiedzieć jak jest "naprawdę" bo to subiektywne przecież. Wg. mnie jest dobrze, są gorsze dni i okresy, a są takie, kiedy jest lepiej, wiadomo jak to z naturą ludzką, czasem się nie chce, ale warunki są ludzkie, nie ma jakiegoś chorego wykorzystywania pracowników, każdy robi co w jego działce i tyle

witek
@magnalia

a no jak to wszędzie raz lepiej raz gorzej, ale dzieki za opinie ;) rozważę opcje wszystkie

quebo

zamawiał ktoś coś z elcaba przez internet? widzę ceny w euro i zastanawiam sie jak z płatnoscią, nigdy nie robilem takiego zamowienia i mam troche obawy?

Simon
@quebo

Ale czego właściwie się obawiasz?

quebo
@Simon

w jaki sposób jest płatnosc, czy zwykly przelew czy jakos internetowo i jak z przelicznikiem itpp...

Simon
@quebo

Napisz do obsługi klienta czy coś...

trako

Przeglądam stronę i znalazłem zdjęcia z targów TRAKO, które było w 2019r. Nie widziałem wcześniej tej informacji, kiedy były konkretne? Jakoś niedawno czy bardziej początek roku?

salamandra
@trako

we wrześniu były

targi
@trako

ale widzę, że już planują następne na 2021 :D

targi

ale można już nad tym myśleć żeby nie przegapić ;p

salamandra
@targi

nie do przesady, jeszcze zdąży się 10 razy w ciągu roku o tym zapomnieć

Totino

Wiadomo co z premią roczną? Na spotkaniu wigilijnym była mowa o tym, że w przyszłym roku jej nie będzie. Dostaniemy cos w zamian?

Randal

A jak wygląda sytuacja w pozostałych działach?

Aussie
@Randal

Ale pod jakim względem?

Randal
@Aussie

Organizacja/ atmosfera

Bonton
@Randal

Właśnie, dobre pytanie, bo tu znaczna większość to traktuje tylko o produkcji

Gru

Słyszałem, że jest w porządku, ale ciężko mi to zweryfikować, bo sam na magazynie nie pracowałem.

Mar
@Gru

Jak kiedys jeszcze pracowalem to bylo ok mielismy fajna ekipe i dobrze sie dogadywalismy. Nie wiem jak maja teraz ale moze duzo sie nie zmienilo

admin12345

Atmosfera na produkcji A dokładnie export jest ostatnio nie do wytrzymania ciężko się pracuje jeśli ktoś cię obserwuje i szuka pretekstu by się do czegoś doczepic...

grubo przesadzasz...

Produkcja
@tubi

@tubi zapraszam na kilka dni do nas na produkcję wtedy zmienisz swoje zdanie bo jak ktoś nie wie jak jest to to niech się nie wypowiada

@Produkcja

tak się składa, że wiem...pracowałam tu na produkcji i to długo i ciężko mi sobie wyobrazic, ze się tak wszystko mogło pozmieniać

www
@admin12345

robie swoje i sie nie przejmuje wam tez tak radze

@www

dokładnie, tak trzeba, robić swoje a nie wdawać się w jakieś waśnie i spory.

Praca
@Produkcja

Wymagając cokolwiek od podwładnych przełożeni, brygadziści, koordynatorzy sami powinni dawać podwładnym przykład, ludzie nie mają podjadać przy stanowiskach - przełożony niech nie je przy swoim stanowisku, chcą żeby był porządek - niech traktują wszystkich równo a nie u części wszystkiego się czepiają a z częścią stoją z telefonami i na wszystko pozwalają, jeżeli upominają niech upominają wszystkich, do zakładu pracy przychodzą dorośli ludzie więc wzajemny szacunek to podstawa, na współpracowników w firmie nie można narzekać każdy pomoże podpowie, ale przełożeni powinni traktować ludzi równo z szacunkiem lubić nikogo nie muszą ale szanować tak

Gall
@tubi

taka mentalność, nie ważne do czego - ważne żeby się przyczepić. A firma nie jest wcale zła, wystarczy tylko wykonywać swoje obowiązki jak należy.

Woj

Jak wygląda rekrutacja na dział zakupów strategicznych? Dużo jest chętnych? Duża konkurencja?

trelek
@Woj

chciałbym ci pomóc, ale nie mam pojęcia :/

Ciekawy

Czy jedzenie na stołówce jest płatne? I kto może z niej korzystać?

ppp
@Ciekawy

Tak jest płatne wszyscy mogą korzystać.. płacisz gotówką lub kartą firmową ta co się odbijasz:)

hejzel
@ppp

dobrze wiedzieć :D

mlody

przyjmują do pracy też studentów? da się ogarnąć elastyczny grafik?

Zobik

przyjmuja studentow

dude
@Zobik

No spoko że student ale jakąś dyspozycyjność trzeba mięć

@dude

no to wiadomo, nie idą do pracy, żeby tylko na papierze widnieć...

nie idę* sorry literówka

dude

Wiesz, różnie to bywa

@dude

wiem, ale ja o sobie mówię jak jest

dibi

całkiem nieźle się pracuje

A.
@dibi

Ano, prawda jak dla mnie. Nie jest źle ;)

Paciek

Ciężka jest praca na produkcji? Trudno się nauczyć tego wszystkiego, czy idzie ogarnąć szybko?

Ok, dzięki

halka
@Paciek

Ale to nie znaczy, że można być obibokiem, nic z tych rzeczy, robić trzeba

@halka

Nie no, obibokiem to nie jestem :)

halka
@Paciek

To się okaże jak zaczniesz pracować :P

Pyt

Czy są przyjęcia na produkcję?

Toma
@Pyt

na produkcję to chyba cały czas są

Pyt
@Toma

A, to dobrze wiedzieć

@Toma

Jest tak duże zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych? Skoro poszukiwani są ciągle nowi pracownicy, to rodzi się pytanie dlaczego. Może będziesz w stanie napisać coś więcej.

@Andrzej

dużo doboty a sama sie nie zrobi im wiecej rąk do pracy tym lepiej

Conti

żeby przypadkiem o was nikt tak nie zaczął pisać... kłania się przedszkolne przysłowie "nie rób drugiemu co tobie nie miłe'

brook

Jezu, ale żeście modę na sukces z tego profilu zrobili...to zwyczajnie nie w porządku moim zdaniem

@brook

nie tylko twoim, proponuje uciąć ten tema po prostu...

@123

Masz rację. Forum pracownicze to nie miejsce na tego typu plotki. Napisz, czy są przyjmowane osoby bez doświadczenia i można liczyć na przyuczenie już podczas pracy?

brook
@Andrzej

Tak

Lew

A widzialas je na hali przez 8 godzin?! ????‍♀️

Malutka

Skoro nie znasz sytuacji to sie nie wypowiadaj,najpierw sprawdź dobrze a później komentuj

Myślę, że te osoby mają na to pozwolenie. Jeśli tam pracujesz zapytaj czy tak możesz u góry a nie tutaj????????????pozdrawiam ludzi pełnych nienawiści ????????????

Pracownik 0r9dukcji

O kim mowa

Nie_zadowolona

Ciekawe komu tak przeszkadzało że oni razem pracują? Co jakby w firmie pracował syn, brat, żona kierownika czy dyrektora. Ludzka zazdrość nie zna granic.

Pati.
@Nie_zadowolona

No dokładnie, bo w pracy była pracą i tego się trzymali.

Bavaruss
@Nie_zadowolona

Nikt nie chce żeby ktoś wchodził komuś pod stół. Liczy się uczciwa praca .

...
@Nie_zadowolona

Hmmm komu ? Wszystkim skoro zwykły pracownik może rządzić brygadzista to w sumie nie dziwne ze komuś to przeszkadza ????(usunięte przez administratora)

Co takiego. Ludzie ogarnijcie się i zajmijcie się sobą. Jaka tu zazdrość ewidentna masakra .

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab