Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

Cześć. Ciekawi mnie jak ksAltuja się zarobki na prudukcji.

Denis
@Zainteresowany

każdego ciekawią zarobki. ale to zależy czy masz doświadczenie i jak pójdą negocjacje i ogólne rozmowy o warunkach pracy

Na ile zmian tutaj się pracuje?

na dwie zmiany tylko :)

Po 12 godz?

kizo

nie no normalnie chyba po 8 godzin tylko po prostu nei ma nocek? tak słyszałem niech ktoś to potwierdzi jak wie

Terenc
@kizo

Też właśnie miałem pytać o nocki, prosze o info

@Terenc

no a jakby nie patrząc jest to dość ważne, przynajmniej dla mnie bo nie przepadam za pracą w porze nocnej, a jeszcze jakby miało to trwać 12 h.. nie wiem czy dałbym rade

Aga
@kizo

Nocki sa ale tylko na jednym dziale-:na krajalni.

@Aga

okeeej a co się wykonuje na tym dziale? bo nic mi to nie mówi szczerze

Terenc
@Aga

O, to nie moja działka, to dobrze, ulżyło mi

Edgar

Czy el cab to znana firma na rynku? Mieszkam od niedawna w okolicy i szukam pracy

@Edgar

Fajnie by było nie ukrywam coś sobie znaleźć bo czas nagli

Wet
@Edgar

no skoro na nią trafiłeś to wychodzi na to że całkiem znana, a ma to dla ciebie tak ogromne znaczenie?

Wet
@Edgar

nie wiem jak miałby Ci ktoś wyczarować te oferty. no jeśli są to szukają jak nie ma to nie szukają. żadnej ukrytej filozofii w tym nie ma

@Wet

Wpisywałem w necie firmy w okolicy i mi pokazało, ale nie znałem jej wcześniej

@Wet

Ja nie wiem czy szukają, oferta na stronie jakaś jest, ale czy aktualna? nie mam pojęcia dlatego zwróciłem się o pomoc do was, pracowników

Mikado
@Edgar

Ta oferta jest już bardzo długo, nie jest aktualna. Aktualne rekrutacje wrzucane są na pracuj pl

@Mikado

Okej czyli jak szukać to tylko na tamtej stronie ewentualnie, dzięki w takim razie, tak zrobie

Mikado
@Edgar

Czy tylko to nie wiem, pewnie w innych miejscach też można znaleźć, ale tam na pewno wpadały jakieś w ostatnim czasie

Dominik

Czemu w sklepie ceny podane są w euro?

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

Czy dział sprzedaży wymaga doświadczenia?

Lucy

Z reguły w tej profesji doświadczenie jest kluczowe, więc myślę, że tak

@Lucy

Ale myślisz bo tak CI się wydaje czy wiesz to na 100 %? doświadczenia nie mam, ale więdze jakąś mam, móglbym się dużo nauczyć

Lucy

Dzielę się podejrzeniami, ale w 100% nie dam głowy

@Lucy

Rozumiem. To skoro to nie jest pewne, to zgłoszę się do firmy ze swoją aplikacją, a nuż widelec coś z tego wyjdzie :)

Nik

jak cos ci sie uda ustalic to daj znac jak to przebieglo. chetnie zdobete tez jakies informacje posrednio

@Nik

Okej, jeśli nie zapomnę ;)

Nik

no może jak sie dostaniesz i bedziesz tu pracował to sobie przypomnisz

Maria

Rozumiem, że pytasz o to, czy El-Cab zatrudnia osoby bez doświadczenia w dziale sprzedaży. Od Twojego wpisu minęła odrobina czasu, czy udało Ci się już tego dowiedzieć? Z chęcią też się dowiem czegoś na ten temat.

Nie, nie udało się.

@Maria

Teraz ty możesz spróbować się dowiedzieć.

@Maria

Maria ale Ty domyślna jesteś, wspaniałe wnioski przy tak prostym pytaniu, niesamowite

pardon
@Hu

oj nie bądź złośliwy :)

@pardon

troszkę złośliwości nigdy nie zaszkodzi, a musisz przyznać że jej wypowiedzieć niczego nowego nie wniosła

pardon
@Hu

a twoja? ;) moja też nie, a nikt się nie czepia

@pardon

no bo może nikomu się nie chce, swoją drogą tam miało być wypowiedź* oczywiście.. nie wiem co mi się tam za słowo wkradło

W czym wykorzystywane są produkty el - caba?

odp

no wiązki kablowe to wszędzie mogą być wykorzystane. a ogólnie to też pojazdy szynowe, specjalne, budowlane, rolnicze itp

Eustachy

Na pewno na stronie znajdziesz wyczerpujące informacje.

@Eustachy

Być może, ale chciałem zapytać o fachową opinię pracowników

Eustachy

A, to było pytać o opinię, a nie o fakt w czym się specjalizuje :) Ale w sumie odpowiedź już jest.

@Eustachy

Chodziło mi po prostu opinie na temat specjalizacji. Gdzie się znajdują produkty jak to się sprawdza itp

Kamil

Piszecie tylko o produkcji... a jak z innymi działami?

@Kamil

Jakie są w ogóle działy w firmie?

Zut
@Kamil

bo na produkcji pracuje najwięcej ludzi więc wiadomo że najwiecej się o tym pisze

Zut
@Kamil

a jak potrzebujesz więcej informacji na temat firmy to wszystko jest na stronie. nie mowie tego złoliwie, ale serio tam jest wszystko

@Zut

Okej, dzięki, idę w takim razie tam

Czy El-cab prowadzi jeszcze jakieś strony poza swoją oficjalną

fb

mają facebooka z tego co widzę i w miarę jest on prowadzony regularnie

@fb

Dziękuję, sprawdzę w takim razie

@fb

A to już tylko fb czy jest coś jeszcze?

Zebo

Eee ale czego byś chciał? Insta? Twittera?

@Zebo

No jeśli mają to tak, o takie strony również mi chodzi, wydawało mi się że są to dość popularne portale i coraz bardziej popularne też stają się wśród firm

Zebo

To se wygugluj, taka moja robota jak i twoja

@Zebo

Po prostu szukałem informacji, bo nie znalazłem guglując ale może źle szukam różnie to bywa

@Zebo

tak czy tak dzięki za podpowiedź o guglowaniu nie wpadłbym na to

Służę pomocą ;) :) :)

Zebo

Jak ty nie znalazłeś, to inni też nie znajdą, to nie taka skomplikowana technologia

@Zebo

e no nie gadaj, czasem jest trochę skomplikowana

Roma

a na sekretariat czasem kogoś nie szukają?

@Roma

Są oferty - szukają. nie ma - nie szukają. proste i logiczne.

@Milo

pytam, bo może ktoś z wewnątrz coś wie, oferty czasem się pojawiają a czasem nie

@Milo

ale rozumiem z tego że nie masz żadnych informacji

@Roma

Nie mam, nie interesuje się tym za bardzo z poziomu produkcji, zajmuje sie pracą

@Milo

w porządku poczekam na kogoś innego, a jak nie to po prostu zadzwonię

Najlepiej zadzwon od razu będziesz miał 100% pewne info

dobry zakład pracy. mi odpowiada. zadnych problemow dotąd nie mialem. pracownik szanowany zarówno przez przełożonych jak i innych pracujacych atmosfera dobra

axl

fajne podsumowanie, dokładnie tak samo myśle, pozdro

Igor

ale w sumie z tego co zauważyłem to tak dużo tu ludzi nie pisze

Igor

ale to pewnie dlatego że jest ok i nie ma co pisać to też w sumie spoko świadczy

Arek

@hmm a jakie to są wymagania?

@Arek

no te co w ofercie na dane stanowisko...

rly
@Arek

serio to juz jest takie trudne zainteresowac się stanowiskiem i samemu sobie cokolwiek wyszukać??

Gabo
@rly

To chyba jakiś bot, przeciez nie da się nie wybrać czy jest się pracownikiem, byłym itd dodając komentarz...czyż nie??

rly
@Gabo

no u mnie się nie da, nawet jak nic nie klikam to z góry jest narzucone że pracownik

Gabo
@rly

No właśnie...dziwne to...

pyt

Czy do pracy przyjmują też młode osoby? Takie, które dopiero skończą 18 lat?

@pyt

myślę, że wiek nie ma znaczenia jeśli kandydat spełnia wymagania

Odp
@hmm

W przypadku osób poniżej 18 ma duże znaczenie. Ale El cab przyjmuje też uczniów, byle po 16 rż

pyt
@Odp

No to super. Dziękuje

@Odp

no miałem na myśli już dorosłe osoby skoro było mówione o kimś kto dopiero co skończył 18

Fd

Rekrutuje ktoś na stanowisko "pracownik działu zakupów strategicznych"? Zastanawiam się czy mam konkurencję i czy ktoś już otrzymał zaproszenie na rozmowę :)

@Fd

Konkurencję na pewno jakąś masz, ja niestety nie dostałem zaproszenia na rozmowę.

Logo

ciekawe czy coś było nie tak czy po prostu jeszcze czekają z rozmowami

Ciekawa
@Logo

Na samym forum tutaj i tym drugim zgłosiło się 4 kandydatów więc podejrzewam że będzie ciężki wybór. Umiecie 2 języki i macie lata doświadczenia w zakupach? Pewnie ktoś taki wygra :/

Yogi
@Ciekawa

No pewnie tak, zawsze największe szanse ma osoba spełniająca dokładnie wszystkie wymagania. W każdym razie wszystkim życzę powodzenia :)

Le
@Fd

Cześć, jak wygląda sytuacja? Zbierają cv czy już są rozmowy?

Jakie dodatki pozapłacowe są oferowane pracownikom El-Cab?

Felipe

no firma np dofinansowuje posiłki, jest ubezpieczenie grupowe

@Felipe

Dziękuję :)

Witek

jest jeszcze multisport z tego co pamietam

@Witek

O, to też fajnie. Dzięki ;)

Witek

a fajnie fajnie, sam również korzystałem, przyznam że bardzo opłacalna sprawa

Lola

czy osoba z lekką niepełnosprawnością ma możliwość dostać się na produkcję?

@Lola

Tak tak, El Cab miał (może nawet trwa nadal) nawet projekt ze Wspólnym Sukcesem, gdzie osoby z niepełnosprawnościami robiła zlecenia dla El Cabu i dobrze sobie dawali radę, także nie powinien to być żaden problem. WIadomo, ze zależy też od tego jaka to niepełnosprawność.

@:)

problem z kręgosłupem, normalnie mogę robić manualnie rzeczy rękami, ale chodzę trochę "krzywo" i nie mogę stać przez cały dzień, więc mam nadzieję, że to siedząca praca

Drag
@:)

O naprawdę był taki projekt? wcześniej nikt o tym tutaj nie wspominał także fajnie że mówisz

@Drag

A właśnie, że wspominał i byłam to ja dawno temu :) Ale wpis już pewnie utknął gdzieś w czeluściach

Drag
@:)

no to jak dawno temu to wybacz mi, ale niestety nie przyszło mi do głowy żeby czytać cały profil od deski do deski :D

@Drag

Spokojnie, wybaczam, po to powtórzyłam żeby powiedzieć osobom, które też o tym jeszcze nie wiedziały

@:)

To ktoś odpowie na moje pytanie?

aha
@Lola

odpowiedź na Twoje pytanie była w pierwszym komentarzu zaraz pod nim ;)

Jola

Jaki jest najłatwiejszy dział do ogarnięcia na produkcji?

wito
@Jola

najlatwiejszy? każdy wymaga ogarniecia do tego co sie robi

@wito

No tak wiem, ale chodzi mi o to, gdzie najprościej nauczyć się wykonywanych czynności jeśli nie ma się wcześniejszego doświadczenia

@Jola

Składanie wiązek nie należy do najtrudniejszych czynności

@Kallo

o no i właśnie o coś takiego mi chodziło. Czy jest szansa się tam dostać?

@Jola

Myślę, że jest szansa, napisz do kadr albo podrzuć cv:)

@Kallo

a o ofertach czy rekrutacji nie masz żadnych informacji?

@Jola

Nie mam, ale wydaje mi się, że dodatkowy człowiek się przyda :)

@Kallo

noooo to w takim razie może jest to dobry sygnał i trzeba działać

Działaj, powodzenia :)

Halina
@Kallo

Zamiatanie przez sprzątaczki:) nie muszą się stresować czasami po łebkach i do domu czas na inną firmę sprzątająca brudno na każdej z hal

@Halina

i do czego to mówisz w tym momencie? bo wejść tu tylko po to żeby kogoś obsmarować świadczy tylko o Tobie :)

?

Przyjął się ktoś ostatnio do pracy? Długo to trwało?

Czym zajmuje się serwis w El-Cabie?

odp

dział serwisowy zajmuje sie montażem, przeglądami gwarancyjnymi no i pogwarancyjnymi tak żeby urządzenia sprawnie i poprawnie działały

@odp

Cieżko się dostać do pracy na serwisie?

odp

czy ja wiem, zależy jak się prezentuje twoja wiedza i umiejętności

@odp

Nie za bardzo mam doświadczenie, w każdym razie nie poparte papierami...

odp

no to wiesz, w takich większych firmach to raczej przydałyby się papiery, bo na słowo że coś umiem to można w osiedlowym sklepie pracować, tutaj jest odpowiedzialność

@odp

Czyli na serwisie wymagają konkretnych umiejętności? co dokładnie

odp

Na stronie w zakładce serwis masz wszystkie informacje o tym czym się zajmują i co trza wiedzieć, zobacz sobie przecież nie będę tu wszystkiego kopiował

@odp

No okej, to w takim razie sobie to sprawdzę tam gdzie mówisz

Szukam pracy bez zadnego doswiadczenia na juz. mam na co liczyc tutaj w el cabie?

Rex
@Marek

Na już to chyba słabo bo z tego co się orientuję to nikogo za bardzo nie potrzebują i jest komplet, ale zapytać w kadrach zawsze możesz

@Rex

czyli jak zapytam to jest może na coś jakaś szansa. I nie wymagają doświadczenia?

Lulu
@Marek

Jest szansa, dużo wolnych miejsc z tego co widzę. Nie wymagają doświadczenia

@Lulu

tak? o to daje nadzieję.dzięki

?

Jakie prace wykonuje się na produkcji??

jussa
@?

było gdzieś tu nie raz poszukaj sb

Maniek
@?

produkcja wiązek kablowych i systemów modułowych, było też pamiętam ale powtórze z dobroci serca

@Maniek

A ciężkie to jest?

Maniek
@?

zależy co dla ciebie jest ciężkie, fizycznie nie, ale trzeba mieć sprawne ruchy

@Maniek

Hmm rozumiem

Prac.
@?

Nie jest ciężkie, ale musisz być zdyscyplinowany i tak jak kolega wyżej pisze mieć zdolności manualne, ale ogólnie pewnie dasz sobie radę, ja polecam

@Prac.

Dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab