Opinie o Autocam w Kamienna Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autocam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autocam o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autocam w Kamienna Góra

Adam Musiał

Jak z tymi pensjami dla programistów ustawiaczy i operatorów . I kim jest ten Rutek mistrz kierownik.Naprawde jest taki srogi.

@Adam Musiał

Rutek to tzw. brygadzista i pupilek kierownika.Nie potrafi ustawic zadnej maszyny i jest chamski w stosunku do pracownika.Szczerze mówiąc jest pośmiewiskiem , ale ludzie milczą , bo Go kierownik broni.Ludzie zastanawiają się dlaczego ?Albo lubi durniów , albo Rutek ma na niego haka.

arek

Rutek jest niereformowalny .Bardziej nadaje się na trepa lub oddziałowego w kryminale. Jego analityczny umysł jest ostry jak przecinak do metalu.

A kto to jest ten Rutek

Adam Musiał

Witam.Słyszałem ze poszukiwani są teraz pracownicy na stanowisko liderów ustawiaczy i programistów.Słyszał ktos moze cos o tym.Jakie stawki.

serton

Jak tam sytuacja w autocam?jest poprawa wynagrodzenia co do pracowników produkcyjnych.dalej pracujemy w wieckendy za dzień wolny?czy tylko od poniedziałku do piątku?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Autocam spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zbigniew Golab

Obowiązki ma a coraz trudniej się z nich wywiązać bo nowo przyjęci owszem robią pierwszy miesiąc z zapałem ale jak zobaczy ile zarobił to jest aby prace mieć a w między czasie szuka nowego zatrudnienia . Doświadczeni pracownicy odchodzą bo traktuje się ich jak zło konieczne które trzeba wykorzystywać max za najmniejszą stawkę.Pewnie że są ludzie którzy powiedzmy dobrze zarabiają (2500)na rękę ale to są ludzie którzy pracują od początku i od pierwszego dyrektora Gasa dostali dobre zaszeregowanie, teraz nowi mogą tylko pomarzyć o takiej stawce.

@Zbigniew Golab

Zbysiu-zdrać rąbek tajemnicy-przychodząc jako nowy pracownik do autocam na jakie wynagrodzenie mogę liczyć???jaki jest system pracy???-trzy zmianowy od poniedziałku do piątku czy w wieckendy też pracujecie-jeśli tak to za jakie stawki???

vip

Witam!Obiło mi się o uszy,że już firma rekrutacje prowadzi przez agencje pracy tymczasowej(TENEBORG&PARTNER-rejestrowana w Wałbrzychu)czy to prawda?Jeśli tak to ludzie pchają się do tej firmy "drzwiami i oknami"-tylu mają interesantów.Rekrutacje przez agentury świadczą tylko o "lipie"panującej w firmie.

@vip

Zgadzam Się z Tobą w 1000%, smród, brud i ubóstwo tak zapyziałej firmy ze świecą szukać w całej UE.Pchają się dżwiami i oknami ale chyba w przeciwną stronę te ogłoszenia są na portalach na okrągło tylko zmieniają firmy rekrutacyjne .

vip

To tak zwana przykrywka,pic na wode"firma ma full obowiązków" tak więc nie ma czasu na rekrutacje-dobra bajera-powiem ci tak-dobrej firmie co zależy na dobrym pracowniku,rekrutacje prowadzi sama,bądź przy udziale firm (rekrutacyjnych)które zajmują się prawidłowym doborem pracowników na dane stanowisku(podejście do interesanta od strony technicznej(doświadczenie)i psychologicznej(czy nie ściemnia,kłamie)jest to wiele pytań i łamigłówek tzw.sieczka z mózgu.A nie sądze,że Autocam stać na takie wydatki zatrudnienia takiej firmy.A co do Teneborg&Partner jest to zwykła agentura tymczasowa,która nagania ludzi np.do firm na wałbrzyskiej strefie za najniższe stawki np FAURENCIA(czerpiąc z tego wysokie zyski)RAMSTAD-TOYOTA itp.Pracownik zatrudniony przez agenturę jest tzw.zalepiaczem wolnych wakatów(tam gdzie firmy nie mają chętnych ludzi do pracy),badź zatrudnia na czas nadprodukcji bo pracownicy stali nie wydalają z produkcją a później dostajesz kopa,po mimo tego,że się starałęś bo naobiecywali ci,że jak będziesz solidny to przejdziesz na warunki pracownika stałego-bujda-taka jest prawda!!!wiem bo pracowałem w renomowanej firmie na strefie wałbrzyskiej jako pracownik stały,i wiem jak traktowano pracowników z agentury.

Zbigniew Golab

Co byłeś w kiciu a może byłeś psem,bo tylko tam więcej kamer no jeszcze telewizja. Jeden czester wystarczy na zmianie>

Zbigniew Golab

Żadna nie jest atrapą ale laptop niby wyłączony a cały czas nagrywa co kobiety robią na nocce.

Zbigniew Golab

A miałeś przełożonego która zostawia laptopa z włączoną kamerą do śledzenia pracowników choć jest monitoring przemysłowy.

Zbigniew Golab

A co myślisz że się wypowiadam nie znając tematu.Przychodz, nie widzę problemów.

Zbigniew Golab

To wejdz na portal OLX zobaczysz jak swoje oferty dublują bo szukają fr----w których jaszcze nie wykiwali.

Zbigniew Golab

To ściema, jak dostaniesz 1680 zł brutto to się ciesz a praca 7 dni w tygodniu Oni już szukają na Wałbrzychu bo w Kamiennej nikt w balona zrobić się nie da.

Zbigniew Golab

Zobaczcie ile niby proponują teraz w Autokamie a la za 1475 zł.netto zapie-m 11 lipca 2014 Branża: Produkcja Nr oferty: 744j Miejscowość: Kamienna Góra Miejsc pracy: 4 Wynagrodzenie: 3.000 zł./brutto Operator CNC - ofpr/14/1951 praca trzyzmianowa (w godz.: 6-14; 14-22; 22-6) umowa na czas określony wynagrodzenie: 3.000 zł./brutto miejsce pracy: Kamienna Góra wykształcenie zasadnicze zawodowe min. 1 roczne doświadczenie w zawodzie operator CNC umiejętność obsługi maszyn CNC AUTOCAM POLAND Sp.z .o.o ul. Jedwabna 3, 58-400 Kamienna Góra tel.: 75 645 10 79; e-mail: rekrutacja@autocam.pl

@Zbigniew Golab

A co z tymi , którzy już obsługuja maszyny ? Zarabiają min. pensje Czyli nowy , który nic nie umie zarabia wiecej.Słyszałem , że mają jeszcze dostawać szkodliwe za prace z Rutkiem.

arek

Doda mylisz się. To nie bu...del. W bu..lu pracownicy więcej zarabiają i jest lepsza organizacja pracy.

@arek

1680 brutto i jeżeli dostaniesz jeszcze jakąś premie to cud. Jeżeli w następnym roku rząd podniesie min. pensje , to dyro zmniejszy ci tą premię.To się nazywa porozumienie między stronami. A spróbuj nie podpisac.Sam to przeżyłem .

doda

Ja jestem zadowolona że nie pracuje już w tym b-----u.Niech następni popróbują tego s-- .

Tak mylisz się

Doda

To co po takiej rekrutacji w takiej firmie robi piekarz?

arek

Podobno Marian przyznał sobie 50tys. premii. Czy to prawda ?

doda

Zwyczajnie zbiera nas po sześć osób daje klocki dla dzieci do budowy jakiś układów elektrycznych dzieli ludzi (przepraszam, zasób ludzki)na dwie grupy i sprawdza w jakim czasie wykona się dany obwód i takie tam d--rele oraz z kartki papieru trzeba zbudować samolocik .To takie sprawdzanie współpracy między sobą ,kto indywidualista ,kto śpioch a kto na renci .Takie s--- w bani ale co na rozmowie to ci nie powiem bo jak ja się przyjmowałam to nic takiego nie było.

doda

I jak rozmowa z tomusiem, samolocików nie kazał Ci z papieru robić?

Zostaw merytoryczną opinię o Autocam - Kamienna Góra

• Jak się pracuje w Autocam?

Zobacz opinie na temat firmy Autocam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autocam
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Jedwabna 3
    58-400 Kamienna Góra