Opinie o Autocam w Kamienna Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autocam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autocam o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autocam w Kamienna Góra

BARI

to nawet nie wysylam CV szkoda czasu, myslalem że firma z ameryki proponuje cos lepszego niż polska w ktorej obecnie pracuje

doda

Są ale dla wybranych ludzi. Częściej po zdezelowaną maszynę nisz na szkolenia.Tych na szkolenia naliczyłam przez 8 i pół roku 7 osób.

BARI

czyli ogólnie nie warto się pchać? nic specjalnego. A powiedzi mi jeszcze jak to niby amerykańska firma to wyjazdy do stanów jakieś są ?? czy do innych ich fabryk za granicą ??

dodo

Praca w niedzielę i sobotę to norma, rotacja średnia,ogłoszenia ostatnio na portalu tablica wisiały ponad 2 miechy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Autocam spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
BARI

a rotacja na tych stanowiskach duża ?? często się ludzie zmieniają ? no i jak z praca w soboty i niedziele??

doda

Jeśli masz jakąś praktykę z obrabiarkami takimi jak -Tornos,Biglia,Brother,MZ,i innego rodzaju szrotów wycofanych z produkcji 20 lat temu to i owszem. Możesz próbować przecież nie zabiją o ile czasu nie szkoda.

inżyniera od obróbki skrawaniem

Na jakie stanowisko?

BARI

Witam mam pytanie do Doda , widze ze pojawily sie ogloszenia o prace na stanowisku inzyniera i zastanawiam sie czy warto wyslac swoje CV?? Moze ty doda jestes w stanie cos napisac ? czy jest tam duza rotacja na tych stanowiskach czy dbaja o pracownika ?

Jest na czas określony

marcin

to nie ma umowy o pracę ?

doda

Nadgodziny do odbioru albo płatne za 12 miesięcy,zarobki uzależnione od znajomości i tak --skierowanie z pup zarobek na rękę 980 zł przez okres próbny póżniej jak cię zostawią to w zależności na jakim stanowisku.

ziomek
@doda

na start nie dostaniesz wiecej niz najnizsza krajowa. na podwyzke mozesz liczyc we wrzesniu kazdego roku. nie bedzie jej oczywiscie wiele, ale jest

marcin

a zarobki ?? jak z płatnościami i nadgodzinami ? idzie tam zarobić ?

bizon

a widziałem że teraz znowu inżynierków szukają bo ostatnio jacyś krecili się po hali

doda

A taka że nie traktuje się pracownika jak pracownika tylko jak zło konieczne.Oczywiście jak będziesz przytakiwał ich poronionym decyzją choć widzisz że to będzie wielki niewypał ,właził bez wazeliny to będziesz miał w miarę dobrze ale jak raz coś zanegujesz to jesteś bez premii a jak się spytasz za co ta decyzja to może się okazać że nie masz następnej.

dodo

Nowy mechanik już się napracował a dostał więcej jak ten pi

marcin

no własnie każdy pisze jest źle a nikt nie podał nic konkretnego. Konkrety Panowie dlaczego jest źle i co jest nie tak ??

albin

czemu parodia?? co tam się niby wyprawia?

parodia firmy

fakt niezaprzeczalny

Zostaw merytoryczną opinię o Autocam - Kamienna Góra

• Jak się pracuje w Autocam?

Zobacz opinie na temat firmy Autocam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autocam
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Jedwabna 3
    58-400 Kamienna Góra