Opinie o Autocam w Kamienna Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autocam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autocam o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autocam w Kamienna Góra

Chce dowiedzieć się czegoś o firmie, a głównie to interesuje mnie stanowisko operatora maszyn. Czy na rekrutacji na tę posadę jest jakies zadanie sprawdzające wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne wymagane w tej pracy? Bo napisali, że wymagana jest wiedza na temat zasad obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie). I dlatego ciekawi mnie, czy to jest weryfikowane.

Arek

Zobaczyłem ogłoszenie o naborze do szkoły na operatora CNc. Praktyka ma się odbywać w Autocam. To jakieś jaja. Mają uczyć programowania CNC A kto ma tam ich uczyć ? Kierownik i brygadziści nie mają o tym bladego pojęcia. Nauka uczniów będzie polegać na kontroli części z reklamacji. No chyba nikt nie wierzy że Rutek zna się na programowaniu.

Pff
@Arek

Jest gosciu od uczniow i on zajmuje sie ich szkoleniem i testowaniem a praktyka to inna sprawa.

Iza
@Pff

I są jakieś testy pod koniec nauki? A jak ktoś się sprawdzi w tym to może liczyć potem na stałe zatrudnienie?

doda Nowy wpis
@Arek

Zgadzam sie w 100 procentach ,Rutek nie ale Puszka ten to ma wiedze ...o gumach do żucia.

Ryszard Nowy wpis

Ile teraz dają na rękę kontrolerowi wyrobów gotowych? Jakżem trafił na anons z 2021 to było 2800 zł brutto. Chcieli roku doświadczenia na produkcji wtedy. Co się pozmieniało, wciąż trzy zmiany?

Anna Nowy wpis

Ile pracownikow mniej wiecej liczy ta firma?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Autocam spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Szczerze to nie polecam tej pseudo fabryki marne zarobki po 4 latach pracy 2600 zł netto razem z premiami 100% ,premia roczna od 350 do 150 zł netto zalezy ile chorobowego ,brak pracowników bo ci co cos umieli juz pracuja w innych fabrykach ,ucinane premie za reklamacje z winy kierownikow i główną siłe roboczą czyli uczni z ZSZ . Atmosfera coraz gorsza bo wali im sie grunt pod nogami , oghlnie szału nie ma obiecują złote góry a wychodzi jak zwykle ch...owo . Szkodliwe warunki pracy mgla olejowa i inne opary .

obserwator

Jak tak Ci źle to możesz znaleźć sobie lepszą fabrykę w ktpórej bedziesz bogiem

bo pracowałam tam

Natalia
@doda

Ten wyżej komentarz ze stycznia to też Twój? Podbijasz post z 2019 raczej do dziś sporo w warunkach musiało się zmienić. znasz konkrety? wiadomo co od stycznia się tu w firmie szykuje?

Ryszard

Jakoś nie widzę nowych ogłoszeń. Czy wiadomo coś o wolnych etatach? Parę miesięcy temu potrzebny był specjalista ds. księgowości, ale nie podano za jakie pieniądze. Kto się orientuje, ile można na tym stanowisku zarobić?

Czy urlop w Autocam jest płatny 100%?

info

Człowieku, czy ty s księżyca spadłeś? oby cie nie zatrudniali w tym autocamie, bo wiecej szkody narobisz niz pożytku, gdzie ty pracowales, ze pytasz czy urlop jest 100% płatny?

Krzysztof
@info

A co w tym takiego dziwnego? Jak przyjmują na zleceniu to urlop można wziąć tylko bezpłatny. No chyba że każdy ma normalną umowę o pracę wtedy faktycznie pytanie jest zbędne.

Bob
@Krzysztof

Urlop jest płatny.

Damian

Witam chciałbym złożyć cv macie może email albo jakiś kontakt z hr ?

bania

Zgadzam się z "Pracownikiem" w 200 %. DNO DNO JESZCZE RAZ DNO.

Nic malutka "dodo" ????????za dawnych czasów praktykanci w szkole zawodowej kl. 1-3 zawsze pracowali jeden pełny miesiąc w czasie wakacji i zarabiali tyle ile wychodziła stawka miesięczna w czasie roku szkolnego wiec teraz wynos kl. 1-170,89zł. kl. 2-213, 62zł. kl. 3-256.33zł. zakład i tak dopłacił im od siebie. Śmieszna jesteś

Obecny pracownik
@Ania

Jak mają zarobić uczniowie jak ciągle za byle co potrancają pracownikom reklamacje są przewarznie z winy kierowników bo wysyłają wiedząc że są wadliwe części myślą że przejdzie a następnie i tak wina idzie na pracowników

@Ania

nie wielka aniu, trzy dni bylo nauki i trzy dni praktyki przez trzy lata nauki jesli uczyl sie w ZSZ.

@doda

Malutka "dodo". Piszemy o wakacjach to z jaką nauką ty wyjeżdżasz(trzy dni nauki, trzy dni praktyki-to też zależy w której klasie 1,2 czy 3). Jak tak ci źle-zmień pracę.

@Ania

doda jak zwykle i w dalszym ciągu niedouczona i nie uczy się !!

@Ania

Nigdy we wakacje nie pracowalam bo nie bylo takich porypanych zakladow jak Autosram.

@obserwator

Bo Autosramie ludzie sie cofaja w rozwiju a nie rozwijaja.

@Ania

Kobietko, niedouczona to jestes ty. Twoj cytat " szkole zawodowej kl. 1-3 zawsze pracowali jeden pełny miesiąc w czasie wakacji i zarabiali tyle ile wychodziła stawka miesięczna w czasie roku szkolnego wiec teraz wynos kl. 1-170,89zł. kl. 2-213, 62zł. kl. 3-256.33zł. " takie staweczki to byly za praktyke w czasie roku szkolnago a za prace w wakacje byla umowa o prace za ktora bylo pelne wynagrodzenie jak pracownika a po miesiacu otrzymywalo sie swiadectwo pracy. Ty chcesz aby uczniowie mieli szacunek do takiej firmy i pracy, jak za caly miesiac swojej ciezkiej pracy w pelnym wymiarze otrzyma z laski 256.33 zl.To na jeden wekend nie ma z czym wyjsc Tyle to mu na bilet miesieczy wystarcz. Moze .

Bania
@doda

W pełni się z tobą zgadzam doda , Wielkiej annie dał bym podwyrzkę czyli jak niewykwalifikowany dostał 950,00 to ona jako wykwalifikowaną specjalistką 100% czyli 1900,00 i trzeba do Mariana wystapic aby przeszeregował ta panią na ta stawkę.

Rafał
@Bania

Czy firma w sposób odpowiedni przygotowuje pracowników do pracy w firmie Autocam? Chodzi mi o to, czy nie mając doświadczenia zawodowego, można liczyć na odpowiednie szkolenie wprowadzające, które przygotuje nas do wykonywania powierzonych obowiązków? Dajcie znać, proszę, jak to wygląda.

@Rafał

Człowieku o czym ty marzysz , to nie firma to wielkie nieporozumienie . Nie ma źadnych szkoleń w tym grajdole i nigdy nie było . Ty się niczego nie nauczysz wręcz przeciwnie .

eurodata

Chciałbym serdecznie podziękować " firmie" za wynagrodzenie uczniów pracujących cały sierpień czyli 23 dni robocze od 6 rano do 14 . Zakręciło im się głowach jak dostali 950 zł na rękę .Ma "firma" najwyższe stawki godzinowe w okolicy ! Wychodzi lekko ponad 5 złotego na godz,,,, Wiem że to młodzi chłopcy ale wykonują te prace których żaden z załogi by ich nie ruszył... Wiem że nie pracują jak dorośli mając 17 -18 lat ale byście mieli odrobinę przyzwoitości i dbali o swoją opinię ,,, Ci młodzi chłopcy jak myślicie ? co o Was będą mówić swoim młodszym kolegą ? Nie pozdrawiam .

@eurodata

I co wielka Aniu prawda zawsze wyjdzie na jaw , nawet dzieci potraficie okrasc. Takimi sprawami powinne zajac sie PIP,Urzad Skarbowy i Policja Skarbowa.

@eurodata

Powiedz mi eurodata na jakim świecie żyjesz. Co Ci uczniowie wielkiego robili????? Szkoda mi ich bardzo.

Maciej
@obserwator

Możecie sprecyzować kwestię z uczniami. Mam rozumieć, że firma współpracuje ze szkołą, która przesyła uczniów na praktyki? Jak to w rzeczywistości wygląda? Proszę o szczegółową informację.

Kto pracuje ten zarabia. Zakład który wspiera dobrych pracowników, a kto nic nie potrafi w firmie Autocam miejsca nie znajdzie, większość komentarzy wystawionych negatywnie jest od nieudaczników którzy nic nie potrafią.

Doda
@Ania

a wy umiecie ? nawet prawidłowej długości pręta nie umiesz zamówić to się nie wypowiadaj.

Maciej
@Doda

Macie odmienne zdania o pracy w firmie Autocam, dlatego może chociaż kwestia warunków zatrudnienia będzie podobna. Chciałbym dowiedzieć się, jak wynagradzane są nowo przyjęte osoby? Jest to uzależnione od umiejętności zawodowych potencjalnego kandydata, czy może wpływ na to mają zupełnie inne czynniki?

arek

Jak tam niewolnicy ? Dalej (usunięte przez administratora)nie włącza wentylacji bo szkoda prądu ?

Olga

Tylko dobrzy pracownicy mogą utrzymać się w firmie!!!

@Olga

Dobry pracownik w tej firmie to BMW bierny , mierny ,wierny. Wiedza i doświadczenie się nie liczą.

@Olga

co spojrzałaś w lustro i zobaczyłaś dobrego pracownika ,dobry to lelon

@Olga

Aby być dobrym pracownikiem trzeba mądrego zarządzającego a nie karierowiczów którzy dbają tylko o swoją kieszeń.

Operator

Nie polecam nikomu pracy . Sam się stąd zwalniam . Maszyny nie sprawne , zarobki takie jak wszędzie , kierownictwo leci w (usunięte przez administratora) z dyrektorem " mydli mu oczy," Nie przychdźcie tu do tego (usunięte przez administratora) .

@Operator

To ile czasu Ci zajęło aby się dowiedzieć że to nieudacznicy.

ela66

praca jest na 3 zmiany?

CNC op

Niestety kompletnie odczuwalny jest na co dzień brak operatorów do pracy. Dopóki nie będzie zaangażowanych ludzi to ani kierownik, ani inżynierowie czy brygadziści nic nie zdziałają. Widać tylko niestety frustrację z tego powodu i nadmiarem obowiązków. Dyrektor powinien się obudzić a kierownicy z nim poważnie porozmawiać...

@CNC op

Kto się obudzi, dyrektor, niech zacznie czytać takie wpisy i wyciąga wnioski ponad dziesięć lat się budzi . Ludzie będą się angażować jak będą mieć więcej forsy w kieszeni .Ale to pokolenie to wychowanie bezstresowe jak by tatuś i mamusia za niego pracowali a oni pieniądze brali to by było OK.

@CNC op

Mylisz operatorów od przyciskowych.

Zarobki są bardzo słabe. Nierówno traktuje się tutaj ludzi. Mało kto zna się na swojej pracy - brak szkoleń. W zakładzie jest brudno, dużo bardzo starych maszyn.

pyta

a jaka praca stojąca czy siedząca

@pyta

zalezy od pozycji jaką chcesz

pyta
@doda

doda a jaka pozycja jest najlepsza, najwygodniejsza i w miarę dochodowa w/g Ciebie ?

arek

Wczoraj dowiedziałem się od kolegów , że Autocam traci kolejne zlecenia a reklamacje są co tydzień.Brak fachowego nadzoru nad produkcją. Przez te lata dyrektor niczego się nie nauczył . Słaba płaca , słaba jakość.

@arek

Taka praca jaka placa

@arek

paranoja nie zakład puszkar gumorzerca maniek łatwowierca

Zostaw merytoryczną opinię o Autocam - Kamienna Góra

• Jak się pracuje w Autocam?

Zobacz opinie na temat firmy Autocam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autocam
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Jedwabna 3
    58-400 Kamienna Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042