Opinie o Autocam w Kamienna Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autocam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autocam o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autocam w Kamienna Góra

arek

Narzekacie i będziecie narzekac. Komu zdarzyło się , że jeżeli 2-3 pracowników ma takie same kwalifikacje , wykonuje tą samą prace o takiej samej lub podobnej ilości i jakościa ma mniejszą pensję?Kommu zdarzyło się , że przyuczał nowego pracownika bez kwalifikacjii ten zarabiał więcej ?Przeczytajcie sobie art 18.3a i 3b KP Potrzebne są związki zawodowe .Stawkę oraz przydzielenie stanowisk pracy określa kierownik.Jak jesteś na każde zawołanie i pokorny ,to popracujesz.

bosak
@arek

Łysy , nie rób z Fuska męczennika. Też dobry kubuś.Wiesz , że go nazywają ,,Piotruś nic nie mogę" Sam czytrałem na forum , że ze nie wiedział , że ma kulawego pracownika , a facet miał 5 cmm krótszą nogę Naobiecuje a potem twierdzi że Marian na nic nie pozwala. Spróbuj złożyć skargę do dyra.Mówią sobie po imieniu (sam słyszałem } więc dyro nie zareaguje , a ty będziesz gnojony.Jeżeli złożysz skargę do Sądu , to lepiej żebyś miał jakieś twarde dowody(nagrania , dokumenty )a i tak wynik niepewny.

ŁYSY

jedna mafia 4 majstrów na 50 osób na 3 zmiany rudy po znajomosci rodzina dyrekyora jak kadrowy baranski robi sie interes rodzinny robole za najnizsza a biura po 5000 tysi i premie a Fusiek tanczy jak mu zagraja taka prawda kto tam robil to wie o co chodzi

arek

Atmosfera jest rodzinna (wg.opini dyrektora )Niedawno ktoś mu nas...ał przed sekretariatem. No , ale rodziny się nie wybiera.Możesz nic nie umieć , ale masz być BMW. Bierny,Mierny ale Wierny.Nie pokazuj ,że więcej potrafisz niż Rutek , bo będziesz miał prz..ne.Je.zeli ktoś spaprze robote , to i tak karani są wszyscy inni , którzy też robili te części.Nikomu praktycznie nie zależy na uczciwym wyłapaniu brakorobów.

arek

Do Gienka. Dyrektor też tak uważa. Nie liczy się wysokość pensji , tylko gest , że się ją wypłaca.Oj durny ty , durny.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Autocam spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
zbigniew golob

Co zrozumieć że oddają pieniądze które zabrali z wypłaty na fundusz socjalny.Oblicz ile Ci potrącili na fundusz to zobaczysz czy to oni dali czy sam te paczki kupiłeś.

Gienek

Nie pracuje za paczki.Ale jak bys byl na tyle rozgarniety to bys potrafil to zrozumiec.Paczki sa dla dzieci a nie dla nas.Liczy sie gest a nie wartosc tej paczki.

Gienek

Ludwik bedzie bal mikołajkowy i paczki.A wszystko to z zakładowego funduszu socjalnego.

Rubik

Słyszałem za na mikołaja bedą dawać paczki dla dzieci.Czy to prawda

Mirek

Ogólnie nie jest zle.Zapieprz jest jak wszedzie.Zarobki kazdy ma inne ,ale niektorzy dobrze zarabiaja.Z majstramijak ktos dobrze zyje to ma spokój.

zbigniew golob

Zdanie rozpoczynamy dużą literą i kończymy kropką oraz używamy polskich znaków takich jak ą,ę,ż,ó.Rozumiesz.

idol zbigniewa golaba

nie chce mi sie pisac mam inna robote czopiku

zbigniew golab

A niektórzy mają się dobrze, nie Idol.Może napiszesz za co?

Rutek

Ostatnio duze roszady.Duzo ludzi sie samemu zwalnia a jeszcze wiecej sami zwalniaja.Ogolnie nie jest zle.

zbigniew golab

Idol, może byś zmienił nik na czopek będzie lepiej posowało do twojej wypowiedzi.

zbigniew golob

Masakra to dać się traktować jak nieuka, choć nie jeden tam z pracujący ma więcej w jednym palcu jak dyrektor i jego p------i, a Ty pracuj za paczki na Mikołaja.

idol zbigniewa golaba

zbysiu - masakra, lepei sie nie wypowaiadaj, jak ty wszystkie swiadectwa do klopa walisz to juz ci sie chyba zapchal. rutek to gosc, ja z nim nie mam problemu.

nergal

musisz się nauczyć pracować a potem rozmawiać o pieniądzach zresztą doda Ci podpowie bo ona jest wszystkowiedząca

kolo

Z tym ile dostaniesz na start to nie do konca tak jak pisze Ziomek.Moj znajomy pracuje tam okolo 4 miesiecy i na start dostal 2500.Jak mowi wszystko zalezy od doswiadczenia.

arek

Możecie produkowac braki.Piotruś nie wiedział , że ma kulawego pracownika , chociaż ten ma jedną nogę krótszą o 5 cm ,to nie zobaczy braków

Zbigniew Golab

Ja tak jak Doda już nie pracuję w autokamie pracuję w Niemczech i nie chcę mieć nic wspólnego z tym zakładem nawet świadectwo pracy do klopa wywaliłem.A rutek to taka peła do bicia.

Zostaw merytoryczną opinię o Autocam - Kamienna Góra

• Jak się pracuje w Autocam?

Zobacz opinie na temat firmy Autocam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autocam
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Jedwabna 3
    58-400 Kamienna Góra