Opinie o Autocam w Kamienna Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autocam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autocam o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autocam w Kamienna Góra

zbigniew golob

No ile, najniższa krajowa tak jak tym po kursie CNC?

czarny

Jak jest naprawdę w autocamie, jakie sa stawki i czy warto starać sie tam o zatrudnienie.

zbigniew golob

O przygadał kocioł garnkowi .To czemu Jasiu nie odpiszesz ładnie jak jest uroczo w autocamie jak ktoś oto prosi.A co do twojej wypowiedzi to jeśli chcesz zobaczyć zero albo MNIEJ NIŻ ZERO to spójrz w lustro.(NIŻ piszemy przez Ż nie Z) skończ podstawówkę osiem klas to pogadamy.

zbigniew golob

A co byś chciał wiedzieć? A tak ogólnie to jestem sprzątaczką.

Nergal
@zbigniew golob

GOLAB!!!!- facet nie wprowadzaj ludzi w błąd!!! , zwolniłeś się,i w tej firmie przecież nie pracujesz!!! nie zniechęcaj ludzi, którzy chcą podjąć się pracy. v Byłeś zerem a jesteś MNIEJ NIZ ZERO !!!!

elladpbz
@Nergal

to jakiś kretyn

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Autocam spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
adam

Dlaczego dac se spokój i w czym trzeba być dobrym.Bo to dwuznacznie brzmi.Ten Golob to zwykły pracownik czy ktos z wyższej ligi

kolega

no kim, no kim, najbardziej kompetetą osobą z którą możesz porozmawiać - to jest gość który wie wszystko i o wszystkich - wielki szacun dla niego,a le powiem Ci jedno - daj se spokoj, chyba ze jeste dobry

dzidek

A kim jest ten Golob

dzidek

Orientujecie sie czy sa tam jakies przyjecia i na jakie stanowiska

kolega
@dzidek

musisz porozmawiać ze zbyszkieem golobiem

romek

system trzy zmianowy system czterobrygadowy zalezy gdzie trafisz.Na sobote zapiszą cie bez pytania i musisz przyjsc.W zamian dostaniesz dzien wolnego w dogodnym dla kierownika terminie.Nie nazywałbym tego nadgodzinami,

PRACOWNIK

musisz się przenieść, popracować, dać się poznać od strony fachowości,kompetencji i umiejętności pracy w grupie i ocena wyjdzie sama. Co do pracy w nadgodzinach NIKT ZMUSIĆ NIE MOŻE

@PRACOWNIK

Chłopie ! Siedz w Wałbrzychu. Chyba , że nie zależy tobie na życiu. Jak masz żle , to będziesz miał gorzej.

otręb

Autocam rekrutuję operatorów produkcji, jak polecacie pracę w tym zakładzie, jak z zarobkami, dwie czy trzy zmiany , czy jest zmuszanie do nadgodzin, czy jest możliwość awansu albo rekrutacje na jakieś lepsze stanowisko i czy firma się rozwija ? Proszę o opinię pracowników, ponieważ chcę się przenieść z zakładu produkcyjnego z Wałbrzycha do Autocamu KG. z góry dziękuję

kulfon

Bys sie zdziwil. Pracowalem 2 lata temu w Autocamie to znam te maszyny . A co mam ci wytlumaczyc posuwy obroty m kody g kody .Te programy sa banalnie proste w ISO pisane.Taka wersja dla poczatkujacych.

@kulfon

Niezupełnie się z tobą zgadzam. Porównaj kody ISO dla Fanuka i dla Heidenhaina. Można napisac program dla Mazatrola Mitsubishi , ale tam są praeciwne zwroty w układzie kartezjańskim. W Autocamie programy są proste , bo produkcja jest prosta (nie mówię o Chironach )Wgraj ten prosty program na tokarkę z głowicą ślizgową np. Citizen , a rozwalisz maszynę.Najgorsze co może być w pracy na cnc to rutyna.

kolega kulfona

szkoda że tak malo wiesz ale to twoj problem, chyba ze jestes taki mocny to napisz jakie parametry za co sa odpowiedzialne??????????????????

kulfon

Kolego maszyny moze i stare ale sterowanie sie liczy.Fanuc serii O-T czy 18 to sa najpopularniejsze a w szczegulnosci 18 .W nowych masynach Nakamury,Daewoo,Victora i wielu innych sa montowane.A zeby wiedziec jak produkowac to nie trzeba znac programu.

kolega kulfona

kulfon to chyba jakiś operator z epoki poprzedzajacej wyprodukowane maszyny na ktorych pracuje wiec skad ma wiedziec jak na nich produkowac.

kulfon

Gduby te Biglie byly serwisowane to by bylo git.To sa dobre maszyny na taka produkcje.Ale musza byc zadbane i serwisowane.Tak zwani mechanicy to tam robia za statystów.A co do umiejętności programowania to na dzien dzisiejszy zaden pracownik niema o tym zielonego pojecia a nawet inzynierowie nie sa tam alfa i omegaNajlepszy jest ten Edek Ącki ten to czego sie nie dotknie to zepsuje.To jest fachura.Brygadzisci to inna bajka.Zrób se sam załatw se sam myśl se sam.Takie maja podejscie .

@kulfon

Mechanicy i elektrycy to raczej magicy bo aby utrzymać te maszyny bez żadnych części zamiennych przez tyle lat to cud a ich szefa to bym dawno zwolnił bo to co umie najlepiej to tylko gumę żuć.

KOLEGA PO FACHU5ZNE
@zbigniew golob

witaj zbigniew, dawno cię nie było

PRACOWNIK
@KOLEGA PO FACHU5ZNE

a ja wiem gdzie Zbyszek był no gdzie zgadnijcie ?? z dodą pod maszyną gumę żuł ha, ha, ha

@PRACOWNIK

A ty byłeś jako podnóżek.

arek

A tak może mi ktoś powie , po co umiejętność podstaw programowania skoro brygadziści nie mają o tym zielonego pojęcia ?

arek

No co jest ? Autocam znowu poszukuje pracowników ?Ludzie , czyżbyście zaczęli szanować zdrowie ? Zapewne w Kamiennej powstały nowe miejsca pracy .

@arek

Firma zajmująca się precyzyjną obróbką ? Tam utrzymanie tolerancji dłogości 0,15 jest sztuką .To jest muzeum maszyn .

arek

Operator obrabiarek sterowanych numerucznie zarabia minimum 2437 zł.Tylko iść do pracy w bałaganie zwanym Autocam.

romek

A są w ogóle jakieś przyjęcia.Pracuje tam a nie słyszałem żeby chcieli kogoś przyjąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Autocam - Kamienna Góra

• Jak się pracuje w Autocam?

Zobacz opinie na temat firmy Autocam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autocam
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Jedwabna 3
    58-400 Kamienna Góra