Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

ktoś

u nas za wolny dzień odliczana jest dniówka z podstawy

ból dupska

Jak widzę masz ból dupska, prawdopodobnie robisz na rowerze, ablo masz słaby rejon wiejski. Pomyśl tylko, ze gdyby nie było tych 52gr(tak, tyle mamy w oddziale kiedyś było 83gr) to sama podstawa 1280zł na rękę nie starczyła by na życie i nikt by nie pzyszedł za taką kase z własnym samochodem. Zasada jest prosta im mniejsza pojemność samochodu tym większa wypłata- porównaj komb diesel 2.0 z lpg 1.3 i ci wyjdzie 37zł==17zł za kilometr. A im nowszy samochód(turbina, wtryski, zawieszenie itd.) tym koszty utrzymania większe. Same opony to koszt 13' można nowe za 380zł/kpl, a 16' gdzies ponad 600zł/kpl. Wiem co mówię, bo mam dwa auta i widzę różnce. Z tego co widzę to zazdrość ci nerki zżera, bo ktoś ma daleko do rejonu i/lub duży rejon(współczynnik zaludnienia mały) to ty już psioczysz, że oszust, okrada firmę. Zasada jest prosta jak ktoś cie w dupe wali to ty go walisz dwa razy. W Inpoście ani lepiej ani gorzej niż w PP, bo tak kilometry mniejsze, ale za to o wiele mniej listów, z drugiej strony nie mamy obrywów z emerytur i rent, ale mamy płacone dodatkowo za listy(zależy jaki oddział, bo jeden ajent chytry jak skurczylis, a drugi ci nawet nie odejmie za wolny dzień), podstawa ta sama(minimalna krajowa). Ja uważam, że robota jak na małe miasto(bo w takim mieszkam) i za taką kasę jest naprawdę dobra. Tylko jednego mi brakuje-umowy na etat. Wracając do kwestii aut to i u mnie w oddziale jeżdzą nowymi autami i jak coś się posypie to płacz, albo, że paliwo drogie. Coś za coś, albo elektryka i klima, albo korbki i mokre plecy. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i życze wygranego przetargu na sądy :)

Mateusz

W tym momencie sam udowadniasz, że nie masz o niczym pojęcia. Mówiąc "zarabiają na paliwie" było skrótem myślowym, od właśnie dodatkowej gotówki za każdy kilometr, za eksploatacje samochodu. A wiesz dla czego określiłem to właśnie mianem "zarabiania na paliwie"? Bo taki listonosz jak jedzie na wiochy i trzepnie 50-200 km dziennie i jeździ własnym samochodem, to z tego robi się już ładna sumka do wypłaty. Dodatkowo, tutaj teraz trochę się podenerwuję... Te skretyniałe bezmózgi (bez obrażania normalnych ludzi) nie odkładają zarobionych pieniędzy na kilometrach, żeby naprawić w razie czego samochód, tylko od razu przejadają, tego samego miesiąca do wypłata, a potem jak coś w samochodzie pierdzielnie to lecą z płaczem że im się samochód popsuł i chcą kasę na naprawę bo... tak, zgadliście, NIE MAJĄ PIENIĘDZY! Dlatego właśnie twierdzę że oni zarabiają na paliwie

treck

Jezu co za bzdury ? Pracowałeś tam, że takie wnioski wysuwasz ? Ja pracowałem i uwierz mi, w firmie gdzie miesięczną wypłatę dostaje się w ratach, po potraceniu wyimaginowanych kar pieniężnych, NIKT NIE DA CI ZAROBIĆ NA KOSZTACH PALIWA ! Prędzej będziesz dokładał ze swoich i tu widać, że nie masz zielonego pojęcia o priorytetach tej "firmy". Drugą sprawą jest eksploatacja samochodu, wiesz co to jest ? Pewnie nigdy nie miałeś samochodu i wydaje ci się, że jedynymi kosztami z nim związanymi jest paliwo.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
@Mateusz

@Mateusz skoro PREZES twierdzi, ze takie zatrudnianie i taka forma wynagradzania jest ok, to znaczy, że jest ok. To, że ośmiesza to firmę i Was, jako doręczycieli, juz nikogo nie obchodzi. liczy sie tylko $$$$$!!!!!!

Mateusz

I co? Nie chce nikogo obrażać, ale jest spora szansa że trafił się jakiś listonosz (a może nawet grupka?) która postanowiła olać wywieszone wszędzie ostrzeżenia w biurze "podrabianie podpisów może skutkować karą grzywny bądź więzienia" (a przynajmniej tego typu ostrzeżenia powinny być powywieszane) i sobie postanowili poprawić wyniki... A co do poruszonego jeszcze wyżej tematu, że doręczyciele korespondencji InPostu mają płacone za dostarczone listy... To prawda, co nie zmienia faktu że niektórzy (głównie listonosze jeżdżący na wioski) mają na to wyjeb@ne/wywalone bo mają też płacone za kilometry i się przejedzie w tę i z powrotem, poroznosi 1-2h listy, na resztę wypiszę awiza i wraca zadowolony, bo zarobi jeszcze dodatkowo na paliwie... Oczywiście nie mówię że reszta oddziału który to robiła, nie mogła wykazać się podobną lekkomyślnością i pozwalać, albo nawet samemu brać udział w tych przekrętach

:[[

bo za awizo nie mają płacone, logiczne...nie?

;]]

tak zalezy na doreczeniu ze doreczacie sasiadom i dzieciom ;)))))

123magdalena

ankieta - pogarszanie sie warunkow pracy przy rosnacym bezrobociu - prosze o pomoc witam i bardzo prosze o pomoc odnosnie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. ankieta dotyczy pogarszania sie warunkow pracy (mobbing, ignorowanie praw pracowniczych, praca ponad sily, umowy smieciowe itd.) wraz ze wzrostem poziomu bezrobocia. chodzi o wykazanie faktu, ze im wieksza stopa bezrobocia, tym bardziej pracodawcy pozwalaja sobie na wyzysk i gorsze traktowanie pracownikow. ankieta dotyczy lat 2008-2013 i o wypelnianie bardzo prosze osoby, ktore pracowaly w tych latach (niekoniecznie caly czas oczywiscie). z gory bardzo dziekuje za pomoc. http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/55d4981c73331/

hahaha

znam osobe co zwolnili bo uznawala zasadne reklamacje ;]]]

buraku

Niczego i nikogo nie zachwalałem,to ty na sile chcesz mi i innym coś wciskać.pisze tylko o tobie i twoim bel ble bel.to ostatnia odp do ciebie matolku

buraki pocztowe

Zachwalasz tą firemkę, a tak naprawdę napisałeś coś konstruktywnego? Pochwal się, bo o tym jest ten portal - ile zarabiasz i za co. Chciałbym wozić szambo, bo kasa z tego jest niezła. W innym szambie pracują osoby Twojego pokroju zachwalając pracę za pół darmo. Ale nie martw się, ziomki z Syrii już się asymilują i będą pracować za jeszcze gorsze pieniądze. Na prawdziwe zarzuty odpowiadasz tylko obelgami? No masz iście stresujące podejście do tematu... uważaj na swoje serce, bo ten stres cię zeżre.

jeba ...... InPost

Niepolecam tej opcji przesylki iinpost to firma gowniana ma gdzies klienta ,a przesylki wysyla 2 tygodnie pod nadaniu wielki negatyw.

buraki pocztowe

Drogi burku, zarabiam więcej niż w inposcie. Nie tyle, co Ty z rodzicami razem wzięte 4 tysie, ale w normalniejszej firmie. Jak dla Ciebie stres w firmie jest czymś normalnym, bo ktoś nie umie zarządzać, to radzę zmienić jednak pracę. Na brak zajęcia nie narzekam ;) No i mogę podejść bez stresu do lekarza, co wielu inpościakom się nie udaje, bo nie maja opłacanych składek.

@buraki pocztowe

Witaj Chciałem Ci tylko zaznaczyć że prac bezstresowych, prawie nie ma, w każdej pracy, gdzie jest się za coś odpowiedzialnym i można zrobić coś źle, jest jakiś stres. Jedyna różnica polega na poziomie tego stresu. Pozdrawiam

burak pocztowy
@buraki pocztowe

Widzisz synku kubly ze śmieciami dajesz do beki.tam nie ma stresu i nie jest się za nic odpowiedzialnym.no chyba ze gowno się wyleje i ludzie cię opie......... Taka masz teraz buraku prace bez obrazy dla pracownikow oczyszczania, bez stresu no i najważniejsze bez myślenia.ps.przepisz jeszcze coś nowego z tym extra morale

elizabeth

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby listonosz z inpostu zadzwonił na domofon. W mieszkaniu jestem cały czas więc słyszałabym. ZAWSZE ZOSTAWIA AWIZO A NIE DZWONI przez co jestem przyblokowana na 1 dzień z obiorem bo tego samego dnia co data awizo nie można odebrać. Inpost reklamuje się, że punkty odbioru są długo otwarte. NIE MÓJ - mój jest tylko do 16 od pon do piąt... NIE POLECAM

Gal Anonim

Ha ha, nie uwierzycie, InPost ma czelność prosić o głosy do pewnego ugrupowania politycznego (coś z nowoczesnością) swoich pracowników xD Nie dość że (usunięte przez administratora) karzą za co się tylko da, opóźniają wypłaty, dzielą je w nieskończoność, to jeszcze mają czelność prosić o coś takiego... Ci wszyscy dyrektorzy i ich poplecznicy powinni pozdychać i w piekle się smażyć, za swoje (usunięte przez administratora)

inpost ja da best

Wczoraj w DF Wyborczej ukazał się fajny wywiad z(usunięte przez administratora) Polecam przeczytać. Niezły, fałszywy PR.

oszukana

zawsze przysługuje odszkodowanie za opóźnienie w doręczeniu, tylko najpierw odmówią w 1 instancji, a moze i w 2 tez i trzeba by bylo skierowac do sadu a na to licza ze nikt nie pojdzie do sadu

oszukana

Ta firma to kpina, jak można doręczać jeden list, który nadano 20.08 a otrzymano 08.09? To jest brak szacunku dla klientów, zarówno nadawców, jak i odbiorców.

xyz

czy zerwano umowe z sadami jak chciala solidarność ?czy ktos cos wie gdzie mozna odbierac przesylki?moze wyslali do mnie a ja nic nie wiem bo nie wlozyli awizo tylko od razu zrobili zwrot do nadawcy

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.