Opinie o PMR Ltd. SP. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PMR Ltd. SP. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PMR Ltd. SP. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMR Ltd. SP. z o. o. w Kraków

Tomasz

Bardzo toksyczne środowisko pracy (nieracjonalne decyzje, podejście do pracowników) i złe zarządzenie powodujące niepotrzebne skumulowanie zadań i nerwowość pry realizacji badań. Rok pracy (2022) w tej firmie uznaję za rok wycięty z życia zawodowego. Z rozmowy kwalifikacyjnej, po kilku miesiącach pracy, potwierdziła się tylko wysokość wynagrodzenia, reszta to były obietnice bez pokrycia. Jeżeli nie macie pracy, to możecie zaryzykować, jeżeli macie pracę i szukacie lepszej, to niestety trafiając do PMRu, możecie trafić z "deszczu pod rynnę".

Wojtek
@Tomasz

Potwierdzam opinie Tomasza. Pracowałem w dziale sprzedaży kilka miesięcy, tak bezdennie głupiego podejścia do procesów biznesowych nie widziałem nigdzie.

Zainteresowała mnie ta aktualna oferta dla Business Development Managera. Piszą w niej o tym, że wymaga się 1 – 3 letniego doświadczenia w sprzedaży. Ja akurat mam rok i zastanawiam się co mi zaproponują jeśli się zgłoszę? I tak przy okazji to na tym stanowisku jest rotacja czy rozwój? widzę dopiero teraz po wejściu tutaj, że w grudniu też ktoś się pytał o te prace

Były_pracownik Nowy wpis

Bardzo niskie pensje, szef zatrudnia stażystów, ponieważ twierdzi, że nie ma niezastąpionych pracowników i lepiej zatrudnić stażyste i płacić mu mało niż zatrudnić kogoś doświadczonego, kto mógłby dodać trochę świeżości i wdrożyć nowe pomysły. Ludzie są zwalniani z dnia na dzień bez żadnego wytłumaczenia. Awans odbywa się przez zmianę nazwy stanowiska bez żadnych benefitów pieniężnych. Plusem są fajni ludzie, ale podejście szefa do pracownika i jego umiejętności interpersonalne są naprawdę nieakceptowalne.

Ktoś się spytał na czym polega praca handlowca a czy o Business Development Managerze też możecie znaleźć kilka słów? Jakiś czas temu była oferta. Czy doświadczenie wpływa na oferowana podstawę? Było tam napisane, że wymaga się od 1 do 3 lat w sektorze sprzedaży. Z rocznym jakiej kwoty można się spodziewać?

Maciek Nowy wpis

Proszę o informację na czym dokładnie polega praca handlowca? Jaki jest zakres obowiązków? Oferta pracy jest dość rozmyta i niejasna. Czy oczekiwania pracodawcy już po zatrudnieniu są adekwatne do mocy przerobowych pracowników? Warto aplikować?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PMR Ltd. SP. z o. o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Business Development Manager.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Roma

Wpatruję się w to ogłoszenie z ich strony: Ankieter/ka CATI Poznań/Kraków. Nie ma możliwości pracy zdalnej? Jakie są stawki? Praca dorywcza oznacza, że liczba godzin nie musi wynosić 40/tygodniowo?

Joanna
@Roma

Jest możliwość pracy zdalnej. Liczba godzin nie musi wynosi 40h tygodniowo.

Weronika
@Joanna

Jak to jest wówczas rozwiązane sprzętowo? Narzędzia pracy ankieter ma własne, czy firma zapewnia do domu telefon, a może i laptopa? Z góry dzięki za informację, ważne to dla mnie :)

Natalia
@Tomasz

Naprawdę jest i było tak źle? Wcześniejsze opinie znacznie się różniły od Twojej. Jakie te nieracjonalne decyzje były podejmowane przez firmę? Jak wygląda to toksyczne podejście do pracowników? W czym ono się przejawia? I co takiego firma obiecywała, czego nie dotrzymała poza wynagrodzeniem, które mówisz, że jako jedyne się potwierdziło?

@Natalia

Poczytaj uważnie poprzednie opinie o firmie. Nieracjonalne decyzje dotyczące planowania badań, np. wrzucanie kilku projektów jednemu badaczowi, chociaż inne miały w tym czasie wolne moce przerobowe, co naturalnie w trakcie trwania projektów kończyło się problemami z utrzymaniem terminów, pracą po godzinach, pracą na urlopie itd. Brak feedbacku od przełożonych dotyczących zrealizowanej pracy, zarówno pozytywnego jak i negatywnego. Nie zgadzał się zakres obowiązków i stanowisko, które obiecano mi podczas przyjęcia do pracy.

Natalia
@Tomasz

Rozumiem, ale czy w takim razie praca po godzinach, praca na urlopie była wynagradzana? Byłeś jakoś dodatkowo doceniany za realizację kilku projektów w jednym czasie? Jakaś premia? Czym różnił się w takim razie zakres obowiązków i stanowisko, które Ci obiecano podczas przyjęcia do pracy?

Wojtek

adakowolx

Witam. Ile czekaliście na odpowiedz na zgłoszenie się do pracy jako ankieter zdalny CATI? Czy ktoś się orientuje czy praca nadal aktualna?

Czy w PMR Ltd. SP. z o. o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Joanna

Wynagrodzenie wypłacane jest standardowo raz w miesiącu.

K

Proszę o informację czy w dziale sprzedaży wymagana jest znajomość języka angielskiego? W ogłoszeniu nie ma informacji na temat języka, dlatego nie jestem pewien czy aplikować.

Witam, na jakie widełki płacowe brutto można liczyć na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży? Mam na myśli samą podstawę.

Kratka

Mało profesjonalne podejście do kandydata. Pierwsza rozmowa na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta odbyła się w protekcjonalnej atmosferze. Potem etap drugi czyli "scenka sprzedażowa". Przygotowywałam się, by wypaść jak najlepiej, straciłam czas tylko po to, by w dniu rozmowy dostać zdawkowego maila, że na ten moment firma musi zakończyć rekrutację. Zero wyjaśnień. Plus tylko taki, że rozmowa miała się odbyć online i nie straciłam dnia na dojazdy.

PMR Ltd. SP. z o. o. właśnie rekrutuje w mieście Kraków. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Asia

Poszukują również pracowników w Poznaniu.

Katerek

Firma rozwijająca się. Fajna atmosfera, widać że jest pomysł na rozwój. Przełożeni poważnie podchodzą do uwag i sugestii starając się je wdrażać. Jasno określona ścieżka rozwoju, standardowe benefity, no i co miesięczne wyjście na piwko. Polecam pracę tutaj.

Grzesiek

Dobra firma na start, później już trochę gorzej.

Katarzyna W.

Firma ma za sobą różne momenty i faktyczne kilka lat temu nie było kolorowo (Przede wszystkim złe zarządzanie na najwyższym szczeblu). Od początku 2021 r. PMR powoli jednak wychodzi na prosta. Na czele firmy wreszcie stoją kompetentni ludzie, nie tylko z dużym doświadczeniem i znajomością branży, ale także z szacunkiem do pracowników i świadomością, jak oni są ważni. Sytuacja kadrowa jest stabilna, kluczowe osoby pozostały w firmie, atmosfera na powrót robi się dobra. To dobre miejsce pracy dla doświadczonych analityków i badaczy, ale także dla juniorów, którzy naprawdę mają się od kogo uczyć.

Renata

Cześć, wszystkie oferty o pracę od PMR Ltd opublikowane są w języku angielskim: https://www.pmrmarketexperts.com/en/careers/#interviewer. Czy podczas rekrutacji na stanowisko interviewer będzie sprawdzana znajomość języka angielskiego, w jakiej formie?

MM
@Renata

Nie, rekrutacja oraz praca odbywa się w 100% w języku PL

Jako były pracownik moim zdaniem to całkiem ciekawa firma, która stwarza szanse rozwoju dla młodych badaczy. Bardzo ciekawe projekty badawcze (na różne tematy), więc ciężko wpaść w rutynę.

Krzysiek

W Zarządzie firmy w końcu na pokładzie znalazły się kompetentne osoby, które wyznaczają dobry kierunek zmian. Moim zdaniem to dobre miejsce zarówno dla kogoś na początku kariery badacza/analityka, jak i dla doświadczonych osób.

AS

Już po po czterech latach od początku "upadku" jest lepiej? I to dzięki inwestorom a nie pracownikom i kadrze zaradzającej ? Studnia bez dna....

Aktualny pracownik

Zgadzam się z opinią uzytkownika "Były pracownik" - firma stopniowo zmienia się na lepsze, widać symptomy poprawy. Mam wrażenie, że większość negatywnych opinii na tej stronie to wpisy jednej, sfrustrowanej osoby. Kilka lat temu być może były one uzasadnione, ale w tej chwili mają niewiele wspólnego z rzeczywistością..

Zostaw merytoryczną opinię o PMR Ltd. SP. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w PMR Ltd. SP. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMR Ltd. SP. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMR Ltd. SP. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PMR Ltd. SP. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.

PMR Ltd. SP. z o. o.