Opinie o Azbud Az-Al w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Azbud Az-Al. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Azbud Az-Al na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azbud Az-Al w Kraków

Azbud

Zyczliwy Wielmożny Głupolu widać że nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu. Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to płaci swoim ludziom na bieżąco poza tym ona budowlanką się nie zajmuje bo na tym się nie zna i to że ta firma powstała i prężnie się rozwijała to głównie dzięki Jej Ojcu bo trzymał kasę i pilnował roboty w przeciwieństwie do Prezesa który lubił pieniądze wydawać. W pore odcięła się od Prezesa bo by nic nie miała. Pracownicy Azbudu dzięki Syndykowi pieniądze odzyskali bo tak by do tej pory nic nie mieli. Wielki obrońco a czy wiesz ile ludzi naciągnął Prezes od ilu ludzi olbrzymie pieniądze pożyczał wiedząc, że nie odda osób prywatnych!! i ile firm doprowadził do bankructwa! Jak są kłopoty w firmie to się zamyka działalnośc, a nie pogrąża i doprowadza do takiego stanu. Taka jest prawda Wielmożny głupolu

życzliwy

Ciekawę żę prawdę się teraz nazywa arogancją. Prawda w oczy kole może dlatego tak przeżywacie moje wypowiedzi. A pracy tak dobrej na pewno nie dostali gdyby tak było zwolnili by sie po miesiącu od nie wypłaconej wypłaty tak jak ja zrobiłem.

życzliwy sam plujesz żółcią Ludzie, którzy odeszli pracują a Ci co odejdą też dadzą sobie rade i prace znajdą. Martw się lepiej o siebie żebyś ty bez niej nie został. Twoje wypowiedzi są żałosne. Arogancja i bezczelność.

Nie musiał ale tak zrobił, może popełnił błąd a może myślał że jak traktujesz dobrze ludzi to oni również będą tacy wobec Ciebie. Nie rozumiem jak można kogoś krytykować, za to że był wobec innych za dobry...Czemu nie słyszę tu ani słowa o Pani Kańskiej, która była współwłaścicielką wszystkich firm? czemu jej nie winicie, że Was nie uratowała? Nie uratowała jak to mówicie majątku Pana Zbigniewa? żenujące...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Azbud Az-Al? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Azbud

(usunięte przez administratora)nie musiał zatrudniać armii dyrektorów za 18 tyś. miesięcznie sponsorując laptopy telefony samochody z tankowaniem bez limitu itd. istny luksus w dobie kryzysu robili co chcieli dodam, że nie wszyscy . Jak miał taką drogą świte to i pieniądze sie rozchodziły.

życzliwy

Pracowniku na szczęście były...Kto tu pracowników wini za niepowodzenie? Też pracowałem w AZ-BUDZIE i jedyne o co Was winie to o to że potraficie tylko gnoić nie doceniając tego co mieliście...

życzliwy

Pytanie tylko dlaczego żaden z Was nie odpowiedział na moje zarzuty? ja się mam ujawniać? to Wy się nie podpisujecie odważni! Nikt Was nie zmuszał aby pracować u (usunięte przez administratora)! Czemu teraz piszecie że to dzięki Wam On się dorobił? Łaskawcy! Jak słyszę co piszecie to bardzo się cieszę że Was to spotkało. Oceniać każdy może, ale zrozumieć to tylko jednostki...Proponuje znaleźć z Waszym wykształceniem równie dobrze płatną pracę obecnie na rynku. Dlatego właśnie tyle czasu siedzieliście na tyłkach i nic nie robiliście. Pozdrawiam serdecznie plujących żółcią!

pracownik na szczęście były

życzliwy ty dupku jak śmiesz pisać takie rzeczy gdyby nie te darmozjady ,idioci jak piszesz to by tyle biurowców nie stało kto ten majątek wypracował na mrozie, deszczu się (usunięte przez administratora) ło ale oczywiście dzisiaj winy całej sytuacji szuka się w pracownikach a sam właściciel jest bez zarzutu trzeba mieć wybitny talent do rozpierdzielenia takiej fortuny jaką zostawił (usunięte przez administratora)

marek

ujawnij się życzliwy nie jesteś lepszy od innych, nie stać Cię żeby się podpisać następny cwaniak. To jak ma (usunięte przez administratora) to na własne życzenie trzeba było pilnować roboty a nie flirtować i żyć ponad stan w głowach się poprzewracało a co właściciel nie wiedział, że Go oszukują?

życzliwy

Witam wszystkich, poinformuje Was wielmożni głupole, że gdybyście mieli choć troche rozumu to dawno byście z tej firmy się zwolnili! Po pierwsze dobrze wiem ile kradliście z az-budu! ile z tych miesięcy co Wam (usunięte przez administratora) nie wypłaca tak naprawdę pracowaliście? banada idiotów! Prezes zawsze miał na celu aby wypłacić ludziom honorarium ale Wy wiecie lepiej, NIe macie z nim bliskiej styczności! nie wiecie ile próbował robić by utrzymać firmę. Ale najlepiej zgnoić i udawać ze nie ma sie na obiad. Jakbym nie miał na obiad poszedłbym do (usunięte przez administratora) nie wiecie co to prawdziwa bieda darmozjady!

życzliwy

Załóż swoją firmę i ją utrzymaj i się okażę jakim jesteś biznesmenem! jak komuś nie wyjdzie to najwięcej jest ludzi do krytyki!

Na jaką kasę liczycie ? AZ-AL sprzedany, komornik nie wyciągnie nic, syndyk podobnie. (usunięte przez administratora) nikt nie da kredytu i to nigdzie na świecie. Z nowej firmy też Wam nie odpali bo nie ma z czego. Inne firmy nie wchodzą w gre. Od 2 lat nie oddał nawet honorowych długów.

Zostaw merytoryczną opinię o Azbud Az-Al - Kraków

Azbud Az-Al