Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Biuro Promo sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru pod

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Wstydź się Jobmann!!

A może sam Jobman by się wypowiedział w kwestii tylu negatywnych opinii? Nie wstyd Wam, że dorobiliście się takich opinii? Czy zamierzacie coś zmienić? I nie zasłaniajcie się elastycznym grafikiem- każdy wie o co chodzi i Wy również. Nie wiem kto odpowiada za tak niskie wynagrodzenia oraz formę zatrudnienia, ale radzę iść po rozum do głowy, a do osób pracujących w tej firmie mam jedno pytanie- po co? Pozdrawiam wszystkich, którzy nie zgodzili się nie pracę w tejże firmie lub odeszli z wiadomych względów! Powodzenia!

@Wstydź się Jobmann!!

Witamy, każda opinia jest dla nas bardzo ważna i bardzo dziękujemy za wygłoszone opinie. Zapewniamy, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić naszym pracownikom odpowiednie warunki. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół JobmanGroup

Gosia

Firma to tragedia. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( brak jakiejkolwiek możliwości ubiegania się o UoP), brak możliwości awansu i jakiegokolwiek rozwoju. Stawka najniższa z możliwych, czyli 13.70zl brutto/h. Jeśli chodzi o premie to maksymalnie może ona wynieść 150zl i jest to premia dla jednego, najlepszego konsultanta. Firma w ogóle nie dba o swoich pracowników. Ta firma to porażka , moim zdaniem Państwowa Inspekcja Pracy powinna zainteresować się tym miejcem

@Gosia

Witamy. Dziękujemy za Pani opinię. Zapewniamy, że w naszej firmie rozwój oraz awans jak najbardziej są możliwe - wielu naszych Specjalistów zaczynało właśnie od stanowiska Konsultanta. Również jeśli chodzi o premię to nie jest ona zarezerwowana dla jednego pracownika. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół JobmanGroup

sol

jawne wykorzystywanie pracowników biura - najniższa krajowa przy umowie zlecenie. dużo obowiązków, spore ciśnienie liderek, a jak ktoś zwróci uwagę to tekst "wiedziałeś za ile tu przychodzisz", a na rozmowie liderka kłamie, że będzie więcej.... mega dno

@sol

Witamy, jest nam niezmiernie przykro z powodu opinii. Możemy zapewnić, że osoba, która przeprowadzała rozmowę rekrutacyjną jest pracownikiem doświadczonym i od początku jasno określającym zasady zatrudnienia oraz wynagrodzenia - to do potencjalnego kandydata należy decyzja o podjęciu współpracy. Co do wynagrodzenia to składa się na nie podstawa + premia, o czym na rozmowie rekrutacyjnej kandydaci są informowani. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół JobmanGroup

Grzegorz

@Gosia, napisałaś dość obszerną wypowiedź na temat warunków zatrudnienia, ale może wspomnisz też coś o atmosferze w pracy? Jak ona się prezentuje w Jobman Group? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy jest to pozytywny aspekt pracy w tym miejscu?

@Grzegorz

Grzegorzu, (a raczej J.) serio? Szukanie na siłę jakichkolwiek pozytywów pracy w Jobman nic nie da.

Firma Jobman Group Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Rossmann, Białogard, Wiele lokalizacji, Hala dostaw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Grzegorz

@ona!, czy zapewniony był pakiet socjalny dla pracowników? Co składało się na niego? A może Jobman Group oferuje pozapłacowe benefity? Na przykład poprzez dofinansowanie do karty sportowej lub dojazdy do pracy? Jak w tej kwestii oceniasz tego pracodawcę?

ona!
@Grzegorz

Dofinansowanie do karty multisport i właściwie tyle

Grzegorz

@anonymous, to oznacza, że współpraca z Jobman Group opiera się na umowie zleceniu? Możesz tę kwestię uściślić? Czy informacja, którą zamieściłeś w tym wątku dotyczyła również Ciebie? Proszę Cię o przedstawienie swojego doświadczenia z tą firmą. Zainteresuje ono innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

@Grzegorz

tylko i wyłącznie na umowie zleceniu !

zawiedziona

Wiadomość do wszystkich zleceniobiorców z Jobman Group: Ludzie ogarnijcie się, bo przez takich jak Wy pracodawcy będą wykorzystywać ludzi. Za taką stawkę i na takiej umowie pracuje młodzież z liceum na ulotkach... Bardzo nieprofesjonalne, bardzo! tłumacząc się elastycznym grafikiem ( godziny pracy jak na pełnym etacie + soboty ). Praca jest ! poszukajcie i znajdziecie na pewno !

@zawiedziona

chyba zleceniodawcy, nie pracodawcy :D nie ma co ich tak nazywać nawet :D

smutna

Niestety, ale praca w biurze to jakiś żart. Ciągłe ucinanie godzin to norma. Jedyne na co firmę stać to umowa zlecenie i najniższa krajowa. Niekompetencja Team Leaderek aż bije po oczach. Nierówne traktowanie pracowników jest tu czymś normalnym. Zero profesjonalizmu. Jedynie w czym są dobre to plotkowanie i obgadywanie innych pracowników. Jeżeli myślisz nad pracą jako konsultant to mocno odradzam. Praca monotonna, często pod presją czasu. Zero szans na rozwój osobisty czy awans w strukturach firmy.

@smutna

Droga Pani Smutna, Dziękujemy za kolejną dodaną opinię dot. pracy w naszym biurze. Wnioskujemy, że ma Pani jakieś złe doświadczenia z pracy u nas i regularnie próbuje Pani wylewać swoje smutki w komentarzach. Nie możemy się zgodzić odnośnie awansów i rozwoju Konsultantów, gdyż spora część obecnych Specjalistów zaczynała właśnie na stanowisku Konsultanta. Bardzo żałujemy, że Pani akurat się nie udało. Trzymamy kciuki, by Pani starania zostały w końcu docenione przez pracodawcę, a Pani nick zmienił się na "Wesoła" :) Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

.. od kiedy u Was nie pracuje!

Wesoła..

Mam pytanie, czy ktoś z Was pracował ( lub zna kogoś kto pracował ) w biurze w Krakowie ? Mam rozmowę w przyszłym tygodniu i doszły mnie słuchy, że Agencja zatrudnia osoby na umowę zlecenie na najniższa stawkę godzinową. Praca od pon-pt daje przesłanki do umowy o pracę. Proszę o pomoc, ponieważ cieżko mi uwierzyć, że Agencja Pracy może robić takie rzeczy znając prawo...

mmm
@Gość

To niestety prawda. Nie polecam.

Abcde
@Gość

Prawda, byłam na rozmowie w tamtym roku co prawda ale nie sadze ze sie cos zmieniło również nie polecam

Fake
@Abcde

To Prawda. Agencja Pracy nie dająca umowy o pracę...

@Gość

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o stanowisko konsultanta ds. personalnych, to tak - jest to stanowisko na umowę zlecenie, stawka 13,70 zł brutto / godz. Grafik jest dopasowany do dyspozycyjności. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

śmieszek
@Jobman Group

Dopiero co zwalniali i już poszukują pracowników? Śmiechu warte.

Kkk
@Jobman Group

Grafik dopasowany do dyspozycyjności ? Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie + minimum jedna sobota w miesiącacu - chyba wystarczający powód do umowy o prace ?

Beta

Opinia dotyczy stanowiska konsultanta ds. personalnych. Niestety nie możemy polecić pracy w Jobman Group. Podstawowym problemem jest brak szkolenia na początku pracy oraz brak merytorycznej wiedzy liderki zespołu. Praca jest łatwa, ale brakuje możliwości rozwoju. Ciężko nauczyć się tam czegokolwiek, ale można poznać specyfikę pracy w agencji pracy tymczasowej. Problemem jest również to, że wynagrodzenie przy pełnym etacie wynosi około 1800 zł netto na umowie zlecenie. Premię oczywiście można dostać, ale przysługuje ona tylko kilku osobom z najwyższym wynikiem, co oczywiście jest dobrym rozwiązaniem, ale fakt, że wynosi ona średnio około 40 zł miesięcznie może brzmieć jak żart, ale w rzeczywistości nim nie jest. Mimo tego faktu duża część konsultantów o nią bardzo mocno walczy. Na plus karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna. Dodatkowym czynnikiem mającym wpływ na naszą ocenę jest to, że liderka jednego z zespołów z centrali jest skrajnie nieprofesjonalna. Codzienne obgadywanie nieobecnych współpracowników z zespołu, liderek dwóch pozostałych zespołów oraz pracowników z biur z Warszawy i Bydgoszczy to tylko jedno z Jej ulubionych "obowiązków", który zajmuje jej większą część dnia. Pozostałe czynniki wpływające na naszą negatywną ocenę to fakt, że ta sama osoba zamiast łączyć zespół-dzieliła go, negatywnie wpływając na relację między ludźmi w zespole. Nierówne traktowanie oraz budowanie relacji na "podlizywaniu" się niektórych pracownków liderce (czego ona oczekuje) niestety nie wpływa pozytywnie na atmosferę. Podsumowując, praca dla osoby chcącej rozpocząć pracę w rekrutacji, na start czy dla studenta może być w porządku. Na kilka miesiecy czy pół roku ok, ale na dłużej odradzamy.

@Beta

Dzień dobry, Bardzo nam przykro z powodu Państwa opinii, tym bardziej że nie mamy żadnych podstaw, aby uznać jej prawdziwość, zwłaszcza fragmentów dotyczących rzekomego zachowania Team Leaderki. Opisywana osoba jest pracownikiem doświadczonym i posiadającym wiedzę merytoryczną, nie mamy i nigdy nie mieliśmy żadnych negatywnych sygnałów ze strony członków zespołu odnośnie jakichkolwiek nieprawidłowości. Co więcej, w przeprowadzonej miesiąc temu ankiecie dotyczącej pracy w naszej firmie nie pojawił się żaden z Państwa zarzutów, a wydaje nam się, ze anonimowa ankieta to idealny sposób, aby takie sprawy zgłaszać. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i zasady zatrudnienia - od początku jasno je przedstawiamy - podjęcie współpracy to decyzja potencjalnego kandydata. Ze swojej strony robimy wszystko, aby poprawić system szkoleniowy i dać naszym współpracownikom większe możliwości rozwoju. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów w innych miejscach pracy, Zespół Jobman Group

J
@Beta

1800 to chyba brutto raczej

Uważam, że warunki zatrudnienia w biurze firmy Jobman są bardzo słabe, bardzo. Stawka 13,70 za godzinę, zatrudnienie na podstawię umowy zlecenie (!). Dla osoby nie posiadającej statusu studenta średnie wynagrodzenie wynosi około 1600 zł- żart. Nie wierze, że można znaleźć dobrego pracownika, przepraszam zleceniobiorcę za taką miesięczną stawkę, ale przecież najważniejsze jest oszczędzanie.

@anonymous

Dlatego osoby, które są coś warte nie wytrzymują z ludźmi bez ambicji pracującymi w jobmanie.

Nie mogę polecić tej firmy bo od początku roku z paniami , które zajmują się Bydgoszczą nie mam kontaktu, pani Monika to jakaś kpina powinna sama pracować na kasie to by się nauczyła pokory, dno

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomku, Bardzo prosimy o kontakt z naszym Rzecznikiem Pracownika na adres rzecznik@jobmangroup.pl i opisanie problemu. Chcielibyśmy poznać szczegóły tej sytuacji, bo w tym momencie w Bydgoszczy mamy tylko jeden zgłoszony problem, który został dawno rozwiązany i który z trudem można dopasować do tego komentarza. Zależy nam na wysokiej jakości obsługi, więc przepraszamy, jeżeli poczuł się Pan urażony. Będziemy wdzięczni za kontakt - tylko wtedy będziemy mogli zareagować i wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia, Zespół Jobman Group

Dzien dobry pracuje w firmie Jobman Group Sp.z.o.o od 8 miesiecy ja polecam ta firme sa zetelni jaki kolwiek problem posiadam/ odrazu jest rozwiazany bardzo mila obsluga i osobiscie polecam ta firme pieniadze sa zawsze na czas nie jednej osobie proponowalam ta firme i sa zadowoleni ; Plewa Lidia Wielkopolska ''

Bartek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Dzika kuna w Lesie

Nie rozumiem ludzi którzy piszą negatywne komentarze albo skarzą się, że nie otrzymują wynagrodzenia. w Panelu pracownika czarno na białym piszę jakie trzeba dosłać i w jakim terminie niezbędne dokumenty aby otrzymać wynagrodzenie. Co do atomsfery w pracy nie możemy zarzucić tutaj nic Jobmanowi bo to tylko pośrednik i nie ma wpływu na pracowników X sklepu. Współpracuje już od dłuższego czasu i mogę z czystym sumieniem polecić młodym jak i starszym.

gosc
@Dzika kuna w Lesie

ja mialem wszystko zalatwione i kasy nie dostalem, musialem sie telefonicznie upomniec

@gosc

Po raz kolejny zapewniamy, że nie ma możliwości ,by Zleceniobiorca nie otrzymał wynagrodzenia, jeżeli dopełnił wszystkich formalności. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

kamixx

Pracowałam dla Jobmana i śmiało mogę polecić tą agencję... naprawdę! miłe konsultantki, zawsze odpowiadały na wszelkie pytania i wątpliwości.jeżeli zdarzały się jakieś pomyłki to zawsze dzwoniły i wyjaśniały sytuację....idealna alternatywa jak np ktoś nie da rady wyjechać zagranicę (ja niestety nie dałam rady i bardzo cieszę się że znalazłam Jobmana). Pieniądze wypłacają, co Wy gadacie że nie?! Śmieszni jesteście..podczas pracy w Tesco nauczyłam się bardzo dużo, zdobyłam takie duże doświadczenie a to tylko w półtora miesiąca!!! Tesco w którym pracowałam było świetnie, miłe kierowniczki, super atmosfera, idealne warunki pracy... Niestety nie we wszystkich Tesco tak jest (w jednym zostałam bardzo źle potraktowana ), ale nie jest to wina agencji :) Naprawdę polecam!!!!! Warto!!!! Stawka jak za jedną zmianę naprawdę w porządku!!! Z doświadczenia polecam bardziej pracować na nocnych zmianach (od 22 do 6) niż na dziennych, bo różnie to bywa na dziennej zmianie. Trzeba być uczciwym wobec siebie i innych, a współpraca jest z każdym dniem coraz przyjemniejsza. Pozdrawiam wszystkich konsultantów i mam nadzieję, ze jeszcze w przyszłości popracuję z Państwem.

God

Wypłaty dochodzą na czas, nie ma problemów jeśli chodzi o sprawy czysto formalne. Polecam dla osób, które chcą sobie dorobić lub dopiero zaczynają pracę

xyz

Pracowałem przez tą agencję w Makro przez jakiś czas, praca bardzo przyjemna, nie miałem nigdy problemu z otrzymaniem wynagrodzenia, formalności załatwia się dość sprawnie, przez okres, który pracowałem nie zdarzyło mi się nie dostać wypłaty czy też mieć jej opóźnionej. Dla ludzi, którzy szukają pracy tymczasowej, aby dorobić, tak jak w moim przypadku, mogę szczerze polecić tę agencję. Radzę się nie sugerować zbytnio opiniami z internetu, niekiedy są to totalne bzdury. Komentarze o "atmosferze" w pracy są raczej nie na miejscu, to w większości przypadków praca tymczasowa, tu się chodzi dorobić, a nie szukać rodzinnej atmosfery w miejscu pracy, bez przesady. Jak się wykonuję swoje obowiązki i jest fair w stosunku do innych to trzeba mieć na prawdę pecha, żeby ta postawa nie była odwzajemniona przez innych. Sam po przeczytaniu komentarzy z internetu miałem dylemat, czy w ogóle zaczynać jakąkolwiek pracę przez agencję, okazało się, że większość opinii była bardzo przekoloryzowana i to zazwyczaj na niekorzyść pracodawcy. Wiadomo, że można trafić na kogoś chamskiego i to się zdarza, ale chamy się zdarzają wszędzie, nie tylko w pracy - to całkiem normalne. Więc w mojej opinii nie ma co straszyć ludzi, którzy chcą zacząć prace przez tą agencję. Nie jestem nikim z agencji i nie robię tutaj jakiejś lewej reklamy, po prostu miałem z tym styczność i to w mojej opinii raczej solidna firma.

xxankaxx

Ja przez tą agencję pracuję już 9 miesiąc i jestem zadowolona. Nie mam żadnych uwag osobą które naprawdę chcą pracować to polecam. Anka D.

qwerty

Wypłata miała być w środe, dziś jest czwartek a kasy nie ma. Pani w biurze agencji nic nie wiedziała i kazała zadzwonić do centrali w Krakowie do księgowości, w księgowości powiedzieli że jak chce dostać pieniądze to mam zadzwonić do kadr. A kadry nie nie odbierają telefonów(dzwoniłem trzy razy).

@qwerty

Dzień dobry, Od 1 lipca wprowadziliśmy tygodniowe przelewy. Przelew jest realizowany w środę (bank odbiorcy niekoniecznie w środę go księguje), jeżeli zleceniobiorca rozliczy się do północy w niedzielę. Dotyczy to zleceń wykonanych od 1 lipca. Wcześniejsze zlecenia (sprzed 1 lipca) są realizowane do 5 dni roboczych od rozliczenia karty lub 15 dnia miesiąca (w przypadku kas). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 16 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobman Group Sp. z o.o.