Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Biuro Promo sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru pod

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Xx

Czy ktoś walczył z nimi o rekompensate za to,że zmiana została odwołana a nie zostaliście poinformowani?

@Xx

Dzień dobry, Po wyjaśnieniu sytuacji bardzo często zwracamy koszt dojazdu w ramach rekompensaty za zmianę, która się nie odbyła. Prosimy tego typu sytuacje zgłaszać na adres mailowy Rzecznika Praw i Obowiązków Pracownika: rzecznikpracownika@jobmangroup.pl. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jakie godziny pracy obowiązują w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, nasi Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku między godz. 08:00, a 18:00. Ponadto dyżurują w określonych godzinach również w weekendy. Pozdrawiamy, Jobman Group

Były konsultant ds. Rekrutacji

Nie polecam pracy na stanowisku konsultanta. Dobra jedynie pod względem elastycznego czasu pracy i mozliwosci dostosowania grafiku pod siebie. Reszta totalnie na minus. Team leader obgaduje konsultantów z menagerem. Ponadto zarobki to KPINA!!!! We wszystkich agencjach pracy tymczasowej poza podstawa zarabia się również na celach czyli premii od zatrudnionych osób/przepracowanych ich godzin. Natomiast w jobman czarna magia. Najniższa krajowa, premia jedynie przez 3 miesiące w roku i brak mozliwosci dostania umowy o prace (jedynie śmieciowa) żałosne ze tak duże firmy jak carefour czy rossmann korzystają z usług agencji która traktuje ludzi jak śmiecia :) zarabia tylko zarząd - nikt poza nim. Jedyny sposób aby tam zarobić to robienie nadgodzin widmo i udawania ze się pracuje :) Co ważne jeszcze - rekruterzy pracują na swoim sprzęcie w dużej większości a jak już się dostanie starego laptopa to po roku od zatrudnienia :)

@Były konsultant ds. Rekrutacji

Dzień dobry, jeśli chodzi o stawki Konsultantów, to są one różne w zależności od statusu ubezpieczeniowego. Ponadto każdy Team ma określone zasady premiowania, a premie można uzyskać za każdy miesiąc (nie tylko trzy razy w roku). Nie wszystkie osoby pracujące w Teamach realizacyjnych pracują na umowie zlecenie. Niektórzy z naszych pracowników są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, więc istnieje możliwość pracy na warunkach innych, niż wspomniane w opinii. Jeśli chodzi o sprzęt służbowy, to aktualnie każdy z naszych Konsultantów jest w posiadaniu lub niedługo będzie miał zapewniony laptop do pracy, ponieważ wprowadziliśmy nowe standardy. Pozdrawiamy, Jobman Group

Byly pracownik
@Jobman Group

Po pierwsze w każdej szanującej się firmie osoba która przychodzi 1 dzień do pracy dostaje sprzęt służbowy. Nowe standardy? Dobry żart. Jest to podstawa i żaden szanujący pracodawca nie zgodzi się na prace na swoim sprzęcie o ile nie jest to umowa b2b i do takich ustaleń nie doszło przed zatrudnieniem. Natomiast wymówka która mówi ze zarabiają różnie ze względu na status ubezpieczeniowy? Jest żenująca. Konsultanci maja umowy zlecenia na najniższa krajowa ( zarabiają mniej niż pracownicy zatrudniani przez nich na kasie w sklepie albo na wykładanie towaru). Umowa śmieciowa stawka głodowa. Nie próbujcie się wybielić tylko przestańcie traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) Team leaderzy również zarabiają smieciowo. 4K netto to stawka dla konsultanta a nie dla team leadera :) obudźcie się ludzie.

Od 50zł, z reguły jedynie tyle bo druga premia przez bezsensownie zaplanowanowe plany sprzedażowe, jest nie do osiągnięcia

Lena

50 zł premii? O matko. To ile udaje się wypracować planu zazwyczaj, że tylko tyle się dostaje? 4 k netto dla team leadera z tego co zrozumiałam pensji, to ile mniej w końcu jako konsultantka mogłabym zarobić? Ktoś w ogóle ma tam umowę o pracę?

były
@Lena

Umowę o pracę mają tylko Ci wysoko od team leadera w górę. Z czego team leader ma głodową stawkę. Konsultant tylko śmiecowa umowa za najniższa krajową ( mniej niż magazynier ). Nie ma premii od zatrudnionych pracowników. Bez wględu na to czy dajesz od siebie wszystko czy siedzisz i udajesz że pracujesz - stawka ta sama.

były
@były

Firma lubi wyzyskiwać młode osoby bez doświadczenia i nie dawać nic od siebie mimo że pieniędzy z ich pracy ma worek.

Maciek

Nie aktualizują terminów przez co ludzie z pracy nie wiedzą kto przyjdzie, cofają terminy juz zarezerwowane na cale miesiac bez zadnego powiadomienia.

@Maciek

Dzień dobry, Nasi Konsultanci starają się być na bieżąco w kontakcie z Kontrahentami i w przypadku zaistniałych zmian niezwłocznie przekazywać informację Zleceniobiorcom. Zmiany w harmonogramach wynikają z zapotrzebowania sklepów, które nie zawsze informują nas z odpowiednim wyprzedzeniem o mniejszym zapotrzebowaniu. Szczegółowe informacje zawsze dostępne są na koncie pracowniczym, a nasi Konsultanci służą pomocą i informacjami poprzez dostępny tam komunikator oraz infolinię. Pozdrawiamy, Jobman Group

Firma Jobman Group Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Rossmann, Białogard, Wiele lokalizacji, Hala dostaw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
eksux

Nie polecam wystawiają zmiany widmo jak ktoś wcześniej wspomniał czas na rezygnacje ze zmiany 48 H,jest napisane ze pracują w soboty a to nie prawda,pieniądze słabe

@eksux

Dzień dobry, Wolne terminy są wystawiane zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez Klienta, nigdy nie wystawiamy zleceń, na które nie otrzymaliśmy zamówienia. Zgodnie z informacją zamieszczoną na koncie pracownika rezygnację z danego terminu wykonania zlecenia należy zgłosić z minimum 48-godzinnym lub 72-godzinnym wyprzedzeniem w zależności od sieci, dla której świadczy się zlecenie. Zgłoszenie powinno być przesłane w godzinach 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Wysokość stawki dla naszych Zleceniobiorców jest zależna zarówno od sytuacji na rynku pracy oraz umów z naszymi Klientami, wobec czego w miarę możliwości staramy się je podnosić. Pozdrawiamy, Jobman Group

nie polecam

Nie polecam, praca na stanowisku konsultant ds rekrutacji, obowiązków jest za dużo jak na jedną osobę. W firmie ciągle brakuje pracowników, mimo to ciągle ucinają etaty, ale każą Ci przyjść w sobotę na dyżur. Dyżury są praktycznie co miesiąc + niedziele handlowe, zawsze musi ktoś być. Praca 8-18 na 3 zmiany. Atmosfera słaba, ciągle presja czasu i gonitwa za rekrutacjami. Stawka na rekruterze niecałe 16 zł na rękę, oczywiście umowa zlecenie, przedłużana z miesiąca na miesiąc. Jak na taką pracę i obowiązki uważam że jest to stawka za niska... kolejna sprawa to w biurze musisz być co najmniej raz w tygodniu, gdzie panuje harmider i dezorientacja, nie da się pracować. (usunięte przez administratora) i faworyzowanie jest na porządku dziennym. Obowiązków dokładają, mimo że nie masz tego w umowie, ale jak Ci nie pasuje możesz się zwolnić. Dyrektor nie ma pojęcia co się z czym je i jak kierować firmą. Jesteś dla nich tylko maszynką do zarabiania pieniędzy, a nie pracownikiem. Mimo zgłaszania problemów, zawsze mówią że porozmawiają i spróbują coś zrobić, co jest kompletnym kłamstwem bo nic sie nie zmieni. Na końcu mojej wypowiedzi podsumuje. Jeśli firma nie da godnych warunków pracownikom i normalnej stawki nigdy nie będzie dobrze. Może pora się obudzić i zastanowić czy chce się wykorzystywać nowe osoby, które będą pracowały rok tylko po to żeby zdobyć doświadczenie, czy inwestować w pracowników z doświadczeniem, ale zapewnić im godne warunki i stawkę. Nigdy nie będzie stałego zespołu, bo ludzie na śmiecówce nie będą pracować. Z plusów niektórzy fajni ludzie, karta Multisport i tyle. Ogólnie nie polecam, otwórzcie oczy i uwierzcie w siebie bo możecie znaleźć coś lepszego i godnego. Nie dajcie się wykorzystywać ludziom, którzy nie traktują was jak pracowników, a dyrektor woli nagrywać tik toki niż skupić się na ludziach. Nigdy nie będzie dobrze jeśli będziecie zgadzać się na siedzenie po godzinach za które wam nie płacą!!!!

@nie polecam

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Mogę powiedzieć różne rzeczy, ale na pewno nie to, że fajni są tylko niektórzy ludzie i jakiś tam multisport. Atmosfera jest niesamowita. Pomoc otrzymywałem na każdym kroku, zaczynając od kolegi obok, a na wspomnianym wyżej dyrektorze kończąc. Szkoda, że ktoś rozgoryczony i najwidoczniej zdesperowany psuje coś, co zawsze było przez nas, ludzi tam pracujących chwalone. Nowy człowieku szukający pracy, jeśli chcesz mieć luz w głowie i wsparcie, wybierz tą agencje. Dodatkowo każda godzina jaką poświęciłem na prace została mi wypłacona.

nie

Jesteś ewidentnie podstawioną osobą broniącą dobrego imienia. Pozdrawiam

@nie

Przykro mi, ale nie. Nie można oskarżać wszystkich osób, które mają inne zdanie, że na bank są podstawione. Bronię atmosfery w tej firmie, bo mam do tego takie samo prawo, jak osoba wylewająca tutaj tak wiele gorzkich żali (na tyle dużo, że aż mam wrażenie iż Cie po prostu zwolniono)

ktos

atmosfera jest niesamowita w grupach osób którzy sobie sami ją stworzą. Proszę nie mydlić oczu osobom czytającym opinie, ponieważ z całym szacunkiem pan dyrektor nigdy nie jest pomocny. Zawsze liczyły się dla niego tylko pieniądze i rekrutacje niż ludzie. Zapewnianie śmieciówki oraz niskiej stawki jest czymś normalnym w dzisiejszych czasach? Powiedzmy to głośno potrzeby ludzi niestety nie są ważne w tej firmie.... Samo to że piszesz w formie męskiej jest podstawione :) Robienie nadgodzin nie było wypłacane, potem zabierali Ci godziny z innych dni abyś nie przekroczył przynajmniej 160h. Czasami nawet ucinają więcej i nawet tych 160 h nie da się wyrobić

katrzynkaa
@ktos

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Nie pracuję w Jobman Group już jakiś czas, ale czytając powyższe komenatrze widzę, że niewiele się zmieniło na plus. Szkoda, że osoby zarządzające wciąż nie widzą przedstawionych problemów. Jeśli chodzi o Pana Dyrektor to poprzednie wpisy mnie nie dziwią. Ten Pan nigdy nie widział problemu w głodowej stawce dla pracowników biura obsługi klienta. Jeśli chodzi o atmosferę, to obiektywnie oceniając nie była taka zła, ale to przede wszystkim zasługa fajnych ludzi tworzących zespół. Mam na myśli szeregowych Pracowników, a nie osoby zarządzające. Manager wiecznie faworyzował poszczególne osoby, a obgadywanie po kątach było na porządku dziennym. Na start jest to całkiem fajne miejsce pracy, na zdobycie pierwszego doświadczenia w HR. Po roku lepiej uciekać, bo nikt Cię nigdy nie doceni. PS. Do przedmówcy- ja nie zostałam zwolniona, sama zdecydowałam się rozstać z tym pracodawcą z pożyszych powodów :)

Pracownik Jobman Szczecin

Czasy świetności tej agencji bez wątpienia przeminęły wraz z likwidacją sieci Tesco teraz zrobiła się prywata, każdy sklep jest obsadzony przez stałe osoby przez co ,,starzy '' pracownicy czy nowi nie mają szans na zapisanie się na wolne terminy albo gdy już to zrobią nagle pojawią się anulacja terminów bo stały pracownik punktu jednak chce zmiany jest to nieprofesjonalne i niesprawiedliwe po co wstawiać terminy na stronę jak i tak są dla ,,wybranych'' jakość konsultantów również uległa pogorszeniu ,,nie ma terminów to nie ma ''

@Pracownik Jobman Szczecin

Dzień dobry, wolne terminy są udostępniane zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez Klienta i analogicznie wygląda sytuacja w przypadku odwołanych zleceń. Nie anulujemy terminów po to, aby zapisać na nie innego Zleceniobiorcę. Nasi Klienci często oczekują od nas zapewnienia na zmianach doświadczonej obsługi, przez co zdarza się, że w pierwszej kolejności zapisujemy na zlecenia osoby, które już pracowały w danej lokalizacji. Równocześnie chcielibyśmy zapewnić, że cały czas pracujemy nad podnoszeniem naszych standardów obsługi. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jobman Group

Dzień dobry, Jeśli rezygnujemy z danego Zleceniobiorcy, to nigdy bez przyczyny. Wpływ na rozwiązanie współpracy często ma zbyt mała dyspozycyjność, zakłócona komunikacja czy zbyt duża ilość chętnych na dane stanowisko. Pozdrawiamy, Jobman Group

Hej, a ja myślę nad tym by aplikować do nich na kasjerkę w markecie budowlanym, bo mają na stronie ofertę pracy. Oferują umowę o pracę tymczasową, ktoś powie na jak długo ona jest zawierana? Ciekawią mnie też te konkursy dla pracowników, o których wspomnieli. Ktoś powie co to za konkursy i co można wygrać? :)

Na jakie benefity można liczyć w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, Dodatki zależą od lokalizacji, w której nasi zleceniobiorcy wykonują zlecenie. Niektórzy klienci uwzględniają dodatkową premię. Ponadto jako agencja organizujemy konkursy dla pracowników. Jeżeli chodzi o pracę wewnątrz firmy, to nasi konsultanci mogą liczyć na dofinansowanie do karty Multisport. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

Mógłbym się coś więcej dowiedzieć o konkursach? Nagrodą są dodatkowe pieniądze do wypłaty? Jak często są organizowane?

@Jacek

Dzień dobry, w naszej firmie regularnie organizujemy konkursy dla Zleceniobiorców. Nagrody mogą się różnić w zależności od konkursu. Często obejmują dodatkowe pieniądze do wypłaty w formie premii. Jeśli chciałby Pan być na bieżąco z aktualnymi konkursami, to zachęcamy do śledzenia naszych social mediów. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

Dzięki za info. To dofinansowanie do karty sportowej jest w jakim zakresie? Pół na pół z pracownikiem czy firma ponosi większy koszt?

@Jacek

Dzień dobry, Większą cześć kosztów bierze na siebie firma. Pozdrawiamy, Jobman Group

Alex

Nie polecam, osoba która przygotowywuje tam umowy nie ma w ogóle pojęcia co tam robi. Moja umowa zawarta tam na 2 dni miała być zleceniówką a nie o prace. Ubezpieczyli mnie na 2 dni poprzez co usunęło mi się moje ubezpieczenie NFZ. Brak informacji ze strony firmy na temat tego ze zostałem ubezpieczony. W umowie zaznaczyli ze odprowadzam pełny ZUS co jest nie prawda bo zgłaszałem ze tak nie jest i mam ubezpieczenie. Według mnie osoby które się tym zajmują są niekompetentne.

@Alex

Dzień dobry, umowy zlecenia również podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu: zdrowotnemu, emerytalnemu i rentowemu. W sytuacji, kiedy zleceniobiorca posiada kilka umów zlecenia z różnymi zleceniodawcami, obowiązkowemu oskładkowaniu podlegają wszystkie umowy do momentu, kiedy całkowity przychód pracownika w danym miesiącu, z wszystkich posiadanych przez niego tytułów do ubezpieczeń społecznych, nie przekroczy kwoty minimalnego wynagrodzenia obowiązującego w danym roku. Po przekroczeniu tej kwoty z każdej kolejnej umowy obowiązkowa będzie wyłącznie składka zdrowotna. Co ważne, składka na ubezpieczenie zdrowotne jest opłacana od każdego z uzyskanych przychodów odrębnie. Do właściwego oskładkowania wynagrodzenia z umowy cywilnoprawnej (np. zlecenie) niezbędne jest ustalenie statusu ubezpieczeniowego określającego rodzaj ubezpieczeń, którym zleceniobiorca będzie podlegać w trakcie realizacji umowy. Informacje zbierane w oświadczeniach, które każdy z naszych zleceniobiorców wypełnia na swoim koncie pracowniczym, są danymi, które jesteśmy zobligowani przedstawić odpowiednim organom państwowym, dokumentując prawidłowość oskładkowania wynagrodzeń. Status ubezpieczeniowy ustalany jest zawsze na podstawie oświadczenia, które złożył zleceniobiorca. Pozdrawiamy, Jobman Group

Nowy Sącz

Nie polecam ???? Miałem podpisaną umowę z nimi ,praca w Castoramie przy przebudowie ... Dwa tygodnie temu podpisałem umowę zlecenie i nie szukałem żadnej pracy i tu nagle w piątek 03.02.2023 dostaje SMS że praca nieaktualna . Zaznaczę że praca miała się zacząć od 06.02.2023. Nie polecam jeszcze raz .

@Nowy Sącz

Mimo podpisanej umowy zrezygnowali z ciebie? I to jeszcze smsem? Próbowałeś się dowiadywać co się stało i czy nie mają czegoś innego w zamian? To zlecenie w ogóle miało być dorywcze na kilka miesięcy czy dłużej?

@Nowy Sącz

Dzień dobry, jeśli odwołujemy zlecenie to tylko dlatego, że taką informację dostaliśmy od Klienta i zawsze staramy się jak najszybciej poinformować o tym naszych zleceniobiorców. Niestety, ale czasem takie sytuacje się zdarzają i nie mamy na nie wpływu. Z naszej strony przepraszamy za zaistniałą sytuację. Polecamy jednak śledzić zakładkę "Wolne terminy" na koncie pracowniczym, gdzie aktualizujemy zmiany na bieżąco. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jacek

Dzień dobry, umowa wystawiana jest w momencie zapisania osoby na zlecenie. Kiedy otrzymujemy informację o odwołaniu zapotrzebowania przez Klienta, to staramy się dotrzeć od razu do wszystkich zleceniobiorców z tą informacją, dlatego niekiedy jest to załatwiane drogą sms. Oczywiście w takich sytuacjach zachęcamy do rezerwacji innych zmian, jeśli tylko są widoczne w zakładce przeznaczonej do wyszukiwania wolnych terminów. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jacek

Jacek tak próbowałem , już nie potrzebuje rąk do pracy . Szkoda że tylko głowę zawracają i tak nic z tego nie wychodzi . Umowa miała być na dwa tygodnie .

@Jobman Group

Jobman Group Polecam zmienić klientów. Moim zdaniem tak się nie robi . Można było zaznaczyć podczas rozmowy ze może zaistnieć taka sytuacja.

@Nowy Sącz

Dzień dobry, W pełni zgadzamy się z Pana zdaniem, jednakże są to sytuacje losowe, które nie są zależne od nas. Odwoływanie zleceń chwilę przed rozpoczęciem nie jest regułą, dlatego nasi Konsultanci nie zawsze o tym informują podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

Na koniec dodam ... Każdy ma tam swoje zdanie . Jedni będą chwalić drudzy tak jak Ja nie będą polecać . Oby tych co będą chwalić nie spotkało rozczarowanie . Tyle w temacie . Pozdrawiam serdecznie. ..

Margo.
@Nowy Sącz

Witam mam pytanie co do tej agencji. Jak wygląda proces rekrutacji? Otóż wysłałam CV oferta pracy do obsługi kasy w Castorama. Zadzwoniła do mnie pani z agencji. Prosiła o potwierdzenie moich danych, czy jestem dyspozycyjna itd. Na koniec powiedziała że na e-mail zostanie mi wysłany formularz rekrutacyjny żebym wypełniła jak najszybciej. I właśnie trzeba tam wpisać pesel, nr konta bankowego, nr ewidencyjny. Takie dane, przed podpisaniem umowy? Trochę mnie to martwi. Jak to u Ciebie wyglądało?

Urszula
@Margo.

Generalnie z takimi danymi zawsze trzeba uważać, ale różnie z tym bywa. Może to był już kwestionariusz osobowy po prostu i byli zdecydowani na ciebie? Udało ci się dowiedzieć tego bezpośrednio u nich? Chętnie się dowiem czy faktycznie takich danych wymagają, bo myśle czy nie aplikować do nich:)

@Urszula

Dzień dobry, Wszystkie sprawy są załatwiane w formie online, dlatego też nasi Konsultanci weryfikują informacje poprzez rozmowę telefoniczną. Dane personalne i rozliczeniowe są niezbędne zarówno do założenia konta pracowniczego w systemie, jak i wystawienia umowy. Pozdrawiamy, Jobman Group

Margo

Czy przed podpisaniem umowy a tylko rozmowa telefoniczna z konsultantem wypełnia się formularz rekrutacyjny (taki dostałam na e-mail) i podaje bardzo dużo danych pesel nr konta itp. czy to jest prawidłowe postępowanie.?

@Margo

Dzień dobry, jeśli nasz potencjalny zleceniobiorca jest zainteresowany ofertą pracy lub po prostu chciałby przeglądać i rezerwować się na konkretne zlecenia, to Konsultant pobiera od takiej osoby podstawowe dane, aby wysłać link do kwestionariusza. Link przychodzi na maila, a następnie należy uzupełnić pozostałe rubryki, aby otrzymać dostęp do osobistego Konta Pracownika on-line, za pomocą którego można załatwić wszystkie formalności. Podpisanie umowy, szkolenie, rezerwacja terminów, rozliczanie czasu pracy, składanie wniosków – wszystko odbywa się drogą on-line. Dane są nam potrzebne po to, aby stworzyć pełny profil pracownika. Posiadanie konta pracowniczego jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Pozdrawiamy, Jobman Group

Studentka

Polecam tą Agencje wszystkim osobą, które chcą pogodzić prace z uczelnią! Nie ma limitu dni, które muszę przepracować tylko sama sobie wybieram to co mnie interesuje.

Honorata
@Studentka

o jakim stanowisku tutaj mówisz? mają teraz ogłoszenie na wykładanie towaru, czy o to własnie chodzi ? chciałabym znaleźć dodatkową prace ktorą mogłabym wykonywać w wolnym czasie ale własnie tak jak piszesz zeby nikt mnie nie zmuszał do jakiejs minimalnej ilosci godzin

Kokaina50
@Studentka

Ja nie polecam, wystawiają zlecenia widmo. Idziesz na zlecenie a tu okazuje się że wgl takiego zlecenia nie ma

@Kokaina50

Dzień dobry, Tak, jak już napisaliśmy wcześniej: nie wystawiamy zleceń widmo. Jeśli na miejscu okazuje się, że pracownik nie został wpuszczony, to znaczy, że nie dostaliśmy informacji o odwołanej zmianie, a zlecenia są dodawane na podstawie zapotrzebowania zgłoszonego przez danego Klienta. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Honorata

Ja pracowałam na hali przy zamówieniach internetowych. Sama zapisywałam się na grafik, pracownik agencji tylko potwierdzał, że zostałam wpisana. Zero telefonów, że muszę brać więcej terminów lub, że muszę być w określone dni. Miałam sesje nie było mnie wcale - wróciłam i zostałam przyjęta z otwartymi rękami

Polecam tą agencje przede wszystkim ze względu na tygodniówki! Zawsze są na czas!

bert

W zakresie pracy dorywczej jest ok, można dorobić do bieżących potrzeb. Faktycznie jako minus jest to że nie można zaplanować ilości zmian na konkretny miesiąc. Ogólnie na plus.

@bert

Dzień dobry, nasi Klienci oprócz zgłaszania zapotrzebowania z miesiąca na miesiąc, na bieżąco wysyłają nam aktualizację zamówienia na personel. Niekiedy dodatkowych zmian jest mniej/więcej w ciągu miesiąca, niż początkowo było zaplanowane, dlatego większość z naszych ofert jest elastyczna. Zachęcamy do śledzenia zakładki "Wolne terminy" na koncie pracowniczym. Pozdrawiamy, Jobman Group

Co jaki czas w Jobman Group Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jobman Group

Dzień dobry, W Jobman Group staramy się dbać o zadowolenie naszych pracowników. Podwyżki często uzależnione są od zajmowanego stanowiska. Jeśli chodzi o stawki naszych Zleceniobiorców, to zależne są od zmiennej sytuacji na rynku pracy, wobec czego w miarę możliwości staramy się je aktualizować w zgodzie z prawem. Pozdrawiamy, Jobman Group

Dziewczyna

Niestety, ale tylko gorzej dzieje się w tej agencji. Długi czas oczekiwania na zapisanie w grafik, długi czas odpowiedzi na zadane pytania. Jeśli cos potrzebujesz to maja czas żeby odpowiedzieć, ale żeby wysyłać SMS- nawet w soboty z prośba o wsparcie to są pierwsi do wysyłania. Wsparcia zero- niestety. Często chamskie odpowiedzi. No i oszukują na stawce W wolnych zmianach coraz częściej zdarza się ze zmiana kasa/merch jest dodana na godziny nocne (mniejsza stawka) mimo ze są to dostawy i stawka powinna być wyższa! Zlecenia widmo również tez się z tym spotkałam jesteś wpisany w grafik a na miejscu okazuje się ze nie jesteś potrzebny masz wracać do domu - a co ze straconym czasem i pieniędzmi na dojazd? Nikogo to nie obchodzi … w sklepach przez pracowników tez niestety jesteśmy traktowani gorzej, odgadywani i wyśmiewani. Wiele razy byłam świadkiem sytuacji w której pracownice naśmiewały się z jobow. Wiadomo to zależy od sklepu ale często niestety jest to już norma jak się odezwiesz masz przewalone i najczęściej to ty musisz zmienić sklep a nie szanowne panie pracownice rosmana.

dygresja
@Dziewczyna

i zamiast rozwiązywać problemy wciskają jakieś pakiety marketingu, to agencja czy sklep? czy Pani też się z takim czymś spotkała?

@Dziewczyna

Dzień dobry, Dokładamy wszelkich starań, by przepływ informacji w naszej agencji był płynny, a niejasności były wyjaśniane na bieżąco. Niestety, z powodu wielu zgłoszeń czas oczekiwania może się wydłużać. Staramy się zapewnić profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego problemu. W przypadku niestosownego zachowania ze strony pracowników zachęcamy do kierowania zgłoszeń na adres mailowy naszego Rzecznika w celu wyjaśnienia sytuacji oraz wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji. Nie mamy jednak bezpośredniego wpływu na naganne zachowanie pracowników danego sklepu, lecz możemy zapewnić wsparcie w kwestiach spornych dla pracowników zatrudnionych z ramienia Jobman Group. W kwestii stawek są one zależne od ustaleń ze sklepem. Kwestie zmian w grafiku są korygowane w miarę możliwości na bieżąco. Nie zawsze otrzymujemy informację o odwołanych zmianach w odpowiednim czasie, by móc przesłać powiadomienia. Pozdrawiamy,

@dygresja

Dzień dobry, Nasza agencja stara się odpowiadać na potrzeby Zleceniobiorców. W tym celu staramy się również modyfikować naszą ofertę, by zapewniała szerszy wachlarz możliwości i była atrakcyjniejsza. Pozdrawiamy

@Dziewczyna

Dokładnie. Startujesz o 17.30 jako dostawa Dostawa od 19 lub 20 przyjmowana a Job sobie najpierw liczy pierwsze 4 godziny jako merch do 21.30 a resztę jako dostawę czyli tylko 2. 5h pracujesz za stawkę wyzsza A (usunięte przez administratora) jak osioł (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Jobman Group

Dzień dobry, O wszelkich zmianach zachodzących w zakresie pracy lub stawek staramy się informować na bieżąco. Często zmiany działów wynikają z decyzji podejmowanych przez kierowników sklepów w konkretnej lokalizacji, na co nie mamy bezpośredniego wpływu. Wszystkie szczegółowe informacje są zawsze dostępne na koncie pracowniczym oraz w umowie. Pozdrawiamy, Jobman Group

m.
@Jobman Group

Serio przyznajecie się na forum publicznym do działań niezgodnych z prawem?

@m.

Dzień dobry, Wszelkie działania podejmowane przez naszą agencję są zgodne z prawem. Pozdrawiamy, Jobman Group

Najgorsza agencja w jakiej pracowałam. Omijać szerokim łukiem.

Jobman Group

Dzień dobry, Przykro nam, że nie jest Pani zadowolona ze współpracy z naszą agencją. Staramy się zapewnić przyjacielską atmosferę pracy oraz profesjonalizm, by nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków. Chętnie dowiemy się więcej na temat powodów, dla których jest Pani niezadowolona z przebiegu współpracy, co pomoże nam lepiej rozwiązywać problemy i dopasowywać się do potrzeb naszych pracowników. Zachęcamy do napisania na adres mailowy: rzecznikpracownika@jobmangroup.pl Pozdrawiamy, Jobman Group

Patryk

Nie polecam, firma nie do końca wypłacalna, nie otrzymałem pieniedzy za przejazd ktory trwal dosc dlugo.

@Patryk

Dzień dobry, Nigdy w sposób zamierzony nie wypłacamy zaniżonego wynagrodzenia, premii lub kilometrówki, a po zgłoszeniu niezgodności reagujemy od razu. Jeżeli nie otrzymał Pan całości wynagrodzenia prosimy o kontakt z naszymi Konsultantami lub z Rzecznikiem Pracownika (rzecznikpracownika@jobmangroup.pl). Pozdrawiamy, Jobman Group

Honorata
@Patryk

mineło 2 tygodnie od twojego posta, czy sprawę udało się wyjasnic ? skoro pisales o niezadowoleniu mozesz teraz napisac jak skonczyla sie ta sytuacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobman Group Sp. z o.o.